Topiknyitó: Portfolio 2012. 01. 13. 13:37

Rendkívül kemény velünk szemben az IMF - Mi lesz ebből?  

Ugrás a cikkhez
Elemzők szerint a sorok között a Nemzetközi Valutaalap szinte példátlan, Magyarországgal szemben fennálló kemény magatartását lehet kiolvasni. Az eheti fejlemények alapján világossá vált, hogy a magyar kormányon a sor: lépnie kell, különben újra...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=161361
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 16:37
Előzmény: #1  portfolio
#2
Még mindig nem kaptam senkitől választ a kérdésemre.

Valamelyik Fidesz hívő válaszoljon már: mi a francért kell ez az egész? Komolyan. Mi a franc értelme volt nekimenni az EU-nak, IMF-nek, bóvliba vágatni magunkat, 10% fölé ugrasztani a hozamokat és 320-as eurót előidézni?

Árulja el már valaki, mert én tényleg nem értem, hogy ez az egész őrültség mi célt is szolgál.

S52Raptor 2012. 01. 13. 16:52
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Isten útjai kifürkészhetetlenek fiam...
csendben 2012. 01. 13. 16:58
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Nem érnek most rá Veled foglalkozni: szervezik a holnap délutáni programot!
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 16:59
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
ez az arrogáns gyökés viselkedés eredménye. tanulópénz, de nem egy szűk harácsoló rétegnek, hanem 10 milla bégetőnek.
apocca
apocca 2012. 01. 13. 17:04
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
Te azt gondolod politikusnak a legértelmesebb emberkék mennek?
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 17:24
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#7
A válasz egyértelmű. Azért ütik most Magyarországot minden fronton, mert a karvalytőkének nem tetszik, hogy a saját lábunkra akarunk állni, a minket sanyargató, tolvaj külföldi befektetőknek beintünk és végre merünk magyarok lenni. Természetesen azért van erre szükség, mert az eddig magyarellenes, nyugati kiszolgáló személyzet (ex-/poszt-)kommunista mszp kormányék elkúrcsányolták. Vagy valami ilyesmi :)

Amire mondhatjuk azt, hogy igaz. De ha bemegyünk a kocsmába, és belekötünk a legnagyobb, legjobb verekedő hírében álló 2 méteres izomkolosszusba 2 törött kézzel, sántán, 60 kilósan és tüdőgyulladás okozta 40 fokos lázzal, akkor talán nem kéne meglepődni, hogy a fejünkkel verik szét a berendezést. És ennek felismeréséhez láthatóan nem elég olyan mennyiségű diploma sem, ami kedves vezíreinknek van. Persze ebből gondolom pont egyik se doktorált. Vagy ha mégis, akkor el se olvasta a saját dixlekszációjának 3/4-ét. Megesik néha...
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 17:26
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#8
alapvetően erre gondolok én is, amikor kicsit más oldalról azt a kérdést teszem fel:
tegyük fel, hogy Orbánék mindent jobban tudnak a világnál, mindenre jobb módszerük van stb... tényleg ők a jófiúk meg minden - milyen elképesztő csőlátás kell ahhoz, hogy egy ekkora országot, ilyen gazdasági potenciállal szembevezessenek a világgal, évtizedekre megalapozzák a rossz hírünket egy olyan harcban, amit úgysem nyerhetnek meg?

a kérdés konkrétan itt is: mire volt ez jó?
ujonc 2012. 01. 13. 17:38
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Akkor ezt a kocsmát messzire el kéne kerülni.
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 17:41
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#10
Ujonc, inkább erre (katt előzmény) válaszolj. Vagy nem tudsz?
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 19:47
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Alumínia keménykedhetne a 25%-os spanyol munkanélküliség megoldásában, barom zoo a 120%-os portugál hiány ledolgozásában, oil meg az éppen összeomlani készülő görögországban.Vagy éppen angolok ellen is felléphetnének ennyire keményen.Gőzük sincs mit csináljanak.Találtak egy bűnbakot,így jól lehet terelni a nagyobb problémákról.Mondjuk igaz Orbán meg feleslegesen adja alájuk a lovat, folyton konfrontálódik.
ujonc 2012. 01. 13. 20:06
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
Hagyálógva Vászka!

Már válaszoltam, keress vissza. Sem időm, sem kedvem ismételni magamat. Még mielőtt megkérdeznéd melyik topikban, fogalmam sincs. Hogy te miért piszkítod tele az összes topikot ezzel a "csak azt magyarázza meg valaki" dumával?
Kis provokátor! :-)
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 20:09
Előzmény: #12  ujonc
#13
1. Nem válaszoltál.
2. A stílus magáért beszél. Pontosan ilyen a te színvonalad is. "Hagyálógva Vászka"
(mellesleg a "hagyál" az helyesen hagyjál, de nyilván sokkal nagyobb magyarnak tartod magad bárkinél)
ujonc 2012. 01. 13. 20:13
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
1. De.
2. Tényleg rosszúl írtam, bocs!
Helyesen: Haggyállógva Vászka!

link

Érdekes, hogy a stílus csak akkor zavar, ha te kapod. Adni te is szereted! ;-)
Jussi
Jussi 2012. 01. 13. 20:13
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
2.Ez egy film.És akkor csak egy g maradt le.))
link
ujonc 2012. 01. 13. 20:13
Előzmény: #14  ujonc
#16
Ja! És még mielött kijavítanál, rosszul.
ujonc 2012. 01. 13. 20:14
Előzmény: #15  Jussi
#17
Ugye ugye!
A kis kultúrálatlan! :-)
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 20:17
Előzmény: #14  ujonc
#18
1. Rendben. Akkor másold be a válaszodat.
ujonc 2012. 01. 13. 20:26
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
De hiszen leírtam!
Nincs kedvem, ha nagyon érdekel (amilyen megszállott vagy) úgy is megtalálod.
Tudod ez kicsit olyan, mint amikor én rákérdeztem a személyes körülményeidre egy vita során. Én is hasonló választ kaptam. Mondjuk engem nem érdekelt annyira, hogy visszakerestem volna.
Azt azonban nem vontam kétségbe, hogy tényleg leírtad-e előzőleg!
Törölt felhasználó 2012. 01. 13. 20:29
Előzmény: #19  ujonc
#20
"Tudod ez kicsit olyan, mint amikor én rákérdeztem a személyes körülményeidre egy vita során."

Ne kamuzz.
1. Válaszoltam teljesen normális stílusban, korrektül.
2. Személyes dolgokra rákérdezni egy nyilvános fórumon és a fórum témájában feltenni egy kérdést óriási különbség. Remélem, ezt nem szükséges tovább magyarázni.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek