Ma töröltem le a netbroker go-t, mivel az sem indult el nekem, viszont nost mar nem tudom letolteni újra. Egyébként pár napja felhivtak az erstetől, hogy ez az app megszűnik és helyette lesz a Market go.
Mondtam nekik, hogy jo ez az uj, sokkal több infót ad meg minden, viszont nem túl stabil és én ezértmindkettőthasználom. Sokszor nem jutok be, mig a regivel igen stb.
Ugy vettem ki, teljesen meglepte, amit mondtam. Azt mondta továbbítani fogja a kollégáinak és hálás volt, hogy elmondtam.
Mondtam nekik, hogy jo ez az uj, sokkal több infót ad meg minden, viszont nem túl stabil és én ezértmindkettőthasználom. Sokszor nem jutok be, mig a regivel igen stb.
Ugy vettem ki, teljesen meglepte, amit mondtam. Azt mondta továbbítani fogja a kollégáinak és hálás volt, hogy elmondtam.