Cicamisi

Regisztráció: 2022-02-16 09:01:43

Hozzászólások száma: 1 111

Utolsó hozzászólás: 2026-06-10 09:47


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Financial Forecasts" topikból

A moderálás a "Financial Forecasts" topik #98891 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Durva hangenm, es tisztan celzo szemlyeskedo tartalom.
Tobbet nem kerunk beloled.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-02-24 15:30-ig (0 nap, 5 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-09-10 13:17-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ezt a személyeskedő politikai-troll-tempót hanyagold itt légy szíves, különben kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)" topikban - 2028-06-11 09:05-ig (1461 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)" topik #5651 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Cicamusi, a xar alakozásból rövid időre eleg is volt.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-07-10 17:31-ig (8 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 06. 10. 09:47
Szegénykém! Ömlik rád szépen a tisza_r, mint szegény Sulyokra.
DAX 2026. 06. 09. 09:21
Kössszi! Én reménykedtem volna a dax 24100-as visszatesztjében, ott akartam volna longba lépni. Meglátjuk :)
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 06. 08. 13:05
Meg szét van rabolva az ország, kitalicskázták a pénzt stb. Mai portfólió cikk, Uniós források nélkül 61 milliárd euró az MNB devizatartalék. Ennyi sose volt még. Jól meghülyítették a népet, de a fidesz volt a barom mert erről kellett volna kommunikálni jobban nem az elb***ott háborúról.
DAX 2026. 06. 08. 09:16
Köszönöm szépen a hozzászólásod! 
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 14. 12:38
Majd néhány év múlva meglátjuk nem-e Tisza-virágzás van-e csak. :DDDDDD
ORBÁN TAKARODJ !!! 2026. 05. 14. 11:55
Túlzás 16 évről beszélni!!! A kisembert segítő sok jó is történt a benne. Pl. A rengeteg svájci frankos, eurós devizahiteles most 400-al fizetné a hitelét. Sajnos egy idő után a saját zsebük is fontos lett; alqurvultak...
EUR/HUF 2026. 05. 08. 15:41
Az a pangó gazdaság amelyik a portfólió minapi cikkében az első negyedévben a finnek utáni második legnagyobb növekedést hozta össze??? Hogy a túróba veszik meg tömegek a 1.3. milló ft,\m2 es szar paneleket ha nincs pénzük rá? Ha nem lenne kereslet véletlenül nem csökkennének az árak? Mitől nőtt a személyautók száma drasztikusan az elmúlt években? Nézz már körül!!!
EUR/HUF 2026. 05. 08. 15:29
A 16 milliárd az aranytartalék
EUR/HUF 2026. 05. 08. 15:28
Azt a jelenlegi 57 milliárd eurót ami az utolsó 4 év alatt nőtt ekkorára. Meg az 16 milliárd euró is milyen kevés.Hú de szar állapotban a gazdaság :)))))
EUR/HUF 2026. 05. 08. 09:07
A valóság vagy nem tudja a minuszoló hogy az állampapírok kamata évi 15% volt? És azt sem tudja, hogy 4 évvel ezelött az euró volt 420 ft is? Aki minuszol ezek szerint nem tudja a pénzét kezelni! És ez nagy baj neki de nem nekem.
EUR/HUF 2026. 05. 08. 07:18
Jól megszívta aki csak euróban tartotta a pénzét az elmúlt 4 év alatt. Állampapírban kb. 50-60% hasznot kihozhatott 
EUR/HUF 2026. 05. 08. 07:14
Szerintem hamarosan beüt a Vén Qrva 27 pontja amit három nappal a választás után a magyar nyákába dobott. De ne legyen igazam
DAX 2026. 05. 05. 09:06
Volt remek fönökömként szívesen veszem amiket gondolsz-látsz :)
DAX 2026. 04. 28. 08:19
Az INDU-index elkezdett lekonyulni. A márciusi esés is így kezdődött!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 04. 27. 16:21
Nézd meg a bulgár euróbevezetéses szavazást! ..csába küldték el az európárti kormányt, majd megkapjátok ti is :DDD
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 04. 27. 16:19
Csak szólok hogy történelmi magasságban az MNB arany és eurótartaléka. Nem is akarta, hogy jobb legyen nem akart az eurozónához csatlakozni. Szívni fogunk vele ahogy mindenhol az lett a vége!!!!
EUR/HUF 2026. 04. 24. 12:26
Portfolió cikk volt nem rég arról, hogy a MNB devizatartaléka az utolsó pár évben sokszorosa lett és 57 millárd eurója és 16 milliárd aranytartaléka van!!!! Nem akarták lecsökkenteni a hiányt mindenhol ez megy lásd USA adósságplafon4
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 04. 24. 12:18
Annál érdekesebb lesz a maradék 23. Jópárat szerintem simán kitalálok:
Pl. A rezsicsökkentés hülyeség, illegális migránsokat kötelező befogadni, mindeféle multiadók eltörlése stb. na ezekre mehet a bólogatás :DDDD
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 04. 24. 12:12
A rohadék brüsszelellenes ilyet tett! :DDD
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 04. 24. 11:18
https://hirtv.origo.hu/hirtvkulfold/2026/04/brusszel-mar-be-is-nyujtotta-a-27-pontos-listajat-magyar-peternek
Két nappal a választás után a Vén Q-rva már ki is adta nektek az iránymutatást! Nem a kétfarkú kutya párt nyert hanem a "Bólogató Kutya Párt".  Ha kiderül a 27 pont majd akkor tapsikoljon az összes tiszás választó. 

friss hírek További hírek