Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 ma, 12:05
Előzmény: #140798  badsector1
#140800
Nickjózsi ha továbbra is minuszolsz, akkor nem leszük jóban. :))
badsector1
badsector1 ma, 12:03
Előzmény: #140790  Sehmet
#140799
Miért fáj neked a többség döntése?
:))
badsector1
badsector1 ma, 11:58
Előzmény: #140780  Sehmet
#140798
"A választás után két nappal szakmányban írtak alá szavazatszámlálók egy olyan nyilatkozatot, hogy az ő körzetükben rosszul számolták az érvénytelen szavazatokat, és emiatt Vitézyre leadott szavazatok veszhettek el. Ez alapozta meg a fellebbezést és bírósági köröket a Nemzeti Választási Bizottságtól a Kúrián át az Alkotmánybíróságig és vissza a Kúriáig megint, aminek a végén az összes leadott fővárosi szavazatot újraszámolták. 
   
Az végül nem hozta a várt eredményt, az eredetileg 41 voksnyi különbség 300-ra nőtt Karácsony javára, és az is kiderült, hogy ezeknek a nyilatkozatoknak több mint a fele nem volt megalapozott: az adott körzetekben valójában nem voltak tévesen Vitézy kárára érvénytelenített szavazatok"
     
Hivatalos papír( bizonyítek) van arról, hogy hazudtak azok a szavazatszámlálók, akik azt állították, hogy az ő körzetükben rosszul számolták az érvénytelen szavazatokat, és emiatt Vitézyre leadott szavazatok veszhettek el. 
Ahol nem találtak rosszul elszámolt szavazatokat, ez a tény nem fiktív, hanem valos bizonyíték arra, hogy hazudott az a szavazatszámláló, aki azt állította, hogy az adott körzetben rosszul számolták a szavazatokat, ezért vitézyre leadott szavazatok veszhettek el.
Ha szükséged van segítségre a fiktiv és a valós bizonyíték megkülönböztetésére, akkor kérdezz!
:))
bigyula ma, 11:56
Előzmény: #140790  Sehmet
#140797
Neked nem tűnt fel, hogy ez már 14+ éve be van itthon vezetve? Most az EU tanult/"lopott" orbánctól: a saját módszereit használja ellene.
Peterbond ma, 11:52
Előzmény: #140788  Sehmet
#140796
Erdekes neked szalitjak itt futoszalagon a 10 meg 100 milliardos nagy ugyeket es a tobb tucat vagy szaz "kis" fideszes lopasokat de azokrol tudomast se veszel sot veded, de a Fidesz osszes hazugsagat felmondod amikor kozvetet hulyesegek vannak. Igen Karacsonyek lopnak ezert van neki 60 milliardos jachtja es 600 milliardos vagyona. Hatvanpusztan tizmilliardos ingatlana. Ezert vesz meg tole az allam 550 milliardos ingatlant. Neki ajandekoz kastelyt ingatlant allami reszvenyt alapitvanyba.
.
Ezeket a hulyesegeidet terjeszd kerlek annak a hulyeknek akik be is veszik de kerlek engem ne serts meg azzal hogy annak nezel.
bigyula ma, 11:49
Előzmény: #140792  Sehmet
#140795
Hiába mantrázod, Gyurcsány nem az ellenzék vezetője. Csak az egyik ellenzéki párt vezetője.
.
Most konkrétan visszanyal a fagyi effektus van az EU parlamentben orbáncék szempontjából: amit itthon csináltak 14 évig (az ellenzék semmibevétele), azt kapják most az EU parlamentben. Semmibe vannak véve. 
.
dajcstomisan: ennyi.
Peterbond ma, 11:41
Előzmény: #140788  Sehmet
#140794
" A "lombkorona sétánynál" is ugyanez van, ha van lombkorona a közelben, ha nincs, a "sétányt" meg kell csinálni. Nem igazán tudom elképzelni, hogy egy polgármester hogyan tudna ezek seftelni."
.
Jaj na ne mar ember. Jstszhatod felolem az ertetlent de hulyenek azert mar ne nezzuk egymast. Az a lombkorona nelkuli setany miert epult meg szerinted akkor. Es tenyleg 60 millaba kerult egy gyakorlatilag 8 meteres fa hid? Tenyleg egy csaladi haz ettekeben volt vagy kb 5 millabol megepult es 55t meg eltettek az emberek kozte a polgarmester.
.
Ugyanigy az 50 millas vadaszhazak es vendeghazak amikben vegul a polgarmesterek laknak.
NickJ ma, 11:37
Előzmény: #140766  bigyula
#140793
"Ő nem az alkalmazottad, hanem a többség által megválasztott felettesed."
Az égvilágon semmilyen értelemben sem felettese Von der Leyen Orbánnak.
Sehmet
Sehmet ma, 11:25
Előzmény: #140791  Brüsszelben_Megbukott
#140792

Mit nem tesz az ellenzék? Ki vitte majdnem államcsődbe az országot? Nem az ellenzék vezetője lett a világ elmúlt 100 év vezetői között az egyik legrosszabb - vezető nemzetközi közgazdászok által besorolás szerint? Az nem az ország polgárainak érdekei ellen volt?
.
Ne keverd össze azt, hogy az ellenzék törvénytervezetbe foglalt, az ország gazdasági érdekeit figyelmen kívül hagyó, pártpolitikai érdekeket szolgáló ellenzéki kezdeményezéseket nem szavazza meg a többségi felelősségű országgyűlés - azzal, hogy még parlamenti tisztségeket sem adnak valakinek paritásos alapon, ahogyan most az EU teszi. Tudom, nem lesz könnyű ezt megértened, ismerve a korábbi megnyilvánulásaidat de bízom benne, hogy ezt talán sikerül!
Előzmény: #140790  Sehmet
#140791
1. Az Ellenzék nem épít NER-t.
2. Nem tesz az ország polgárainak érdeke ellen.
3. Nem udvarol diktátoroknak.
(Egyébként a PedoFidesz évek óta karanténba helyezte, lásd rendeleti kormányzás, Ellenzéki törvényjavaslatok és bármi az Ellenzéktől indult kezdeményezés semmibevétele)
Sehmet
Sehmet ma, 11:14
Előzmény: #140789  bullrider
#140790
Ezt a politikai gondolkodást én - mint EU-s "értékeket" - bevezetném Magyarországon is, és az ellenzéki pártokat - mint EU-s, "liberális demokráciás" megoldást - kihagynám a fontos parlamenti tisztségekből.
bullrider
bullrider ma, 11:10
Előzmény: #140785  rockmaster
#140789

https://www.europarl.europa.eu/meps/hu/search/table
Mire elég a harmadik hely?
Számoljunk egy kicsit!
1. hely 188 fő -> 26%
2. hely 136 fő -> 19%
3. hely 84 fő -> 12%
Hajrá!
Sehmet
Sehmet ma, 11:10
Előzmény: #140781  Peterbond
#140788
Egy bizonyos összeghatár felett mindenhol közbeszerzést kell kiírni az ilyen projektekre, különösen az EU által finanszírozottakra, az alacsonyabb összegű fejlesztésekre pedig meghívásos pályázatot. De ezt nem a polgármester írja ki, hanem a jegyző által vezetett hivatal. A pályázat kiírása előtt pedig a költségvetésben megvan, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre ezekre a projektekre. A "lombkorona sétánynál" is ugyanez van, ha van lombkorona a közelben, ha nincs, a "sétányt" meg kell csinálni. Nem igazán tudom elképzelni, hogy egy polgármester hogyan tudna ezek seftelni. Azt tudom, hogy egy Lánchíd felújításánál valamilyen fura módon átkerült a kivitelezőtől a "számlagyár ügy" gyanúsítottjához 1,4 milliárd forint a fővárosban, és ha ilyen "kreatív" megoldásokra gondolsz, akkor még értem is, amit írsz, de szerintem ez elsősorban fővárosi "innováció" lehetett. Az, hogy Karácsonyhoz és az őt támogató pártokhoz került-e ebből, arról nincs információm.
rockmaster ma, 11:05
Előzmény: #140786  bullrider
#140787
Ez a legnagyobb probléma, meg vagyunk mentve!
Ettől a forradalmi ötlettől egy csapásra jobb lesz az egs. ügy, oktatás, tömegközlekedés, majd meglátjátok :)
bullrider
bullrider ma, 11:03
#140786
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240719/orban-viktor-adomentes-borravalot-igert-magyarorszagon-699361
Ezt a kin@szott trollt!
Ettől fog talpraállni a gazdaság?
Ezért kellet elutazni USA-ba?
Ja, hogy ez a Trump ötlete volt?
Az is egy hatalmas zseni....
rockmaster ma, 11:02
#140785
„Nagy előretörést értünk el, a harmadik legnagyobb parlamenti frakció lesz a mienk, lesz majd hamarosan második is, aztán majd meglátjuk”, by Orbán.
A moslékkoalíciójuk egyelőre bukásra áll, semmi emberük se került be az európai vezetők közé. 
rockmaster ma, 11:00
Előzmény: #140767  totoro
#140784
"A tagországok országgyűlési választásain Orbán szerint a nemzeti, szuverenista oldal erősödött."
Ha ezek az önző, befelé forduló, saját országát mindenáron előtérbe helyező erők erősödnek, az hátrányos Magyarországnak, még kevesebb pénz, még kisebb esély lesz a felzárkózás megkezdéséhez a kevesebb egyetértés miatt.
bullrider
bullrider ma, 10:59
Előzmény: #140775  totoro
#140783
Bakker lotóznom kellett volna: #140474 
Sehmet
Sehmet ma, 10:59
Előzmény: #140750  offshort
#140782

Nem értem, mi a gond? Az Operaházzal lehet egy marketingszerződése a BMW-nek, amelynek keretében egy BMW-autót biztosít - de csak használatra - az Operaháznak. Persze, azt fel lehet róni, hogy miért nem az egyik díszletmunkás kapja az autó használati jogát, de ez gyerekes piszkálódás lenne, mert mindenhol az első számú vezető kapja a használati jogot - személyi használatra. Ahol én dolgoztam, ott is volt személyi használatú autója a cég gyáregységének, ami még csak nem is használatban, hanem tulajdonában volt a cégnek, és kilométer-korlátozás nélkül lehetett használni olyan üzemanyagkártyával, amelyiken nem volt rendszám sem, és útnyilvántartást sem kellett vezetni róla, oda mentem vele, ahova akartam. Kár visszahozni és építeni a kommunista "egyenlőségre" építő irigységre.
Azok a szakszervezetek, amely szövetségének egykori vezetője DK-s színekben lett országgyűlési képviselő, ne nagyon ugráljon, mert pártpolitikát/pártérdeket képvisel, és a '90 előtti szakszervezeti párthagyományoktól sajnos a szakszervezetek nem igazán tudtak eltávolodni sem ideológiailag, sem személyileg.
Peterbond ma, 10:58
Előzmény: #140776  kpem
#140781
Ez a legkevesbe faj. Felolem havi 100 milliot is kereshetne. Az is toredeke lenne a karnak amit okoz most meg amennyit lop maganak. Egy helyi kisfideszes tobbet osszelop nalunk egy lombkorona setannyal egy evben mint Orban fizetese.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek