Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 19. 16:43
Előzmény: #44351  Zöldbéla
#44380
Na hol a lebuktatás? Mindjárt vége a napnak.
exley 2021. 07. 19. 16:28
Előzmény: #44378  sztanil
#44379
Fenyvesi Zoltán lemondott, "menekülnek a patkányok a süllyedő hajóról" :)
sztanil 2021. 07. 19. 15:26
Előzmény: #44376  hellforceone
#44378

Sajnos az én ismerőseim között is vannak ilyen "értelmiségiek". Szerintem ők egyrészt nem szabadultak a kognitív disszonancia börtönéből, és emiatt nem adják fel azt a hitüket, hogy a fidesz jobb mint a "komcsik". Másrészt viktor érzelmi alapon láncolja magához őket. Van, aki pl. simán elhiszi azt a mantrát, hogy minket az EU most azért büntet, mert a focimeccsen nem térdeltünk. Mivan???
Ezeket az emberek képesek arra szavazni, aki hangosabban buzizik, mert az közelebb áll az ő világukhoz. És ha ellenszenves is nekik a kormány némely lépése, akkor legfeljebb majd szavaznak a mihazánkra. A rájuk adott szavazatok úgyis a fidesznél kötnek majd ki, ezért hozták létre. Ezzel pedig majd tisztára moshatják a lelkiismeretüket is, hiszen elmondhatják, hogy: "én nem szavaztam a fideszre".
realmadrid 2021. 07. 19. 14:41
Előzmény: #44372  hellforceone
#44377
Ha neked ez jött le belőle akkor nagyon félreértetted amit írtam.
hellforceone 2021. 07. 19. 14:34
Előzmény: #44374  Törölt felhasználó
#44376

na viktoreknak pont erre van szuksege, ugyanakkor el kell mondani azt is, nekem van nem is keves ertelmisegi ismerosom, rokonom is, aki viktator segget nyalja. Es tenyleg olyan emberek, akiket joggal, okkal nevezek ertelmiseginek - habar, neha azert en magam is ketsegbe vonom az ertelmet, de osszessegeben nem hulye, hanem iskolazott, nagyon is olvasott emberekrol van szo.
Mondjuk egy dolgon sokat gondolkodom azert, vajon az ellenzek biztos, hogy maskeppen csinalna?? Persze bizonyos dolgokat 1000 % maskepp, de vajon azok kevesebbet lopnanak/loptak volna?? Mondjuk a lopas is rohadtul zavar, de sokkal inkabb a demokracia lebontasa, az oktatas szetverese, a kommunikacio, az arrogancia, a total segghulye emberek legfelsobb pozicioba helyezese stb stb stb. Amugy amit itt a masik forumtag irt, hogy de kerem itt demokracia van... nos, lehet, hogy leirhatsz, kimondhatsz barmit, a kovetkezmenyekkel altalaban nem nyilvanosan kell szamolnod, hanem lassan, alattomosan, bujtatva csinalnak ki. masreszt mindegy, hogy mit mondasz, milyen bizonyitekod van, ha lepsz ellenuk azonnal atmennek ellentamadasba es kicsinalnak valamilyen mondvacsinalt indokkal, majd persze birosagi ügy utan egy ev mulva elnezest kernek, mikor mar mindenki elefelejtette. Vagy a parlamentben egyszeruen kikapcsoljak a mikrofonod, ha kritikus vagy, "rendszerellenes", akkor kapsz egy 10 millios buntetest stb stb stb. Ha erre valaki azt mondja, hogy ez demokracia, akkor olvasson utana, hogy mi is az valojaban. Persze a vilagban manapsag mindenutt szinte mar csak latszat demokraciak vannak, na de ahogy mar irtuk korabban, azert, mert mas hulye nekunk is annak kell lennunk?? Aki erre a kerdesre azt a valaszt adja, hogy igen, annak bizonyosan.... :o)))
cyb6
cyb6 2021. 07. 19. 13:59
Előzmény: #44370  realmadrid
#44375
jaja ez így van, de vegyük azt is észre, hogy O. Viktor rendesen benézte az amerikai és izreaeli választást, a néppárt elhagyását, az kínai és orosz vakcinákkal való hatalmi befolyásolást. szóval nagyon úgy néz ki, hogy nyugatról (EU, NATO) kiadták rá a kilövési engedélyt. nem kell senkinek ez a kínai/orosz poloska a nyugati szövetségben... itt mindenki azt mondta, hogy az ellenzék ha meg is nyeri 2022-őt aztán egy év és bebuknak. most úgy néz ki, hogy ha nem nyerik meg akkor majd nyugatról buktatják a kínai türk buizi-orgia keresztényt...
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 13:55
Előzmény: #44371  hellforceone
#44374
Ostoba ez az ország sajnos. Ha az emberek értelmesebbek lennének, akkor kb. 70 % ellenzéki szavazó lenne, és 30 % kormánypárti. Most meg van kb 50-55 % ellenzéki, és 45-50 % kormánypárti. Jópár Fidesz szavazóval beszélgettem, és gyakran szegényebbekkel. Azon kívül, hogy nem megy nekik jól, még ostobák is. Teljesen leragadtak a "Gyurcsány a tömegbe lövetett", meg a "Gyurcsány beengedi a migránsokat" témakörnél. Nemegy közülük iszik rendesen, és szidják Gyurcsányéket, mondván ők tehetnek arról, amiért nem megy nekik jól. Ezeket nem érdekli holmi megfigyelési ügy. Szerintem nem lehet ezen változtatni, egy kis szerencsével nyerhet az ellenzék, de kétlem, mert a szavazás a Kormány kezében van. Bármikor varázsolnak ezrével szavazókat Kelet Magyarországra, lakásonként 50-100 fővel.  Szerintem az is benne van a pakliban, hogy ellenzéki vezetőkre támadnak. Most is van ilyen amikor a várost járják, de ez még nem komoly. 
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 13:42
Előzmény: #44362  realmadrid
#44373

Az egy dolog, hogy országok figyelnek vagy akár hallgatnak le politikusokat más országokban a biztonságuk érdekében.
Azt is eltudom fogadni, hogy biztonsági okokból, egyedi eseteket és veszélyesnek tartott állampolgárokat a határainkon belül megfigyeljenek, lehallgassanak.
De, csak kiemelkedően egyedi eseteket és megalapozottan nagy biztonságot veszélyeztető okok miatt.
Azt, hogy országhatárokon belül, újságírókat, politikusokat figyeljenek meg a regnáló kormány titkos  eszközeivel, ez már mindenképpen egy sötét diktatúra képét mutatja.
Amennyiben ez tényszerűen beigazolódik és a jelenlegi magyar kormány valóban ilyen eszközöket vetett be, akkor a diktatúra létrejötte már nem is kérdéses.
hellforceone 2021. 07. 19. 13:39
Előzmény: #44370  realmadrid
#44372
ne dugd mar bele ennyire a segged viktator fejebe... attol meg, hogy mashol mi van nem jelenti, hogy nalunk is annak kell lennie. "csipem" ezeket a magyarazatokat. Te, mondd mar, ha a szomszedod neje felrekur, akkor neked rendben lenne, ha a tied is azt tenne??? Mert hat ugye, ha neki lehet, hat a tiednek is. Mar bocs, hogy szemelyes lettem kicsit, de talan ebbol a peldabol megerted a lenyeget!
hellforceone 2021. 07. 19. 13:36
Előzmény: #44369  Törölt felhasználó
#44371
pontosan, egyszeruen nem is tudom szavakba sem onteni, hogy mennyire letagloz, hogy ebben a rohadt orszagban a fidess barmit megcsinalhat, az emberek elfelejtik, megbocsajtjak, sot, egyes esetekben eljeneznek is hozza. oszinte leszek, mivel nem figyelem a hireket - es nem is neztem most vissza a forumot -, fogalmam nincs, milyen lehallgatgasi botranyrol van eppen szo, de lehet itt barmi, jovo eprilisban a nep bemegy es behuzza az "X"-et a fizess partra. mondjuk most talan meg nem is lenne olyan nagy baj, ha nyernenek, a kovetkezo 4 evben allitolag vilagszerte gondok johetnek a boseg evei utan. egyszer kijuthatna mar ezeknek is a szarbol, HATHA akkor TALAN kinyilna a nep szeme is. A politika olyan, mint a forma1, ha jo kocsit tolnak alad jo vagy, ha szart, akkor lehetsz barmilyen jo pilota. Ha jo idoszakban vagy hatalmon, akkor ott is maradsz, mindegy mit csinalsz vagy nem csinalsz, ha meg szar idoszakban, akkor mindegy mennyire probalod helyrehozni, akkor is le fognak valtani.
realmadrid 2021. 07. 19. 13:36
Előzmény: #44368  Törölt felhasználó
#44370

Az USAban működik jó néhány titkosszolgálat és megfigyelik az amerikaiakat is , elárulom.
2001. 09.11. óta mindenkit megfigyelnek.
Ne legyen már kettős mérce. USAnak, németeknek mindent lehet, de ha Orbánék csinálnak valamit akkor aztán itt a világvége, itt a diktatúra.
Legjobb tudomásom szerint diktatúrában ilyen fórumok nem működhetnek mint amilyen itt van néhány és az ellenzéki képviselők nem hívhatják össze a nemzetbiztonsági bizottságot ( mert börtönben végzik). Itt meg az ellenzék azt csinál amit akar, hajuk szála nem görbül , nem hogy börtönben végeznék.
Ez az Orbán rezsim nem jó de minden hülyeséget ne higgyünk már el.
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 13:17
Előzmény: #44368  Törölt felhasználó
#44369
Nem lesz itt semmilyen komolyabb hazai botrány. Szeptemberre az emberek jó része elfelejti az egészet. Megy tovább a CSOK, babaváró, stb. 
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 13:13
Előzmény: #44362  realmadrid
#44368

Az USA lehallgatása egészen más, ott világhatalmak játszmája zajlik.
A magyar eset a határainkon belül történt és így már egyenesen hátborzongató, mivel az ilyesféle megfigyelések diktatúrák eszközei.
realmadrid 2021. 07. 19. 13:12
Előzmény: #44364  RangerHU
#44367
Ilyet nem is állítottam. Csak egyszerűen mindenki elfeledkezik arról hogy vannak titkosszolgálatok, és azok működése titkos. Itt az a baj hogy már ez nem titkos, tehát rosszul végzik a feladatukat a szakemberek.
kjanek
kjanek 2021. 07. 19. 13:11
#44366
Alapítványosdi. Csodálatos, fantasztikus. hogy r*hadnának meg.
https://k.blog.hu/2021/07/17/kekva
________
________ 2021. 07. 19. 13:09
Előzmény: #44363  realmadrid
#44365

nem születnek minden évben Puskások, Kásások, Darnyik, Egerszegik, Görbiczek
ami nem megy az nem kell eröltetni
haza és fociszeretet ide, vagy oda
vannak olyan sportágak, sportolók, akik tizedannyit pénz támogatást nem kapnak az államtól, mégis tízszer sikeresebbek
ezt kell tudomásul venni, akármiylen nehéz is
RangerHU 2021. 07. 19. 13:06
Előzmény: #44362  realmadrid
#44364
Mások bűne nem a te erényed…. Szól a mondás.
realmadrid 2021. 07. 19. 13:00
Előzmény: #44358  hellforceone
#44363
Ha a focistáink azon a szinten lennének nemzetközileg mint a jégkorongozóink akkor nem pótselejtezőn jutnánk ki egy EB-re.
realmadrid 2021. 07. 19. 12:58
Előzmény: #44360  Törölt felhasználó
#44362

Az USA még Merkelt is megfigyelte.
Finoman fogalmazva amit Orbánék műveltek gáz de úgy csinál mindenki mintha a nagy demokráciákban (USA, Németország, Egyesült Királyság stb. ) nem lenne ilyen. Így működnek a nemzetbiztonsági szolgálatok a világon. Van ahol ez kitudódik, van ahol nem.
________
________ 2021. 07. 19. 12:57
Előzmény: #44360  Törölt felhasználó
#44361

én még abban bízok, hogy o1G-t is lehallgatták, és jönnek a felcsúti telefonos beszélgetések
onnantól kiderül mindenki számára, hogy a nagyvezér mennyire korrupt, és hazug egy ember
akkor a fiú már a Kossuth Rádió mer majd bemenni terjeszteni a hazugságait
a portás fogja leköpni, és bezárni elötte az ajtót

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek