Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2024. 05. 17. 14:03
Előzmény: #135174  realmadrid
#135180
Milyen masik velemeny. Nem a Megafon kolt 100 milliot a gyulolkodesre? En nem latom a kutyak a momentum az lmp vagy mas kampanyaban. Meg a DK t esetleg ra lehetne fogni de az lepkefing a Fideszehez kepest. 4-5 egy heten a Nyugati fenyre? Annyit egy jobb megafonos egyedul elkolt egy nap.
.
Vagy te lattal pl olyan videot osszevagva hogy Orban mondja kampany van nincs ido gondolkodni. Loni kell es tolteni loni tolteni. Es utana bevagva a Fico merenyletrol egy videot? Mert ilyen nincs pedig lehetne es nem volna hazug csak nagyon populista. A megafonon meg olyanok mennek amik meg csak igazak se.
.
Es ezt joval ezelott felrottuk nekik mar. Evekkel ezelott. Nem most jottunk ra mint ok. De sokan masok most is leirjak ( olvasd el pl racz andrast is ) hogy ezt be kene fejezni es nem folytatni. A Fidesz meg csak radob meg egy lapattal most is.
.
Oszt ok beszelnek balos gyulolkodesrol....
geza77
geza77 2024. 05. 17. 13:57
#135179
"Onnantól lesz izgalmas majd az előadás, amikor Mészáros elhiszi magáról, hogy van annyira okos, mint amennyi pénzt parkolt a nevére Viktor.... "
user01
user01 2024. 05. 17. 13:36
Előzmény: #135120  Sehmet
#135177
Amúgy ha már megnézed az Orbán videót: fura, hogy már a többszörösen leszűrt, csakaszekta résztvevők közül többen is "félrebeszéltek". Úgy kellett leüvölteni szerencsétlen öreget, kb. lehülyézték, amikor nem a propagandát mondta fel. A másik elő meg úgy ugrott be a fideszes képviselő, szólt rá, hogy a propagandát kellene felmondani, nem az önállónak induló gondolatsort. És ezek a többszörösen leszűrt fanatikusok. Mi lehet azon "még talán a fideszre kellene szavazni" felhasználók körében, akik nem sz.pják be totálisan az általatok terjesztett megafonos propagandát?
user01
user01 2024. 05. 17. 13:31
Előzmény: #135120  Sehmet
#135176
Szerencsére ott az Orbán videó. Orbán mondja ezt el, Orbán előadásában hallgathatod meg. Már ti se nézitek meg miről beszél Orbán?
user01
user01 2024. 05. 17. 13:29
Előzmény: #135117  Sehmet
#135175

A meleg színész által megformált meleg szereplő nevét felvevő haverod hülyézett le téged. Ha nem tudod melyik az, akkor "a barátod a google", ahogy az 1913. után születettek szokták mondani.
Egyetem: mondjuk úgy, hogy ennél nevesebb, nagyobb, történelmileg magyarabb magyar egyetem nincs. Az, hogy te az MCC nevű barázimajomképzőn idomárként mit csinálsz.... Te dolgod.
Szóval nem különösebben érdekel a szakdolgozatos kitérős, mint említettem a meleg színész által megformált meleg szereplő nevét felvevő hittársad az, aki az idézgetésed miatt lehülyézett téged.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 17. 13:19
Előzmény: #135169  Törölt felhasználó
#135173
Mar keresik a dublőrét, aki helyettesíti majd a Béka meneten...
realmadrid 2024. 05. 17. 13:18
Előzmény: #135165  Peterbond
#135172

"Ha így lenne nem lenne életem se mert itt a fórumon értelmes Fideszes érvet ÉVEK óta nem hallok. Talán mert értelmes Fideszes már lassan tényleg nincs. Akinek egy kis objektivitása van messze kerüli a Fideszt már."
Ez megint egy ténynek beállított vélemény.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 17. 13:17
Előzmény: #135165  Peterbond
#135171
https://telex.hu/belfold/2024/05/17/mitch-mccnonell-magyaroroszag-kina-baratsag-nato-kritika
Nyilvan Sehm et. és társai ezek utan is azt fogják magyarázni, hogy Donald bacsi majd a mi érdekeinket fogja védeni, ahogy a röfi hazudja nap, mint nap.
Ők most vagy fizetést kapnak a hazudásért, vagy tényleg i.d.i.ó.t.á.k.
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 17. 13:06
Előzmény: #135169  Törölt felhasználó
#135170
Hirtelen romaniaba kellett mennie...
Törölt felhasználó 2024. 05. 17. 13:01
Előzmény: #135168  Schmidt
#135169
Erre a napra betervezett VI. kerületi eseményre el sem jutott már, gondolom pánik és gyógyszer.
Schmidt
Schmidt 2024. 05. 17. 12:57
Előzmény: #135166  Törölt felhasználó
#135168
Miutan visszavonul, lesz ideje pihenni, meg mindenfele dologra. Megirhatja a Tüskewar cimmel oneletrajzi nagyregenyet
Peterbond 2024. 05. 17. 12:31
Előzmény: #135165  Peterbond
#135167
Egész heti termésem leolvasható az utolsó 20 hsz-emben ( péntek van ugye ):
.
Indulásból 7 az OTP topikból van. 9 a mostani vita mert beírtam az épp kijött top 100 magyarból a nereseket. 2 pedig egy beszélgetés nem fideszesekkel a kínai rendőrökről és kínáról még keddről.
.
Ez alatt annyi baromság volt itt Fidesz részről amibe bele se folytam. 
Törölt felhasználó 2024. 05. 17. 12:30
#135166
Atyaég, ezt nézzétek!
3:45 körül a videóban mondja, hogy most kapta a hírt, hogy lelőtték Fico-t.
Onnantól szétesik teljesen, nézzétek az arcát, tekintetét, újra kint a nyelv, teljesen rottyon van.
Ez egy szétesett, beteg, fos. 
https://24.hu/belfold/2024/05/17/orban-viktor-titkos-kampany-magyar-peter-sopron/
Peterbond 2024. 05. 17. 12:25
Előzmény: #135164  Peterbond
#135165
Arról nem beszélve hogy Sehmet már vagy 20. baromságát hordta itt össze oszt semmit se írtam. Visszolvashatsz a topikba most írtam 1 témát arra válaszoltak és arra reagáltam ennyi. Ezért nem értem ezt a "amikor az orbán pártiak írnak valami baromságot akkor rögtön felháborodsz és cáfolod amit írnak". Szöveget.
.
Ha így lenne nem lenne életem se mert itt a fórumon értelmes Fideszes érvet ÉVEK óta nem hallok. Talán mert értelmes Fideszes már lassan tényleg nincs. Akinek egy kis objektivitása van messze kerüli a Fideszt már.
Peterbond 2024. 05. 17. 12:17
Előzmény: #135151  realmadrid
#135164
"Nagyjából igazad van. A bajom az hogy amikor az orbán pártiak írnak valami baromságot akkor rögtön felháborodsz és cáfolod amit írnak, de ha az ellen oldal ír valami baromságot akkor inkább nem írsz , csendben maradsz."
.
1. Pont nem igaz.
.
2. Ezt TŐLED hallani kicsit vicces már ne haragudj.
.
3. Ha esetleg nem tűnt volna fel én pont 3 példát hoztam fel a másik oldali baromságra. Csak példaként TE most kikérted a fideszes baromságra hogy nem hüleség csak más vélemény. Én sose kértem ki egy "ellen oldali" baromságra hogy ne nevezzük baromságnak hanem az csak ellenvélemény. Szóval TE se játszd el kérlek góhogy azzal vádolsz amit ők csinálnak.
.
4. Jelenleg uyganez megy a gyűlölködéssel. A Fidesz vádolja ezzel hirtelen a baloldalt miközben ők űzték naphosszat 100 milliókat költve rá és miezért szóltunk ÉVEKKEL ezelött.
Törölt felhasználó 2024. 05. 17. 12:11
Előzmény: #135162  El_Kebir
#135163
Atv-n is szépen mutogatják a vágott anyagot, hirdetik. 
El_Kebir
El_Kebir 2024. 05. 17. 11:48
Előzmény: #135159  dexter
#135162
Láthatóan van értelme, még a telex is lehozza, hogy Orbán kampányol országszerte... ezekből tud az MTI, meg az Origo is hírt csinálni...amit a 200 újság lehozhat, 5x kicsit másképpen... abból nem lehet hír, hogy otthon ül, vagy fekszik. 
Counterside 2024. 05. 17. 11:48
Előzmény: #135143  Sehmet
#135161
Dokikám! Szóval ismét a jogász, az "Írástudó" pozíciójából írogatsz.
Enged meg kérlek, h itt reagálják, mert nincs kedvem visszakeresni a válaszod, így csak amire emlékszem.
*
Vitakultúra. Mint hivatkozás. Ohh. Elég abivalens egy olyan szájból, melytől a politikai felláció vagy a vezér anusának nyelvcsapkodása sem áll távol - finoman fogalmazva. Egyébként legtöbbször amit elkövetsz "vita" címszóval leginkább  indoktrináció magas lóról. Van különbség.
De
maradjunk a konkrét estnél. Nem volt ott semmiféle vita - nem is értem hogyan jött ez elő belőled, tekintve, h a Megfos-tól átvett, hazug, politikai haszonkereső és a tragikus és feszült körülmények között kártékony duplázott megszólalásodat/posztolásodat véleményeztem minősítettem. Ja, hogy ez neked nem tetszett...(?)
S erről kellett volna vitatkozni? Miért kellett volna? Hogy "Írástudó" létedre ilyen helyzetben kritikátlan, immorális magatartást tanúsítasz(?)Nem is először...Ez egy véleményközlés volt.
De még ahhoz se vagy elég karakán, h beleállj. Csak a terelés és a mellébeszélés. Mint tőled rendesen.
Önérzeteskedhetsz, de ezt inkább akkor kellene, pontosabban az előtt kellene néha mielőtt megszólalsz/írsz.
Egyébként az "Írástudok" felelőssége akkor is megmarad, rajtad marad, ha számodra ez csak valami fakultatíve választható dolognak tűnik úri kedved szerint.
S végül, stílus(talanság) - nevezed ahogy akarod. A választott stílussal, hangnemmel, szóhasználattal a megvetésemet fejeztem ki.
Legyen szép napod!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek