Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:58
Előzmény: #1939  rockmaster
#1940
Pedig igaza van. Te fogsz meglepődni 2014 után, mint ahogy eddig is meglepődtél minden választás után. Ebben az országban nincs jelentősége a választásnak. Itt a tömegek csak akkor fognak jobban élni, ha diktatúra lenne, az pedig nem lesz szerintem.
rockmaster 2012. 12. 16. 21:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#1939
"helyrehozni a dolgokat ott kell kezdeni, hogy a szegény bűntelen népet nem szabad hagyni szavazni." --> kik Orbánék? Istenek? Mi az h nem szabad hagyni szavazni a népet? Ez meg milyen duma? A nép egésze arra szavaz, akire akar. Maradjunk csak a demokrácia játékszabályainál. Egy ilyen törvény esetén mondjuk 2008-ban a Fidesz milyen patáliát művelt volna? Belegondoltál Te ebbe? Azt hiszed csak a "bal" oldal kaphat hideget-meleget. Csak érjük meg 2014-et, nagy meglepetés lesz..
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#1938
Írtál egy butaságot az állama adósságról, levezettem olyan szinten, hogy Te is megértsd , erre kisiklottál, írtál egy másik bla bla butaságot. Mi van a tényekkel, érvekkel? Jó éjt.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:43
Előzmény: #1933  Törölt felhasználó
#1937
A népnek a politikusok hazudnak 23 éve, velük kéne megdumálnod a dolgot.
Amúgy lemaradtál egy jó pár évvel, az a szocializmus volt, és az azt követő pár év, ahol sokan keveset loptak. Ma kevesen sokat lopnak.
Jövőre NAV -hoz bekötött pénztárgép a cukorka árus néni bűnös üzemeinek annyi, 2 év múlva a burkoló farkán is számláló lesz. Természetesen a sok kis gézengúz adócsalótól befolyó többlet pénz pár rohadék zsebében fog landolni, persze át pántlikázva, Onnan meg egy része pártkampányra.
Jól meg lesz mentve az erkölcs! Nem is értelek, alvóturistával együtt nem értelek. Na de ez lenne a legnagyobb baj, jó lenne.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:37
Törölt hozzászólás
#1936
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:34
Törölt hozzászólás
#1935
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#1934
Enged meg, hogy gratuláljak, sikerült leküzdened Magad az elmebeteg szintig.

"Kiskoruk óta áldozatnak nevelik őket."
Mikor láttál utoljára élő kisiskolásokat?
Hihetetlenül nagy arcúnak nevelik Őket!

"Pedig igazad van, a lehetőségek országa a hazátok. "

Egy nagy szart a lehetőségek országa!!!
Három dologért nem leszünk Európa szemétdobja:

A zsidóknak élettér kell,
Sok édes vizünk van,
Megemelkednek a tenger szintek, a parti országok lakossága jó menekülő helyet lát majd országunkba.

Én itt Veled szemben feladom, remélem csak a sok front visel meg ennyire.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:28
Előzmény: #1931  Törölt felhasználó
#1933
Valójában ez csak töredéke, a jéghegy csúcsa. :) Azt viszont szamárságnak tartom, ha az ember önmagának hazudik. Köpködünk a politikusokra itt a számítógépen, miközben a háttérben lopott Windows-unkon mp3-akat, filmeket lopkodunk össze, a burkolót meg arra biztatjuk, hogy ne fizessen adót, csakhogy nekünk olcsóbban végezze el a munkát. ;)
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:23
Törölt hozzászólás
#1932
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:13
Előzmény: #1930  Törölt felhasználó
#1931
Köszönjük, hogy megosztottad velünk jellembéli hibáidat.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 21:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#1930
Igazából én sem értem, mit is szeretnél elérni, mi a célod a hozzászólásaiddal.

Úgy gondolod itt bárkit is érdekel az ország adóssága. Szarik rá mindenki! Csak a sajátjával foglalkozik, ha van. Itt a köz senkit sem érdekel.

Nekem úgy tűnik, szélmalom harcot vívsz.

Ez tényleg egy velejéig rothadt ország. Sok-sok generáción keresztül tudnánk csak letisztulni, és ehhez semmi köze nincs a politikának.

Akikre Te gondolsz, azok tényleg áldozatok. Az más kérdés, hogy ők azt hiszik a politika áldozatai, valójában az ország áldozatai.

Gondolj csak bele, évekig tanulnak, diplomájuk van, intelligensek, és nem kellenek senkinek. Pedig ebben az országban mindenkit meg lehet venni, de őket nem akarja senki. Egy benzinkutas a tripláját összesíbolja, mint bármelyikük. Azért ez Téged is dühítene.

Magyarország a "lehetőségek" hazája! Itt mindent, és mindenkit meg LEHET venni. :)))

Ez az az ország, ahol a benzinkutastól számlát lehet venni, a strandon a jegykezelő az egész családodat beengedi egy kis alamizsnáért, itt egy kis pénzért el lehet intézni a barátnőd mellműtétjét TB-re is, pár ezer forintért bármilyen roncsot levizsgáztatnak a KPM-nél, érettségit, diplomát, nyelvvizsgát vehetsz, a körzeti orvosod pénzért akár hetekre is kiír ok nélkül, jó pénzért még le is százalékolnak, és mozgássérült igazolványt is vehetsz, itt a rendőröket is megveheted akár magasabb szinteken is, a foci edző 20 ezerért engedi pályára a kölyköket vasárnap amikor kilátogatnak nagyobb csapatok edzői válogatni, itt mindent LEHET.

Amikor alkalmazottként dolgoztam, volt olyan hónap, hogy a főnökömnek dupla akkora pénzt adtam le, mint a fizetése volt, és én tízszer annyit vittem haza, mint ő. Kell ennél jobb hely? Hol van még olyan ország, ahol a portások igazgatói fizetést tudnak összelopni, ahol egy gyári mérlegelő, a fizetése többszörösét kapja egy-egy mérés után.Ebben az országban sportként űzheti mindenki a korrupciót. Itt a legnagyobb veszélyt a szomszédaid jelentik, mert feljelentenek irígységből. A politikusok itt semmit nem tudnak csinálni, egyszerűen elfogadják a pénzt mint mindenki más. Akik hangoskodnak (csipognak)azok is elfogadnák, csak nekik nem akar adni senki. :DDD

Mivel én egy elég szemét ember vagyok :DDD imádok másokat korrumpálni, látom az arcukon az örömöt, a csillogást, hogy végre megvették őket. Szeretek másoknak adni ($), persze hogy utána a többszörösét kapjam vissza. A lényeg a jó hozam/kockázat ;)
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 20:45
#1929
A kubatov-lista tényleg létezik.
Minden egyes kutatott állampolgárról vonalkóddal ellátott karton.

Ez még belőlem is kivál egy AZTAAAKURVVVVÁÁT!

link
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 20:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#1928
Azt a kölcsönt, amit bölcs kormányunk folyamatosan, sikernek elkönyvelve nyakló nélkül vesz fel ezekben a pillanatokban is, akkor lehet kedvezővé tenni, / nagyon szerencsés esetben, sok minden egyéb is kell hozzá// ha elinflálják a forintot.

Vagyis, jóságos kormányunk Mari néni kisnyugdíjassal is államadósság egyenleget igyekszik javítani, amikor is egyre drágábban vásárolja pazarló fogyasztói szokásához híven a csirke farhátját.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 20:17
Előzmény: #1921  Törölt felhasználó
#1927
A reményed sajna nem lesz elegendő!
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 20:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#1926
Érthetőbb legyen, a gyerek perselyében 3000 ,milliárd volt, az adósságcsökkenés :

"idén november végéig tizenegy hónap alatt a forintadósságunk 1923,7 milliárd forinttal emelkedett, míg a devizában fennálló tartozásunk 2202,5 milliárd forinttal esett vissza. Vagyis gyakorlatilag a központi költségvetés teljes bruttó adóssága mintegy 300 milliárd forinttal csökkent"

Az a feltört persely 10 % -a . Bravó , bravó , hogy volt !!!
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 20:11
Törölt hozzászólás
#1925
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 19:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#1924
"Mivel az adósság Orbán alatt csökkent, hát írtam be neki egy jó pontot."

Már elnézést, de ha erre a képtelen baromságra alapozod az egész kormányt védő mondandódat, akkor nem kéne erőltetned ezt az egészet.

Volt otthon 100 ezer forintom , és tartoztunk a banknak 300 ezerrel .
Ugye abban a pillanatban volt 200 ezer fedezetlen tartozásom. No de, ész az itt van a fejembe, feltörtem a gyerek malacperselyét , vót benne 100 ezer forint, csak 10 éve gyűjtögettük.
No, be is mentem a bankba, befizettem iziben 20 ezret törlesztésre, hazafelé vettem okos telefont , meg egy peca botot, rég kinéztem már .Pont elfogyott a 100 ezer.

Otthon mondom asszonynak, úgy nézzen ám rám, hogy a reggeli fedezetlen tartozásunk 200 ezerről 180 ezere csökkent! Kérdezi, hát a gyerek 100 ezre hova lett? Na , haza is zavartam az anyához , csak egy nő lehet ennyire
járatlan a pénzügyekben.

Ki csipog itt butákat?!
pomperj
pomperj 2012. 12. 16. 19:00
Előzmény: #1919  Törölt felhasználó
#1923
Egyetertek,
szerintem jol latod.
Mindegy, mit csinalnak, mindenkepp meg fognak bukni.
Az MSZMP is megbukott, hiaba volt minden hatalom az ovek.

Es nem fogjak meguszni. Ennyi disznosagert, karokozasert, amit 67 eve nem latott ez az orszag, ez nem meguszhato.
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 18:58
Törölt hozzászólás
#1922
Törölt felhasználó 2012. 12. 16. 17:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#1921
" Matolcsy egy elmebeteg ahogy Viktor is... jelentéktelen senkiháziak... 2014-ben mehetnek a politika szemétdombjára."

Remélem ennyivel nem fogják megúszni!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók