Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
krida
krida 2021. 06. 16. 19:38
Előzmény: #42632  user01
#42640
Ez az alja?! És nem az, amit Alföldi "munkássága" tár elénk, pedofíl jelenetekkel??? Mély hallgatás volt részetekről a reakció, meg nagy mínuszolás. Na, ő aztán lejáratta Magyarországot külföldön is, de a libsik ezen nem szégyenkeznek. Ki más mutatja be jobban számunkra, mint Alföldi, hogy a homokosság és pedofília kéz a kézben járnak?? Nem véletlenül hozták ezt a törvényt (végre!), és némelyek mégis képesek tüntetni menni.  Javaslom, beszélgess el homokosokkal, és kérdezz rá gyerkkorukra (feltéve ha bizalmukba férkőztél). Én megtettem, és szinte kivétel nélkül ugyanaz a séma. 
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 18:54
Előzmény: #42638  badsector1
#42639
Ügyes viszontválasz a gonosz öreg törpe húzására.
badsector1
badsector1 2021. 06. 16. 18:29
Előzmény: #42618  krida
#42637
"(persze a libsik alatt van mindig valami), azt én se értem, de az emberek többsége nem ilyen."
  
Ha levennéd a narancsos szemüvegedet, akkor rájönnél, hogy ilyenkor a g.ci ellenzékben van, amit nehezen visel, még provokátorokkal is szétvereti az utcát azért, hogy intézkedni kelljen a rendőröknek a fityeszes tömeggel összekeveredett bérprovokátorok ellen.
euler 2021. 06. 16. 18:01
Előzmény: #42631  Törölt felhasználó
#42636
Indul a páros műrepülés?
(Helikopter kategóriában).
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 18:00
Előzmény: #42618  krida
#42635
Ugye tudod, hogy a homoszexualitás nem pártfüggő ? Láthattuk az ereszes fideszest. Még csak nem is az volt a baj, hogy homoszexuális, erkölcsileg az volt inkább megkérdőjelezhető, hogy milyen partikra járkált és amit hirdetett egyébként.
Itt befejeztem a reagálást a mondókáidra, mert elfogult vagy és "tényszerűen" állítasz valótlanságokat. Ez az utolsó hozzászólásod mindennek a mélye volt.
________
________ 2021. 06. 16. 17:45
Előzmény: #42625  kszsah1
#42634
Itt nem ezzel van a gond.
Hanem azzal, hogy vizet prédikálnak, és milyen hangosan.
No meg, hogy lebuknak.
O1G-nél ilyet tilos!!!!
Mondjuk a házibu.it nem lehetett nevetés nélkül megállni 😀
euler 2021. 06. 16. 17:43
Előzmény: #42632  user01
#42633
Reménytelen esetekre nem érdemes energiát pazarolni, ezt két fórumtárssal kapcsolatban is megtapasztaltam tegnap.
Ez a kazsah (?) nevű még menthetőnek tűnt. Persze reagálni nem hiszem, hogy fog.
user01
user01 2021. 06. 16. 17:36
Előzmény: #42630  euler
#42632

Megkülönböztetés? A fidesiszta aktivisták össze-vissza beszélnek, maguk se értik, amit leírnak :)
Pl. itt ez a krida idézet: „állítom, hogy ha nem lenne pedofília, nem lenne homoszexualitás sem, a homokosok többsége azért homokos, mert gyerekkori bántalmazáson ment át (=pedofílián)
 
Tehát azért kellett megbélyegezni a homoszexuálisokat, mert szerinte a homoszexuálisok pedofilok áldozatai. Igen, ezt írta le, szerinte ők egy bűncselekmény áldozatai.
Össze-vissza dumál. És ezeknek a krida féléknek is van szavazati joga. Legalább is gondolom.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 17:25
Előzmény: #42527  peter_s
#42631
Jakab - pesrze másokkal együtt -  Zuglóban támogat egy mszps maffiózót, csak azért, mert eddig kétszer nyert.
Itt azért felvetődik a kérdés,hogy a zuglóiak mennyiben vannak tisztában a korrupció fogalmával , amikor a fideszt támadják ezért, de a saját házuk táján elnézik...
Nálam most derült ki,hogy a Jobbik bizony nem lett néppárt, hanem a szélsőjobb szavazókat is meg akarja szólítani. Talán a fidesz helyére pályázik? Érthetetlen,hogy az ellenzék alapvetését ,hogy nem rekesztünk ki senkit így lehet így felrúgni.
Világos,hogy Jakab kormányra kerülve is az elvtelen kompromisszumkra is hajlandó lenne. 
Ennek tetejében Kunhalmi Ágnes természetesnek vette,hogy egy ellenzéki párt simán megszavazta a homoszexuálisok jogfosztását, mert amúgy a Jobbik által alál ett írva,hogy nem rekesztünk ki senkit.
Erre mondják,hogy WTF???? Mi van????
Talán nem kellett volna aláírni. Ennyi.
Mondjuk az MSZPt eddig se tartotta demokratikus pártnak,de most megint bebizonyosodott,hogy a hatalomért ők is felrúgják az elveiket és szembeköpik a melegeket akár.
Tordai Bence nemrég Szííjártóval parolázott és azután még képes a Parlamentben úgy feltünni,mint az orbáni rezsim hiteles bírálója...
DK MSZP Jobbik Párbeszéd kilőve. Sztem az LMP is hasonló kamupárt lehet nem sok vizet zavarnak.
Maradt a Momentum ami még úgy ahogy nem köpte szembe a szavazóit.
Kezd nagyon siralmas lenni a helyzet.
Márki-Zay , Momentum, Kutyapárt kb ennyien maradtak a jó oldalon.
A kutyáknak legalább volt esze nem belemenni ebbe az elvtelenségbe és kivülmaradni. lehet ebből fognak profitálni...
euler 2021. 06. 16. 17:19
Előzmény: #42629  PusztaPutyin
#42630
Lehet, hogy elfogadónak akart mutatkozni, de ezzel a "nincs gond azzal ha meleg, ha jól csinálja a munkáját" feltétellel el is árulta magát.
Mellesleg ehhez nyilvántartás is szükséges lenne, és egyedi, melegekre vonatkozó értékelési rendszer. És már egész szépen alakul is a megkülönböztetés.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 17:11
Előzmény: #42625  kszsah1
#42629
Kazsikám, szándékosan kiforgatod a problémát.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 17:09
Előzmény: #42624  Törölt felhasználó
#42628
Ungár Klára volt a feljelentő, így mivel ő is Fideszes volt annó, adódik.hogy már a 90es években lehetett tudni,hogy "Józsika" meleg. Ezt ő is így fogalmazta meg. 
Én már elengedtem ezeket. A Fideszt én be is tíltanám. Vagy azért, mert fasiszták, vagy azért, meg bűnszervezet a legszorosabban vett értelemben.
Az igazmondás , az erkölcs az ő szótárukban ismeretlen fogalom.
Ha ők maradnak hatalmon eláshatjuk Magyarországot hosszú időre.
euler 2021. 06. 16. 17:07
Előzmény: #42625  kszsah1
#42627
Sőt, az is megengedett, hogy rosszul csinálják a munkájukat.
Vagy az csak a nem melegeknek megengedett?
kszsah1 2021. 06. 16. 17:00
Előzmény: #42625  kszsah1
#42626
meg a német foci vállogatott volt és mostani  csapatban is többen voltak , vannak
kszsah1 2021. 06. 16. 16:58
#42625

egyébként a német volt külügy miniszte a Westerwelle is meleg volt , a mostani egészségügyi miniszter a Spahn is az.
Nem kell abból problémát csinálni ha jól csinálják a munkájukat.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 16:51
Előzmény: #42623  ________
#42624

Persze, hogy tudták. Valamelyik LMP. képviselőnő, fel is jelentette, Kocsis Mátéval együtt, hogy melegek.. Akkor a bíróság 2-millióra bűntette a politikusnőt, hogy nem tudta bebizonyítani, hogy ezek bizony buzulgatnak!
Azóta kiderült, hogy ez a Jóskagyerek, tényleg buzi és nagy a valószínűsége, hogy a Máté gyerekkel sem tévedett.
Mindkét család tudhatott róla és erős a gyanú, hogy ezek ketten, közös homokozóban vitatták meg a másságra vonatkozó törvényeket.
Egyébként ebben a kérdésben a fidesz jó kezekbe adta a megszületendő új törvények meghozatalát, had döntsék el a buzik, hogy mi a jó a buziknak.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 15:39
Előzmény: #42617  user01
#42622

Egyetértünk.
user01
user01 2021. 06. 16. 15:15
Előzmény: #42618  krida
#42621

https://archivum.mtva.hu/images/medium/MTI-FOTO-Y01WOGxaZ3RtejBSWjA4SFprVDhUQT09.jpg
 
Kövér szerint az rendőrállam, ahol a rendőr fizetése magasabb a tanárénál.
Ez az orbán-rendszerre igaz.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek