Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BuySell 2006. 10. 27. 23:03
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#120
sacis senkit nem gyanúsítok semmivel se.
Most akkor melyik igaz? Amit Hack Péter mond vagy amit belinkeltem?

én úgy látom hogy ez a jelvény ügy... ahány szakértő annyi olvasat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 23:01
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#119
persze
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 23:00
#118
link Csak én érzek Apró párhuzamot?:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:59
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#117
magyar rendőr nem hajtotta volna végre, így a pontos, érted?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:57
Előzmény: #112  BuySell
#116
10.27. 19:56 Belső vizsgálat indul a REBISZ-nél link

"...Dobozi József kitért arra is, hogy a rendőrség már talált egy új megoldást a rohamrendőrök azonosíthatóságára, erről hétfőn fognak részleteket elárulni." link

Hétfőn majd kiderül, de ezek szerint mégsem egyértelműek a rendelkezések.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:56
Előzmény: #112  BuySell
#115
Hack Péter nyilatkozott ma (SzDSZ, ELTE): kötelező lett volna az azonosító viselése! Őt nem gyanúsíthatod jobboldali elhajlással, vagy igen?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:54
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#114
sacis, koszi:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:52
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#113
Kell a tömegbázis a nagy bunyóhoz. 30 ember nem áll fel lezer rendőrrel szemben, Ha viszont lényegesen nagyobb létszámban vannak, lesz aki ki áll a sorból és átvedlik őrjöngő barommá. Nálam is van egy limit, amin ha átlendítenek a látottak (ártatlan emberekek vernek meg gátlástalanul), én is dobáltam volna a kockaköveket.
Aztán ha ezért vernek el, akkor úgy gondolom magamnak kerestem a bajt vagy bepaliztak.

Pedig van egyébként rendőr ismerősöm, és nem örülnék, ha a "vérbírókhoz" hasonlóan szégyentáblán lenne a nevük, fényképük és önbíráskodók tennék helyre a dolgokat. A jelvényen a szám azért van, hogy az arra jogosultak tudják kiről van szó, és ha ő ütötte volna azt a földönfekvő embert, akkor kapja amit megérdemel. Bár itt korábban idézte valaki, hogy ilyen esetben egyéni felelősséget nem vizsgálnak.

Egyébként Viktor a másik adón azt mondta, hogy ilyen parancsot nem mertek volna a rendőröknek adni, mert szerinte nem hajtották volna végre.
BuySell 2006. 10. 27. 22:49
Előzmény: #111  BuySell
#112
Na bocsi tényleg az utolsó a jelvénnyel kapcs-ban :)
csak azért teszem be mert volt aki megcáfolt korábban ezzel kapcsolatban.

Az MTI háttéranyaga idézi a rendőrségi öltözködési szabályzat kiadásáról szóló 12/2006-os ORFK-utasítást, mely szerint a gyakorló öltözetet a rendőrség valamennyi hivatalos állományú tagja viselheti, amennyiben az elöljárója elrendeli, illetve gyakorlatok alkalmával.
A régi típusú szürke és az új típusú gyakorló öltözetre (bevetési egyenruházatra) egyaránt vonatkozik az a szabály, hogy "gyakorló öltözet esetén a szolgálati azonosító jelvény viselése a szolgálati elöljáró döntése értelmében - az adott szolgálati feladat időtartamára - nem kötelező"

a teljes cikk : link

BuySell 2006. 10. 27. 22:47
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#111
Sacis nem nem mondom hogy Viktor direkt nem tájékoztatott senkit, nem gyanúsítom ezzel.

Amit írsz abból is látszik hogy a randalírozók valójában teljesen függetlenek a Fidesz szimpatizánsoktól, viszont sajnos úgy látszik őket próbálják meg felhasználni maguk megerősítéséhez. Szerintem az is badarság, hogy ezeket a randalírozókat Gyurcsány vagy az Mszp bérelte volna fel vagy építette volna be! Ismerek olyat (sajnos) aki effektíve részt vett a rendbontásban, hát ő mindenkit szeret csak Gyurcsányt nem. Elképesztő hogy azok között az emberek között (randalírozók) milyen elvakultság és korlátolt gondolkodás dúl.

Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:43
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
földhözragadt, holnap fék hétkor ismétlik
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:39
Előzmény: #106  BuySell
#109
Arról lemaradtam sajnos. Akkor kapcsoltam át, mikor írtad.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:38
Előzmény: #104  BuySell
#108
BuySell, költői a kérdés, ne gondolj összeesküvéselméletre...
Különben mikor a Deák tértől mentünk az Astória felé a rendezvényre, jöttek szembe ugrabugráló felhevült fiatalok, gyertek velünk a Kossuth térre, ne a Fideszhez. Mondtuk, hogy nem, erre lesajnálóan "egynapos" gyáva tűntetőknek neveztek bennünket. Már akkor próbálták behúzni a csőbe az embereket...
BuySell 2006. 10. 27. 22:31
Előzmény: #106  BuySell
#107
m1 éppen most..... ebben igaza van :)
BuySell 2006. 10. 27. 22:27
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#106
Az a rész amit én kiemeltem az nem a közöny csúcsa? másrészről ha ennyire tájékozatlan akkor miért vádol bárkit is bármivel? Még a saját szervezőivel se beszélte meg a dolgot hogy mi történt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:25
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#105
sacis: köszönöm.
BuySell 2006. 10. 27. 22:25
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#104
"no ezek a beépített provokátorok, akik a benzint kérik és elül készítik a barikádot, bíztatva és hergelve a hátrébb álló tűntetőket"

sacis ki építette be őket?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:25
Előzmény: #101  BuySell
#103
Eddig jó... Leoktatta a kérdésekről a riportert :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 22:25
Előzmény: #101  BuySell
#102
földhözragadt, majd ismétlik valamikor a Célpont c. műsort Kapitány Gergellyel, ajánlom, nézd meg
BuySell 2006. 10. 27. 22:19
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#101
m1 éppen,

Orbán azt sem tudja hogy a gyűlés szervezői tudták e vagy megmondták e a megemlékezés résztvevőinek hogy veszélyes a helyszínen tartózkodni mert pár utcával arrébb oszlatnak.

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek