Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben hétfő, 18:07
Előzmény: #138974  Colas
#138980
Mindenki nagy hasznát venné a tudásodnak,ha a felsorolt szempontok alapján felülvizsgálnád az ország költségvetését.Akkor bizonyára volna megoldási javaslatod (mondjuk Misinek és Viktornak),hogy eltűnjön a gigászi államadósság.......
csendben hétfő, 18:03
Előzmény: #138963  Cicamisi
#138979
"saját magukról elismerték hogy loptak csaltak hazudtak": mikor,hol és kimondott ilyent (SZERINTED!) ? 
Zanza2 hétfő, 17:17
Előzmény: #138977  Zanza2
#138978
A  "tanúlj" kizárólag neked lett címezve, hátha így jobban megérted.
Zanza2 hétfő, 17:13
Előzmény: #138963  Cicamisi
#138977
Kötegszem????
Tanúlj meg írni, aztán próbálj meg gondolkodni, de leginkább írj valahova máshova.
Colas hétfő, 16:36
Előzmény: #138973  badsector1
#138976
Egyébként ügyes vagy, hogy ilyen sokféle dolgot bevállalsz.
Colas hétfő, 16:35
Előzmény: #138973  badsector1
#138975
Na akit ismertem nem tudom, hogy a villanyszerelést is ő csinálta-e. Az elég veszélyes munka, meg a gázszerelés is kockázatos, ha az ember házilag tanulja.
Colas hétfő, 16:31
Előzmény: #138960  totoro
#138974
Legnagyobb százalékban azért van valaki szar anyagi körülmények között ( és nem jut egyről-kettőre évek alatt sem), mert olyan a gondolkodása. 14 éves korom óta magamat tartom el. Ha volt 3000 ft-om, abból kétezret félre tettem. Az elmúlt években már több lakást adtam bérbe, kedvező áron gyerekeseknek, hogy segítsek is. Mit láttam többeknél? Főzés helyett pizzarendelés vacsorára, havonta százezrek játékprogramokra költése, márkás cipők vásárlása, ivászat, cigizés, volt akinél-mint utólag megtudtam- kábszerezés is (nem olcsó mulatság). Strandra nem vittek magukkal otthon készített szendvicset, szörpöt, vizet, vagy bolti sört. Mindent a strandon vettek meg, horror áron. Nem sorolom tovább. De ment a sírás a nehéz megélhetésről, alkudozás a bérleti díj és a rezsi megfizetéséről. Ezek az emberek egy fillért soha nem tettek félre, hogy idővel jobb helyzetbe kerüljenek. Amijük volt rögtön elköltötték. Órákig mesélhetnék erről általam látottakat, de pl. még a 90-es években mutattak egy családot az RTL-en, hogy a hónap második felében már csak paprikás krumplit tudnak enni üresen (sajnáltatták a szegény gyerekeket is), és az áramot sem tudták kifizetni. A családban senki nem dolgozott. Azután megkapták a családi pótlékot és a segélyt. Mentek bevásárolni, a stáb követte. Nem alapanyagokat vettek, hogy egész hónapban tudjanak főzni, hanem az élelmiszer ipar által előállított kész ételeket, üdítőket, italokat. Pedig húst, krumplit, rizst , olajat, cukrot, lisztet , tojást, zöldséget, gyümölcsöt kellett volna venniük. Idő milliomosok voltak, főzni kellett volna. Ezeket az embereket gazdálkodni kellene megtanítani, bár elég reménytelen, próbálkoztam ezzel többször. Mondjuk kezdeni azzal, hogy nem szívunk el egy doboz cigit fejenként naponta. Ahol lehet, ott csapvizet iszunk (mai napig azt iszom), nem ásványvizet (pláne nem fél literes kiszerelésben a strandon), vagy szénsavas üdítőket meg alkoholos italokat. Már ezzel tetemes összeget lehet havonta spórolni. De nézz meg sokakat, a cigi és a pia az első, amit megvesznek. Úgyhogy aki sír, annak egyesével vizsgálnám meg a havi költését első lépésben. Mint aki arról panaszkodik, hogy kövér és nem tud fogyni (ilyen is volt), ott megnéztem segítségképpen mit is eszik, iszik egész hónapban. Azután mondtam, min is kellene változtatni. Semmit nem változtatott, de legalább nekem többé nem panaszkodott, hogy nem tud fogyni. Ja kérem, adott cél érdekében tenni is kell...
badsector1
badsector1 hétfő, 16:03
Előzmény: #138971  Colas
#138973
4 éve épül, koràbban gipszkartonoztam, most előtetető, burkolas, glettelés a soros, egy kis villanyszereléssel megspékelve
Colas hétfő, 16:00
Előzmény: #138962  ronaldinyo
#138972
Ezt úgy is lehet olvasni. Ha Trump nyer, akkor ráengedjük a világra a covidot, hadd legyen ismét problémája. Mert egyáltalán nem bizonyított, hogy a covid honnan indult. Esetleg az USA laboratóriumában tenyésztették eredetileg.
Colas hétfő, 15:56
Előzmény: #138965  badsector1
#138971
Egyedül építed informatikusként a házad? Előtte szigeteltél vagy gipszkartonoztál, már nem emlékszem pontosan. Te ezermester vagy. Még a 80-as években ismertem egy illetőt, aki sok mesterséget tanult, mire felépítette a házát. Az alapot és a falat ő csinálta. A tető tartó gerendáit ács rakta fel, de ő lécezett és rakta a cserepeket. A vakolást, vízszerelést ő csinálta és a hideg-meleg burkolást, meg a festést is. Évekig építette a házát. Én egyetemistaként segédmunkás voltam mellette.
badsector1
badsector1 hétfő, 15:54
Előzmény: #138967  Cicamisi
#138970
Ha szerinted letolvajoztam itt valakit, akkor biztos tudod bizonyítani, különben rágalmazás.
badsector1
badsector1 hétfő, 15:51
Előzmény: #138968  Cicamisi
#138969
Logó hasút te hogy mondanad máshogy?
Cicamisi hétfő, 15:36
Előzmény: #138967  Cicamisi
#138968
Aki "lecsüngőhasúz" valakit az meg sérteget!
Cicamisi hétfő, 15:34
Előzmény: #138965  badsector1
#138967
Aki letolvajoz embereket és nem tudja bizonyítani bizony az rágalmaz!
badsector1
badsector1 hétfő, 15:30
Előzmény: #138964  rockmaster
#138966
Guruló rubelektől fog elesni a kici calád, ha már orosz érdekeket sem lehet képviselni az euban.
badsector1
badsector1 hétfő, 15:29
Előzmény: #138963  Cicamisi
#138965
Vond vissza, nem vagyok rágalmazó.
Hétvégén előtető lécezést csináltam, de ezt biztos nehéz neked elképzelni, újra csak személyeskedsz.
Ma már mobilról is elérhető a net, tehát ha reggel, délben és este beírok néhány kommentet,  abból nem az kövtkezik, hogy a te művelt szavaiddal itt "vertem a nyálam".
rockmaster hétfő, 15:27
#138964
Kijátszották a magyar kormány vétóját az EU-ban – reagált Szijjártó Péter
Az értelmetlen vétózgatásnak esett áldozatul Kakadu.
Már régebben is írtam, hogy a folyamatos kötekedés + a gyenge magyar kormány miatt meg fogják találni a módját az EU vezetői, hogy megkerüljék Ocsmányt és bandáját, bekövetkezett ezuttal is.
Cicamisi hétfő, 15:13
Előzmény: #138952  badsector1
#138963
Az a volt választási csalás amikor azzal kampányoltak az MSZP politikusai, hogy mindenben szárnyal a gazdaság és közben, nem volt az embereknek munkájuk, vették fel a hiteleket nyakra főre, saját magukról elismerték hogy loptak csaltak hazudtak, és 4 évig folytatták a semmittevést. Na az nem tetszett.
Jelentsétek fel a tolvajokat és bizonyítsátok rájuk a bíróságon, hogy igazatok van. ADDIG EZ AZ EGÉSZ RÁGALMAZÁS!!!   
Mindig veled kötegszem? Mindig? Mert te vagy itt az ész-osztó, rágalmazó, mindent a legjobban tudó és talán életedben csak egyetlen HELYEN- ITT Nr1 helyen levő valaki.
Igen van életem, hétvégén meggylekvárt készítettem, fogtam két pontyot, segítettem a szüleimnek és nem itt vertem a nyálam.
ronaldinyo hétfő, 14:48
#138962
jön a tramp és jön a kovid vissza .biden meg a háborus elnök-trump meg a betegségelnok
Karvalytokes
Karvalytokes hétfő, 14:43
Előzmény: #138960  totoro
#138961
Több észszerüség,kevesebb àjfon..:)
Pizzàra,gyroszra is rengeteg pénzt elszórnak fözés helyett azt hóvégén megy a sírás rîvàs..

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók