Topiknyitó: Portfolio 2012. 01. 13. 13:37

Rendkívül kemény velünk szemben az IMF - Mi lesz ebből?  

Ugrás a cikkhez
Elemzők szerint a sorok között a Nemzetközi Valutaalap szinte példátlan, Magyarországgal szemben fennálló kemény magatartását lehet kiolvasni. Az eheti fejlemények alapján világossá vált, hogy a magyar kormányon a sor: lépnie kell, különben újra...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=161361
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 18. 17:07
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#161
Ezen a fórumon úgy tűnik, már mindent lehet.

"Inkább írd át a neved Fas.nyelőnek!!!"

Kíváncsi lennék, hogy ha mondjuk a moderátornak ezt írnám, vajon megmaradna-e a nickem.
omaha 2012. 01. 19. 14:09
Előzmény: #157  szivacs
#162
Nagyon szaporák! Nemcsak ez a famili , hanem a többi is! A kutyák fiaiból és unokáibó sohasem lesz szalonna!
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 14:40
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#163
ragassz ki a gyerekszobába DR smitt posztert.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 14:46
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#164
Emiatt ne parázz, fretek haverodat se vágták ki.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 14:53
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
melyik hozzászólásomra gondolsz?

amikor gyáva kis pöcsnek neveztem orbánt azért, mert március 15-én (és előtte egész héten) kiszorítják a nem fizetett fidesz tapsolókat Budapestről?

vagy

amikor hazug tolvaj senkiházinak neveztem smittit?

mégis, milyen jelzőket kellene alkalmaznom erre a két szerencsétlen senkiházira? vagy akár a gyagya matolcsyra

segíts lécci
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 14:59
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#166
Hozzászólókat is lesenkiztél.

De nem is emiatt panaszkodtam, felőlem nyomhatod tovább ebben a stílusban, kb annyira lehet majd komolyan venni, mint Rózsaszínpónit.

szivacs
szivacs 2012. 01. 19. 15:09
#167
#29 link
#71 link
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:14
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#168
gondosan ügyelek arra, hogy csak senkiháziak esetében használjam ezt a súlyos kifejezést. eddig is ügyeltem ezután is fogok. de a lelked mélyén ugye te is belátod, hogy pl. smitti olcsó piti kis hazug tolvaj és mindazok, akik beszopják ezt a törzsanyag dumát, azoknak nagy baj van a fejében. te pl. mit szólsz ehhez az égéshez?
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:22
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
disszertációban "törzsanyag" mint olyan egyszerűen nincs ..

ki hozta ezt elő ?

/a "desszerttálon" viszont elképzelhető ha pl. a 2/3-a narancsos nyalóka
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:25
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#170
Ezt már leírtam egy másik topikban is.
Valamilyen érthetetlen ok miatt favorizálják, miközben már főpolgármesternek is alkalmatlan lett volna, KE-nek meg pláne az.
Ha bebizonyosodik a vád, akkor már méltatlan is.
Ha ezt minden kétséget kizáróan bizonyítani fognak, akkor a életbe lép a fenti állítás.
Amúgy ebben az esetben talán nem is lopott, hanem csalt. Én is emeltem át más gondolatait a szakdolgozatomban, de megjelöltem a forrást. Akkor én is loptam, csak ezt elismertem időben?

Az, h ki a senkiházi az eléggé szubjektív. Gondolom szerinte meg te vagy az, de ha mindenki úgy gondolná, h az ő értékrendje a mérvadó a fórumban és az határozza meg a szabályokat, akkor eléggé ledegradálódna a fórum. És ugye ezt nem akarjuk.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:38
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
néhány megjegyzés:

"Ha ezt minden kétséget kizáróan bizonyítani fognak, akkor a életbe lép a fenti állítás." ugye tudod, hogy már ott tartunk, hogy smitti a saját állítása szerint is átvett változatlan formában 180 oldal "törzsanyagot" és állítása szerint hozzátett 20-30 oldal következtetést. Tehát sok kérdés már nics. A vicc kedvéért: a 20-30 sem igaz, valójában 5-8 oldal és az is inkább a bolgár szerző korábbi következtetése. Attól tartok hitelt érdemlő bizonyíték számodra nem lesz, mert smitti nem megy el Öszödre és nem fogja bevallani, hogy lopott és aztán hazudott

"Amúgy ebben az esetben talán nem is lopott, hanem csalt. Én is emeltem át más gondolatait a szakdolgozatomban, de megjelöltem a forrást. Akkor én is loptam, csak ezt elismertem időben?" Erre most mit mondjak? Neked tényleg ennyi eszed van csak, vagy szórakozol?
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:42
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#172
Ha egy ilyen összefüggést képtelen vagy felfogni, akkor neked felesleges magyarázni bármit is.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:43
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#173
"Az, h ki a senkiházi az eléggé szubjektív. Gondolom szerinte meg te vagy az, de ha mindenki úgy gondolná, h az ő értékrendje a mérvadó a fórumban és az határozza meg a szabályokat, akkor eléggé ledegradálódna a fórum. És ugye ezt nem akarjuk"

hoppá, ezt csak most láttam. vicces. honnan gondolod, hogy smitti szerint senkiházi vagyok?

az értékrendekről: ha egy köztársasági elnök 180 oldalt hivatkozás nélkül ellop és azt hazudja először, hogy a már elhalálozott emberrel együtt kutattak, aztán azt hazudja, hogy ez törzyanyag, akkor szerinted ez az ember szerinted nem senkiházi?(függetlenül attól, hogy én az vagyok vagy sem). jó ez az értékrendes duma. nagyon jó. egyre több kínt kell majd kiállnod. mint szivacsnak:))))



Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:44
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#174
"már ott tartunk, hogy smitti a saját állítása szerint is átvett változatlan formában 180 oldal "törzsanyagot" és állítása szerint hozzátett 20-30 oldal következtetést. Tehát sok kérdés már nics."

Ha jól tudom azt állítja, h azt a "törzsanyagot" együtt írták. Ezt kéne megcáfolni. De ilyen mélységig te már nem látsz bele.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:44
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#175
Szivacs szerint. De kérdezzük meg őt is.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:45
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#176
nézd, megadtam neked az esélyt, hogy a fogyatékosság mögé bújj, nem éltél vele. ha ebben az ügyben így érvelsz és az IQ-d nem 60 alatti, akkor egy senkiházi fidesz troll vagy.
csendben 2012. 01. 19. 15:45
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#177
"Ezt kéne megcáfolni".
vagy igazolni,mert:
van,aki ezt cáfolja! :-)

Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:49
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#178
ez már nem vicces. halott embert vádolt tehát smitti plágiummal. ez a legnagyobb tragédia. sajnos lemaradtál. tegnap óta már nem meri ezt állítani (mert a bolgár kutató NOB ösztöndíjjal dolgozott), a legújabb az, hogy a bolgár dolgozata a törzsanyag.

szóval: smitt lopott, és lopással vádolja az elhunyt szerzőt. gusztustalan. neked pedig egészségedre
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 15:50
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#179
Szar ügy érvek nélkül fröcsögni és csak magadról állítod ki a szegénységi bizonyítványt.
Gondolom az életben is ilyen nagylegény vagy és face to face-be is hasonlóan osztod az embereket, bár nekem más a tapasztalatom. Szerintem itt vezeted le azt a frusztrációt, ami felhalmozódott benned a civil és a szexuális életed során.
p-b 2012. 01. 19. 15:59
Előzmény: #178  Törölt felhasználó
#180
No plagium:
Apám tyúúúklya költötte p-b

ApÁM TYÚKJA

Ej mi a kő! tyúkaPó, kend
A szobában lakik itt bent?
Lám, csak jó az isten, jót ád,
Hogy fölvitte a kend dolgát!

Itt szaladgál föl és alá,
Még a ládára is fölszáll,
Eszébe jut, kotkodákol,
S nem verik ki a szobábol.

Dehogy verik, dehogy verik!
Mint a galambot etetik,
Válogat a kendermagban,
A kiskirály sem él jobban.

Ezért aztán, tyúkaPó, hát
Jól megbecsűlje kend magát,
Iparkodjék, ne legyen ám
Tojás szűkében az anyám.

Morzsa kutyánk, hegyezd füled,
Hadd beszélek mostan veled,
Régi cseléd vagy a háznál,
Mindig emberűl szolgáltál,

Ezután is jó légy, Morzsa,
Kedvet ne kapj a tyúkhúsra,
Élj a tyúkkal barátságba’...
Anyám egyetlen jószága.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek