Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2022. 04. 06. 00:43
Előzmény: #67883  Istvan78
#67920
Ennél sokkal többet is mondok, és írtam is már többször, de a fideszesek szeretik arra degradálni az érvelést, hogy "soha többé baloldal". Erre pont elég kontra, hogy Orbán tényszerűen aljas és hazudozó.
Kicsit mélyebben Orbán a hazudozáson túl foglyul ejtette a teljes magyar államot, annak minden erőforrását saját céljaira használja, a médiát pedig azért foglalta el, hogy a lehető leginkább elterelje a figyelmet a hatalmi területfoglalásáról és a brutális lopásairól.
 A jogállamisági eljárás teljes mértékben megáll, nagymértékben leépítésre kerültek a jogállami elemek, és elszaporodta a hatalommal való visszaélések, azaz az állami szervek saját célra használata, illetve a saját célú jogalkotás, miközben a kormány feletti kontrollt teljes mértékben leépítette, a demokratikus intézményeket (mind pldául a miniszterelnök-jelölti vita ugye) szintén kiirtotta. 
A kontroll hiánya pedig megágyazott az intézményesített lopásnak és gazdasági területfoglalásnak. Teljes gazdasági ágazatokat játszott át fideszes kezekbe a legküönfélébb módszerekkel. A klientúra kiszolgálása folyamatos, és földi magyar számára felfoghatatlan összegekben zajlik. Nyugodtan nevezhetjük maffiának. Gyurcsány alatt ennek töredékéért gyújtották fel Budapestet a feldühödött polgárok.
Ami a legszomorúbb, hogy ez a kiépült kleptokrácia tökéletesen alkalmatlan arra, hogy versenyképes gazdaásg és vállalkozói szektor épüljön, azaz gátolja a felzárkózásunkat. Azt egyedül az idetelepült multik segítik.
A versenyképesség mellett a másik nagy bánat, hogy a közoktatást rendkívül elhanyagolta, ami a társadalom hoszútávú fejlődése szempontjábhól megintcsak sorskérdés.
Számomra nyilvánvló, hogy az ellenzék legalább irányaiban sokkal inkább szolgálná az ország fejlődésé. Elkötelezettebb a jogállamiság iránt, hajlandó önként kontrollt tenni saját maga fölé (EU Ügyészség), modernizálná és erősíteni az oktatást, lecsavarná az országot mérgező propagandát. 
AKármennyire szrencsétlenkednének, ezekben a pontokban már megyeztek, tehát lehetett volna számítani a végrehatjtásukra. Ezek nem gazdaáagi, hanem nemzeti sorskérdések. Sokkal fontosabbak a gazdasági kérdéseknél. A mentálisan egészséges társadalmunk a tét.
Emellett tisztességesebbek és emberségesebbek, mint Orbán. 
WLM 2022. 04. 06. 00:36
Előzmény: #67912  Törölt felhasználó
#67919
Könnyű dolguk volt, kellemest a hasznossal. Nálunk tény, hogy bonyolultabb a helyzet. Nem biztos, hogy az a felelőtlen aki tart az oroszoktól. Az a baj, hogy a fal is csak hirtelen került oda, ezért van némi lefagyás. Nehéz helyzet alakult ki, nehéz lenne megmondani, hogy mi a legjobb lépés. Ami tény, a többség ki akart maradni. 
Istvan78 2022. 04. 06. 00:30
Előzmény: #67913  Törölt felhasználó
#67918
Így van, mi nem követtük az EU irányvonalát, megítélését az orosz invázióval kapcsolatban, ez a különbség a lengyelekhez képest. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:28
Előzmény: #67904  Törölt felhasználó
#67917
A sok szarhazi labdarúgó klub a stadionban fenypompaval biztatott a Fidesz szavazatra. A ku*van anyját mindegyiknek
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:27
Előzmény: #67915  Törölt felhasználó
#67916
érdemes elolvasni
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:26
Előzmény: #67913  Törölt felhasználó
#67914
E helyett az megy zelenszkij lepaktált az ellenzékkel, meg ő is ellenfél. Normálisak ezek? 
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:25
Előzmény: #67911  WLM
#67913
Annyit kellett volna kb mondani, hogy tragikus és felháborító amit az oroszok művelnek ukrajnában. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:22
Előzmény: #67911  WLM
#67912
A gyűlöletük érthető. Az emiatti elnézés nem feltétlenül. De látod ők kilobbizták maguknak. Erre vannak a politikusok vagy mi. Mi is meg tudtuk volna csinálni, ha nem fejjel mennénk a falnak
WLM 2022. 04. 06. 00:15
Előzmény: #67908  Istvan78
#67911
Én sajnos ezt látom. Kizárólag magunkról beszéltem, de a lengyelek is slágergyanúsak. Viszont egy (mostanában) nagyon fontos különbség miatt, mintha védetséget szereztek volna. Az pedig nem más, mint a mélyről feltörő, őszinte oroszgyűlölet, szerintem is szarul hangzik. 
Istvan78 2022. 04. 06. 00:13
Előzmény: #67909  Törölt felhasználó
#67910
"mert az ő "programjuk" a leghitelesebb:) (Örökélet, ingyen sör, legyen minden jobb."
Ez szerintem felelőtlen hozzáállás ahhoz képest, hogy milyen húsbavágó dologról van szó.
Törölt felhasználó 2022. 04. 06. 00:09
Előzmény: #67900  Istvan78
#67909
Szerintem meg nem. Én ugyan befogtam az orrom és az "ellenzéki koalícióra" szavaztam egyéniben, mert jobban utálom Orbánt, mint őket, de listán MKKP volt, mert az ő "programjuk" a leghitelesebb:) (Örökélet, ingyen sör, legyen minden jobb...) 4 év múlva, és amíg lesznek megy mindkét szavazat a kutyapártra. Az, hogy a szélsőjobbos fidesz, meg  a fasiszta mihasznák a vezető erő Mo-on, az ellenzék meg töketlen balf@xok gyülekezete egy identitászavaros őskereszténnyel az élen, nálam betette örökre a kaput:)))
Istvan78 2022. 04. 06. 00:01
Előzmény: #67907  WLM
#67908
Nem így van. Mondanál példát, mire gondolsz, mely országokra és miért?
WLM 2022. 04. 05. 23:59
Előzmény: #67892  Istvan78
#67907
Ahogy Haminak, neked is igazad van ebben, a bajt én ott látom, hogy ha beleállunk a fősodronyba, akkor mindent lehet, lopni is, de, ha nem, akkor fingani sem. 
zintan
zintan 2022. 04. 05. 23:58
Előzmény: #67904  Törölt felhasználó
#67906
fidesz fanok a magyar "B" közép :)
Peterbond 2022. 04. 05. 23:57
Előzmény: #67775  Törölt felhasználó
#67905
"öszinte leszek
teljesen ertelmetlennek tartom amit csinalsz
egy wikipedias fasizmus listan pipalgatsz meg hozol peldakat amit nyilvan mas helyekröl is lehet talalni ha barki belemelyedne (akar az USA-ban is) "
.
Kértél definiciót miért mondják mások a fideszre hogy fasiszta. én hoztam egy definiciót és levezettem miért lehet rá mondani. Te pl mondod ez alapján sok országra rá lehet húzni de meg se próbálod a ponttokat beazonosítani mert te is tudod hogy csak úgy bemondtad. A jó része nem ülne a kinti kormányokra vezetőkre. Persze pár autokratára igen akikre ugyanúgy használják a jelzőt ( pl Bolsenaro ).
.
Én nem tehetek róla hogy nem tetszik a válasz amit kaptál a kérdésre.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 23:57
Előzmény: #67899  Istvan78
#67904
Ahogy mondod. A győzelmi beszéd előtt, mikor Viktor-Viktort ordítják a fanok, elhangzik egy hajrá fradi is. No comment.
Istvan78 2022. 04. 05. 23:56
Előzmény: #67901  Törölt felhasználó
#67903
Konteó. Gyurcsányban nagy becsvágy van, hogy minimum az egyik meghatározó tényező legyen a politikában, de ha lehet, újra miniszterelnök. A pénz nem érdekli, van neki elég.
zintan
zintan 2022. 04. 05. 23:55
Előzmény: #67898  Törölt felhasználó
#67902
Ránézésre már elvitte volna a koleszterin, de valószínű telepakolják az orvosai sztentekkel :)
Gyurcsány ha "hazafi" lenne, azaz az ország érdekeit nézné, azaz le akarná váltani a fideszt, akkor már rég eltünt volna a politikából. De őt is az önző hatalomvágy élteti, ahogy a csuti döbrögit is. Valószinű, ha mindkettő kipusztulna visszatérhetne a normális élet az országba......
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 23:53
#67901
A nagy csavar az lenne az egészben ha kiderülne hogy orbán fizeti a gyurcsányt hogy politizáljon. Egy ember lefizetésével kormányon lesz míg meg nem hal :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek