Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 08:08
#67940
________
________ 2022. 04. 06. 07:48
Előzmény: #67935  kardos74
#67939

a bünösöké fog esetleg, akik még többet engednek meg maguknak, és még többet kell majd bujkálniuk a Karmelita kolostorban, és a Kossuth Rádióban
az ellenzék ott lesz a nyomukban, és folyamatosan fogja öket leleplezni
jönnek a felcsúti beszédek, a következö korrupciós botrányok
a nyomás alatt O1G Grazba fog járni, és nem Brüsszelbe
amíg össze nem roppan
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 04. 06. 07:46
Előzmény: #67900  Istvan78
#67938
A kutyapártra szavaztam és a magánnyugdíjpénztárak kifosztása után végleg kiábrándultam a fideszből.
Fogadjuk el egy pillanatra a nem  is annyira burkolt kiindulásodat.
1. a szavazók vannak a pártokért
2. a pártok nyugodtan indíthatnak olyan politikusokat, akiket meg kell fékezni.
3. csak közvetve szólhatunk bele a demokráciába, közvetlenül nem.
4. helyes arra szavaznom, akit értelmileg és érzelmileg is elutasítok.
5. Gyurcsány "tényező". A választások előtt olyan tényező volt, aki Orbánnak háromszor adott kétharmados felhatalmazást. Ebből ez első felhatalmazás köthető leginkább Gyurcsányhoz és ebből az első kétharmadból következett a másik kettő, illetve most már a másik három.
____________________________________________
Ezzel szemben én mint választó közvetlenül is tudok ellensúlyt képezni, hogy megfékezzem az elszabadult hajóágyút. Azzal, hogy nem szavazok sem Gyurcsányra, sem pedig arra, aki vele összeáll. Így is tettem, amikor a kétfarkúakra szavaztam. Helyesen vagy helytelenül?
kardos74
kardos74 2022. 04. 06. 07:19
#67935
Már vége a szavazásnak! Az eredményen nem lehet változtatni. 4 évet várni kell, addig kár hőzöngeni! Rá fog menni az egészségetek erre a fidesz győzelemre! 
signal2
signal2 2022. 04. 06. 07:16
#67934
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 07:14
#67933
Olvasom, h talán már jóllakott a ner.
ROTFL! ezek nem olyanok, mint Ingmar Kamprad IKEA alapító, aki 15 éves 440-es Volvot használt. Ezek, mint a feneketlen kút.
Vajon mi az, amihez nem elég 1 milliárd USD? Mondjuk egy komolyabb gyarhoz? És ki lát olyat? Senki. Épülnek a dácsák, meglesznek a yachtok, a mercik és a Porschek, lesz kokó annyi, amennyi kell, de hol lát valaki egy értelmes, saját vagyonos beruházást?
Na ugye...
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 07:05
#67932
sanka 2022. 04. 06. 06:32
Előzmény: #67930  sanka
#67931
Amúgy meg majd most megtapasztalhatja sok birka, mi lesz rezsicsökkentéssel, nyuggerprémiummal, árakkal, azt már most is látják, de majd eztán fog jönni a java a megszorításoknak, amit majd a fidesz tagadni fog, ráfogja brüsszelre és a birka megint majd elhiszi, hogy orbán nem tehet semmiről, mert a szegény országot bántják mindenhonnét, csak éppen azt nem fogják látni, hogy orbán mekkora hazug szar ember.
sanka 2022. 04. 06. 06:26
Előzmény: #67923  Törölt felhasználó
#67930
"El tudod képzelni egy MZP-ről, Fekete-Győrről, Dobrevről, Donáthról stb, hogy Mucsajröcsögén hitelesen kampányol? "
Szerinted, hogy lehet egy hazugságcunami ellen kampányolni, mikor az folyik mucsán mindenhol. Minek lehet nevezni azokat a falusiakat akik elhitték orbán háború vagy bèke hazugságait, vagy, hogy lesz gáz vagy nem lesz gáz? Legyél már egy kicsit tárgyilagos, mzp a kezdeti bukfencek után szépen állta a sarat, úgymond feljavult, nem az ő híbája, hogy Mo - on vannak olyan szerencsétlenek akik minden faszságot benyelnek orbántól.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 02:01
Előzmény: #67928  Törölt felhasználó
#67929
Volt még valami, amiből látni lehetett volna tavaly ősszel, hogy valami nem jó az ellenzéknel. Mégpedig az, hogy az elovalasztason kevesen voltak. 632 ill. 662 ezer. Ez nagyon kevés, azaz az embereket nem nagyon érdekelte az egész
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 01:50
Előzmény: #67923  Törölt felhasználó
#67928
Sok mindenben egyetértek. MZP-vel megengedőbb vagyok! Profi kampánycsapatot nagyon későn tették mögé, rengeteget melózott a jó eredményen. Igen , nem lehet agymosottaknak hívni a választókat , sértő,, még akkor is, ha te és én meg sokan tudjuk igaza van csak nem ez a kommunikáció módja. Viszont tanulható!  Ellenfele pedig aljas módszerekkel szétcincálta azon mondatrészeit amiből politikai nyereséget kovácsolhatott. Mind a humánerőforrás mind az anyagi erő  túlsúlya eleve mission impossible ként nehezedett MZP vállára aki ráadásul mindenkinek meg akart felelni. Szerintem a végére elég jól belejött.  Orbán is sokat hibázott csak MZP mögött nincs média hatalom, de főleg tapasztalat. pl. Folyamatosan napirenden  kellet volna tartania miniszterelnöki vita kezdeményezését, minden egyes nap ,mint egy pióca nyomni és nyomni! Olyat nem mondhat Orbán, hogy nem áll ki vitázni,mert nem a főnök indul ellene!!!  Ez pofátlanság és mérhetetlenül lealacsonyító! Ebből sem kovácsolt tőkét a kampánycsapat. Országosan nézték volna, eljuttatva falvakba is az igazságot. Persze nem tudhatjuk mennyire befolyásolta volna az eredményt, de az esélyt is elmulasztották.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 01:44
#67927
Nem csak az ellenzéken múlt, hogy vesztettek. A magyar társadalom jórészt barmokbol áll. Nyilván hibázott Márki Zay, Karácsony is, illetve voltak szemétláda lablogatok, talán ügynökök is az ellenzékben, de ha egy vidéki csak azt hiszi el, amit a tévében lat, akkor az egy barom. De nyilván efféle barmok Budapesten is vannak. 
signal2
signal2 2022. 04. 06. 01:31
Előzmény: #67923  Törölt felhasználó
#67926
Van önkritika, de lurvára lófaszra nem elég. Egyvalami maradt ki az írásodból: a megoldás. Én olvasom a szavazatszamlálók beszámolóit, es az előbb is leírtam: a keleti falvakban azért szavaztak Orbánra, mert MZP golyófogónak hazsnálná öket. Ezt hallották a rádióban, ezt látták a TV-ben. Tessék, itt a lehetőség leírnod, hogyan magyarázod el, hogy MZP n csinálná ezt, a fidesz hazudik, úgy  higy el is higgye.  Figyelek.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 01:28
Előzmény: #67920  signal2
#67925
Igazság halmazod mentén ne feledkezzünk meg az ellenzék 2010 óta betöltött szerepéről sem. Ciklusokat átívelő tétlenséget éltünk meg, szervezetlenség, kiépített tömegbázis hiányát tapasztalva. Gyurcsány romjain porrá zúzott pártok esélyt sem akartak maguknak adni újjászerveződésre , belesüppedtek a kényelmes kanapé politizálásba melynek hatalmas bűne az, hogy tétlenül nézték Orbán hatalmi törekvéseinek megvalósulását és annak kiépítését. Amikor kis esély , mint fény az alagút végén mutatkozott arra, hogy formálódhasson egy több szereplős kontroll az Orbán rendszer felett ( jobbik,LMP , DK ), saját érdekeik mentén képtelenek voltak összefogni legalább egy fő elv mentén: Orbánt kimozdítani hatalmából , de minimum gyengíteni rendszerét. 12 év alatt a Ner rendszere hatalmasra hízott és oly mértékben megerősödött , hogy jelen választások kimenetele gyakorlatilag borítékolható volt.  Mértéke nem! Ami tragikus, hogy amennyire előre láthatunk még négy év is kevés lehet egy új alternatíva kiépítéséhez. Bizonyos régi arcoknak pedig véglegesen le kell vonni a tanulságokat:  Gyurcsánynak tudomásul kell vennie, hogy  karakter gyilkosság áldozata lett, vele nincs esély érdemi eredményt elérni még akkor is, ha ellenzéki oldalon talán a DK ,mint párt mutathat valamiféle szervezettséget.   Momentum lehet egy pillér majd, ha sikerül megerősödnie és forrásokat találnia országos szervezeti háló felépítésére. Jobbik gyakorlatilag kuka, Jakab még most is másban keresi a felelősséget, ez téves értelmezés és egyenes út a szakadékba.  MZP lehet még egy remény, de sokat kell még tanulnia kommunikációból, új pártot kell építenie profi kampánycsapattal és tőkeháttérrel. Érzem benne a lehetőséget, de ha most szűkebb hazáját választja a parlamenti képviselet helyett akkor ez a remény sem valós!  Hihetetlenül nehéz évek következnek, szinte érdemi demokratikus fékek nélkül, csak az eu terelheti Orbánt demokratikusabb keretek közé  a források lehívása okán.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 01:17
#67924
Hétfőn beszéltem egy takarító nővel. Napi 8 órát takarít : kávéfőzobe tesz kávét, tejszínhabot tesz a kávé gépbe, stb. Kérdeztem, mennyit keres. 190 ezer nettot. Kb. mint egy egyetemi adjunktus.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 01:13
Előzmény: #67921  signal2
#67923
Lottót ne vegyél, mert itt kb. semmit nem találtál el:)Nem tetszett a programjuk? NEM. Nem hazudtak nagyobbat? NEM, de kisebbet se (kb. egál). Brutális mocskolódás? MZP: figyeljetek, majd 3 kormánytagról rántjuk le, hogy meleg. hm...Felszántotta? kb. mint egy elszabadult hajóágyú. Én nem hallgattam, mert minek, ha úgyis rájuk szavazok, de azért a vasárnapi családos záróakkordot végig néztem: nem kellett volna. Annyi maradt meg bennem a beszédéből, hogy ez hülye. Így egyszerűen nem lehet beszélni a választókhoz! Mi az, hogy agymosottak? Ezt egy miniszterelnök jelölt kimodja? Mondom hogy hülye...Nem a végeredményből vonom le: már a programjukkal sem értettem egyet, azzal meg pláne nem, hogy pl. egy czeglédy köztörvényes csaba jelölt lehet. (ki lehet keresni, itt is leírtam anno) Azért húztam rájuk a zixet:),vagyis a felét:), mert -talán- kisebb disznók, mint a 'zórbán. És ahogy látom, ekkora bukta után még mindíg nem érted, mert meg akarod magyarázni: ismerni kellene a választót, akinek a szavazatára hajtok. Méghogy felszántották az országot. Max. karcolgatták az aszfaltot, mert az eke szarva büdös. Orbán egy utolsó vérg.ci, de ismeri a néplélek bugyrait, és használja, ill. kihasználja ezt a tudását. El tudod képzelni egy MZP-ről, Fekete-Győrről, Dobrevről, Donáthról stb, hogy Mucsajröcsögén hitelesen kampányol? Mert én sem:) És ameddig ez nem megy, addig bukcsi van. (nem engem kell meggyőzni, én tudom kire miért szavazok kampány nélkül is:). Az meg tényleg a legalja, hogy 2 napja van bukó, de még mindig a fideszt, a médiát, a szavazókat, a hold állását, a szaturnusz gyűrűit okolja az ellenzék jelentős(ebb) része. Amíg nincs önkritika, addig fidesz lesz. Én sem örülök, de evvan. Szóval innentől hajrá kutyák. Jóccakát:)
Istvan78 2022. 04. 06. 00:49
Előzmény: #67920  signal2
#67922
Teljesen egyetértek, színvonalasan összefoglaltad.
signal2
signal2 2022. 04. 06. 00:48
Előzmény: #67909  Törölt felhasználó
#67921
Ha több szavazatot kap ugyanezen kampány mellett az ellezék, akkor is azt mondod, hogy az ellenzék tökelten balfaszok gyülekezete? Nem kampnyoltak tisztességesen? Nem tetszett a programjuk? Vagy az a gondod, hogy nem hazudtak nagyobbakat Orbánnál, nem álltak bele a brutális mocskolódásba? Azon az éron kellett volna a győzelem?
MZP felszántotta az országot. Minden nap ment, és fórumozott élőben. A párto aktivistái felszántották az országot, Minden nap mentek, és szórólapoztak, fórumokat tartottak. 
Az ellenzékről a véleményedet érzésem szerint a végeredményből vonod le. Miközben, ha jó eredményt érnek el UGYANEZZEL A KAMPÁNNYAL, akkor meg dicsérnéd őket. Nem tudo, érthetőe, mire gondlok.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek