Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user01
user01 2021. 06. 16. 15:14
Előzmény: #42618  krida
#42620

Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
euler 2021. 06. 16. 15:06
Előzmény: #42617  user01
#42619
"Mi ez? Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? Én már szart érek?" :))
krida
krida 2021. 06. 16. 15:06
Előzmény: #42611  peter_s
#42618
Figyelj csak, én minden rendőri túlkapást elítélek, annál is inkább, mert kishazánk egykor rendőrállam volt, még szólásszabadság sem volt. Épp ezt nehezményeztem Orbánnál is, hogy agyra-főre adták a büntetéseket a szerencsétlen embereknek, ennek semmi értelme sincs - terelgessék az embereket a helyes irányba, de ne tegyék tönkre, mert az egész értelmét veszti, még jobb akkor rendőrség nélkül. 
A BLM mozgalmat helyesen látod, mindenki láthatja a videókon mit műveltek, aki egyetért azzal a rombolással (fekete üzlettulajdonos kérdezte a feketéket: most mi értelme volt tönkretennetek életem munkáját?), az mind támogatja, a libsik nagyrésze ilyen, őket semmi sem érdekli, csak a pusztítás, amelyik meg nem lenne romboló, az meg homokba dugja a fejét és azt mondja: nem történt semmi rossz. 
Csakúgy mint a szemek kilövésénél. Mindenki látta mi történt, rendőröket egyetemisták mentettek ki szorult helyzetből, Dobrev meg hazudozik folyamatosan (mindig is ezt csinálták, elődeikkel együtt), de itt is megy a mismásolás. Hogy Bpesten miért gyújtanak fel állandóan még kocsikat is, ha van valami (persze a libsik alatt van mindig valami), azt én se értem, de az emberek többsége nem ilyen. Mindenesetre aki nem látja, hogy felháborító volt amit Gyurcsány művelt, és emberi életeket tett tönkre, sárba taposta a demokráciát, az vak, nem is kell ilyesmiről beszélni, a tények önmagukért szólnak. 
Csakúgy mint most a pedofília. Felhoztam Alföldi "munkásságából" mennyire összefügg a kettő, a homoszexualitás és a pedofilia, állítom, hogy ha nem lenne pedofília, nem lenne homoszexualitás sem, a homokosok többsége azért homokos, mert gyerekkori bántalmazáson ment át (=pedofílián) - itt nem beszélek a magával mitkezdeni nem tudó jólétében kéjvágyaiknak élő homokosokról (erről is hoztam cikket korábban, akinek felesége "segített kijönni homoszexuális tévelygéséből"). Végre van egy kormány, amelyik érdemlegesen tesz ezellen az undormány ellen, erre mennek tüntetni... Az csak mellébeszéd, hogy ők nem a pedofíliát támogatják (dehogynem!). 
user01
user01 2021. 06. 16. 14:57
Előzmény: #42613  Törölt felhasználó
#42617

Álellenzékivel nem foglalkozunk.
Ideje 98%-ban a magyar jobb- és baloldali maffiaellenes pártok összefogását szidja, a maradék 2%-ban a fidesiszta aktivistáknak panaszkodik a jobb- és baloldali maffiaellenes pártok összefogásáról :-)
badsector1
badsector1 2021. 06. 16. 14:13
Előzmény: #42608  lenovo
#42616
Valóban régóta van hatalmon a g.ci, de ez nem jelenti azt, hogy minden kormány olyan sz@r lett volna mint ez a mostani tolvaj, fasiszta, kínai komcsiknak bepucsító, hazaáruló banda :))
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 06. 16. 14:05
Előzmény: #42612  geza77
#42615
Van arra adatod hogy hány százalékuk bevándorló hátterű,azoknaka családoknak ahol szapora a gyermekáldás?Mert fogadni mernék hogy nem a germánok szaporodnak.Ha ide is beeresztesz pár 10 ezer pakit azok is szaporodnak majd mint a nyúlak.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 14:01
Előzmény: #42612  geza77
#42614
És lencsi is opuskedvelő, most mondd meg.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 13:57
Előzmény: #42611  peter_s
#42613
Péter, te egy értelmes, ember vagy írásaid alapján. (az már más kérdés, hogy szerintem egy rejtőzködő aranytartaléka a fidesznek)Nézd megy légyszi a 42604-be linkelt videót, amiben a fidesz egyik bohóca Surányit kérdezi az aranytartalékról. Mi erről a véleményed, mármint továbbra is elfogadod a fidesz állításait vagy te is úgy látod, hogy Surányi felmosta itt a padlót a fidesz hazug érveivel szemben.
Már az első 5 perc nagyon érdekes.
 https://www.youtube.com/watch?v=hy3BLOaLbXo
geza77
geza77 2021. 06. 16. 13:55
Előzmény: #42608  lenovo
#42612

Babosko30 nak is pont ez volt a véleménye úgy emlékszem.
ez a szeressünk mindenkit és verjünk tele csok-os milliókkal mégsem teszi meg a hatását itt a rántott hús formájú banánállamban. így egy jó és boldog jóléti államban elindul a sokasodás. Igen egy ilyen államban ez történik, de Krumplisztán sajnos nem ilyen.
Németországban nem osztottak ki gyerekkészítésért ingyen 100 000 Eurót családonként, csak elég volt, hogy otthon maradtak egy kicsit, az elmúlt évben. így 23 éves csúcsra ugrott a növekedés.
Itt annak ezek szerint nem volt akkora hatása.  Nálunk hol tartunk?
*
Valami baj van a rendszerben és az azt támogató fejekben és nem kicsi.https://www.youtube.com/watch?v=4K1iidJMgBo&t=277s
peter_s 2021. 06. 16. 12:54
Előzmény: #42594  krida
#42611
Ezeket itt hiába magyarázod, soha nem fogják sem megérteni, sem elfogadni, ahogy te sem érted meg és fogadod el, hogy egyes tüntetők súlyos bűncselekményeket követtek el. Mi a valóság? Voltak komoly rendőri túlkapások, megvertek turistákat, járókelőket, eleinte azonosítószámot sem viseltek - ezt hazudják el az itteni ellenzéket támogató fanatikusok  - és ezzel szemben voltak olyan tüntetők, akik közterületeken randalíroztak, mások vagyontárgyait rongálták meg, rendőröket sebesítettek meg - ezt meg az itteni kormánypártokat támogató fanatikusok hazudják el. Mi történik? Vívjátok itt az értelmetlen, hülye, gyermeteg törzsi háborútokat mindkét oldalról, hogy a politikusaitok és a pártjaitok gazemberségeit palástoljátok. Nektek itt nem az számít, hogy mennyi rendőr és tüntető sérült meg, hanem a saját politikai meggyőződésetek igazolása. Itt van például a BLM mozgalom, USA-ban embereket öltek meg, törtek-zúztak, városrészeket dúltak fel. Az itteni ellenzékiek többsége ezt nem ítéli el és a rendőrséget hibáztatja Floyd halála miatt mert ez beleillik az általuk képviselt ideológiába, a kormánypártiak meg elítélik mert nekik meg nem fér bele. 2006 ügyében pont fordított a helyzet. Én mindkét erőszakos eseményt elítélem (ennyire hiteles euler hazudozása és uszítása, hogy én a rombolás és a pusztítás híve vagyok).
euler 2021. 06. 16. 12:45
Előzmény: #42608  lenovo
#42610
Ezt nekem címezted?
Nem is sejted mennyire mellé lőttél. :)
Sok szerencsét az opusban! 
rockmaster 2021. 06. 16. 12:33
Előzmény: #42605  RangerHU
#42609

Féleszűektől, mint az egyik Yacht királytól mit vársz?
Azt se érti, amit ír :)
Volt egy előre megírt szövege, azt küldte el :)
És ilyenek vezetik az országot.... csődtömeg az egész Yacht párt :)
lenovo
lenovo 2021. 06. 16. 12:32
Előzmény: #42607  euler
#42608
Soha nem értettem azokat a szerencsétlen, boldogtalan embereket akik minden rendszerben csak a rosszat látják. Ha holnapután jön Fletó, akkor holnaputántól az lesz a ge.i. (Mondjuk ő már most is az) De az ilyen örök ellenzéki embereket a saját félelmeik és az abból táplálkozó rák zabálja fel! Szomorú! Szomorú! Szomorú!
euler 2021. 06. 16. 12:00
#42607
Azok után, hogy 30 ezer honfitársunk életét vesztette a járványban, az volna a minimum, hogy nyilvánosan elérhető adatokkal egy független szakértőkből álló bizottság vizsgálja meg a járványkezelés eredményeit. Nem szükségszerűen azért, mert valaki hibázott, hanem azért, hogy jobban megértsük például az egészségügyhöz való hozzáférés területi egyenlőtlenségeit.
Ehhez képest nyilvános adatok nincsenek, a Kormány kétségbe vonja az adatok nemzetközi összehasonlíthatóságát, a 15 ezer halottal lassan lecsengő harmadik hullám COVID-adataira pedig tegnap kért 45 napos hosszabbítást a Népegészségügyi Központ. (K-Monitor)
Látványos összefüggéseket tárt fel a települési szintű COVID-adatokból a G7.hu
Szikszó, Encs és Devecser környékén tízből egy koronavírus-fertőzött meghalt, miközben a legjobb járási adatok eddig 3 százalék alatt maradtak.
exley 2021. 06. 16. 11:29
Előzmény: #42605  RangerHU
#42606
Érthetelen: A katonaság már a kórházakban az utzákon felfegyverezve, annyira akarja a hatalmat..katonai puccsal átveszi saját magától a hatalmat és kész Államcsíny. Felesleges ez a képmutatás. Bevezetne valam i félkatonai köztes megoldást, Senki nem emelne szót ellene. Ott van Törökország Nátó tag és autókratikus rendszer van érvénybe. nem értem miért nem lép, talán fél valamitől: Ez a tesze-toszaság nem vet rá jó fényt sem az országra. Emlékezzünk Kádár Jánosra Keményen bevezette a féldiktatúrát. Ide Járt az amerikai elnök Gerárd Ford, Margaret Tchcer a világ számos pontján elismerték Cyrus Vance a Magyar koronát is vissza adta amagyr Párt főtitkárnak. Ez a Viktor nem egy vezető alkat. Különösen alkalmatlan egy állam vezetésére. Az államvezetés nem arról szól, hogy "haza viszem ország javait". Itt valami különös ostobaság szemtanúi vagyunk.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 11:07
Előzmény: #42603  Törölt felhasználó
#42604
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 11:07
#42603
Az aranytartalékot is szeretik hangoztatni, friss és hiteles videó, hogy ebben a történetben is hazudoznak. https://www.youtube.com/watch?v=hy3BLOaLbXo
exley 2021. 06. 16. 11:04
Előzmény: #42601  rockmaster
#42602
Magára tekerte mint a "Kutya a láncát" ebből csak úgy szabadulhat ki, ha valaki letekeri róla, különben "elveszett". 10 év alatt népjólétet kellett volna teremteni a rengeteg Eu milliárdot a köz javára fordítani és akkor nem kellene ilyen "malacságokkal" foglalkozni. Az a választott ezető aki elfeledkezik a nyomorgó millió alattvalóiról az bukni fog.
rockmaster 2021. 06. 16. 10:58
Előzmény: #42597  user01
#42601

A legjobb elemzése a helyzetnek (Népszava gyűjtés):
Neue Zürcher Zeitung:
"Orbán Viktor orosz mintára lép fel a „homoszexuális propaganda” ellen, ám ily módon a nemi kisebbségekkel szembeni liberális nemzeti hagyományokat teszi kockára. Ugyanakkor a kulturkampf eszkalálódása nagy tiltakozásokat vált ki. A tegnap elfogadott törvény tökéletesen mutatja, miként keveri össze a Fidesz a különféle társadalompolitikai témákat, hogyan élezi ki és használja ki azokat politikailag. A javaslat kiindulópontja a Kaleta-botrány volt, ugyanakkor a szabályozásból kimarad a katolikus egyház, pedig ott is volt azért pár pedofil ügy. A politikus előre számolt azzal, hogy az ellenzék jó része bojkottálni fogja az ülést, de ő ily módon értékkonzervatívnak tüntetheti fel magát a választás előtt megerősödött ellenféllel szemben. Mondhatja, hogy az gyengekezű olyanokkal szemben, akik gyerekeket becstelenítenek meg. Azon kívül megosztja a másik oldalt, lásd a Jobbikot. Civilek ugyanakkor azt kifogásolják, hogy a törvény nagymértékben korlátozza a szólásszabadságot, valamint a gyerekek jogait és mérgezi a közhangulatot. A hivatalos politika gerjeszti a homofóbiát. Ezzel párhuzamosan egyre nagyobb befolyáshoz jutnak olyan vallási-fundamentalista civil csoportok, mint az Alapjogokért Központ. Ráadásul be van kötve a hittársakhoz az egész világon. Példaképnek a putyini Oroszországot tekintik. Az új törvény is nagyon emlékeztet a vonatkozó orosz jogszabályra, ideértve, hogy megbélyegzi a nemi kisebbségeket, és ellenségképeket gyárt."

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek