Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:14
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
de a papot miért verték meg?????

és utány amikor mégegyszer bement hogy megkérdeze hogy ezt miért kapta????
akkor ujbol megverték!!!!!

rendört mikor bántotak?????

és rendör mikor védet meg egy tanárt ????olaszliszkán???????
tokos. 2006. 10. 26. 14:13
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#39
Nem láttam az egészet, csak röviden a tévében.

Ami viszont biztos, a minap az egyik ismerősöm mesélt az egyik rendőr ismerőséről. Teljesen ki volt buka, hogy mit csináltak a kollégáival az MTV székház előtt, és teljesen fel van spanolva, alig várja, hogy mehessen aztán elrendezhesse azokat a szemétládákat.

Most olvasom, hogy voltak ott törvénytelen eszközök is a rendőrök kezében.

link

Tetszik a vége:

"de mint mondta, mivel nem közbiztonsági területen dolgozik, nem tudja megállapítani, hogy ezeken vipera látható-e."

Valszeg hegedűvonó lehetett az, a gyerek vitte a kalasnyikovot az iskolába, az apja meg a hegedűt az oszlatásra, így csak ez volt nála - szerencsére...
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:12
Előzmény: #36  BuySell
#38
nem nem az utána volt!!!

meg külömben is a hátuljába dobták csak be
tehát nem volt vészes!!!

és az eredmény számit !!meghalt a rendör????
BuySell 2006. 10. 26. 14:10
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#37
"Ja és láttam, hogy a tüntetők a vizágyúból kiszedik a rendőrt, s odavezetik a társaihoz "

miután megpróbálták rájuk gyújtani a vízágyút... tegyük hozzá
BuySell 2006. 10. 26. 14:10
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
"Ja és láttam, hogy a tüntetők a vizágyúból kiszedik a rendőrt, s odavezetik a társaihoz "

miután megpróbálták rájuk gyújtani a vízágyút... tegyük hozzá
zborde
zborde 2006. 10. 26. 14:09
#35
Az MTV védelmét irányító (és az épületet feladó) rendőrtisztet, valamint a Deák téri/Erzsébet téri rohamot vezénylő (és evvel a huligánokat a Fidesz rendezvénybe terelő) rendőrtisztet el kell távolítani.

A szóvivőjük (nem Garamvölgyi, hanem egy másik) élő egyenesben hazudott a riporternek, (miközben a TV mutatta mi történik a Deák tér Madách tér környékén), hogy nem az Astoria felé terelik a huligánokat. Szintén tünjön el.

Akik földön fekvő magatehetetlen embert vertek, szórakozásból rugdostak, belerugtak kapjanak fegyelmit és vegyenek részt pszichológia teszten, hogy alkalmasak-e a rendőri pályára.

------ Megj.
Voltam katona és tudom, hogy ha a bajtársamat (akivel együtt küzdök) fejbevágják egy téglával, nagyon nehéz megállni a revansvételt.
Próbáljátok ki a Paintball.-t, teljesen megválltozik az ember tudatállapota, ha veszélyben érzi magát.
Innen és TV-n keresztül más, mint ott. Ezért nem rúgnám ki a túlkapásokat elkövető rendőröket.
Akik a fenti két eseményt irányították, bebizonyították, hogy nem rendelkeznek stratégiai érzékkel és ezért alkalmatlanok az irányításra.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:06
#34
Én már csak egy olyan politikust szeretnék látni, aki lehiggasztaná már ezt az egészet, hogy az élet visszakerüljön a normális mederbe. Hogy lehessen nyugodtan dolgozni, tanulni, szórakozni, élni a mindennapokat,
Biztos hogy mindenki máshogy élte meg az eseményeket, sajnálom a békés tüntetőket, akiket ok nélkül ért bántalmazás, de a rendőrőknek sem volt könnyű dolguk a felheccelt tömegben.
Egy dolognak örülök, hogy halálesetek nem fordultak elő semelyik oldalon.
Nyugalom kéne már
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:05
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33

Minden Portfolió fórumokért aggódónak!

Mi a közös a lent említett topikokban ? (és írhattam volna ide többet is)

Gyurcsány: "tudatos rendbontás történik"

Balra fúj a szél - Gyarapodik az MSZP támogatottsága

Itt vannak a Fidesz kérdései az ügydöntő népszavazásra

Gyurcsány Sólyomnak: "úgy növekedünk, hogy abból holnap sem lesz baj"

Válasz:

mindegyiket a porfolio indította

:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:00
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#32
JP, akkor ne foglalkozz a politikai fórumokkal. Azért vannak különböző topicok, hogy mindenki az őt érdeklőt olvassa. Bár sztem ezt Te is tudod. Miért akarod kitiltani innen a politizáló embereket? Szólásszabadság van, nem? :))) Sajnálom, hogy nem köt le a fórum, engem sem köt le egy rakás dolog, azokkal nem is foglalkozom.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:59
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#31
Lau, JP

Szívemből szóltatok!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:55
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#30
"...nagyrészt közalkalmazottak, irodában, nettel, és unatkoznak..."
csak az a gáz, hogy ezért még fizetést is kapnak :)

Amúgy az esetleges túlkapások nagyon sajnálatosak, de nekem pl. semmi bajom nem történt, mert elkerültem a környéket. Más kérdés, hogy szerencsére nem a balhés részen lakom.
pampa 2006. 10. 26. 13:53
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
http//gondola.hu/cikkek/50996
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:50
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#28
Epp a napokban gondoltam, hogy kene ajanlanom a tisztelt Portfolio.hu szerkesztosegenek, egy olyas valamit, ami egy kicsit szelektivve tenne a politikai oruletet a portfolio.hu online gazdasagi forum(ok)tol. Mert valo es teny, hogy ez a forum most nagyon silany , egy minusz nulla ahhoz kepest , hogy milyen volt korabban. Es van is abban valami, hogy ettol a politikai funatizmustol marad tavol rengeteg korabbi itteni korokben tekintelyesnek tartott forumozo, es ezaltal valik maga a forum is egy "politikai" forumma, amitol minimalis erzekenyseggel szuletett emberek hamar megcsomorlenek. Egy pelda: Penteken megjelent Tancs, es egy hirt adott kozre, amire perceken belul megjelentek a huseges es tekintelyes forumozok egy jo resze, amirol nekem az esik le, hogy ez a "mostani" hangulat nem ingerel senkit sem beirni ide. Bevallom oszinten, engem sem tud lekotni a forum.Ugy mint regen, ezt meg csak ne is hasonlitsuk ossze. Ezert is gobdoltam, mivel ugy latom, hogy a portfolio.hu igen nagy bajban van, de lehet, meg erre ok sem jottek ra, hogy javasoljak egy "KUKA" vagy "Politika" nevezetu klikket, ahova szelektiven minden politikai cimzetu topik egyenesen belekerulne, es ide betreve, aztan mindenki valogathatna a gyurcsany megcsinalta, es a gyurcsany nem csinalta meg cimu topikok kozott.De az, hogy peldaul en megszeretnek tekinteni egy korabbi topikot, es valosaggal tomerdek idombe kerul amig kikotorasznam ezekbol a se eleje-se hatulja topikok kozul, de miert is ? Mert ha Orban vagy GYurcsany elkohogi magat, akkor maris itt egy uj topik. Nem tudom, ki hogy van vele, de ha annyiszor beirnek ahanyszor en kohogok es jeleznem ezt, akkor meg kene emelni a tarhelyet rovid idon belul.Amellett meg semmi ujat sem tudnek kozolni. Szoval tenyleg szanalomra melto ami itt tortenik.

Udvozlettel :
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:49
Előzmény: #26  pampa
#27
A RENDŐR NEM ITÉLKEZHET, NEM BUNTETŐHATALOM!!!!!!!!!!!!!!!

EZÉRT VANNAK A BÍRÓSÁGOK!!!! FÖLDÖN FEKVŐ, TEHETETLEN EMBEREKET RUGDOSTAK SZÁZÁVAL A RENDŐRÖK!!!

ALKALMATLAN A TÖBBSÉG A RENDŐRI HIVATÁSRA, !!!
FELINDULÁSBÓL, DUHBŐL ÖRJÖNGŐ RENDŐR AZ NEM MÁS MINT EGY BUNOZŐ!!!

EZÉRT LEGKÖZELEBB KAPNI FOGNAK ÉN IS OTT LESZEK!!!!
pampa 2006. 10. 26. 13:45
Előzmény: #25  pampa
#26
SZDSZ -es (BOCSI)
pampa 2006. 10. 26. 13:44
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
Rendőr jelvény nélküli intézkedés törvénytelen ! Mondta egy STDSZ-es politikus.
A fotókon látható,hogy a rendőrök nem viseltek azonosítókat.
A válasz erre az volt: Egy tűvel van a ruhához rögzítve és így könnyen leeshet..
Tehát ha nincs jelvény nincs jogszerű intézkedés.
Ha nincs bejelentés jogszerűtlen a demonstráció , és azt fe oszlathatja egy jogszerűtlenül eljáró rendőr!
Valaki érti ezt?
Vannak olyanok akiknek be kell tartani a törvényeket,és vannak törvények felettiek?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:41
Előzmény: #23  csuloktata
#24
csatlakozom az elöttem szolohoz!!!

erröl beszélnek joérzésü emberek már lassan 3 napja!

de van aki belemagyaráz ,magyaráza mint gy f !
ettöl gondolom én hogy gyurcsány fecot támogatják!!
csuloktata 2006. 10. 26. 13:37
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#23
Tévé ostrománál nem láttam, hogy a földre került rendőrt 10 huligán körülveszi, s addig üti amig mozog. Nem láttam, hogy a földre került rendőrbe minden arra járó huligán belerug, vipáraval rávág. Nem láttam, hogy kifolyik a rendőr szeme, s otthagyíják mint a kutyát. Nem láttam, hogy a rendőrök megpróbálják kimentkíteni bajtársukat az elakadt vízágyúból. Ja és láttam, hogy a tüntetők a vizágyúból kiszedik a rendőrt, s odavezetik a társaihoz (igaz zászlót nyomtak a kezébe).

Láttam viszont, hogy a rendőrök földre került bámészkodót addig ütnek, amig mozog. Láttam, hogy rendőrök földön fekvő emberbe egyesével belerúgnak, ráütnek. Láttam, hogy szinte megitassulva lövöldöznek a gumilövedékeikkel. Láttam fekete maszkba bujtatott arctalan megvadult embereket magyar rendőri egyenruhában.

Rendőrre (másra sem) nem lehet kezet emelni, s büntetni kell.

De amit a rendőrség megenged magának, s megengednek neki az nem rendfenntartás, hanem önbíráskodás. Előre megfontolt szándékkal, mert nem véletlenül vették fel maszkot, s tették le a jelvényt.

A rendőr nem attól rendőr hogy rá van írva!

Rendőr a rendelkezésre álló törvényes eszközökkel fenntartja a rendet, s elkapja (NEM MEGBÜNTETI) az elkövetőket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:29
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#22
Veszélyes az a tendencia ami most van kialakulóba. Arról van szó, hogy menjen el a kedve a becsületes véleményfomálonak is, mert könnyen a "korpa közé" keverik.
Ami 23-án történt elég forgatókönyv szerű!
Cél: Fogd be a pofád vagy beverjük!
Félreértés ne essék aki garázdálkodik annak verjék is be!
Egy diktatúrában mindenkinek belehet verni!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:27
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#21
Laurion,
én csak erre reagálnék:
"Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből"

nagyrészt közalkalmazottak, irodában, nettel, és unatkoznak.
Tőzsdéhez egyrészt nem értenek, másrészt
rossz idők járnak manapság a tőzsdére, közép, és hosszútávon nagy a kockázat,
daytradelést meg nem sokan vállalják (én sem)
Várnak a jó időkre, nem akarnak kiesni a hosszútávú tözsdézésen nyerhető profitból, de nem látják még a beszállási pontokat.
Addig is megy a politika.
Nem az emberekre kell haragudni, hanem a szituációra amiben élünk, és amiről pofázhatunk ezerrel, semmi sem fog változni.
Kiváncsi vagyok 10-20 év távlatából hogyan fogjuk megitélni ezeket az éveket.

Úgykülönben minden jót mindenkinek ! (balosnak, jobbosnak, apolitikusnak)

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek