Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mondoka 2009. 09. 19. 21:05
Előzmény: #18039  Törölt felhasználó
#18040
Na ez itt a mátrix !
Vajon a törő zúzó rendbotók a legkáosabbak ebben az orszában? A legkárosabbak az ellenszegülők a világon?

Mert tudjuk, -én is tudom, hogy kárt okoznak.

Rövidebb videók, (türelmesen várni az indításra) :
link
link
link
link
Törölt felhasználó 2009. 09. 19. 20:19
Előzmény: #18038  Törölt felhasználó
#18039
A link lemaradt. A teljes cikk:
link
Törölt felhasználó 2009. 09. 19. 20:19
#18038
Íme egy kurucos cikk a TV ostrom egyik résztvevőjétől:

"Három éve vívta az első komolyabb csatáját a Nemzeti Ellenállás

A.C.A.B.Bajtársaim! Három éve tört ki a forradalom. Nevezzék a kishitűek, kételkedők és a fizetett szidók bárminek is, 2006 őszén forradalom zajlott hazánkban. Olyan, amilyen: rövid, összességében sikertelen, amely később felkeléssé alakult át, majd kialakult a „folyamatos ellenállás” intézménye.

Azóta nincs nemzeti ünnep, ahol hazánk kifosztói békében mutatkozhatnak az utcán maroknyi híveik előtt. Azóta nem tudják karnevállá változtatni a buzifelvonulást, s nem tudnak megállítani minket.
...
Emlékezzünk hát a három évvel ezelőtti eseményekre, s mint azok aktív résztvevője, nézzék el nekem a kedves olvasók, hogy nem tudok objektív lenni. A mai napig, ha bárki megkérdi tőlem, hogy mit jelentett számomra a tévéostrom, csak azt tudom mondani: életem legszebb éjszakája. Mondhat bárki bármit, írhatnak a Zsidesz bértollnokai fizetett provokátorokról, sírhat Lendvai őrjöngő fasisztákról, nem érdekel. Számomra akkor is, életem legszebb éjszakája.
Mondhatni, egy évtizednyi elfojtott düh és undor tört fel belőlem. A hazugságbeszéd nyilvánosságra kerülésének első estéjén már ott voltam a Kossuth téren. Egész egyszerűen nem akartam elhinni, hogy egy ekkora botrány után minden változatlan formában folytatódhat tovább. Másnap, mikor ismét a térre mentem bajtársaimmal, csodálkozva láttuk, hogy legalább 10 ezer fő lengeti zászlóját békében, mintha ez vezetne is valamire. Többször próbáltuk megrángatni a kordonokat, de általunk addig a radikális oldalon soha nem látott idióták jöttek oda, hogy viselkedjünk „kulturáltan”. Anyád!
Emlékszem egy zsideszes fiatal párra, úgy harminc tájékán lehettek, akik folyton rám szóltak: ne rángassam a kordont, ne másszak fel rá, ne provokáljam a rendőröket. A cérna akkor szakadt el, amikor azt a Kerényi nevű gőzlevezető zsidó idiótát engedték fel a sebtében felállított színpadra, s mivel kifütyültem őt, ismét rám szóltak. Ekkor már én sem türtőztettem magam, s elküldtem őket az anyjukba.
...
Mert ti, zsideszes köcsögök, azóta is azzal nyaggattok minket, hogy megérte-e nekünk, hogy..., és itt jön ilyenkor egy halom semmivel sem igazolható feltételezés, ami a narancsseggűek szerint azért következett be, mert mi radikálisok és provokátorok, ugye... Nem is folytatom, aki radikális, az úgyis tudja mire értem.
A kérdésem a narancsseggűek felé viszont változatlan: megérte?
...
Megérte nektek ez a három év Gyurcsány-Libajnai kormányzás, hogy akkor a seggeteken maradtatok, ti gyáva szarok
..."

- Ők nevezik magukat, meg őket nevezik "forradalmár"-nak, "hazafinak", meg "hős"-nek stb.?
- Őket, aki a saját nemzettársát - aki egyébként ugyanazt akarja, mint ő - elküldi az anyjába?
- És a fentieket hasonlítják még itt is páran '48-hoz, meg '56-hoz?
- A bátorságról meg: a cikkíró annyira bátor, hogy néhány századmagával be tudta törni a TV székház ablakait, de pl. a nevét "hősies" tettéhez már nem vállalja.

Tényleg ők lennék az "igazi magyarok", a "hős"-ök?
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 14:35
Előzmény: #18035  Törölt felhasználó
#18037
"Egész úton ..azon gondolkodám .Ha Észak Korea
parlamentjének x %-a Dél Koreai lenne vagy amerikai .Netán Izrael parlamentjében 30 % Palesztin meg 20 % egyiptomi lenne kinek az érdekei lennének szem előtt .(mi lenne ha ,azt nem szeressem ez csak elvi síkságon gondoltam)
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 09:23
Előzmény: #18035  Törölt felhasználó
#18036
Sajnos a válaszod korrekt .
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 09:21
Előzmény: #18034  Törölt felhasználó
#18035
Szia!
Tudom, de szerettem volna rá válaszolni.
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 09:20
Előzmény: #18033  Törölt felhasználó
#18034
Hali !
Nem rád gondoltam. :-)
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 09:17
Előzmény: #18032  Törölt felhasználó
#18033
Számos kötelességet, és ezek teljesítése után a jogokat.
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 09:10
Előzmény: #18031  Törölt felhasználó
#18032
Böjte:" Erdély a Hazám , ezt örököltem a szüleimtől."
JocH:" Magyarország a Hazám, ezt örököltem a szüleimtől !!!!!!
TE MIT ÖRÖKÖLTÉL ???????????
Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 08:56
Előzmény: #18022  Törölt felhasználó
#18031
"("A lőcsei főbíró" vérének földszerző erő adassék.)"
Csak reménykedni tudok , hogy nem 1 szörnyű jövő képet vizionálsz ! a dupla ". ." nem véletlen.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 23:46
Előzmény: #18029  Törölt felhasználó
#18030
mondoka adjon az Isten neked is ehhez sok erőt
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 23:46
Előzmény: #18028  mondoka
#18029
nincs idő már óvatoskodni nehéz, rögös, de egyenes csapáson kell kiverekedni magunkat
mondoka 2009. 09. 17. 23:42
Előzmény: #18027  mondoka
#18028
Egyébbként egyik kutya másik eb.
Ahoz hogy ne így menjenek a dolgok, már régen más útra kellett volna lépni.
Nem aztgondolni , hogy majd ez vagy az persze úgysem oldja meg.
Mostmár kapaszkodhat mindenki. Cifra egy út vezetne kifelé ebből a csapdából, és talán még lassú is. De jó volna rálépni. Szép óvatosan.
mondoka 2009. 09. 17. 23:26
Előzmény: #18025  Törölt felhasználó
#18027
Hamarabb a szademeszp! -Mindent megold! Esetleg hírmondónk se marad...
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 23:16
Előzmény: #18020  Törölt felhasználó
#18026
a te torz világszemléletedben ez csak egy lehet meg sem történt eset, ennél többet nem is vár tőled/tőletek egyetlen jóérzésű magyar ember sem
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 23:13
Előzmény: #18023  mondoka
#18025
Majd a Fidesz ezt is megoldja.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 23:12
Előzmény: #18019  Törölt felhasználó
#18024
nem tudom kit milyen szándék vezérel, mikor egy ilyen szörnyű dologról cikket ír
én azért másoltam ide be és tettem fel a honlapomra, hogy mindenki ismerje meg ezt a gyalázatos történetet, hogy éhen halt egy dolgozó magyar asszony!!!!

"De!
Bár fogalmam sem volt róla, hogy él, létezik, rászorul és megérdemli-e, ettől függetlenül, mentségek nélkül sajnálom, hogy ÉN nem segítettem/segíthettem rajta."

van rá lehetősége mindenkinek neked és nekem is, hogy segítsünk a környezetünkben a hasonló helyzetben lévőkön vannak bőven
mondoka 2009. 09. 17. 21:33
Előzmény: #18019  Törölt felhasználó
#18023
Egypár "bőr" most le lett nyúzva erről az esetről.
Ezen a forumon.
A "Mi lesz veled Magyarország?" topikban.
-Nem gondolnám ezt valami tullihegett vergődésnek. Nem kerestünk itt szemforgatva habzószájjal bűnöst , vagy bűnbakot sem! Nem kentük ezt mint bűnt idegenekre sem. Kulturáltan megdöbbentünk a fennálló állapotok embertelenségén. A hír nemigen lesz hír a főáramlatú médiában. Amennyi hozzászólás , megemlékezés volt az szerintem normális.Nem is túl sok egyáltalán. Ennyit sem érdemel , szót sem érdemel egy ember nyomorúságos és tragikus halála?
Hamar el lesz ez felejtve meg lehet nyugodni! Nem lesz itt bőr lenyúzva senkiről -max az igát vivő melósokról.
Európai ország, európai város , falu és tetszik nemtetszik a hangzatos sikerpropabandaízű vezetői jövőképek után íme: -ez egy európai történet volt! Hú de nem trendi! A trendi az amikor a minimálbéren, és nem kevés van valóban azon foglalkoztatott melós tapsol a sikerpropabandának. És a szart is elviseli, a békát is lenyeli, mosolyog a nála 50x 100x többet kereső főnökének.
Mert a multiknál nem fizetnek án zsebbe a minimálbéres csicskának, mint ahogy a kormányunk ezt reklámozza.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 20:43
Előzmény: #18021  Törölt felhasználó
#18022
Pontosítok:
"# Az ispán és a polgármester ki-ki a maga területén vadászván, Görgeynek kedvenc kutyája átszaladt a mezsgyén, be a lőcsei határba. Erre a polgármester agyonlőtte a kutyát, az alispán pedig a polgármestert (bírót). Ekkor a még hevenyében is okos és körültekintő vadásztársak felkapván meglőtt polgármesterük holttestét, vele betörtek a görgői határba, s abból annyi földet, amennyit ma is az említett négyszög befoglal, szaladvást megkerülvén, ezzel azt az akkori idők szokásjoga szerint megszerezték városuknak véren.”

(# ^ Az akkori lőcsei bíró az uralkodóhoz folyamodott. Mondván, hogy ők egészen a Marovka-dűlőig védték Csák Máté hadai ellen a földet, tehát több illeti őket, mint amit a háború után kaptak. Ekkor írta őfelsége saját kezűleg „Effusio sangvinis judicis Lewchoviae terae acquisitones vigorem obtineat.” (A lőcsei főbíró vérének földszerző erő adassék.)
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 20:35
Előzmény: #18019  Törölt felhasználó
#18021
Én nem olvastam és még most is erősen kétlem, hogy igaz volt. De ha mégis, akkor valóban emlékeztet arra az eljárásra amelyet Mikszáth: A fekete város c. regényében ír le, amikor a meglőtt főispánt elvbarátai nem orvoshoz viszik hanem körbehurcolják és a vérével (melyet az akkori jog lehetővé tesz) még nagyobb szeletet igyekeznek kihasítani a szomszédos földbirtokos földjéből.
Míg meg nem hal.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek