Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 17:22
Előzmény: #6698  Knight Tyris
#6700
KT, de én átláttam a sorok között és látod, hogy azt szeretné:) Persze egész más célból, így érthető.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 17:21
Előzmény: #6697  Törölt felhasználó
#6699
Gepida, ez esetben félreértettem a hsz-od. Így már értem:) Köszi az őszinteséget.
Knight Tyris 2007. 10. 26. 17:20
Előzmény: #6697  Törölt felhasználó
#6698
Hajba ne kapjatok itt nekem már ti is. :o) :o) :o)

Pénznyelő, igy független (a vitába nem belefolyt) félként én csak annyit láttam, hogy Gepida tényként leítra, hogy szerinte mi váltana ki nagyobb megmozdulást, de arra szerintem nem utalt, hogy ő ezt szeretné.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 17:05
Előzmény: #6695  Törölt felhasználó
#6697
pénznyelő,
Nem tartom magam a "polgári értékek" védőjének. Ingatlanpiacot figyelem. Őszinte leszek, pedig nem kellene, üdülőt szeretnék venni az idei speki nyereségből. :) Ezt gondolom nem tartod "polgári" gondolkodásnak!! :) Nekem csak innen vannak tényeim: egyre több a "készpénzes fizetést előnyben", "sűrgős eladás", "árengedmény" (tényleges!) satöbbi hírdetés. Erre értettem, hogy meglátjuk mi lesz a szitu. Ha lenne devizahitelem (nincs), és bebukna a kormány folyamatos téves döntései/mutyi miatt, akkor már 300+1 tüntettő lenne a hídon.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:55
Előzmény: #6686  Törölt felhasználó
#6696
látom drop fiam, nem tudod abbahagyni. megint általános alannyal operálsz, pedig csak én tettem szóvá a nekem címzett (szintén általános alany mögé bújtatott) anyázásodatt. igaz, valóban többször is. esetleg tudsz mutatni más (liberális barátot is) is, aki figyelmeztetetett rajtam kívül a jellemtelenségedre?
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:55
Előzmény: #6693  Törölt felhasználó
#6695
Gepida, azért a te gondolatsorod is elég sajátos. Legyen gyenge a Ft, dőljenek be a hitelesek, haha szívja csak meg sokmindenki, csakhogy politikailag neked/általad támogatottnak jó legyen. És gondolom, te is a nemzeti értékek, polgárok érdekeinek védőjének tartod magad. Én e hangoztatása nélkül sem kívánom, hogy szar legyen az embereknek.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:48
Előzmény: #6692  Törölt felhasználó
#6694
Ezt kérlek szépen a Kuruc.info szervezte rohadt nagy mellénnyel. És kiderült: Magyarországon van 500 autógyújtogató hídfoglaló, akik mögött talán áll még néhány ezer otthon hőbörgő és ennyi az egész.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:47
Előzmény: #6688  Törölt felhasználó
#6693
Szerintem nem is lesz itt nagy "buli", amíg a lakosság egy kritikus százaléka meg nem mozdul. Mi kell ehhez? Kiütik őket a lakás és/vagy kocsi hitelekből. Elárvezerik a javaikat féláron. Még vannak tartalékok, újabb hitelek. Ha már elég sokan "beszopják" ezt, akkor nem néhány százan fognak tüntetgetni. Most jön egy újabb tél, általános energiaár emelés. A végső csapás egy totális forintgyengülés lehet, ami padlóra teszi a devizahiteleseket. Meglátjuk hogy alakul.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:46
Előzmény: #6691  Törölt felhasználó
#6692
"Ez a néhány száz emberes esemény pont arra volt jó, amire gyurcsány szánta."
LET, ennyire nem lehet valaki elfogult. Ha sokan vannak és nagy balhé van -> az embereknek elegük van. Ha elmarad a balhé, mert a többség elutasítja a hídfoglalósdit -> szándékosan találta ki Gyurcsány az egész műbalhét. Ha sikerül, de inkább az ellenzék jön ki szarul belőle (lásd MTV székház) -> Gyurcsány szervezte.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:40
Előzmény: #6688  Törölt felhasználó
#6691
Ez a néhány száz emberes esemény pont arra volt jó, amire gyurcsány szánta.

Néhány ostoba szavazó beveszi és gyurcsányista lesz...
Kell néha egy kis balhé, hogy a rendőrség tekintélye ne a béka ülepe alatt legyen, amit az MSZgyP népszerűsége is van gyurcsány regnálása következtében!
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:38
Előzmény: #6686  Törölt felhasználó
#6690
Valóban etikátlan a portfolio.

Engem egy olyan szóért fedett meg, amit azóta többször is olvatam...
Ráadásul indoklás nélkül...
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:35
Előzmény: #6686  Törölt felhasználó
#6689
drop! jó neked ez a név! olyanná tesz, mint egy áldozatot. viseld büszkén. (én ezt tenném.)
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:33
#6688
Hát marha nagy volt a hídfoglalósdi támogatottsága, volt vagy 500 ember, talán még ennyi se. Ahogy az október 23-as zavargások is elmaradtak, érdeklődés hiányában. Szerencsére az emberek többségének van esze. És elutasítja a szélsőségeseket.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:31
Előzmény: #6678  Törölt felhasználó
#6687
gyurcsány "csak" a megtorlatlan Kádár-diktatúra következménye.

gyurcsány csak egy esztelen báb, akit erre neveltek.
Hazugságaival és azok rendszerével nehéz eredményesen szembeszállni, demokratikus keretek között.

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:31
Előzmény: #6683  Törölt felhasználó
#6686
Tisztelt Portfólio!

Ha már ilyen sokan emlegették a kitiltásomat, akkor nézzétek meg újra és olvassátok el, miért tiltottatok ki. Egy Tóta W. paródia miatt.
Itt egy index fórum, annak jelzéséül, hogy az idézett Tóta W. írás mekkora viharokat kavart:

link

Ti meg minden figyelmeztetés nélkül kitiltottatok.
Szóval elég igazságtalan a döntés, ráadásul itt a liberális fórumozó barátaink naponta 20x vetik a szememre. Ez a liberalizmus?

Szóval visszaadhatnátok a nickemet.

Köszi
drop
pampa 2007. 10. 26. 16:26
Előzmény: #6684  Törölt felhasználó
#6685
Ez is egy vélemény.

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:23
Előzmény: #6683  Törölt felhasználó
#6684
drop! a kitiltásod ügyetlenség volt a moderátor részéről. nem szeretem a káromkodást és a csúnya beszédet, sem a túl indulatos hsz-eket, de te valóban jelezted, hogy parafrázis következik. kitiltásodat tudd be tévedésnek - egyébként itt vagy.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 16:19
Előzmény: #6680  Törölt felhasználó
#6683
pénznyelő, ne felejtsd el, hogy Nobilis úr web oldalán fórumozunk és ez meghatározza a moderálási elveket. A kitiltásom oka egy csúnya szóhasználat volt, amit a szintén Nobilis tulajdonú index főideológusától,
Tóta W.-től kölcsönöztem. Gondoltam ha neki lehet, írhat ilyeneket újsáríróként, akkor nekem is lehet egy fórumon. Még fel is hívtam rá a figyelmet, hogy csak ezért csináltam.
Persze nem várok tőled egyetértést, mert a liberálisok mást sem csinálnak, mint visszaélnek a hatalmukkal és a média túlsúlyukkal.

Lassan azt is el tudom képzelni, hogy lenyomoz az NBH és kapok egy APEH vizsgálatot. Persze kis hal vagyok én ehhez, de borzasztó, milyen irányba megy ez az ország.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 15:43
Előzmény: #6647  Törölt felhasználó
#6682
"Kuki megkaphatja a nyuszi farkát"
yes vegyél vissza, mert nem azért mert conquit akarom védeni, de én sem vagyok meleg. szóval még egy ilyen és nyomlak fel a moderátornak (pártállásodtól függetlenül)!
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 14:57
Előzmény: #6680  Törölt felhasználó
#6681
Az sem elhanyagolható szempont, hogy a lentebb pénznyelő által idézett állítás yesterday-től származik....

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek