Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:46
Előzmény: #17359  Törölt felhasználó
#17360
Jav.: az
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:45
Előzmény: #17355  Törölt felhasználó
#17359
Kérdés mitől lesz a ferde hajlamú ferde hajlamú Így születik ? Ezt látja a tv-ben? Jó buli?Stb.?
Ez a ferde hajlam miért nem a munkához való túlfűtöttségben jelenik meg? Miért a szexben !Csak a szexualitás elferdülését kell hangoztatni?:
Azok miért nem vonulnak fel akik naponta 2x dugnak (csak) nővel? At nem kunszt?
pampa 2009. 09. 01. 16:40
Előzmény: #17354  Törölt felhasználó
#17358
Már te sem olvasol figyelmesen? :)))

"Ők legalább az első lépést megtették azzal,hogy különneműként házasodtak össze"

Írhatnám azt is: ők legalább lottó szelvényt vettek,de vannak akik "szelvény " nékül szeretnének nyerni...
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:40
Előzmény: #17352  Phylaxa
#17357
Phylaxa:
"Egyébként furcsállom, hogy nem a "3 millió nyugdíjas" kifejezésre kaptad fel a fejed. Ugyanis baromi nagy a baj ezzel szerintem. De bővíthetjük is a jogot....legyen mondjuk 5 millió és vezessük be az elhunyt szülök után járó nyugdíjat. Végül is nem mindegy? A jog az jog. Ki a fenét érdekel, hogy milyen következményei lesznek nem?"

1. A 3 millió tényleg nagyon sok. De itt most nem ez volt a téma, ezért nem reagáltam rá.
2. "De bővíthetjük is a jogot....legyen mondjuk 5 millió...". A melegek ilyen joga alig néhány ezer lenne. Másrészt meg:
3. "vezessük be az elhunyt szülök után járó nyugdíjat.". A melegek ilyen joga nem ilyen értelmű bővítés lenne. Hanem pampának írt gondolataimat olvasd el kérlek. Ha egy gyerektelen heteró pár eesetben ez van, akkor milyen alapon nincs nem heteró esetben?
matgab 2009. 09. 01. 16:38
Előzmény: #17345  Törölt felhasználó
#17356
"az itteni beírók lebuzizása szintén a múltkor hangoztatott kultúrált véleménynyilvánítási szokásodnak a része"

Érdekes, hogy a beírók többsége nem értette úgy, hogy lebuziztam őket....
Kinek nem inge ne vegye magára.
Én azokról a fórumozókról írtam, akik nagyon begerjednek, ha a fartúrókról írunk, nem azt, hogy aki ideír, az mind fartúró...

Látod, ezért mondtam ma már, hogy te vagy nem érted, amit írok, vagy nem akarod érteni és félremagyarázod...

Pont ugyanez a helyzet a zsidókérdésben is.
Teljesen normális embereknek tartom a zsidók nagy részét, viszont ki nem állhatom azokat a bűnözőket, akik zsidóságuk mögé próbálnak menekülni, vagy azzal visszaélni...
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:37
Előzmény: #17350  Törölt felhasználó
#17355
hát ezzel nem értek egyet.... ha a dzsungelba kiteszel egy kisköjköt , akkor ösztönei alapján fejlődik, és ha bejön a városba, nem a fiúkat fogja stírölni, abban biztos lehetsz...

azért lesz meleg, mert ilyen impulzusok éri a gyerekeket fejlődésük korai szakaszában... ha nem érné, biztos meg se fordulna a fejében, hidd el nekem!
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:36
Előzmény: #17344  pampa
#17354
És mégegy:
"Az özvegyi nyugdíj egy plusz "adomány" azoknak akik életük során családban gyermeket vagy gyermekeket neveltek a társadalom részére."
Akkor ilyen alapon a gyerektelen heteró nyugdíjasoknál se kell, hogy járjon ugye? Ráaádsul vannak olyan gyermektelen családok, ahol ráadásul ennek nem is orvosi okai vannak, hanem valóban ők választották ezt az életformát. Akkor ők miért kapnak egymás után özvegyi nyugdíjat? Hiba van az érvelésedben, vagy ennek alapján tiltakoznod kéne, hogy a gyerektelen heterók se kapják...
pampa 2009. 09. 01. 16:35
Előzmény: #17349  Törölt felhasználó
#17353
A meleg felvonulás esetében nem tudtak hibázni....
pedig mennyit spórolt volna a költségvetés...
Phylaxa 2009. 09. 01. 16:34
Előzmény: #17339  Törölt felhasználó
#17352
Azért nem mert amíg nem képes a társadalom megoldani a létező problémáit ( történetesen a létező nyugdíjasok sajátnyugdíját, hogy emberi életet élhessenek ) addig ne bővítsük már a más után járó plusz nyugdíj körét. Ennyi. Egyébként furcsállom, hogy nem a "3 millió nyugdíjas" kifejezésre kaptad fel a fejed. Ugyanis baromi nagy a baj ezzel szerintem. De bővíthetjük is a jogot....legyen mondjuk 5 millió és vezessük be az elhunyt szülök után járó nyugdíjat. Végül is nem mindegy? A jog az jog. Ki a fenét érdekel, hogy milyen következményei lesznek nem?
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:34
Előzmény: #17344  pampa
#17351
arra lennék nagyon kíváncsi, hgoy terry black családi pótlékot kap-e a gyerek után???
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:34
Előzmény: #17344  pampa
#17350
Ezt előbb észre se vettem pampa:

"Mert ők olyan életmódot választottak, ami nem teszi lehetővé társadalmunk tovább élését."

Na itt a rohadt nagy félreértés. Ők ezt az életet nem választják. A meleg nem attól meleg, mert eldöntötte, hogy az akar lenni. Nem tehet róla, hogy hajlamánál fogva annak születik. Nem érted?
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:31
Előzmény: #17347  pampa
#17349
"Nos a Magyar Gárda esetében még nem volt hatályos az itélet. Nem jelent meg írásban. Ezt belátt a rendőrség is és a másodikat már engedélyezte."
Így van, hibázott a rendőrség. Sajnos, ahol emberek dolgoznak, ott mindig van/volt/lesz hibalehetőség.
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:30
Előzmény: #17346  Törölt felhasználó
#17348
"Nem tudom mit tennék ! Egy biztos a saját vér szerinti unokámat nem foghatnám a kezembe :-("
Így van, ez nyilván borzasztóan szomorú és rossz lenne. Csakhogy erről nem tehet a gyereked. És neki mégrosszabb a helyzete. Én pedig szülőként szeretni és támogatni fogom ugyanúgy. Ez lenne az én hozzáállásom, amellett, hogy persze, nyilván én sem örülnék neki.
pampa 2009. 09. 01. 16:29
Előzmény: #17343  Törölt felhasználó
#17347
Láto,látod a harmadikra nem reagáltál :)
Nos a Magyar Gárda esetében még nem volt hatályos az itélet. Nem jelent meg írásban. Ezt belátt a rendőrség is és a másodikat már engedélyezte.
Gondolom,ha nem ülésezik a Parlament akkor nem lehet gátolni őket a munkájukban....

És a 3.-nál az indok?
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:28
Előzmény: #17337  Törölt felhasználó
#17346
Nem tudom mit tennék ! Egy biztos a saját vér szerinti unokámat nem foghatnám a kezembe :-( .Lehet ,hogy ez valakinek semmit nem jelent nekem igen .És qrvára szomorú lennék ha az evolúció nálam véget érne.Értsd jól!Ha Ádám a kecskével Éva + a Lóval akkor nem írogatnánk .De lehet, hogy jön a kénköves?
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:26
Előzmény: #17342  matgab
#17345
Matgab, az itteni beírók lebuzizása szintén a múltkor hangoztatott kultúrált véleménynyilvánítási szokásodnak a része?

Érvekkel kellene vitázni...
pampa 2009. 09. 01. 16:25
Előzmény: #17339  Törölt felhasználó
#17344
Mert ők olyan életmódot választottak, ami nem teszi lehetővé társadalmunk tovább élését.
Az özvegyi nyugdíj egy plusz "adomány" azoknak akik életük során családban gyermeket vagy gyermekeket neveltek a társadalom részére.
Mert van olyan házaspár is akiknek vagy nem lett,vagy nem lehetett gyermeke de ők legalább az esélyt megadták mert különneműként házasodtak össze.

Ez az én magánvéleményem,szerintem őket ne illesse meg ez a lehetőség.
Törölt felhasználó 2009. 09. 01. 16:24
Előzmény: #17340  pampa
#17343
Pampa, a feloszlatott Magyar Gárda mellett demonstrálók esetére vonatkozik a gyülekezési törvény azon része, ami azt mondja ki, hogy a rendőrség megtilthatja a rendezvényt, "ha az súlyosan veszélyeztetné a népképviseleti szervek, vagy a bíróságok zavartalan működését". A törvényesen működő bíróság hozott egy ítéletet. Ez ellen jogorvoslatnak van helye, de nem tüntetésnek. A Parlament köré szervezett élőlánc szintén az előbbi passzust meríti ki. Nézz után és gondolkozz. Ja, és legalább próbálj meg törekedni az objektivitásra. Tudom, nehéz, meg először furcsa érzés lesz, de hidd el megéri:)
matgab 2009. 09. 01. 16:19
Előzmény: #17341  matgab
#17342
fogalmazzunk óvatosan , sok itt a fartúró...A múltkor is erre a témára gerjedtek be a legjobban...
Igaz libsikém?
matgab 2009. 09. 01. 16:17
Előzmény: #17326  Törölt felhasználó
#17341
félelmetes, hogy itt vannak olyan emberek, akik tudatosan minden nemzet és társadalomellenes dolog mellett felemelik hangjukat, és minden nemzeti dolog ellen hurrognak, fasisztáznak, gáncsoskodnak...

Egyszer tényleg kíváncsi lennék , hogy kik ők valójában, és tényleg úgy gondolkodnak -e vagy mi a motivációjuk, hogy krónikusan ezt az irányt képviselik.

Nincs egy olyan pici apróság sem, amiben azt mondanák, hogy "no ezt talán tényleg nem kéne...".Csak és kizárólag sziklaszilárdan a magyar nemzet elleni érdekeket helyeslik képviselik...

Van is valami ilyen pszichológiai szindróma, amikor a látszólagos nyertes mellé állnak a bizonytalankodók és azok lesznek a legelvakultabb követői a látszólag uralkdodó ideavilágnak...

Mondjuk nincs min nagyon csodálkozni itt Mo-n, ahol évszázadok óta százezrek , sőt milliók vetik alá magukat a török uralomnak, osztrák, vörösterrornak német uralomnak, szovjet uralomnak, vagy az új hatalmaknak...
És teszik mindezt önként is dalolva, esetleg valami jó kis közhivatalnoki állásért cserébe...

Lehet, hogy genetikailag ez a hajbókoló, meghunyászkodó, birkaféle, apolitikus nihilben leledző, természetes vezetőitől megfosztott tömeg maradt csak fent többségben a magyar történelem vérzivataros századain keresztül?

A legjobbjaink meg elhulltanak a csatamezőkön, börtönökben, vagy egyszerűen elhagyták az országot??

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek