Közgyűlés úgy határoz, hogy a megállapított osztalék összegéből 850 millió forint osztalék-részlet
jogcímén 2026. október 15. napján kifizetésre kerül a részvényesek részére.
Az osztalékfizetésre (ide értve az osztalék-részlet kifizetését is) vonatkozó tulajdonosi megfeleltetés
fordulónapja 2026. szeptember 30.
Az osztalék – a kifizetett osztalék-részlet összegével csökkentett – fennmaradó részének kifizetése
2027. március 8. napján kezdődik.
Tegnap egyebkent ezt a valszt kaptam a mailemre: ... Az ALTEO a Telexes megkeresésre részletesen válaszolt, amit a Telex a cikkében le is közölt, ezzel kapcsolatban további állásfoglalást nem tervezünk. Az elkövetkező időszakban készül egy menedzsment interjú, mely lehetőséget ad arra, hogy a céggel kapcsolatos aktuális kérdésekről részletesen is beszámoljunk. Üdvözlettel, Szécsi Balázs ...
A legnagyobb probléma a bizalomvesztés, ezt sajnos nagyon nehéz lesz vissza épiteni.. Mondom ezt sajnos úgy, hogy a megtakaritasom jelentos resze van ebben a részvényben.
Ez a »majd jövőre fizetünk osztalékot« dolog hogyan működne a valóságban? Mikor lenne a szelvényvágás? Valaki, aki látott már ilyet, írna a technikai részéről? Köszi!