Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 08:03

SZOMBAT: MUNKA, VASÁRNAP: PIHENÉS :))  

Végre idáig is eljutottunk! :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:34
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#160
aktívka! Az OPIMUS topikban is hazugságon fogtalak, majd magyarázd már meg, ott is biztosan találsz valami kibúvót, ha más nem majd megint skizó leszel, és azt mondod, hogy nem is te írtad... :)))
Peterbond 2015. 03. 15. 20:33
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#159
"látod! Ha valaki nagyon szombaton akar nyugalomnapot, és vasárnap akar dolgozni, akkor keres magának olyan melót.. :))"

Esküszöm te vagy nem tudsz olvasni vagy direkt csinálod hogy felbosszants.

Ezt a kifordított baromságot miből szedted össze.
NEM azért tüntetek hogy vasárnap dolgozzni kelljen hanem hogy ne tiltsuk és LEHESSEN akár bevásárolni. NEM kötelező neked vasárnap bevásárolni. Akkor teszed amikor akarod. Kivéve most mert vaárnap tiltva van ezért nem fogok vásárolni vasárnap. Szóval ha akarnék se találnék ilyen lehetőséget ( Ja elnézést mehetek a CBA-ba mert ott nem a családé a vasárnap hanem a fideszé ).
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:32
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#158
látom sikerült megtalálni azt a csomót itt is. hurrá! :)) multiplikáld a baromságaidat bátran.. sok vevő nincs rá -vasárnap immár egy sem:))-, a szavazatod pedig továbbra is 1db. :)
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:30
Előzmény: #154  Peterbond
#157
látod! Ha valaki nagyon szombaton akar nyugalomnapot, és vasárnap akar dolgozni, akkor keres magának olyan melót.. :))
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:30
Előzmény: #151  Placa
#156
A családvédelem jegyében a család által működtetett cigiboltok vasárnap is NYITVA lehetnek. Ahová pl. a kiskorú gyerek BE SE TEHETI a lábát. Tehát a családvédelem jegyében a családos trafikok úgy lesznek vasárnap nyitva, hogy a gyerek köszönni se köszönhet be apunak, anyunak a boltba...

Mindez családbarát és dohányellenes jelszóval.
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:29
Előzmény: #151  Placa
#155
jajaja... nem fekete? akkor fehér... persze, mi más lehetne.. beszélgess akkor magaddal. :)
Peterbond 2015. 03. 15. 20:28
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#154
Ó a fene.

Szóval akkor nekem milyen sanyarú gyereksorom volt hogy mind apámnak mind anyámnak dolgoznia kellett vasárnap is akár ( és teszik még most is ).

Egyetértek hogy fontos a család. Akinek fontos az majd kikéri a vasárnapokat hogy otthon legyen vagy eleve nem megy ilyen munkakörbe. De képzeld a mentősöknek és rendőröknek is vannak gyerekeik. Nem csak a kiskerekben dolgozóknak.
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:28
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#153
minek mondjam el? mivel neked nem tetszik, úgyis azt mondod, hogy pártpropaganda...
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:27
Előzmény: #150  Peterbond
#152
"Továbbra se érted. Nem azért harcolok hogy KELLJEN dolgozni. Hanem azért hogy NE tiltsuk."

Szándékosan mossák össze. Abban a felvetésben, hogy az egyik esetben LEHET, a másik esetben TILOS biztosan többet ér a lehet. Nem véletlenül nem tudtak egyetlen érvet sem írni a kérdésemre.

Ezért aztán marad a hazugság. Azt kell kommunikálni, mintha az eddigi lehet egyenlő lett volna a KÖTELEZŐ vasárnapi munkával. És így már mindjárt arról szól ennek a csodálatos népvezérnek a döntése, hogy ne kelljen vasárnap dolgozni.

Az ostoba hívek meg vagy bevették ezt a hazugságot, vagy csak érdekből terjesztik.
Placa
Placa 2015. 03. 15. 20:26
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#151
ugye te azok közül való vagy, akik azt is elhitték, hogy a nemzeti trafikok a fiatalság egészségét hivatottak megvédeni? :)
a kérdés költői volt :)

amúgy sok dolgot eldönthetek
az egyik ezek közül, hogy kiröhöglek vagy nem (kiröhögtelek)
a másik, hogy tovább beszélgetek veled vagy nem (nem)
"ez ilyen egyszerű.."
Peterbond 2015. 03. 15. 20:25
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#150
"dolgozzál szombaton, ha nagyon akarsz, az csak nyugalomnap, a kutyát nem érdekli. :)))"

Továbbra se érted. Nem azért harcolok hogy KELLJEN dolgozni. Hanem azért hogy NE tiltsuk.

Az egy hasznos lehetőség volt hoy vasárnap is el lehetet intézni rengeteg dolgot.

És ellentétben veletek én nem halok bele ha nem lesz vasárnap bolt nyitva, de úgylátom titeket igen hogy nyitva volt MÁSOKNAK és MÁSOK dolgoztak benne és nektek ebbe muszáj volt beleszólni bár láthatóan nincs közötök hozzá. ( Hisz se nem dolgoztok vasárnap se nem vásároltok ).

Csak nem értem miért zavart ez benneteket hogy MÁSOK akkor tudtak valamit csinálni ami mostmár tilos.
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:23
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#149
Engem a véleményed, érved érdekelt, nem egy idióta link.
Peterbond 2015. 03. 15. 20:21
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#148
"aha..

valószínűnek tartom hogy a rokonságodban senkit nem gyötörtek hétvégén ilyen jellegű melóval..."

Aha. Csak az apámat, az anyámat és jómagamat. Meg a nagybátyámat, az apám 2 unokatestvérét. Most hirtelen ennyi.

Mindegyik évtizedeken át ( engem leszámítva persze ). Bár a gyötörni erős szó rá. Ők választották ezeket a munkákat maguknak. Jó részük alapból ilyen munkakör ( ápolónő, mentős, rendőr stb.., ) és sok esetben a hétvégéért jár másik nap.

Embere válassza meg hogy neki megfelel vagy sem.

Benzinkutasnak se kötelező menni. Ha viszont mész tudod hogy az vasárnap is nyitva van.
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:20
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#147
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:20
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#146
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:19
Előzmény: #143  Peterbond
#145
link

:)
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:17
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#144
Miért jobb az az állapot, ami most van, hogy TILOS vasárnap árulni és vásárolni, mint az, hogy aki akart eladhatott, vásárolhatott, dolgozhatott vasárnap?

Erre még EGYETLEN érvet sem sikerült írni. Ami nem kicsit beszédes. Pedig tele van a fórum Fidesz hívőkkel. Akik láthatólag még ennek is tapsikolnak. De még egy érvet sem sikerült írniuk arra, hogy miért tapsikolnak ennek?

Csak mert Orbán ezt mondta?
Peterbond 2015. 03. 15. 20:15
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#143
"különben nem kell aggódni! A ballib erősen halad abba az irányba, hogy 2026-ban újra kormányra kerüljenek majd, úgyhogy akkor mindent jól el lehet majd qrni. :))"

Tudom egyszerű minden azzal magyarázni hogy valaki ballib és kész.

De jelenleg egy volt Fidesz "aktivistával" (ha vidéken annak lehetett nevezni) és fidesz szavazóval ( 2002-2010 ) beszélgetsz. Az általad balliberálisnak vélt értékek elég messze állnak tőlem és az SZDSZ-MSZP párosra sose szavaztam és 95%-ban nem értettem sose egyett a döntéseikkel.
Még a mostani fidesznek is több döntése volt amivel egyetértettem mint az MSZP-nek. Az már más kérdés hogy ezek is elég alacsonyra sikerült.
bigyula 2015. 03. 15. 20:15
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#142
"máshol is szeretnék ezt meglépni, de itt fáj a legkevésbe."

Nekem nem fájna, ha mondjuk szombaton, vasárnap, és ünnepnapokon nem kellene a politikusok "önkéntes" munkavézését elviselnem... Semmibe sem kerülne, és kipihenhetnék magukat... :)
Törölt felhasználó 2015. 03. 15. 20:12
Előzmény: #139  Peterbond
#141
dolgozzál szombaton, ha nagyon akarsz, az csak nyugalomnap, a kutyát nem érdekli. :)))

Topik gazda

lvegh
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek