Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
X9Z5 2018. 04. 05. 07:52
Törölt hozzászólás
#5360
mignon 2018. 04. 04. 23:10
Előzmény: #5358  Juvefan
#5359
Megint csak köszönöm szíves tájékoztatásod, megkeresésed. Amúgy nem igazán emlékszem erre a történetre, mivel kis pénzzel vagyok csak hajlandó  bármire fogadni itthon, ha éppen érzek valami hangulatot.Különben emlékeim szerint egy autóban ülve vettem annyit a papperből, hogy a következő aukcióra nyertem azt a számodra kis összeget ezzel a szarrral, amit most hónapokig adagolhatnék a népnek, hogy elfogyjon a csodapapírom) . Ha eltekintesz ettől, akkor én most nem keresek rád, nem szaglászlak körbe és nem pisillek le. Amúgy tojok a véleményetekre, ha Ti annyira meg vagytok elégedve a brókeretekkel, akkor is nyilván 5 ezer évenként szembesülnötök kell hozzám hasonlókkal. Ha ez sem megy, akkor tiltsatok ki valahogy. Ha ez sem sikerül, akkor lejárathattok különféle eszközökkel. Csak azt nem értem, mi benne Nektek a buli.
Juvefan
Juvefan 2018. 04. 04. 22:46
Előzmény: #5356  mignon
#5358
látom komoly befektetővel van dolgom, :D idézek 1 írásodból,
"
2017-09-26 22:11:41 mutat ESTMÉDIA.HU #43641 Szia!Trump Úr utolsó hozzászólása tökéletes. Vagy lesz ebből a szituból valami vagy nem. De nincs ilyen kóklereknek helye a tőzsdén. Én pont kiléptem 29-en, Nekik köszönhetem a másfél millámat. Az is érdekes, hogy nem sokakat háborít fel rajtam kívül a téma, pedig milliós kötések voltak 26-29-ig. Miért nem fáj senkinek, hogy átk...ták?"
mennyi most az estmédia?
kit k....ak át, ? talán téged, hogy korán kiszálltál,
ne nevettesd ki magad, lépj tovább
:DDD
Nem vagyok alkalmazott, de javaslom próbálj ki más cégeket, mondjuk Concorde , otp, unicredit, és majd lesz összehasonlítási alapod, nekem van, ezeket a gittegyleteket hagytam ott !
bluefrog
bluefrog 2018. 04. 04. 22:23
Előzmény: #5355  Juvefan
#5357
én senkinek nem ajánlok semmit, minden felnőtt ember saját felelősségére kereskedik, akár junior, akár senior  :)
mignon 2018. 04. 04. 22:11
Előzmény: #5350  Juvefan
#5356
Szia!Nagyon köszönöm szíves megkeresésed, ha jól értem Neked sem jelent 1-2 millió semmit. Nos ebben nem értünk egyet barátom. És ezért mindenkitől- Tőled pedig különösképpen- elnézést kérek. Még azt szeretném azért megkérdezni- mivel metálszív nem válaszol-hogy Te is alkalmazott vagy? Vagy csak úgy magadtól lettél ilyen?Mindegy is nekem. Nem ezért írtam ma ide először, de nem utoljára.Sok sikert azért.Szia
Juvefan
Juvefan 2018. 04. 04. 22:08
Előzmény: #5352  bluefrog
#5355
Ne mond, mindjárt elsírom magam, te az  1-2 millióval rendelkezőnek tőkeáttételes kereskedést ajánlanál, én inkább részvényt.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 22:06
Előzmény: #5351  adooptimalizalo
#5354
"Ez nálam teljesen távol áll, a hangoztatott ügyfélbarát hozzáállástól és teljesen inkorrekt eljárás"
Az egy dolog, hogy számodra mi az ügyfélbarát elképzelés, ha távol áll, akkor ideje váltani.
Juvefan
Juvefan 2018. 04. 04. 22:04
Előzmény: #5351  adooptimalizalo
#5353
Most komolyan, hányszor fogod ezt a siránkozást ma még előadni, már elég unalmas, ha nem tetszik a rendszer lépj le, keress más szolgáltatót.
bluefrog
bluefrog 2018. 04. 04. 22:03
Előzmény: #5350  Juvefan
#5352
nem akartam beleszólni az elfajult vitába, de vannak emberek akiknek 1-2 milla megtakarítás, bír olyan értékkel mint másnak 10-20 vagy 100-200 milla. 
adooptimalizalo 2018. 04. 04. 21:54
Előzmény: #5347  MetalHeart
#5351
Nem hiszem, hogy elnézést kellene kérnem bárkitől is azért, mert felhívtam a figyelmet arra, hogy ez a cég egy 30 napos ügylet 20. napján bármikor önkényesen megváltoztathatja a feltételeket, ha még erre jogilag meg is van a lehetősége. Ez nálam teljesen távol áll, a hangoztatott ügyfélbarát hozzáállástól és teljesen inkorrekt eljárás, hogy 30 nappal a választások előtt lehet bizonyos feltételekkel ilyen ügyleteket kötni és 4 nappal előtte belenyúlnak, bármilyen mondvacsinált indokkal. Akkor lettek volna korrektek, ha ápr. 8 előtt 30 nappal ezt bejelentik és végig ilyen feltételek mellett lehet kötni. Ezzel szemben be sem jelentették, a kondíciós listában nem frissítették- bár szerinted ez tájékoztatási kötelezettségük -, hanem foganasították az intézkedést és utólagosan küldtek egy emailt, érdekes módon miután itt is szóba került a fórumon...Rémhíreket nem terjesztettem, véletlenül se vedd a bátorságot ilyen attitűddel hogy a "normális ügyfelek" szószólójaként fogalmazz meg itt véleményt, mert a valóban normális ügyfelekben még a végén tényleg hányingert keltesz a stílusoddal...
Juvefan
Juvefan 2018. 04. 04. 21:53
Előzmény: #5332  mignon
#5350
Ugye nem mondod komolyan , hogy 1-2 milliós befektetéssel  vered itt a nyálad,  snóblizni a téren szoktak nem a tőzsdén kereskedni.
treff
treff 2018. 04. 04. 21:29
Előzmény: #5305  kexelo
#5349
Az iOS appjuk is full béta állapotban van még 😂, mit akarsz akkor egy új android app témában?! 😜😞
Majd 2019-20-ra meglesz mindkettő
mignon 2018. 04. 04. 21:27
Előzmény: #5347  MetalHeart
#5348
Te képviselője vagy a cégnek?
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 21:25
Előzmény: #5345  adooptimalizalo
#5347
Kérj elnézést a cégtől is , miután ilyen sorozatos kommenteken keresztül ilyen őrjöngéssel, rémhírterjesztéssel hányingert keltettél a normális ügyfelekben... csak azt kapod ember, amit adsz !
:D
mignon 2018. 04. 04. 21:23
Előzmény: #5344  MetalHeart
#5346
Nem akarnék Veled veszekedni, csak kíváncsi vagyok, hogy kinek tartod magadat Te, hogy ennyire magadénak érzel valamit, hogy egyre "szebb" kifejezéseket használsz. Mert én eddig nem ismertelek, nem veszekedtünk, ezért esetleg azt gondolod, hogy megint egy új éretségiző? Tényleg nem értelek. Értelmenek tűnsz, de hadd ne ragozzam.
adooptimalizalo 2018. 04. 04. 21:19
Előzmény: #5342  -bubu-
#5345
Amikor valaki, akivel még életemben nem váltottam egy szót sem, az első nekem szánt kommentjében kioktatóan junioroz, rosszindulatúan kispolgári adócsalózik, lekezelően fagyipénzezik, tudatosan ferdít, azzal szemben nehéz a továbbiakban tiszteletreméltó hangnemet tartani, de befejeztem ezt a szintű társalgást. A topik további olvasóitól elnézést kérek.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 21:15
Előzmény: #5341  adooptimalizalo
#5344
"nem feltétlenül szükséges "kiemelt ügyfélkapcsolati" találkozókon a szolgáltató seggét nyalni becsukott szemmel, mint a 80-as években..., de látom, nagyon aktív vagy a fórumon, úgyhogy ha sok "juniorba" fogsz még belekötni, meg kioktatni, akkor lehet, hogy még te is tanulhatsz valamit és sikerül ezt a provinciális, szolgalelkű attitűdödet magad mögött hagyni. "
ez aranyos volt... tehát a kiemelt ügyféltalálkozón a szolgáltató seggét nyalta az ügyfél (80-as években), miközben ma (2018-ban ahogy te látod) a kis rinyálásod a neten már megfelelő kiszolgálást fog indukálni a cégnél... te kis gyerek, na.... próbálj egy kis határozottságot erőltetni magadra és összeesküvés elmélet helyett reálisan gondolkodni... de ha nem megy az se baj... menekülj el a cégtől és tárt karokkal várnak máshol... ennyi .. lép végre a tettek mezejére emberke !
:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 21:04
Előzmény: #5341  adooptimalizalo
#5343
csillapodj emberke...azzal hogy telefosod a fórumot a kicsinyes problémáddal, nem jutsz semmire... konkrétumokkal az ügyfélszolgálaton kell reklamálni, nem az utcán - táblával a nyakadban - rohangálni...
:D
-bubu-
-bubu- 2018. 04. 04. 20:58
#5342
picit átment személyeskedésbe a topik , én kérek elnézést .................
több türelmet, szép estét a résztvevőknek 
adooptimalizalo 2018. 04. 04. 20:51
Előzmény: #5330  MetalHeart
#5341
Majd te mondod meg senior egy fórumon a tenyérbemászóan, arrogáns stílusoddal, indokolatlan személyeskedéseiddel, hogy hogyan kell ügyintézni 2018-ban. Elhiszem, hogy számodra furcsa ez a mai világ, hogy nem feltétlenül szükséges "kiemelt ügyfélkapcsolati" találkozókon a szolgáltató seggét nyalni becsukott szemmel, mint a 80-as években..., de látom, nagyon aktív vagy a fórumon, úgyhogy ha sok "juniorba" fogsz még belekötni, meg kioktatni, akkor lehet, hogy még te is tanulhatsz valamit és sikerül ezt a provinciális, szolgalelkű attitűdödet magad mögött hagyni. Másrészről te miért rinyálsz itt, hogy valaki  a fórumon leírja a véleményét? Csak neked szabad rinyálni, ez valami senior előjog? Nincs jobb dolgod, mint a milliárdjaidon ülve tudatlan juniorokat lekezelő stílusban osztogatni egy olyan ügyben, amiben sem érintett nem vagy és láthatóan a tények se zavarnak különösebben...Get a life senior.

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek