Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:30
Előzmény: #17618  Törölt felhasználó
#17620
Nem, de ettől még nem hiszek el ilyen ordítóan ostoba baromságokat.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:29
Előzmény: #17616  Törölt felhasználó
#17619
Valóban szíved joga. És tényleg téged minősít, hogy ilyen baromságokat elhiszel. Azért nem semmi, hogy egy gazdasági, pénzügyi, tőzsdei szaklapon ilyeneknek bedőlnek emberek.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:29
Előzmény: #17615  Törölt felhasználó
#17618
Te be fogod oltatni magad ez ellen a "halálos vírus" ellen? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:26
Előzmény: #17616  Törölt felhasználó
#17617
+k
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:25
Előzmény: #17615  Törölt felhasználó
#17616
A kuruc nekem nem mérvadó, mint ahogyan ezt már korábban is írtam. Egyébként borítékoltam volna, hogy Te vmi hasonló reakciót produálsz. Egyébként szíved joga, hogy a mit hiszel el, és mit nem. Akárcsak nekem. ;) Coast to coast.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:20
Előzmény: #17609  Törölt felhasználó
#17615
Csabesz, te tényleg beszopod még a leggagyibb ilyen körleveles hülyeséget is?

Erről még a Kuruc.infó is megírta tegnap - pedig zsidóösszesküvésről van ugye a szövegben szó -, hogy "Elmondhatatlanul szomorúak vagyunk, hogy sokaknál ez a színvonal...". "ezek már olyan súlyos őrültségek, hogy e levelek kitalálóit hírportálunk legszívesebben szanatóriumi kezeléssel díjazná". Hát le ostobázott és lebolondozott téged a kurucinfó:)

Ne higgy már mindent el, amit neten olvasol, vagy emilben küldenek.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:13
Előzmény: #17613  Törölt felhasználó
#17614
Jó buli volt?
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 11:06
#17613
"Jól van, hülyék, megmutattátok, ez a ti országotok is, nemcsak a ratyiké. Nem sikerült ugyan szétkergetni őket és agyonverni közülük, amennyit lehet, de láthatta a világ, hogy ettől csak a hadiállapotszerű rendőri erődemonstráció tartja vissza a magyarok krémjét, és ha a pórázt levennék, a vadállatok embert ölnének. Hősiességüket látványosan bizonyították, amikor csoportosan megvertek egy magányos lányt. Hát, ez a cigánybűnözésnek is a legalja."
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:52
Előzmény: #17611  Törölt felhasználó
#17612
Azt biztosan tudjátok, hogy a Mo.-on próba jelleggel beadott védőoltás semmilyen előzetes tesztnek nem lett alávetve? A Dunántúlon háziorvosok már tiltakoznak, ugyanis nem tudni, hogy ha lesz bármilyen mellékhatás, ki felel majd érte? Szülők pénzért hagyják beadatni a gyermeküknek a kipróbálatlan "oltóanyagot"... Olyan flu-ra, amelynek rövidebb és enyhébb a lefolyása, mint az általános flu-nak. Fizetnél (kétszer is) azért, hogy beléd (vagy a gyermekedbe) oltsanak vmit, amiről a bennfenteseken kívűl senki, semmit nem tud?!
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:46
Előzmény: #17610  Törölt felhasználó
#17611
Van olyan gugli térkép felvétel, amelyen a műholdról készített fotón jól kivehető egy gigantikus fekete vmi. FEMA telep, kb. félmillió fekete, műanyag koporsó előkészítve. Vajon mire és ki(k)nek? Szép új világ.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:43
Előzmény: #17609  Törölt felhasználó
#17610
Egyelőre önkéntes lesz az oltás, de ha nem lesz tömeges, akkor jövőre kötelezővé teszik. Az USA-ban Massacuhets (elnézést ha rosszul írtam) államban már kötelező jelleggel oltanak. Aki nem engedi beoltani magát, annak 30 nap elzárás és 1.000 $ büntetés. Illetve karantén/koncentrációs tábor. A FEMA irányítja a projectet USA szerte (is). A FEMA-ra is érdemes rákeresni. Az USA-ban több száz koncentrációs tábort állított fel és tart előkészítve a kormány.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:35
Előzmény: #17607  Törölt felhasználó
#17609
Egy osztrák tényfeltáró riporternő borította kia a bilit. Bizonyítékai is vannak. A sertésflu, mint olyan nincs is, mert a H1N1 a madárflu szennyezett változata. Mindez két osztrák biotechnológiai laborban készült. A védőoltás (a tamiflu) pedig sorszámozott lesz, minden egyes alany külön kóddal ellátott "védőoltást" kap majd. Az oltóanyagban nanoméretű (a legegyszerűbb mikroszkóppal is látható, de szabad szemmel nem) mikrochip van.... Most persze majd jönnek az okosak, hogy ez összeesküvés elmélet. De érdemes rákeresni.
mondoka 2009. 09. 07. 10:27
Előzmény: #17606  Törölt felhasználó
#17608
Hogy kérlek? Bővebben?
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:26
Előzmény: #17606  Törölt felhasználó
#17607
Nem.
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:25
Előzmény: #17605  Törölt felhasználó
#17606
Mea culpa, ha nagy nehezen is, de leesett a tantusz. Hallottad, hogy az aids-ről is kiderült (meg a madár -és sertésinfulenzáról is), hogy laboratóriumban lettek előállítva? A sógoréknál...
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:18
Előzmény: #17604  Törölt felhasználó
#17605
Segítek , 4 betű a +oldás.(sida)
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:13
Előzmény: #17603  Törölt felhasználó
#17604
A sólyom 1 zöld majom? *_*
Törölt felhasználó 2009. 09. 07. 10:06
Előzmény: #17591  Törölt felhasználó
#17603
Kérdés ? Van aki nem érti ,és nem tudja értelmezni?
"Azért a melegeknek ,{és a zöld majomnak} is köszönhet valamit az emberiség.És itt a második zsák utca ."
pampa 2009. 09. 07. 07:55
#17602
Csak kilobbizták a 30 MRD-os hitelgaranciát....
Telik megint tanulmányokra.

2009-09-07 07:12
BKV: milliókat vittek el a fénymásolók

Nem áll meg a BKV-lavina. A társaság vezérigazgatósága évekkel ezelőtt csaknem 20 millió forintért bízott meg egy céget a vállalat fénymásoló-állományának teljes körű felmérésével – írja a Magyar Nemzet. Az Optimismo Kft. ráadásul később köddé vált, fantomizálódott. Szintén magyarázatra szorul az a szerződés, amelyet Antal Attila, a közlekedési társaság korábbi vezére látott el a kézjegyével még 2007-ben. A BKV ugyanis 35 millió forintért rendelt meg tanulmányt, amelyben arra várt útmutatást, hogy miképpen kell a kormánynál hatékonyan lobbizni.

Bruttó 19,2 millió forintot költött el 2007-ben a BKV a saját fénymásoló-állományának teljes körű felmérésére; a vizsgálatot a társaság vezérigazgatósága rendelte meg. Az erről szóló tanulmányt egy olyan cég, az Optimismo Kft. készítette el, amelyet a bíróság az idén tavasszal törölt a nyilvántartásból: „A Cégbíróság a rendelkezésére álló adatok alapján megállapítja, hogy az Optimismo Kft. székhelyén, telephelyén, fióktelepén nem található, és a cég képviseletére jogosult személyek lakóhelye, tartózkodási helye is ismeretlen, illetve a társaság képviseletére jogosult lakóhelye ismeretlennek minősül, mivel a lakóhelye külföldön van, és nincs a Cégjegyzékbe bejegyzett kézbesítési megbízottja” – jelent meg a Cégközlönyben tavaly nyáron.

Azt egyelőre még nem tudni, hogy az Optimismo Kft. pontosan mit csinált. Tény ugyanakkor, hogy nem szokás milliókért fénymásolókat számlálgatni és vizsgálgatni. A mindennapos gyakorlat szerint, ha tönkremegy egy fénymásoló, azt meg szokták javíttatni – olvasható a Magyar Nemzet hétfői számában, amelyből további részleteket is megtudhat.

(MNO)
pampa 2009. 09. 07. 07:44
Előzmény: #17593  Törölt felhasználó
#17601
penznyelo

Volt egy téma amire én reagáltam. Te erre jösz a szokásos " mi lenne ha a te fiad..." válasszal
Én erre is reagáltam és neked nem tetsző részbe,miszerint ha agresszíven lép fel... újra belekötöttél. És erre jött az én ironikus válaszom aminél te a lényegen átsiklottál és csak a tartalomra koncetráltál.
Azért bátorkodtam a fiamat eme durva atrocitásnak kitenni (te általad mélyen elitélt és megvetett módon) mert nálam ez az eset nem fordulhat elő.

És igazad van,ha a vitát csak fiktív kitalált személyekkel folytatjuk le akkor bizony ellentmondás találhatsz a hozzászólásaimban.
De mivel ez egy konkrét,megtörtént esetről szól így amit leírtam szerintem rendben van.

Nem csak a betűt kellene olvasni.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek