Mert reálhozam mutatja meg a megtakarításod vásárlóerejét. A Relatív magas hozam a nagy infláció mellett meg csak egy számérték. Ami lehet, hogy szép növekmény, de kevesebbet tudsz vásárolni belőle egy év múlva, mit ha akkor elköltötted volna.
Regisztráció: 2018-12-12 20:31:55
Hozzászólások száma: 4 350
Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 14:06