Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
X9Z5 2018. 04. 04. 20:30
Törölt hozzászólás
#5340
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 20:13
Előzmény: #5337  mignon
#5339
neked is
Hathor
Hathor 2018. 04. 04. 20:11
Előzmény: #5314  kexelo
#5338
Ok. Mindenkinek mas az igenye. Mindenki kivansagat nem konnyu teljesiteni. Ennek ellenere tamogatom, hogy a beigert uj mobil ap. minel elobb elkeszulhetne.
mignon 2018. 04. 04. 20:08
Előzmény: #5333  MetalHeart
#5337
Bízd rám szenyór, hogy mit teszek és további kellemes tulajdonlást.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 20:08
Előzmény: #5335  MetalHeart
#5336
ez vicc....
:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 20:07
Előzmény: #5332  mignon
#5335
1-2 milla ?
:D:D:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 20:07
Előzmény: #5331  mignon
#5334
jogod van... olyan aranyos volt...
:D:D:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 20:06
Előzmény: #5331  mignon
#5333
hát akkor rinyálj itt vazze... biztosan lesz olvasótáborod, de ezzel szart sem érsz el... be kell menni a céghez és ott őrjöngeni, nem itt, ahol senki sem fogja megoldani a pénzügyi problémádat...
:D
mignon 2018. 04. 04. 20:04
Előzmény: #5331  mignon
#5332
Egyébként meg egy-két milliós forintos pozimért nem fogok kuncsorogni sehol.
mignon 2018. 04. 04. 20:01
Előzmény: #5329  MetalHeart
#5331
Sajnos nem tudom, ki a pö..öm ö...e vagy, de rajtad kívül azt sem látom, kinek lenne jobb, ha először és utoljára írnék ide. Ha tudsz, úgyis kitiltatsz, ha nem, akkor még vitatkozhatunk. Személyeskedő stílusod arrogáns, lehet, hogy Téged tiltanak ki előbb és nem engem. Én azt javasolnám, hogy keress valami zárt FB oldalt, mert ez egy nyílvános fórum, ahol jogom van leírni a véleményem, Mr. Senior.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 19:54
Előzmény: #5329  MetalHeart
#5330
... és még egy dolog, figyelj junior sokat tanulhatsz... ha problémád van a cég szolgáltatásával vagy a vezetővel, akkor nem egy fórumon rinyálunk durcás skinny boyként, hanem bemegyünk az ügyfélszolgálatra és reklamálunk és ha kiemelt ügyfél vagy, akkor pedig akár magasabb szintű találkozót is összehozod... mindennek megvan a maga módja és megoldása !
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 19:52
Előzmény: #5328  mignon
#5329
Jó tanács, lépj le a cégtől és ne szemeteld tele a topikot ! Hidd el mindenkinek jobb lesz !
mignon 2018. 04. 04. 19:49
Előzmény: #5326  MetalHeart
#5328
Nagy dolgok tudója vagy Te senior, de áruld el nekem, hogy ha 20%-ból lett 33%, akkor elárulod-e, hogy holnap mennyi lesz. És pénteken, hétfőn?
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 19:44
Előzmény: #5326  MetalHeart
#5327
Pár havonta elképesztő milyen "ügyfelek" bukkannak fel... ha ezeknek akár sima értékpapírszámlájuk van, az már csoda lenne...
:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 19:40
Előzmény: #5323  adooptimalizalo
#5326
te is mehetsz mignon után, téves válaszaid alapján...
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 19:38
Előzmény: #5324  mignon
#5325
Bukás után keserű az élet, de az élet nagy tanító mester, számodra ennyi volt a tőzsde ! Viseld férfiként és ne rinyálj itt többet !
:D
mignon 2018. 04. 04. 19:33
Előzmény: #5322  MetalHeart
#5324
"másrészt némi tiszteletet megadhatnál egy embernek, akinek a cégénél elhelyeztél egy kis zsebpénzt"Ezt azért gondold végig pancserkám, ha tulaj vagy, ha nem. Nekem kevés időm van a lelkiéletedre, nem szoktam nagyon olvasni ezt a fórumot sem. Ha tulaj  lennél, bemutatkozhatnál, ha nem, akkor semmi közöd a problémámhoz. Ha esetleg valamelyik tulaj genetikai...-ja vagy, akkor beszélj a szülőkkel, mert ez a rablás nem fog tetszeni a zsebpénzeseknek, ezért szép lassan elhagyják a buzzancs cégeteket. Tömören ennyi seniorkám. És nem vagyok tovább kiváncsi a rinyálásodra, azt hittem értelmesebb reakciók érkeznek, de ezen sem lepődöm már meg, mert gondolom, hogy túl sok itt a junior.Szevasz senior
adooptimalizalo 2018. 04. 04. 19:22
Előzmény: #5317  MetalHeart
#5323
Senki nem kérte a tanácsaidat, láthatóan fel se fogtad, hogy miket írtam több helyen...Nézzük:"Megsúgom, rettenetes titkot árulok el neked... igen, van pár "select"-jük (hogy mi ez , most nem térnék ki rá, túl hosszú lenne elmagyaráznom) ami különféle ügyfélinformációt ad nekik, egészen pontosan a jogosultsággal rendelkező DB kezelőnek, illetve statisztikai jellegű vezetői információkat a vezetőségnek. Ennyi már alapszintű számítástechnikai ismeretekkel tudnod kéne... nagyon ciki !"
Biztosan azért kaptak felügyeleti bírságot nem megfelelő ügyféladat kezelésért, mert a Te általad említett statisztikákat használtak csak. Virág is biztos a "statisztikai jellegű vezetői információk" birtokában beszélt ügyfél vagyon gyarapodásról. Ha már junioroztál engem, akkor gondolom te senior vagy, de ebben a témában tanúsított gyerekes naivitásod mást sugall...
"Ejnye... itt is illene tudnod, mi a tőkeáttétel, fedezet, limit, volatilitás és kockázat... pontosan téged óvnak meg a súlyos problémáktól, ez is nagyon ciki, hogy nem fogtad fel ! "
Írhatnám én is, hogy Ejnye...meg sem értetted az iróniát és ezért vontál le téves következtetéseket felkészültségemet illetően, de egy bizonyos kor felett biztos nehezebb az irónia felismerése, ezért ezt nem tartom cikinek az esetedben...Lehet, hogy számodra még szükséges, hogy valaki fogja a kezedet a piacon és helyetted hozzon döntéseket, de gondolom seniorként ebbe szocializálódhattál egy másik rendszerben. Nekünk "junioroknak" nincs szükségünk ilyenre...
"Sajnos nem így működik emberke... van tájékoztatási kötelezettség, ez nem olyan mint nálatok a kispolgári adócsalás.. csöndben, hallgatólagosan..."
Itt is tényleg így gondolhattam, hogy nem kellene bejelenteniük...Ejnye...A nagy "bejelentésük " pedig véletlenül épp a fórumon megjelent bejegyzések után történt, jóval a foganasított intézkedések után. Személyeskedésed téged minősít, de mivel mindenki magából indul ki, majd figyelj idén az adóbevallásra senior, nehogy ott is megvezessenek...
"Ne is, mert úgysem találnád ki... röviden próbáljuk meg talán ezt... prudens működés... otthon nézz utána... tudom sokáig fog tartani a megértése, de hát ez már csak ilyen... egy brókercégnek sok mindent figyelembe kell vennie ! "
Prudens működés köntösébe bújtatni az említett intézkedés sorozatot. Ha-ha-ha... 4 nappal választások előtt jut eszükbe a prudens működés, amikor már 30 napos kifutási ideje van egy tlongnak. Tényleg nagyon naiv vagy senior...
"... azt hogy hülyeséget fecsegsz, összeollózott, nem összefüggő sztorik alapján..."
Pedig sajnos senior ezek így történtek, időrendben egymás után. Persze véletlenül se függnek össze és én ollóztam össze őket....Egyébként a mikulásban hiszel még senior?
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 04. 18:53
Előzmény: #5321  mignon
#5322
a rinyálásod idegesítő junior... amikor nem vagy tisztában dolgokkal, csak vagdalkozol  fogalmakkal... másrészt némi tiszteletet megadhatnál egy embernek, akinek a cégénél elhelyeztél egy kis zsebpénzt... mégha fogalmad sincs milyen szabályok mentén működik is egy ilyen cég... hát ennyi ... kisebb hőbörgés, több ész.. ennyi kéne számodra !
mignon 2018. 04. 04. 18:47
Előzmény: #5318  MetalHeart
#5321
Szerintem a kutyát sem érdekel a válaszod fémszívű barátom. De miért is vered itt a nyálad, nyilván nem vagy érintett ,mig mások igen. Én pl. szerencsémre kis %-al, mert más helyeken kötve van a vagyonom, csak az íze kedvéért dobtam egy kockát 5-szörös téttel. Re
mélem megszólalhatok azért még itten?

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek