Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:41
Előzmény: #498  Törölt felhasználó
#500
mokuka!
Jót ping-pongoztunk!
Tudod mit?
Legyen tiéd az utolsó ütés! ;O)
BuySell 2006. 11. 03. 13:36
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#499
Sir, sajnálom hogy bugyutának és naívnak tartasz... tényleg :(

más:
pl most miért olyan biztos hogy Szilvásy hazudott?
én elhiszem hogy hazudott csak valaki mostmár konkrétan bizonyítsa itt be!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:35
Előzmény: #492  Törölt felhasználó
#498
"2. a háborúskodás elkerüléséhez békevágy kellene
SirGeorge"
és ne felejtsük ki, hogy világosság...világosság a sötét fejekben, mert ez a böszme népség nem lenne ott, ahol van, ha világosság lenne a fejekben....bár , megjegyzem alakul a dolog, utóbbi népszavazás alkalmával már egész biztató jelek voltak
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:33
Előzmény: #496  Törölt felhasználó
#497
Holnap már talán hóembereket is lehet majd építeni a barrikádokra? :-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:30
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#496
kulcs
bocs, ha sértésnek vetted, abszolút poénnak szántam, nem kekeckedésnek:))
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:29
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#495
kulcs!
A téma mint látod-sikamlós.
Inkább itt vitassuk meg a kérdést - felrúgva a címben szereplő szabályt - mint az utcán!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:25
Előzmény: #492  Törölt felhasználó
#494
SirGeorge!
Az a faramuci helyzet alakult ki, hogy ha a jelenlegi ellenzék nyerte volna a választást, ezzel a szemlélettel az is illegitim lenne!
Sokkal jobban hazudósak! A politika ma ilyen.
Persze ez nem fölmentés a hazugságokra, csak figyelmeztetés a szűrő használatára.
Mindkét oldallal szemben!
Igen, vannak jogaid! -JOGÁLLAMBAN ÉLÜNK!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:24
Előzmény: #489  Törölt felhasználó
#493
Mokuka, nem akarok én itt okoskodni és hagyom is a franca ezt a parttalan vitát, már olvasni sem olvasom.
Azért mégegyszer, mi volt a kérés: "...az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, ...".
Ugye ezt kérte, Laurion.

Az én olvasatomban ez azt jelenti: gondold át, fogalmazd meg a véleményedet, írd le, aztán katt a MEHET gomra. És nincs vitatkozás a másik véleményével, annak kiegészítése.

Bár ez baromira jellemző ránk magyarokra, hogy a "szabályokat" nem akarjuk tudomásul venni, átfogalmazzuk azokat úgy hogy nekünk jó legyen, megkerüljük azokat, stb.....

Remélem segíthettem. A részemről ennyit, egyébként sem szeretek billentyűt kalapálni.
Minden jót!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 13:02
Előzmény: #490  Törölt felhasználó
#492
Jules,
1. nagyon sok köze van, a nagy magyar valóságban ezt (is) jelenti ez a szó
2. a háborúskodás elkerüléséhez békevágy kellene,
3. a békevágyat a hatalmat (legálisan, illegálisan) birtoklónak kellene kezdeményeznie, bizonyítania,
4. még ennek megléte mellett is jogom van arra a véleményre, h a Böszme-kormány illegitim (csak most meg ne kérdezd h miért m most nem írom le mégegyszer)
üdv,
SirGeorge
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:56
Előzmény: #487  BuySell
#491
régóta alkalmazott makacsan naív megközelítésed rendre megszínesíti, megtermékenyíti az itt folyó -néha értelmetlenségbe fulladó- fórumozást,
.
ezt többnyire az ember elnézi, de most nem fogom: te is tudod jól, h sem én, sem más NEM AZÉRT szóltunk hozzá(d), mert belinkeltél valamit, hanem AZÉRT MERT utána egy vaskos morális következményt vontál, csak most itt már-már megsértődsz, h egy idézés miatt rajtad verjük el a port ... nem, nem erről van szó, csak minket sért, hogy Böszme2 bele a kamerába egy újabbat és akkor EMIATT most mi járjunk kanosszát ...
na, leírtam, nem kellett volna, mert tudom, hogy tudod, ez is Magyarország
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:53
Előzmény: #486  Törölt felhasználó
#490
SirGeorge!
Te is tudod, hogy "Böszmének" semmi köze sincs a kommunistákhoz, csak sértő skatulyát használsz!
Amennyiben sikerülhet kommunista, hazug, tolvaj.... bűnözőknek titulálni Őt és kormányát, úgy sikerülhet jogosnak nevezni azokat az erőszakos fellépéseket amiket az ellene tüntetők alkalmaznak. Orbán és társai ezt az üzenetet erősítgetik hazug módon, ami sokkal károsabb, mint az öszödi beszédből kiollózott "hazudtunk" kifejezés!
Egyszerűen szélsőségessé válik a komunikáció, kommunistára és fasisztára bomlik a társadalom, akikért nem kár ha hullanak mint a legyek.
Kell ez a háborúskodás?
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:47
Előzmény: #488  Törölt felhasználó
#489
kulcs segítsnekem légyszi
egy ember , egy vélemény az miaz?.. az hány?...meg hogy kell nézni?
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:38
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#488
Laurion - gondolom - nem tartod számon ki hányszor írt véleményt!
Pedig, baromi egyszerű volt a "szabály"-od, kérésed: "...az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, ...". Azaz, 1 ember 1 vélemény!

Azért érdekelne, hogy látod a kezdeményezésed eredményét?
BuySell 2006. 11. 03. 12:38
Előzmény: #484  Törölt felhasználó
#487
Sir köszönöm! Gondoltam hogy fogsz válaszolni rendesen is mert nem vallana rád ha nem így tetted volna!

A HÜJE firtatása helyett szerintem is kalandozzunk vissza az alapkérdéshez. Nyugodj meg én semmit nem építek Szilvásy-ra már csak azért sem mert nem ismerem a ténykedését. Egyszerűen bemásoltam a cikk részletet és kíváncsi voltam ki hogy gondolja (személyszerint nekem is az az elképzelésem a dologról hogy nem (csak) a rendőrök a sárosak abban hogy így történt) de nem zárom ki hogy én tévedek ebben. Ha valaki érvekkel és bizonyítékokkal alátámasztja az ellenkezőjét akkor miért ne adnánk annak igazat?

Már megbántam külöben hogy bemásoltam, mert nyílván mindenki személyes meggyőződése alapján és élményei alapján értelmezi, így csak egy újabb meddő vita kerekedne ki az egészből.
Én még nem láttam hogy az aki azt állítja hogy a rendőrök csinálták direkt alátámasztotta volna ezt valami bizonyítékkal is és nem csak azért mondaná mert a "jobb oldalnak ez az álláspontja".

mostmár tényleg Agyő!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:34
Előzmény: #485  Törölt felhasználó
#486
Jules,
a Böszmén és még néhány párt-, elvtársán kívül kire akasztottam "komcsi-inget"?
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:26
Előzmény: #484  Törölt felhasználó
#485
De komcsi inget Te se akassz senkire!
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:22
Előzmény: #472  BuySell
#484
buysell,
nem hüjéztelek le, senkit nem hüjéztem és nem is fogok lehüjézni,
én azt feltételeztem, h lehet, h TÚL sok hüjeséggel tömheted a fejed ("vagy már annyira..."),
mindenki tömi a fejét hüjeséggel, mert ilyen a világ köröttünk, másképp nem tudsz tájékozódni, csak figyelni kell, h mennyire hagyja magát el az ember,
te úgy teszel, mintha én nem tudnám, h hogyan kell írni a "hülyeség"-et (amivel a fejedet tömöd), én meg úgy teszek, mintha ezzel nem mondtál volna semmit,
de visszatérve, mert NAGYON elkanyarodtunk, t.i. visszakérdeztél, h Szilvássy hazudik-e? mi az hogy, nagyon is!
és -egészen visszamenve az elejére- igen, én éppen azt tettem szóvá, h szilvássykra ne építsd a világképedet,
na, akkor most léci olvasd újra az elmúlt pár hozzászólást és vedd léci észre, h sem téged sem a fogadatlan prókátorodat nem bántottam,
üdv,
SirGeorge
ui: "a komcsi hazudott, a komcsi hazudik, a komcsi hazudni fog" - akinek nem inge, ne vegye magára
BuySell 2006. 11. 03. 12:14
Előzmény: #482  Törölt felhasználó
#483
igen elnéztem bocsánat, természetesen tudom hogy kell leírni.

Mostantól örülnék ha leszállnánk rólam jó? köszönöm
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 12:06
#482
helyesírás miatt kritizálsz, közben Te is hibát vétsz... (mellett!!!), de lehet, hogy csak elnézted....?
BuySell 2006. 11. 03. 12:02
Előzmény: #480  Törölt felhasználó
#481
mokuka, senki sem mondta hogy a hír igaz. Gondoltam azért másolunk be ide részleteket hogy megvitathassuk igaz e vagy nem és ki mit gondol róla. Úgy tűnik ez nem megy és a bemásolóval azonosítják a hírt magát.

A bocsánatkérés a magadfajtáktól meg akkor is elvárható ha igaz a hír ha nem, pusztán azért mert más emberekbe belegázolsz.

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek