Riccoo

Regisztráció: 2018-11-05 20:14:41

Hozzászólások száma: 280

Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 21:38


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 2
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

86 297
2026. 05. 30. 20:35
34 600
2025. 01. 28. 16:59
1 052
2023. 08. 28. 15:09
24 721
2026. 04. 19. 21:56
28 994
2024. 04. 30. 12:43
122 168
2026. 05. 29. 23:30
13 916
2025. 08. 25. 19:11
262 435
2026. 05. 29. 17:05
15 046
2026. 05. 30. 15:56
2 201
2026. 04. 15. 10:41
177 430
2026. 05. 29. 17:39
5 970
2026. 05. 28. 23:07
95 326
2026. 05. 30. 14:50
401 336
2026. 05. 30. 19:35
174 312
2026. 05. 15. 22:03
1 326 709
2026. 05. 30. 22:49
22 691
2026. 05. 29. 09:57
11 822
2026. 05. 29. 10:09
16 748
2025. 09. 17. 20:35
115 632
2026. 05. 30. 15:32

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt." topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt." topik #5411 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Károgni kéretik máshol

utolsó 20 hozzászólás

ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 21:38
Ma töröltem le a netbroker go-t, mivel az sem indult el nekem, viszont nost mar nem tudom letolteni újra. Egyébként pár napja felhivtak az erstetől, hogy ez az app megszűnik és helyette lesz a Market go.
Mondtam nekik, hogy jo ez az uj, sokkal több infót ad meg minden, viszont nem túl stabil és én ezértmindkettőthasználom. Sokszor nem jutok be, mig a regivel igen stb.
Ugy vettem ki, teljesen meglepte, amit mondtam. Azt mondta továbbítani fogja a kollégáinak és hálás volt, hogy elmondtam.
Rába és a láma 2026. 04. 28. 09:51
Hát én nem tudom, bánom, hogy nem adtam el nekik 3425ért. Bármikor vissza vehettem volna itt lejjebb... 
Rába és a láma 2026. 04. 27. 11:11
Jól értem, ma délig jelentkezhet az, aki szeretné eladni 3425 Ft/rv áron a 4iG-nek a papírjait?
Akkor miért van az árfolyam 3100 körül, ha van aki megveszi 3425ért is?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 23. 08:45
Azt jelenti, hogy nem a saját (Tisza) körei gazdagodnának belőle, ezért muszáj felülvizsgálniuk azt, illetve megegyezni a visszaosztásokról vagy nem tudom, hogy csinálják.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 09. 09:44
Sajnos túlbecsülöd az ellenzéket! :D
Ideológia! Józan ész nem számít.
Szerintem itt most végletek vannak/lesznek (rövid távon biztosan). Ha nem nyer a Fidesz, akkor szerintem nagyon megfogják ütni még innen is. Viszont ha nyer... csillagos ég!
Holnap is ráérek még bővíteni, ahogy most kinéz.
Masterplast 2026. 03. 30. 11:53
Csak a piaci árát tudom, az előállításét nem.
Korábban (2hete)1400-1600ig/m2 ma 1700-1900. Gyártóktól függ. Van aki árat sem ad jelenleg. Van egy kis káosz és pánik.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 30. 10:15
Azt nyilatkozta JG, hogy a SAFE az egy kedvezményes hitel. Ez lenne a legoptimálisabb az államnak, mert ez egy kedvező hitel, egy eszköz. A fejlesztés/beszerezés/gyártás mindenképp megvalósul, legrosszabb esetben más forrásból. Szerintem, hogy nem kapunk SAFE pénzeket az EU-tól, az borítékolható, de részvényesi szempontból majdnem mindegy is.
Én a kormányváltásban érzek nagyobb kockázatot, mivel az ellenzék inkább ideológia vezérelt, mint józan. A Rheinmetall miatt talán... nem bántanák, de én erre sem vennék mérget, hiszen a németek is képesek feláldozni a teljes iparukat is az ukránokért...
Mindenesetre én továbbra is úgy gondolom, nem lesz kormányváltás.
Masterplast 2026. 03. 30. 09:55
Heti 10%-ot drágul a polisztirol. Az alapanyag ára elszállt és hiány lett belőle. Hirtelen most mindenkinek fontos lett.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 27. 10:04
Én úgy gondolom, a legvaloszinubb, hogy nyer a fidesz, csak nem 2/3-dal.
 Nem értem, miért gondolják sokan, hogy a tisza nyer? Nagy pofára esés lesz, mint eddig minden alkalommal.
Attol hogy hangosabbak, még nincsenek többen. Szóval en eszerint rakom a tétem.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 26. 12:49
De jó hogy tegnap vettem... ráértem volna vele ....
Rába és a láma 2026. 03. 03. 09:30
Köszi szépen!
Rába és a láma 2026. 03. 03. 09:25
Be tudna tenni valaki egy könyvet?
KÖszi szépen!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 16. 14:51
Kicsi emlékeztet a T-sys-es vétel meghiúsulásakori zakóra...
(((Remélem csak fóbia.)))
Richter topik 2026. 01. 28. 11:03
Ja, "kitört"!
Csak valahogy úgy érzem, erről a rakétáról valahogy nem lehet lekésni.
4IG részvény 2025. 12. 29. 13:33
Most esik le, hogy a T+2nap miatt már nem kell aggódnom. Bocs.
4IG részvény 2025. 12. 29. 13:26
Értem, hogy a Rheinmetal miatt élvezhet védettséget a választások kimenetelétől függetlenül, de ettől még, ha kormányváltás lesz beszakad, mint ahogy a béke hírétől is.
Jelenleg ez a nagy dilemmám, eladjam-e még idén, és majd tavasszal visszaszálljak lejjebb. Adózás szempontjából is érzek kockázatot, ha idén nem adom el, jövőre ha a tisza nyer, benne lehet egy 35%-os SZJA is.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 12. 11. 18:17
Szerintem a most kijött hírek (vagy amik még hátra vannak) hajtották fel az árát, ennyi.
Megmondom őszintén magam is úgy gondoltam, (csak én 1-2 nagyobb hírt vártam) ha jön a hír, akkor érdemes lenne dobni, majd visszaülni. Viszont a nagy átárazódásos helyzetekkel eddig mindig azért szívtam, mert nem tudtam visszaszállni időben, és utólag mindig az fogalmazódott meg bennem, hogy ha nem csináltam volna semmit (nem ugráltam volna) összességében sokkal jobban jártam volna. 
Nem gondolnám, hogy gáz lenne, szimplán kicsit előreszaladtunk.
Valamint nagyon úgy tűnik számomra, hogy továbbra sem lesz béke, illetve ha lesz is, a fegyverkezés az biztos! Ez a papír pedig 100%-kal ebbe az irányba van. 
Szóval én várok, ha nagyon beesik bővítek!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 11. 27. 09:05
Lehet, de tartok tőle, hogy másik oldal egyáltalán nem ismeri a "köz érdekeit szolgálva" kifejezést.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 11. 21. 10:05
Szerintem egyébként a lehetséges ukrajnai béke közelségének híre is inkább lefelé nyomja.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2025. 11. 10. 19:41
Minden a terv szerint halad. 8-)
https://invst.ly/1d7drs

friss hírek További hírek