Szia! A kh-nál engem borzasztóan zavar, hogy nyitó és záró szakaszt egyáltalán nem látom a mobilon, ott vakon vagyok. Szintén mobilon nem úgy látom a könyvet, hogy egyszerre a vételi és eladói oldalt, hanem külön. A kötés lista sincs úgy megoldva, ahogy pl Ersténél, hogy folyamatosan látom az összes kötést mindenre (ez utóbbi asztali programnál). Ezek engem zavarnak, nem támogat úgy egy-egy döntésnél. Nem Erstét védem, csak kh-nál ezek hiánya nem jó. Vagy én vagyok a béna ;-)
Szia! Tegnap délután sikerült, de akkor is sokadjára. Mindig be kellett jelentkeznem, mint a Netbrokerba, aztán SMS és utána kb. 3-4. próbálkozásra beengedett. De sokszor lefagyott, igaz mostanában One is egy nagy kaka...