Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 11:07
Előzmény: #6638  Törölt felhasználó
#6640
Köszi yesterday, téged is jó olvasni.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 11:06
Előzmény: #6636  Törölt felhasználó
#6639
fretek, hónapok óta vadászol rám és agresszív ninden hozzám intézett szavad, ezért írtam, hogy agresszí vagy.

Nem anyáztalak és a sérelmezett hozzászólást nem neked címeztem, hanem azokhoz, akik (idézem magam):
"saját nemzetük ellen érvelnek egy fórumon szorgos munkával".
Miért vetted, veszed magadra fretek?
És csak annyit írtam, hogy ezek az emberek az anyjukat is eladnák pár forintért.
Ha a hazájukat eladják, akkor anyjukat miért ne adnák. Logikus.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 11:02
Előzmény: #6636  Törölt felhasználó
#6638
Csak ismételni tudom: Drop az egyik legnormálisabb és legértelmesebb fórumozó, akinek mindig érdemes elovasni a hozzászólásait a többséggel ellentétben.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:58
#6637
Egyik munkatársam mesélt éppen egy sztorot a haverjáról .
A srác az APEH-nál dolgozott, de nemrégen kilépett, mert már nem bírta elviselni, hogy a szocik állandóan leszólnak hozzájuk, hogy ezt meg ezt az ÁFA visszatérítést ne vizsgálják. Azt mondta, hogy Orbánék alatt is volt hasonló, ezért nem is szavazott a FIDESZ-re, de ami most megy, azt már nem bírta elviselni. A srác fõnöke is kilépett egy vita után az APEH-tõl és máshol helyezkedett el. Utánanyúltak és a cég, ahová ment egybõl APEH ellenõrzést kapott és meg is mondták neki, miért. Próbálkják ellehetetleníteni.
A szereplõket nem ismerem személyesen, de sajnos mindenhol ilyen sztorikat hall manapság az ember. Ez lesz, amikor az exkomcsik \'demokratákká\' válnak.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:58
Előzmény: #6635  Törölt felhasználó
#6636
drop_az anyázós

a fórum keretein belül nagyon egyszerű módja van az elintézésnek: elnézést kérsz a hivatkozott hsz-edért. az nem megy, hogy anyázol és utána úgy teszel, mintha semmi nem történt volna. most valóban úgy érzem, hogy az érzelmeim kicsit eluralkodtak rajtam, de azt hiszem, ezért nem tőled, hanem azoktól a fórumtársaktól kell elnézést kérnem, akiket a közöttünk kialakult konfliktussal terhelek. mentségemre szolgál, hogy a személyes sértésekre szerintem visszafogottan szoktam reagálni.

de drop_az anyázós fiam, te minden határon túlmentél. anyázol és aztán tagadod, sőt hazugnak nevezel, amikor számonkérlek.

Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:50
Előzmény: #6630  Törölt felhasználó
#6635
Mérhetetlen agresszió sugárzik belőled fretek. Örülnék, ha békén hagynál, akkor megígérem, soha többet nem szólok hozzád.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:49
Előzmény: #6628  Törölt felhasználó
#6634
Biztos valami szarházi posztkádári nyugdíjasok köpködtek.
akik amúgy naponta siránkoznak hogy nehéz a megélhetés, nincs pénzük gázszámlára, de azért tapsolnak gyurcsánynak.
az ilyen nem érdemel mást csak nyomort.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:48
Előzmény: #6629  Törölt felhasználó
#6633
Ibiza, jogos a felháborodásod. Jobb gazdagnak lenni a kápitaalizmusban...
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:48
Előzmény: #6630  Törölt felhasználó
#6632
helyesen:

az anyázás egy kocsmában szemtől szemben olyan értelemben akceptálható, hogy a sértett revansot vehet

Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:47
Előzmény: #6621  Törölt felhasználó
#6631
"csak épp ha valaki állít valamit, ne érveljen már azzal , hogy nem érdekli"
Nem én állítottam valamit, hanem engem kérdeztek. Válaszoltam. De be is fejezem, mert ez eddig a legértelmetlenebb vita a sok értelmetlenhez képest is.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:44
Előzmény: #6619  Törölt felhasználó
#6630
nem értesz yesterday fiam. nem azt kértem számon, hogy valaki névtelenül ír ide. hanem, hogy névtelenül anyázik. drop_az anyázós pedig ezt tette. az anyázás szemtől szemben olyan értelemben akceptálható, hogy a sértett revansot vehet. egy "névtelen" fórumon viszont különösen nagy gyávaság. ezt próbáld megérteni. yesterday fiam, te hogyan viszonyulnál ahhoz, ha azt állítanám, hogy (ahogy drop utalt nagyon intelligensen velem kapcsolatban), árulod az anyádat. olcsón.

Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:41
Előzmény: #6611  Törölt felhasználó
#6629
Ezt írtam. "Drop: igen kicsi a valószínűsége.". Ebben semmi kitérő jelleg nincs.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:41
Előzmény: #6624  Törölt felhasználó
#6628
Az MTI egyik tudósítója arról számolt be, hogy árpádsávos zászlókat tartó tüntetőket köpködtek meg járókelők és kiabáltak feléjük, amiért megbénították a forgalmat és nem tudnak a megszokott módon közlekedni.

...vagy ez a cél?? Uszítsunk csak, nagyon kétélű fegyver!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:40
Előzmény: #6626  Törölt felhasználó
#6627
Virágüzlet !

névnapi virágot akarok venni VASÁRNAP !!!

nem férek a pulthoz AZ ADÓCSALÓKTÓL 5-10 e forintos csokrok számlára, előttem egy nó háromszor átíratja, végül megszokásból az eladó helyére írja a nevét (cégét)!

megszokásból, ahogy a HÉTKÖZNAPI FIKTIV számlákra szokta !

NINCS MIRŐL VITÁZNI !
ez tény, magam láttan a saját két szememmel.............nekem még megvan mind a kettő.................és nem VECSÉSEN jártam Budán...

Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:34
Előzmény: #6560  Törölt felhasználó
#6626
csak meg kell nézni mi történt mi fejlödött az elmúlt 17 évben,rápillantani az inflációs és adóssággörbére hozzárakni ki mikor kormányzott.
ki mit mondoott és mit csinált.
jobbágyok vagytok a számukra ök más dimenzióban élnek, tengerparton van házuk a gyerek a legjobb sulikban tanul az adókból fizetik az összes költségeiket, egy-egy vacsoráért többet fizet - az adódból- mint a te fizetésed, cégvezetök nyalják a s-t és kapják a tuti tippeket,hogy meglegyen a költöpénz, a feleségek q-vák tüpénz keresnek jólfizetö látszatmunkahelyeken.
mindenki azt kap amit megérdemel.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:33
#6625
ha ti itt harcoltok, akkor kik voltak a hídon?!

azt hittem hogy egyesek pajzzsal és viperával, meg kádárkolbásszal...

mások molotov elvtárs kedvenc etilbenzines italával :)))
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:30
Előzmény: #6622  Törölt felhasználó
#6624
buxer ---------- a törpe adó olyan mint a ruszki lapostetű: agromnűj !!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:29
#6623
figyelem ! már Bordást is bevetettékkkkkkkk!

jön Stohllllllllll András a kommandós :)))

és Usztics a kisvárosból..

egy óra múlva itt vagyok: minden kilométerkőnél
(Stirlitzzzzzzzzzzz)
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:28
Előzmény: #6621  Törölt felhasználó
#6622
A fasiszták a törpe adó reviziójáról próbálják sikertelenül a figyelmet elterelni a békés többség köztéri terrorizálásával.
Törölt felhasználó 2007. 10. 26. 10:13
Előzmény: #6619  Törölt felhasználó
#6621
Fretek a kérdés arra irányult, lehet-e ez véletlen? Erre a válasz : nem. Helyette ez a szóhuszárkodás megy.

Ez is aranyos. Őt nem érdekli... :D Hát engem sem nagyon, csak épp ha valaki állít valamit, ne érveljen már azzal , hogy nem érdekli, ha nem neki kedvez a történet.

Nemdebár?

Itt célozgattok arra, sejtetitek, utalgattok, hogy ez teljesen szakszerű és teljesen véletlenszerű eljárás. Minden szándékosságot nélkülözve. A fanatikusabbja ki is jelenti pikk pakkra.

Szánalmas.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek