Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
________
________ péntek, 14:24
Előzmény: #214279  Mississippi
#214280
és aki csak teheti autóval megy a WC-re is...
Mississippi
Mississippi péntek, 14:18
Előzmény: #214260  szieszta
#214279
Tudatosítanunk kell, hogy még mindig kifele megyünk a jégkorszakból"
Ezzel nem tudok vitatkozni, mert ezt  senki sem tudhatja biztosra, de inkább az emberiség felelösségére kellene rámutatni.
Tegnapra felhasználtuk az egy évre juto megujulo eröforr&sait a földnek.Még van 4 honap. Több szomszédom is napi több alkalommal locsolja a kibaszott fuvét, a medence vizforgato és a klima egesznap megy...0 önmérséklet.
Mississippi
Mississippi péntek, 14:05
Előzmény: #214266  ronaldinyo
#214278
Nálunk nem volt áramszunet évek ota.
Az angolok nem tartanak hokotrokat, mert annyira ritkán van ho, hogy így ésszerubb.
________
________ péntek, 14:05
Előzmény: #214276  xy2003
#214277

ezer éve kellett volna már egy duzzasztó Paks alá
valamint szivattyúrendszer kiépítés
.
de csak a stadionok épültek, meg az oligarchák gazdagodtak, majd a Jachtokon röhögtek a markukba
xy2003 péntek, 14:00
Előzmény: #214274  ________
#214276
jó nagy hülyék voltak,hogy nem töltötték fel a tavakat,folyókat vízzel,pedig milyen egyszerű lenne, csak ki kell nyitni a csapokat és oda folyik a víz:))
nyugdijas péntek, 13:58
Előzmény: #214273  Shortelek
#214275
Egy kis ironia, látom, idegen nektek
________
________ péntek, 13:57
Előzmény: #214271  ________
#214274

A nap legsötétebb figurája:
JANCSI BOHÒC
Bóka János szerint a Tisza-kormány alkalmatlan, csak kapkod a válság közepén „Magyarország rendelkezik közép- és hosszú távú időjárási és vízállás-előrejelzésekkel. Azt hosszú hetek óta lehet tudni, hogy a Duna vízállása hogyan alakul, és a jelenlegi helyzet bekövetkezik. A Tisza-kormánynak az lett volna a feladata, hogy ezt előre lássa és erre felkészüljön. De a Tisza-kormány nem ezt tette” – fogalmazott egy videóban Bóka János fideszes frakcióvezető, aki szerint amit most látunk, az a kapkodás, felkészületlenség, alkalmatlanság. „A Tisza-kormány ahelyett, hogy valóban kormányzott volna, Facebook-kormányzást folytatott, politikai show-műsort rendezett, a Hungaroringre járt, felszámolta a demokráciát és a jogállamiságot. Tette ezt, miközben pontosan lehetett tudni, hogy a baj közeleg” – állította a politikus. Bóka János ezután felszólította a Tisza-kormányt, hogy „haladéktalanul hagyjon fel a Facebook-kormányzással, és kezdje el a valódi kormányzást, hozza meg a szükséges intézkedéseket”. Az nem lehet, hogy az inkompetenciájuk árát a magyar emberek fizessék meg – hangsúlyozta a frakcióvezető, aki a bejegyzésben azt is leírta: „Magyarország energiabiztonsága nemzeti ügy. Mindenkinek feladata és felelőssége van. A kormánytól valódi és kompetens kormányzást várunk.”
Shortelek péntek, 13:55
Előzmény: #214269  nyugdijas
#214273
Úgy látom a hülyeségtől nem.
nyugdijas péntek, 13:55
Előzmény: #214271  ________
#214272
Mikor volt Orbán alatt hokupola? 
________
________ péntek, 13:53
Előzmény: #214269  nyugdijas
#214271
HÖGUTÀD VAN!!!!!!
Mississippi
Mississippi péntek, 13:50
Előzmény: #214255  szikbal
#214270
Bennem az él, hogy tavak keletkeznek. :) Valamikor 1980  augusztusában jártam egy fesztiválon Kiskörén. Oott volt egy tó / lehet hogy nem is egy / még furödtunk is .
A vizerőművekben az energia igényeknek megfelelöen nyitják_zárják a zsilipet, a kimenö viizszintet leszarják, ahogy Pakson is a Duna hömérdseékletét. A bemenö kimenö vizmennyiseg fuggvényében változik a duzzaszto vizszintje, majd eljön az igazság pillanata a vizerőműveknél is.amikortol már az ökologiai szempontok elötérbe kerulnek. Kétféle uzemmodban muködtetik az erömuveket. Az egyik az amikor az este a napelemesek kiesnek, akkor kinyitják a zsilipet, utána napközben feltöltés megy. A horvátoknak a Dráván igy uzemel, alatta a folyon nagy a vizszint ingadozás. Pakson pislognának.
A másik amikor szintetn tartják a kiáramlást.
Ameddig tudják:)
 
nyugdijas péntek, 13:48
#214269
Orbán vézérunk volt a legjobb miniszterelnok. Megvédett minket a háborútol, migránsoktol, Brusszeltol, ukránoktol és a hokupolátol. 
________
________ péntek, 13:47
Előzmény: #214266  ronaldinyo
#214268

Németben úgy van, hogy ha van napelemed, és van hozzá akksid, akkor egy kapcsolóval le tudsz válni a hálózatról, és külsösként tudsz létezni az elektromos világban
.
Valamint az erkélyre is tehetsz fel PLUG-IN napelemeket (max. 800W), amik segítenek csökkenteni az áramfogyasztásodat
.
M.o.n ezek még nem mentek, remélhetöleg itt is beindul végre az élet, mint a szélerömüveknél
.
És felül lehet írni végre mindazt amit a fideszmaffiózó SENKIK 16 év alatt eröböl elrontottak
ronaldinyo péntek, 13:32
#214267
ez tényleg beteg ország
ronaldinyo péntek, 13:32
Előzmény: #214265  ronaldinyo
#214266
juj nemrég orbánt megdicsértem-napelemek miatt-viszont ennyi hülyét a tanult emberek között én még nem láttam most látok-nem oldották meg csak visszatáplálásra -neken 20 éve olyan van amit áramszünetben is használhatok és nincs akkumulátorom.350 ezer darab van ez kriminális de tényleg -el sem hisze,m
xy2003 péntek, 13:26
Előzmény: #214263  szieszta
#214264

tény,hogy pár éve amikor "csak" 35-38 volt napközben hajnalra is maradt 27-30 fok,gondolom a szárazság miatt van ez,felhő sincs így éjjel is jobban le tud hűlni.
de itt pesten (külvárosi rész) a júniusi durvulásban este 10 körül még gond nélkül 30 fok volt,éjfélre 26, és hajnali 4re ment le 20-23ra ami tényleg elfogadható (kiskabát nélkül),de így is 3-4 napig 31,5 volt a napi átlag. nem saját mérés hanem meteorológia.
szieszta péntek, 13:00
Előzmény: #214262  szieszta
#214263

Amit még megfigyeltem, hogy hiába van délben 40 fok, éjjelre viszont elkel a kiskabát. Amint lebukott a nap, már kezd hűvös lenni.
Ez már sivatagi időjárás, hiszen a Szaharában is éjjel fagy is szokott lenni.
Balatonnál ugyan ez volt a baj, aki belefeküdt a vízbe, mikor felállt meg már fázott, mert fújt a szél. Mivel nyaki érő víz nincs, így lila szájjal jöttek ki a gyerekek. Este meg sírás rívás, mert  jócskán leégtek.
szieszta péntek, 12:54
Előzmény: #214261  szieszta
#214262

Ha régebben nem csapolták volna le a mocsarakat, ott sem termett volna semmi.
Az meg bizonyított tény, hogy ami itt elpárolog, az biztosan nem itt esik le, mert a vizcsepp életútja ennél sokkal hosszabb. Hozzánk a nedves levegő főként délről érkezett, most az marad el.
Gondolom a melegebb levegő jobban meg tudja tartani a nedvességet, így több gyülemlik fel benne. Ha az viszont valahol leszakad, ott meg elmos mindent.
szieszta péntek, 12:47
Előzmény: #214260  szieszta
#214261

Az ember is egy állatfaj és ahogy a természetben is megfigyelhető, az állatok szaporodásánál is a legfőbb tényező az eleség. Ha van elég túlszaporodik, aztán ha feleszi, csökken a populáció.
A fecske sem jókedvében vándorol, meg  a gnu csordák sem. Télen itt nincs légy, rovar, így el kell menniük oda, ahol van. A gnu szintén a zöld fű után sétál.
Ez hasonló, mint Amerikában, a kombájnos csoportok. Kezdik a Mexikói határnál és 3 hónap alatt elérnek Kanadáig. Ahogy folyamatosan érik a gabona.
Ismerősöm Csehországban arat, ott minden később érik.

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek