gilgalad

Regisztráció: 2019-03-25 15:28:01

Hozzászólások száma: 2 368

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 14:13


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

17 269
2019. 05. 06. 20:54
10 752
2022. 01. 14. 22:39
4 835
2023. 07. 11. 22:58
126
2020. 12. 27. 05:01
10 057
2025. 11. 27. 20:19
22 793
2026. 06. 18. 09:56
705
2026. 04. 21. 15:16
5 970
2026. 05. 28. 23:07
8 292
2026. 06. 11. 16:26
57
2020. 11. 12. 01:20
32 337
2025. 07. 20. 23:30
135
2021. 03. 02. 21:20
266 173
2026. 06. 18. 09:49
9
2025. 10. 27. 17:30
6 339
2026. 06. 17. 17:10
12 034
2026. 06. 18. 10:15
8 267
2026. 04. 13. 02:29
101 282
2026. 06. 18. 10:06
105 248
2026. 06. 17. 21:35
6 238
2026. 06. 16. 13:47
262 892
2026. 06. 18. 09:36
96 747
2026. 06. 18. 10:16
258
2026. 05. 21. 16:11
7 314
2026. 06. 18. 09:32
115 703
2026. 06. 17. 09:26
2 414
2026. 06. 14. 17:15
50 759
2026. 06. 17. 22:27
554
2026. 05. 14. 20:13
7 178
2026. 06. 17. 17:05
40 749
2026. 06. 18. 07:28
DAX
306 543
2026. 06. 18. 10:15
227 405
2026. 06. 18. 09:41
1 222
2026. 06. 16. 16:20
39 678
2026. 06. 11. 16:22
5 229
2026. 06. 18. 09:39
6
2026. 06. 17. 10:28

utolsó 20 hozzászólás

EUR/HUF kedd, 14:13
Mihály Úr és csapata nem tett nagy bátorságról, vagy inkább helyzet kihasználásról tanúbizonyságot. -25 bp. 
EUR/HUF szombat, 08:09
Felteszem magam a tippverseny térképére egy 50 bázispontos csökkentéssel ;-)
ERSTE NetBroker szombat, 07:22
Szia! 
A kh-nál engem borzasztóan zavar, hogy nyitó és záró szakaszt egyáltalán nem látom a mobilon, ott vakon vagyok. Szintén mobilon nem úgy látom a könyvet, hogy egyszerre a vételi és eladói oldalt, hanem külön. A kötés lista sincs úgy megoldva, ahogy pl Ersténél, hogy folyamatosan látom az összes kötést mindenre (ez utóbbi asztali programnál). Ezek engem zavarnak, nem támogat úgy egy-egy döntésnél. Nem Erstét védem, csak kh-nál ezek hiánya nem jó. Vagy én vagyok a béna ;-)
CSG részvényesek 2026. 06. 17. 10:28
#6
Itt nem jött el vajon a vergődés vége?
EUR/HUF 2026. 06. 16. 12:42
Jó sokat kell agyalni a monetáris tanácsnak jövő kedden, hogy mit is csináljanak... .-)
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:54
Mindig belépek a netbroker.erstebroker.hu oldalon, ott pedig jobb felső sarokban Pro indítása ikonra nyomok. Ezután megnyitás és felépül.
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:45
Basszus, én meg a könyvet nem látom úgy, ahogy a kötések mennek. Ez tényleg gatya..
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:34
A mobilos alkalmazással van gond, asztali megy.
Állami Nyomda 2026. 06. 12. 09:33
Concorde célára nem ennyi pont, ahol most áll?
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:16
Ma eddig nekem sem megy..
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:00
Szia! Tegnap délután sikerült, de akkor is sokadjára. Mindig be kellett jelentkeznem, mint a Netbrokerba, aztán SMS és utána kb. 3-4. próbálkozásra beengedett. De sokszor lefagyott, igaz mostanában One is egy nagy kaka...
Állami Nyomda 2026. 06. 11. 10:26
Valaki dobálja éppen.
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 09. 14:36
Egyelőre visszább vett a mennyiségből, nem kapott. 
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 05. 14:28
Ma egy forgalmasabb nap kerekedett, csak nem fogy az eladói puttonyból.. Tán az előző közzétételben szereplők nyomják.
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 03. 10:09
Máris bekerült egy csomag, kicsit feljebb, mint eddig tán.
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 03. 10:02
Én is nézegetem nincs eladóin egyelőre, de még remeg a kéz vételre, mert előkerülhet a puttony..
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 02. 14:57
Látom még nem veszitek számításba, hogy a külföldi tevékenység elég meghatározó itt (is). A forgalom elég szép eddig. 
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 02. 14:54
Aug.15-ig valamikor
Amixa Holding Nyrt. 2026. 06. 01. 12:51
Lehet te vagy vakon egy kicsit? Szelvényvágás már rég megvolt.. 
Rába és a láma 2026. 05. 20. 13:29
1620-1750...

friss hírek További hírek