Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
krida
krida 2021. 06. 16. 19:38
Előzmény: #42632  user01
#42640
Ez az alja?! És nem az, amit Alföldi "munkássága" tár elénk, pedofíl jelenetekkel??? Mély hallgatás volt részetekről a reakció, meg nagy mínuszolás. Na, ő aztán lejáratta Magyarországot külföldön is, de a libsik ezen nem szégyenkeznek. Ki más mutatja be jobban számunkra, mint Alföldi, hogy a homokosság és pedofília kéz a kézben járnak?? Nem véletlenül hozták ezt a törvényt (végre!), és némelyek mégis képesek tüntetni menni.  Javaslom, beszélgess el homokosokkal, és kérdezz rá gyerkkorukra (feltéve ha bizalmukba férkőztél). Én megtettem, és szinte kivétel nélkül ugyanaz a séma. 
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 18:54
Előzmény: #42638  badsector1
#42639
Ügyes viszontválasz a gonosz öreg törpe húzására.
badsector1
badsector1 2021. 06. 16. 18:29
Előzmény: #42618  krida
#42637
"(persze a libsik alatt van mindig valami), azt én se értem, de az emberek többsége nem ilyen."
  
Ha levennéd a narancsos szemüvegedet, akkor rájönnél, hogy ilyenkor a g.ci ellenzékben van, amit nehezen visel, még provokátorokkal is szétvereti az utcát azért, hogy intézkedni kelljen a rendőröknek a fityeszes tömeggel összekeveredett bérprovokátorok ellen.
euler 2021. 06. 16. 18:01
Előzmény: #42631  Törölt felhasználó
#42636
Indul a páros műrepülés?
(Helikopter kategóriában).
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 18:00
Előzmény: #42618  krida
#42635
Ugye tudod, hogy a homoszexualitás nem pártfüggő ? Láthattuk az ereszes fideszest. Még csak nem is az volt a baj, hogy homoszexuális, erkölcsileg az volt inkább megkérdőjelezhető, hogy milyen partikra járkált és amit hirdetett egyébként.
Itt befejeztem a reagálást a mondókáidra, mert elfogult vagy és "tényszerűen" állítasz valótlanságokat. Ez az utolsó hozzászólásod mindennek a mélye volt.
________
________ 2021. 06. 16. 17:45
Előzmény: #42625  kszsah1
#42634
Itt nem ezzel van a gond.
Hanem azzal, hogy vizet prédikálnak, és milyen hangosan.
No meg, hogy lebuknak.
O1G-nél ilyet tilos!!!!
Mondjuk a házibu.it nem lehetett nevetés nélkül megállni 😀
euler 2021. 06. 16. 17:43
Előzmény: #42632  user01
#42633
Reménytelen esetekre nem érdemes energiát pazarolni, ezt két fórumtárssal kapcsolatban is megtapasztaltam tegnap.
Ez a kazsah (?) nevű még menthetőnek tűnt. Persze reagálni nem hiszem, hogy fog.
user01
user01 2021. 06. 16. 17:36
Előzmény: #42630  euler
#42632

Megkülönböztetés? A fidesiszta aktivisták össze-vissza beszélnek, maguk se értik, amit leírnak :)
Pl. itt ez a krida idézet: „állítom, hogy ha nem lenne pedofília, nem lenne homoszexualitás sem, a homokosok többsége azért homokos, mert gyerekkori bántalmazáson ment át (=pedofílián)
 
Tehát azért kellett megbélyegezni a homoszexuálisokat, mert szerinte a homoszexuálisok pedofilok áldozatai. Igen, ezt írta le, szerinte ők egy bűncselekmény áldozatai.
Össze-vissza dumál. És ezeknek a krida féléknek is van szavazati joga. Legalább is gondolom.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 17:25
Előzmény: #42527  peter_s
#42631
Jakab - pesrze másokkal együtt -  Zuglóban támogat egy mszps maffiózót, csak azért, mert eddig kétszer nyert.
Itt azért felvetődik a kérdés,hogy a zuglóiak mennyiben vannak tisztában a korrupció fogalmával , amikor a fideszt támadják ezért, de a saját házuk táján elnézik...
Nálam most derült ki,hogy a Jobbik bizony nem lett néppárt, hanem a szélsőjobb szavazókat is meg akarja szólítani. Talán a fidesz helyére pályázik? Érthetetlen,hogy az ellenzék alapvetését ,hogy nem rekesztünk ki senkit így lehet így felrúgni.
Világos,hogy Jakab kormányra kerülve is az elvtelen kompromisszumkra is hajlandó lenne. 
Ennek tetejében Kunhalmi Ágnes természetesnek vette,hogy egy ellenzéki párt simán megszavazta a homoszexuálisok jogfosztását, mert amúgy a Jobbik által alál ett írva,hogy nem rekesztünk ki senkit.
Erre mondják,hogy WTF???? Mi van????
Talán nem kellett volna aláírni. Ennyi.
Mondjuk az MSZPt eddig se tartotta demokratikus pártnak,de most megint bebizonyosodott,hogy a hatalomért ők is felrúgják az elveiket és szembeköpik a melegeket akár.
Tordai Bence nemrég Szííjártóval parolázott és azután még képes a Parlamentben úgy feltünni,mint az orbáni rezsim hiteles bírálója...
DK MSZP Jobbik Párbeszéd kilőve. Sztem az LMP is hasonló kamupárt lehet nem sok vizet zavarnak.
Maradt a Momentum ami még úgy ahogy nem köpte szembe a szavazóit.
Kezd nagyon siralmas lenni a helyzet.
Márki-Zay , Momentum, Kutyapárt kb ennyien maradtak a jó oldalon.
A kutyáknak legalább volt esze nem belemenni ebbe az elvtelenségbe és kivülmaradni. lehet ebből fognak profitálni...
euler 2021. 06. 16. 17:19
Előzmény: #42629  PusztaPutyin
#42630
Lehet, hogy elfogadónak akart mutatkozni, de ezzel a "nincs gond azzal ha meleg, ha jól csinálja a munkáját" feltétellel el is árulta magát.
Mellesleg ehhez nyilvántartás is szükséges lenne, és egyedi, melegekre vonatkozó értékelési rendszer. És már egész szépen alakul is a megkülönböztetés.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 17:11
Előzmény: #42625  kszsah1
#42629
Kazsikám, szándékosan kiforgatod a problémát.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 17:09
Előzmény: #42624  Törölt felhasználó
#42628
Ungár Klára volt a feljelentő, így mivel ő is Fideszes volt annó, adódik.hogy már a 90es években lehetett tudni,hogy "Józsika" meleg. Ezt ő is így fogalmazta meg. 
Én már elengedtem ezeket. A Fideszt én be is tíltanám. Vagy azért, mert fasiszták, vagy azért, meg bűnszervezet a legszorosabban vett értelemben.
Az igazmondás , az erkölcs az ő szótárukban ismeretlen fogalom.
Ha ők maradnak hatalmon eláshatjuk Magyarországot hosszú időre.
euler 2021. 06. 16. 17:07
Előzmény: #42625  kszsah1
#42627
Sőt, az is megengedett, hogy rosszul csinálják a munkájukat.
Vagy az csak a nem melegeknek megengedett?
kszsah1 2021. 06. 16. 17:00
Előzmény: #42625  kszsah1
#42626
meg a német foci vállogatott volt és mostani  csapatban is többen voltak , vannak
kszsah1 2021. 06. 16. 16:58
#42625

egyébként a német volt külügy miniszte a Westerwelle is meleg volt , a mostani egészségügyi miniszter a Spahn is az.
Nem kell abból problémát csinálni ha jól csinálják a munkájukat.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 16:51
Előzmény: #42623  ________
#42624

Persze, hogy tudták. Valamelyik LMP. képviselőnő, fel is jelentette, Kocsis Mátéval együtt, hogy melegek.. Akkor a bíróság 2-millióra bűntette a politikusnőt, hogy nem tudta bebizonyítani, hogy ezek bizony buzulgatnak!
Azóta kiderült, hogy ez a Jóskagyerek, tényleg buzi és nagy a valószínűsége, hogy a Máté gyerekkel sem tévedett.
Mindkét család tudhatott róla és erős a gyanú, hogy ezek ketten, közös homokozóban vitatták meg a másságra vonatkozó törvényeket.
Egyébként ebben a kérdésben a fidesz jó kezekbe adta a megszületendő új törvények meghozatalát, had döntsék el a buzik, hogy mi a jó a buziknak.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 15:39
Előzmény: #42617  user01
#42622

Egyetértünk.
user01
user01 2021. 06. 16. 15:15
Előzmény: #42618  krida
#42621

https://archivum.mtva.hu/images/medium/MTI-FOTO-Y01WOGxaZ3RtejBSWjA4SFprVDhUQT09.jpg
 
Kövér szerint az rendőrállam, ahol a rendőr fizetése magasabb a tanárénál.
Ez az orbán-rendszerre igaz.
user01
user01 2021. 06. 16. 15:14
Előzmény: #42618  krida
#42620

Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
euler 2021. 06. 16. 15:06
Előzmény: #42617  user01
#42619
"Mi ez? Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?" :))
krida
krida 2021. 06. 16. 15:06
Előzmény: #42611  peter_s
#42618
Figyelj csak, én minden rendőri túlkapást elítélek, annál is inkább, mert kishazánk egykor rendőrállam volt, még szólásszabadság sem volt. Épp ezt nehezményeztem Orbánnál is, hogy agyra-főre adták a büntetéseket a szerencsétlen embereknek, ennek semmi értelme sincs - terelgessék az embereket a helyes irányba, de ne tegyék tönkre, mert az egész értelmét veszti, még jobb akkor rendőrség nélkül. 
A BLM mozgalmat helyesen látod, mindenki láthatja a videókon mit műveltek, aki egyetért azzal a rombolással (fekete üzlettulajdonos kérdezte a feketéket: most mi értelme volt tönkretennetek életem munkáját?), az mind támogatja, a libsik nagyrésze ilyen, őket semmi sem érdekli, csak a pusztítás, amelyik meg nem lenne romboló, az meg homokba dugja a fejét és azt mondja: nem történt semmi rossz. 
Csakúgy mint a szemek kilövésénél. Mindenki látta mi történt, rendőröket egyetemisták mentettek ki szorult helyzetből, Dobrev meg hazudozik folyamatosan (mindig is ezt csinálták, elődeikkel együtt), de itt is megy a mismásolás. Hogy Bpesten miért gyújtanak fel állandóan még kocsikat is, ha van valami (persze a libsik alatt van mindig valami), azt én se értem, de az emberek többsége nem ilyen. Mindenesetre aki nem látja, hogy felháborító volt amit Gyurcsány művelt, és emberi életeket tett tönkre, sárba taposta a demokráciát, az vak, nem is kell ilyesmiről beszélni, a tények önmagukért szólnak. 
Csakúgy mint most a pedofília. Felhoztam Alföldi "munkásságából" mennyire összefügg a kettő, a homoszexualitás és a pedofilia, állítom, hogy ha nem lenne pedofília, nem lenne homoszexualitás sem, a homokosok többsége azért homokos, mert gyerekkori bántalmazáson ment át (=pedofílián) - itt nem beszélek a magával mitkezdeni nem tudó jólétében kéjvágyaiknak élő homokosokról (erről is hoztam cikket korábban, akinek felesége "segített kijönni homoszexuális tévelygéséből"). Végre van egy kormány, amelyik érdemlegesen tesz ezellen az undormány ellen, erre mennek tüntetni... Az csak mellébeszéd, hogy ők nem a pedofíliát támogatják (dehogynem!). 
user01
user01 2021. 06. 16. 14:57
Előzmény: #42613  Törölt felhasználó
#42617

Álellenzékivel nem foglalkozunk.
Ideje 98%-ban a magyar jobb- és baloldali maffiaellenes pártok összefogását szidja, a maradék 2%-ban a fidesiszta aktivistáknak panaszkodik a jobb- és baloldali maffiaellenes pártok összefogásáról :-)
badsector1
badsector1 2021. 06. 16. 14:13
Előzmény: #42608  lenovo
#42616
Valóban régóta van hatalmon a g.ci, de ez nem jelenti azt, hogy minden kormány olyan sz@r lett volna mint ez a mostani tolvaj, fasiszta, kínai komcsiknak bepucsító, hazaáruló banda :))
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 06. 16. 14:05
Előzmény: #42612  geza77
#42615
Van arra adatod hogy hány százalékuk bevándorló hátterű,azoknaka családoknak ahol szapora a gyermekáldás?Mert fogadni mernék hogy nem a germánok szaporodnak.Ha ide is beeresztesz pár 10 ezer pakit azok is szaporodnak majd mint a nyúlak.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 14:01
Előzmény: #42612  geza77
#42614
És lencsi is opuskedvelő, most mondd meg.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 13:57
Előzmény: #42611  peter_s
#42613
Péter, te egy értelmes, ember vagy írásaid alapján. (az már más kérdés, hogy szerintem egy rejtőzködő aranytartaléka a fidesznek)Nézd megy légyszi a 42604-be linkelt videót, amiben a fidesz egyik bohóca Surányit kérdezi az aranytartalékról. Mi erről a véleményed, mármint továbbra is elfogadod a fidesz állításait vagy te is úgy látod, hogy Surányi felmosta itt a padlót a fidesz hazug érveivel szemben.
Már az első 5 perc nagyon érdekes.
 https://www.youtube.com/watch?v=hy3BLOaLbXo
geza77
geza77 2021. 06. 16. 13:55
Előzmény: #42608  lenovo
#42612

Babosko30 nak is pont ez volt a véleménye úgy emlékszem.
ez a szeressünk mindenkit és verjünk tele csok-os milliókkal mégsem teszi meg a hatását itt a rántott hús formájú banánállamban. így egy jó és boldog jóléti államban elindul a sokasodás. Igen egy ilyen államban ez történik, de Krumplisztán sajnos nem ilyen.
Németországban nem osztottak ki gyerekkészítésért ingyen 100 000 Eurót családonként, csak elég volt, hogy otthon maradtak egy kicsit, az elmúlt évben. így 23 éves csúcsra ugrott a növekedés.
Itt annak ezek szerint nem volt akkora hatása.  Nálunk hol tartunk?
*
Valami baj van a rendszerben és az azt támogató fejekben és nem kicsi.https://www.youtube.com/watch?v=4K1iidJMgBo&t=277s
peter_s 2021. 06. 16. 12:54
Előzmény: #42594  krida
#42611
Ezeket itt hiába magyarázod, soha nem fogják sem megérteni, sem elfogadni, ahogy te sem érted meg és fogadod el, hogy egyes tüntetők súlyos bűncselekményeket követtek el. Mi a valóság? Voltak komoly rendőri túlkapások, megvertek turistákat, járókelőket, eleinte azonosítószámot sem viseltek - ezt hazudják el az itteni ellenzéket támogató fanatikusok  - és ezzel szemben voltak olyan tüntetők, akik közterületeken randalíroztak, mások vagyontárgyait rongálták meg, rendőröket sebesítettek meg - ezt meg az itteni kormánypártokat támogató fanatikusok hazudják el. Mi történik? Vívjátok itt az értelmetlen, hülye, gyermeteg törzsi háborútokat mindkét oldalról, hogy a politikusaitok és a pártjaitok gazemberségeit palástoljátok. Nektek itt nem az számít, hogy mennyi rendőr és tüntető sérült meg, hanem a saját politikai meggyőződésetek igazolása. Itt van például a BLM mozgalom, USA-ban embereket öltek meg, törtek-zúztak, városrészeket dúltak fel. Az itteni ellenzékiek többsége ezt nem ítéli el és a rendőrséget hibáztatja Floyd halála miatt mert ez beleillik az általuk képviselt ideológiába, a kormánypártiak meg elítélik mert nekik meg nem fér bele. 2006 ügyében pont fordított a helyzet. Én mindkét erőszakos eseményt elítélem (ennyire hiteles euler hazudozása és uszítása, hogy én a rombolás és a pusztítás híve vagyok).
euler 2021. 06. 16. 12:45
Előzmény: #42608  lenovo
#42610
Ezt nekem címezted?
Nem is sejted mennyire mellé lőttél. :)
Sok szerencsét az opusban! 
rockmaster 2021. 06. 16. 12:33
Előzmény: #42605  RangerHU
#42609

Féleszűektől, mint az egyik Yacht királytól mit vársz?
Azt se érti, amit ír :)
Volt egy előre megírt szövege, azt küldte el :)
És ilyenek vezetik az országot.... csődtömeg az egész Yacht párt :)
lenovo
lenovo 2021. 06. 16. 12:32
Előzmény: #42607  euler
#42608
Soha nem értettem azokat a szerencsétlen, boldogtalan embereket akik minden rendszerben csak a rosszat látják. Ha holnapután jön Fletó, akkor holnaputántól az lesz a ge.i. (Mondjuk ő már most is az) De az ilyen örök ellenzéki embereket a saját félelmeik és az abból táplálkozó rák zabálja fel! Szomorú! Szomorú! Szomorú!
euler 2021. 06. 16. 12:00
#42607
Azok után, hogy 30 ezer honfitársunk életét vesztette a járványban, az volna a minimum, hogy nyilvánosan elérhető adatokkal egy független szakértőkből álló bizottság vizsgálja meg a járványkezelés eredményeit. Nem szükségszerűen azért, mert valaki hibázott, hanem azért, hogy jobban megértsük például az egészségügyhöz való hozzáférés területi egyenlőtlenségeit.
Ehhez képest nyilvános adatok nincsenek, a Kormány kétségbe vonja az adatok nemzetközi összehasonlíthatóságát, a 15 ezer halottal lassan lecsengő harmadik hullám COVID-adataira pedig tegnap kért 45 napos hosszabbítást a Népegészségügyi Központ. (K-Monitor)
Látványos összefüggéseket tárt fel a települési szintű COVID-adatokból a G7.hu
Szikszó, Encs és Devecser környékén tízből egy koronavírus-fertőzött meghalt, miközben a legjobb járási adatok eddig 3 százalék alatt maradtak.
exley 2021. 06. 16. 11:29
Előzmény: #42605  RangerHU
#42606
Érthetelen: A katonaság már a kórházakban az utzákon felfegyverezve, annyira akarja a hatalmat..katonai puccsal átveszi saját magától a hatalmat és kész Államcsíny. Felesleges ez a képmutatás. Bevezetne valam i félkatonai köztes megoldást, Senki nem emelne szót ellene. Ott van Törökország Nátó tag és autókratikus rendszer van érvénybe. nem értem miért nem lép, talán fél valamitől: Ez a tesze-toszaság nem vet rá jó fényt sem az országra. Emlékezzünk Kádár Jánosra Keményen bevezette a féldiktatúrát. Ide Járt az amerikai elnök Gerárd Ford, Margaret Tchcer a világ számos pontján elismerték Cyrus Vance a Magyar koronát is vissza adta amagyr Párt főtitkárnak. Ez a Viktor nem egy vezető alkat. Különösen alkalmatlan egy állam vezetésére. Az államvezetés nem arról szól, hogy "haza viszem ország javait". Itt valami különös ostobaság szemtanúi vagyunk.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 11:07
Előzmény: #42603  Törölt felhasználó
#42604
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 11:07
#42603
Az aranytartalékot is szeretik hangoztatni, friss és hiteles videó, hogy ebben a történetben is hazudoznak. https://www.youtube.com/watch?v=hy3BLOaLbXo
exley 2021. 06. 16. 11:04
Előzmény: #42601  rockmaster
#42602
Magára tekerte mint a "Kutya a láncát" ebből csak úgy szabadulhat ki, ha valaki letekeri róla, különben "elveszett". 10 év alatt népjólétet kellett volna teremteni a rengeteg Eu milliárdot a köz javára fordítani és akkor nem kellene ilyen "malacságokkal" foglalkozni. Az a választott ezető aki elfeledkezik a nyomorgó millió alattvalóiról az bukni fog.
rockmaster 2021. 06. 16. 10:58
Előzmény: #42597  user01
#42601

A legjobb elemzése a helyzetnek (Népszava gyűjtés):
Neue Zürcher Zeitung:
"Orbán Viktor orosz mintára lép fel a „homoszexuális propaganda” ellen, ám ily módon a nemi kisebbségekkel szembeni liberális nemzeti hagyományokat teszi kockára. Ugyanakkor a kulturkampf eszkalálódása nagy tiltakozásokat vált ki. A tegnap elfogadott törvény tökéletesen mutatja, miként keveri össze a Fidesz a különféle társadalompolitikai témákat, hogyan élezi ki és használja ki azokat politikailag. A javaslat kiindulópontja a Kaleta-botrány volt, ugyanakkor a szabályozásból kimarad a katolikus egyház, pedig ott is volt azért pár pedofil ügy. A politikus előre számolt azzal, hogy az ellenzék jó része bojkottálni fogja az ülést, de ő ily módon értékkonzervatívnak tüntetheti fel magát a választás előtt megerősödött ellenféllel szemben. Mondhatja, hogy az gyengekezű olyanokkal szemben, akik gyerekeket becstelenítenek meg. Azon kívül megosztja a másik oldalt, lásd a Jobbikot. Civilek ugyanakkor azt kifogásolják, hogy a törvény nagymértékben korlátozza a szólásszabadságot, valamint a gyerekek jogait és mérgezi a közhangulatot. A hivatalos politika gerjeszti a homofóbiát. Ezzel párhuzamosan egyre nagyobb befolyáshoz jutnak olyan vallási-fundamentalista civil csoportok, mint az Alapjogokért Központ. Ráadásul be van kötve a hittársakhoz az egész világon. Példaképnek a putyini Oroszországot tekintik. Az új törvény is nagyon emlékeztet a vonatkozó orosz jogszabályra, ideértve, hogy megbélyegzi a nemi kisebbségeket, és ellenségképeket gyárt."
signal2
signal2 2021. 06. 16. 10:13
Előzmény: #42594  krida
#42600
"akiknek kilőtték a szemet"
Hányan voltak?
Rendőrökre támadtak: Alkotmány utca, Corvin-negyed, Erzsébet-tér. Aki ezen műveleti helyszínekre ment, az önként és dalolva szegült ellen a rendőri intézkedésnek, és vállalta annak minden következményét.
A rendőrség egy részének az lett volna a dolga, hogy minél kevesebben juthassanak el ezekre a műveleti területekre.
signal2
signal2 2021. 06. 16. 10:09
Előzmény: #42596  Dehogynincs
#42599
Nem tudom, a naggyűlés hogy jön ide. A város több másik pontján rendőrökre támadtak, ahol is teljesen indokolt volt a gumilövedék.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 10:02
Előzmény: #42589  PusztaPutyin
#42598
Mindössze arra világítottam rá, hogy a hozzászólást egymásnak is ellentmondó állítások feszítik.
user01
user01 2021. 06. 16. 09:56
Előzmény: #42594  krida
#42597
Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:55
Előzmény: #42591  signal2
#42596
Ezen azt látom, hogy elkötöttek egy tankot, amit a hatalom vitt oda. Úgy végződött, hogy a tank megállt és kirángatták a vezetőjét. Ezzel semmi bajom nincs. A nagygyűlés közelében történt, de nem a védendő nagygyűlésen.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 09:54
Előzmény: #42593  Dehogynincs
#42595
még okot se kaptak rá
krida
krida 2021. 06. 16. 09:54
Előzmény: #42580  signal2
#42594
Bla-bla-bla... akiket jól helybenhagytak: a külföldi turisták, Révész Máriusz, akiknek kilőtték a szemét, hol támadtak rendőrre???
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:51
Előzmény: #42585  signal2
#42593
Na, lássuk azokat a felvételeket, amik a "ha lenne" ellenére mégis voltak! Az Orbán-rezsim még nem lövetett közénk.
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:50
Előzmény: #42589  PusztaPutyin
#42592
Olyan viszont már történt.
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:49
Előzmény: #42586  signal2
#42591
Videófelvétel egy meg nem történt eseményről:
https://youtu.be/OWRHGGSya-4
exley 2021. 06. 16. 09:49
Előzmény: #42587  euler
#42590
2002 - től folyamatosan keresi az "eszét":) eltelt 19 év bizonyosan már nem fogja megtalálni:) Azt gondolom a "csókának" soha nem is volt sütni valója:) Annyira "sügér", hogy eszméletlen:) Az "elcsatoltak meg úgy tekintenek rá mint a megváltóra":) összefoglalva: Magyarország a sülyesztőben van:)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 09:48
Előzmény: #42585  signal2
#42589
Erre gondolt "Ha lenne barikádállítás, kirakatbetörés, autógyújtogatás, kockakővel rendőrre tamadás, jönne most a kőkemény botozas és a gumilővedék." Ez tényleg nem történt meg, úgyhogy annyira nem releváns persze a megjegyzése.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:47
Előzmény: #42583  PusztaPutyin
#42588
A Kárád-rezsim a láchídi csata előtt is diktatúra volt.
Semmi bajom nem lett volna azzal, ha 2006. október 22-én preventív céllal begyűjtötték volna Debil és Gyíkot. Azzal van bajom, hogy nem védték meg az engedélyeszett nagygyűlést. Az is kérdéses, mire van joguk a rendőröknek, ha már eleve nincs rajtuk azonosító szám. Azt látom, hogy azanosító szám nélkül mire érzik magukat feljogosítottnak.
euler 2021. 06. 16. 09:45
Előzmény: #42580  signal2
#42587
Lehet, hogy az orbáni hatalommánia elvesztette a józan eszét és magaslabdát adott?
.
"Az Európai Bizottság illetékes biztosa emlékeztetett arra, hogy több lengyel település elesett az uniós támogatásoktól, miután kisebbség (LMBT)-mentes övezetnek nyilvánította magát."
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:44
Előzmény: #42585  signal2
#42586
= mind hamisítványok.
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:44
Előzmény: #42584  Dehogynincs
#42585
Ja, persze, nem történt meg. Az erről készült videófelvételek és jelentések kind hakisítványok...
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:38
Előzmény: #42580  signal2
#42584
Második mondatodban te is olyanról írsz, ami meg sem történt. Mintha teremtett álomvilágban élnél.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 09:35
Előzmény: #42582  Dehogynincs
#42583
Hát igen, kádárelvtárs alatt lánchídi csata volt, meg március 14-én illetve október 22-én begyűjtötték előzetesbe a másként gondolkodókat preventív céllal. A május elsejei békemenetre nem is értem, miért támadtak volna rá.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:32
Előzmény: #42578  krida
#42582
Nem csak az utcai harcászat lehet a diktátorság jele. Kádár idején sem lőttek a május elsejei felvonulók közé, mégis diktatúra volt. A diktatúra jele lehet például az is, ha nem az országgyűlésnek van kormányfője, hanem a kormányfőnek van olyan parlamentje, amelyiknek a kétharmados többsége mindent és mindennek az ellenkezőjét villámgyorsan, egyhangúlag (sőt egyhangúan) megszavaz Orbán egyszemélyes, központi akarata szerint. Akaratunk ellenére kifosztotta a nyugdíjpénztárakat, ránk kényszerítette a vasárnapi boltzárat, az egészségügy és az oktatás rovására a focit támogatja és kínai egyetemmel akar népboldogítani minket. Nekünk kevesebb örömünk van a rezsimjében, mint a klientúrájának vagy a strómanjának.
geza77
geza77 2021. 06. 16. 09:32
#42581

                                                    Orbán már interjúra is strómant használ.
Mészáros képét tették oda, és az ő szájába adták Orbán szavait.
Nem értem hogy ment át a szűrőn, hogy nyilvánosan elmondják a Orbán vagyonát és üzleti életét, miszerint minden közbeszerzés 10%-a a az övé és az építőipar 7%-a is neki termel.
És ez csak egyetlen strómanja a sokból.
Szóba kerül a goromba Orbán apuka is, ahogy Viktor kezeletlen skizofréniája is.
Ez utóbbi magyarázat lehet arra ahogy viselkedik, de felmentést nem ad: el kell számoltatni akkor is, ha beteg, mert ez nem mentség bűncselekmények elkövetésekor.
Ha még nem tetted, iratkozz fel egyetlen kattintással: 
https://www.youtube.com/JuhaszPeterVi...
*
https://www.youtube.com/watch?v=4K1iidJMgBo&t=277s
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:20
Előzmény: #42578  krida
#42580
Újra le kel írni? Ha lenne barikádállítás, kirakatbetörés, autógyújtogatás, kockakővel rendőrre tamadás, jönne most a kőkemény botozas és a gumilővedék.
Másrészt olyanról írsz, amiegbsem történt. Már mindenkinek világos, hogy te egy teremtett álomvilágban élsz.
user01
user01 2021. 06. 16. 09:16
Előzmény: #42578  krida
#42579
És hol tüntettél a pedofilokért?
Mi ezzel volt a motivációd?
 
Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
krida
krida 2021. 06. 16. 09:11
#42578
Az lenne a tiszteletteljes kérdésem hogy a pedofil tüntetésen hogyhogy nem volt gumilövedék meg agyba-főbe verés, Gyurcsány alatt viszont volt? Gondolom ez se gondolkoztatja el a tisztelt társaságot, hogy ki is a diktátor....
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:08
Előzmény: #42575  Törölt felhasználó
#42577
Te mikor emigráltál?
Nekem is vannak osztálytársaim, évfolyamtársaim, munkatársaim, akik rendszertől függetlenül emigráltak. Sokan vannak, de nem mondanám reprezentatív mintának. Szinte mindegyik diplomás és a többségük jól beszélt angolul.
Nem tudom, hogy van-e különbség a különböző időszakokban kivándorolt fiatalok között.
Gyurcsány úgy került ide, hogy Orbánnak felrovod azt, amit Gyurcsánytól elfogadsz. Gyurcsány kivált az mszmp-ből, majd az mszp-ből is, most meg öszefogott az mszp-vel, bár inkább az mszp szavazóira fáj a foga.
Abba az állapotba kerültem, hogy én mindkét tábornak elhiszem szinte az összes  kígyót-békát, amit az ellenfélre (ellenségre) kiáltanak.
Vedd észre, hogy tőled eltérően nem tettem megjegyzést az állapotodra, bár biztosra veszem, hogy neked is van valamilyen állapotod.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 08:37
Előzmény: #42575  Törölt felhasználó
#42576
A gyerekeimen keresztül a 17-21 éves korosztály továbbtanulós értelmesebb rétegére látok rá, őket a társadalom szellemi állapota taszítja és emiatt óriási arányban vannak közöttük akik külföldön képzelik el a jövőjüket. Persze ez még idealista kor, nem fog mind lelépni, de sokan lesznek közöttük akik igen.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 08:27
Előzmény: #42574  Dehogynincs
#42575

A két elvándorlás között van egy lényeges különbség, hogy akkoriban valóban inkább a pénz miatt vándoroltak el és főként a szakmunkások, jelenleg meg a lerombolt jövő kép miatt és főként az értelmiségiek.
Példa: 53-éves orvos, egy nagy múltú magyar kórház szívcentrumának vezetője, gyermekei már kint élnek, ő a héten fog felmondani és külföldön folytatni az orvosi pályát.
A feleség szintén, aki magas beosztású tisztséget tölt be egy állami intézménynél nagyon magas fizetésért.
Náluk sem a pénz játszik fő szerepet, sokkal inkább az évtizedekre tönkretett lerombolt jövőkép és morális társadalmi környezet.
Megint nem értem, hogy került a mondandódba Gyurcsány, igaz ezt tőled mindig elfogadom mivel megértem azt az állapotot amibe kerültél..
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 08:06
Előzmény: #42569  Törölt felhasználó
#42574
"Az elvándorlási kedv nem újkeletű, hosszú évek óta jelen van hazánkban."
Gyurcsány és Orbán között az a hatalmas különbség, hogy a fiatal alattvalók ugyanúgy emigráltak a rezsimükből.
Mindkét brand hívei és elutasító bőven találnak rá nekik tetsző és az ő igazukat bizonyító példákat. A Kádár-rezsimben is kedvvel emigráltak a fiatalok, pedig akkor még a vasfüggöny is állt. Nem mellesleg Gyurcsány akkor a vasfüggönyt is elfogadta és képviselte ugyanúgy mint a buzik üldözését, a halálbüntetést vagy a kollaborálást az orosz megszállókkal.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 07:46
#42573
Kíváncsi vagyok a törvény kapcsán Szájer véleményére. Nem tudom, hogy pedofil-e, de jogászként, egykori törvényalkotóként és buziként is érintett az ügyben.
rockmaster 2021. 06. 16. 07:44
Előzmény: #42567  Escorbia
#42572

Soros!
Boldog Karácsonyt!
rockmaster 2021. 06. 16. 07:38
Előzmény: #42567  Escorbia
#42571

Szurkolni a focipályán kell :)
Ma már mindenki tudja mekkora hazudozók a yachtosok !
Köszönjük, de nem kérünk a 99% Ocsmány V.-ből!
exley 2021. 06. 16. 07:12
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42570
Nem gondoltam, hogy "módszerváltás után 30 évvel ennyire dekadens legyen a magyar uralkodó elit.  Nyugati mércével egy magyar olichgarcha Amerikában utca seprő sem lehetne:) A Horthy korszak nagy magyar előkelőségeihez képest (a mai poszt kommunista revizionista, irredenta, szélső jobboldali-Clara Fletó ill. Jakab., k@vér egyenesen nevetséges..:)  még Mexikó nyomor telepein is nagyobb a jólét:)
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 06:20
Előzmény: #42567  Escorbia
#42569
Tehát a fiatalok nem kérnek a tolvajokból és inkább külföldre terveznek...
Ajánlom figyelmetekbe ezt a cikket: "Egész életemben egy nemzetközi környezetben éltem és emiatt már kis korom óta nagyon jól beszélek angolul. Úgy gondolom, hogy azt a tudást és nemzetközi látókört kár lett volna elpazarolni azzal, hogy otthon maradok. Másrészt pedig vágytam egy új légkörre és egy fajta függetlenségre, amit otthon nem tudtam volna elérni. Imádok nyelveket tanulni, ezért bennem volt a vágy, hogy külföldön éljek és egy újabb nyelvet megtanuljak - válaszolta Panna, és kérdésünkre, hogy tervez-e hazajönni, úgy felelt: A mesterképzést még nem tudja, hol fogja folytatni, de nem tervez hazajönni. Sem tanulni sem dolgozni."
https://www.penzcentrum.hu/oktatas/20210616/na-ezert-vandorolnak-el-fiatalok-tomegevel-az-orszagbol-ez-varja-oket-1115455
janosvitez 2021. 06. 16. 06:01
Előzmény: #42567  Escorbia
#42568
Mehetnek a lecsóba... -)))
Escorbia 2021. 06. 16. 05:33
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42567
Hajrá Fidesz!
sztanil 2021. 06. 15. 23:52
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42566
A Várban lévő lakások közül is sokba azért költözhettek be anno a bérlők, mert az eredeti tulajok "külföldre távoztak". Most meg még piacra is dobjuk ezeket a lakásokat.
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 23:44
Előzmény: #42549  krida
#42565
"Találtam egy vonzó bemutatkozást Dobrevről, aki egy zsidó családtól elszedett budai villában tengődik, és nyilatkozza itt, hogy a jogállamiságot semmibe véve zároltatja az oligarchák vagyonát (régen is ezt tették, még a kulákokkal is. Gondolom, ezúttal magukon kezdik 🙂):"
1990 környékén volt egy állítólagos rendszerváltás, amelynek részese volt az akkori MSZP és a mostani FIDESZ is. Miért nem akkor kérték számon az "elszedett budai villát" amikor a nevezett Dobrev Klárának a nagyapja még élt ? Tudod, hogy hány család élt egyébként olyan házakban vagy lakásokban amelyet zsidó családoktól vettek el régen ? Ha a nagyapa bűnös volt, miért nem akkor ott és rajta kérted, kérték számon az élettörténetét, vagyonát, múltját ? Miért éppen most teszed, teszitek az unokáján ? Persze, tudom, ti hetedíziglen levernétek az összes "ősbűnt" mindenkin - hiába beleszületett - ha a politikai játszmátok a "ma érdeke" ezt kívánja. Hiszen ebben vagytok a legjobbak. Előszedni valakiről, vagy ha más nincs, valakinek az apjáról, nagyapjáról, bárkiről valami kompromittálót, valamit ami "maga a bűn" és aztán ezt összemossátok a mával, utána ezen a nyomvonalon haladva nézd hova jutottál - egészen a pedofíliáig és a fajtalankodásig, erről ebben az esetben szó sem volt - pedig a kedves pártodon belül, saját portátokon nem kell az elődökig menni, hogy találkozzon az ember a "bűnnel", amelyről egyébként annyira kitartóan, képmutatóan írsz, ha mások őseit kell előszedni. 
euler 2021. 06. 15. 23:41
Előzmény: #42563  pitcairn2
#42564
Bevallom elakadtam ...
Esetleg beszéld meg Kridával, talán még itt van. Nekem úgyse akar érdemben válaszolni, csak a propagandát nyomja.
Majd reggel elolvasom.
pitcairn2 2021. 06. 15. 23:28
Előzmény: #42561  euler
#42563
a helyedben én sem akarnám érteni:)
krida
krida 2021. 06. 15. 23:27
#42562
Az lenne a furcsa, ha Biden pedofil-ellenes lenne:
https://m.youtube.com/watch?v=DAUOurZIVfI&t=82s
euler 2021. 06. 15. 23:26
Előzmény: #42560  pitcairn2
#42561
Nyilván, hiszen te mondod, bár gőzöm sincs mire érted.
"Ideje ágyba bújnunk. Igaz Mrs Lipton?"

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek