Szerencsére 21,7-nél nem vettem, viszont 19,5-ön újra Umac tulajdonos lettem. A réstöltés még szerintem meg lesz, de onnan várok hamarosan egy 15-20% felpattanást. Meglátjuk, de én innen tartom.
Regisztráció: 2017-07-14 08:30:25
Hozzászólások száma: 1 279
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 06:42
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-07-02 06:54-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés