Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2014. 03. 02. 20:45
Előzmény: #43053  loliense
#43060
Én már hetek óta vágom a fát, tárolom befele a zöld energiát, hogy aztán a szmogallergiások is élvezhessenek valamit. Készülök a télre, mint a dakották...
dexter 2014. 03. 02. 20:33
Előzmény: #43044  Sigorszky
#43059
Brezsnyevről jut eszembe:
viktor és putyin is smároltak, mikor aláírták a paksi megállapodást? Mert ez olyan kis dívat a diktátorok között...
Törölt felhasználó 2014. 03. 02. 20:26
Előzmény: #43056  Sigorszky
#43058
O.K.
Törölt felhasználó 2014. 03. 02. 20:25
Előzmény: #43022  upgrayeddAKS
#43057
Sorry, csak most olvastam vissza. Hát tetszik vagy sem én telibesz.rom!Ajánlom figyelmedbe John Lydon (alis Johnny Rotten) életrajzi könyvét! Egyébként U.K.Subs nagyon jó,mindig is szerettem,de a favoritom a pistols mellett a Dead Kennedys. Hogy stílusos legyek:California Uberalles. Üdv.:)))
Sigorszky 2014. 03. 02. 20:12
Előzmény: #43054  Törölt felhasználó
#43056
Ki útál itt kicsodát? Én megmondom most a tutit, figyeljé! A sex-et meg a pisztolyokat (minden lőfegyvert a vizipuskán kvül) útálok, de a kettőt együtt nagyon szeretem, ahogy tisztelt népnemzetipüspökelvtársam is megmondta volt. Pont.
loliense 2014. 03. 02. 19:57
Előzmény: #43054  Törölt felhasználó
#43055
De hát pont Sigorszky kollégaelvtárssal,arról beszéltünk,hogy téged is nagyon szeretünk,- azon viszont összevesztünk végleg,hogy kell-e majd vízum nem népnemzetumagyaroknak országon belűl
(kell hát)

Törölt felhasználó 2014. 03. 02. 19:38
Előzmény: #43053  loliense
#43054
Vazze Loliense és Sigorszky! Nem hiszem el, hogy értelmes emberek így utálják egymást.
Ez egész egyszerűen nem lehetséges! Mi a faxom folyik itt, könyörgöm!!!!!!
loliense 2014. 03. 02. 19:28
Előzmény: #43052  Sigorszky
#43053
Kolléga azt hiszem az lesz a legjobb mindenkinek,leszek népnemzeti,-
ha én és az összes ismerősöm,rokonom Áprilisban a patkány vezénylőtábornokelvtársrara szavaz,aztán Májusban,itthagyom a hazámat,hagy csináljanak vele amit csak akarnak,basszák szét,züllesszék le

Holnap azt hiszem nem nézem a tőzsdét,mert nagy otp cudarság várható
(ne így legyen)

Pb palackokat is töltesd meg iziben,jó időszak elé nézünk
Sigorszky 2014. 03. 02. 19:17
Előzmény: #43051  loliense
#43052
És akarsz te igazán rendes népzemzetimagyarviktoríánusnarancsos kacsa lenni? (hacsak az nem...!)
loliense 2014. 03. 02. 19:13
Előzmény: #43048  Sigorszky
#43051
Én másképp emlékszem,- azt mondtad mútkór,"ha igazán rendes népnemzetimagyarrá akarsz lenni,akkor pucsiccsál be a putyinnak elvtársnak"
Sigorszky 2014. 03. 02. 19:10
Előzmény: #43049  Sigorszky
#43050
Sigorszky 2014. 03. 02. 19:01
Előzmény: #43048  Sigorszky
#43049
Putyin az új Hitler
link

Ez se rossz írás.
Sigorszky 2014. 03. 02. 18:45
Előzmény: #43047  loliense
#43048
Mondtam én, hogy pucsíts be Putyinnak?...
Ugye nem! )
loliense 2014. 03. 02. 18:35
Előzmény: #43046  Sigorszky
#43047
Megiró Kolléga

Ez a cikk a költővel kibaszott jó,amit belinkeltél,mikor ezt olvastam,rájöttem vannak még normálisan gondolkodó emberek Magyarországon,lehet még sem hal ki a nemzet teljesen

Hidd el abszolút nem vagyok orosz ellenes,volt társam is orosz,
(évekig csak is velük üzleteltem, magyarral soha)
akit barátomnak tekintek és sok haverom is van,oroszok-ukránok-ukránoroszok-lett,litván,észt-oroszok is

Valamikor én is örültem Putyinnak,mert a régebbi oligarchák leprivatizálták az országot és tetszett,hogy ez a Putyin,aki időközben megőrült,elzavarta őket 1-2 év alatt.

Aztán az orosz barátaim elkezdtek panaszkodni,nem úgy van az, a régiektől elvette és saját magának adott mindent,

-jelenleg ott tart az ottani világ,hogy semmit sem lehet tenni,üzletelni putyin és haverjai engedélye,társulása nélkül- és pont ezt a szisztémát valósította meg itthon ez a féreg vezénylőtábornok

Moszvában már az is nagy dolog,ha egy vállalkozó irodát bérel és nem a lakásából üzemelteti vállalkozását.
A fővárostól 10 km-re egy jobb cipőért,mellbelőnek,miközben az oroszok szerint putyin a világ egyik leggazdagabb emberévé vált.

Magyar ésszel felfoghatatlam,hogy ott milyen számok léteznek,még az amerikaiak is ledöbbennek rajta

És most a 21.században európa közepén magyarként ennek a volt kgb-s antidemokratikus féregnek és a magyar elvtársának,üzlettársának kéne drukkoljak,hogy lehessek jobbágy,szolga,
-egy nagy faszt,-önálló énnel rendelkezem,európai vagyok és az is maradok amig élek.

És ez a sok népnemzeti gyökér,aki idáig kommunistázott orrba-szájba,majd tüntet,hazug módon érvelni próbál egy ilyen szovjet gazdasági és demokrácia modell és barátság mellett?!

Hogy a picsába tudnám én ezt benyelni?-még csak kisz tag sem voltam sosem,most vén létemre,álljak be egy állampárt rendszerébe,és bólogassak a sok hülyével együtt,meg a faszom kolléga,erre én képtelen vagyok és elveim ellen is való

Sigorszky 2014. 03. 02. 17:45
Előzmény: #43043  Sigorszky
#43046
link

Érik a polgárháború, hideg s meleg háború, minden, ami nem kell. Az orosz medve szépen erőre kapott, simán körberöhögi az EU-t, meg Obamát is, aki messze van és különben is egy puhapöcs...
Nekünk magyaroknak más se hiányzott. Elmeháborodottakból ezen a tájon kiváló a felhozatal.
link
loliense 2014. 03. 02. 17:32
Előzmény: #43044  Sigorszky
#43045
Kolléga!
egy picit dolgom lett,aztán elolvasom és válaszolok
üdv
Sigorszky 2014. 03. 02. 17:21
Előzmény: #43042  loliense
#43044
Drága Pópa Kolléga, már megint ez a szovjetgyűlölet, pedig Sztalin Juszuf elvtárs is milyen jó elvtárs volt, hogy a pokolban is férgek rágják a szíve gyökerit, olyan kedves emberbarát et vót ő bizony... az áldott emlékezetű csókkirály Brezsnyevről már ne is beszéljünk.
Sigorszky 2014. 03. 02. 17:17
Előzmény: #43042  loliense
#43043
link
Ő sem találta el a jövőt, amit a végén óhajt, na az biztosan nem lesz. Az emberek általában már csak nem olyanok, hogy hanyatthomlok rohannak ki a nyugatiba a hathúszas gyorshoz, mert hátha megjött az eszük
loliense 2014. 03. 02. 15:27
#43042
Drága népnemzetikeresztény szovjetbarátelvtársak!

Jó hírek jönnek Ukrajnából!

Gazdátok a Kiszvezénylőtábornokelvtárs legjobb barátja és üzlettársa a demokratikus szovjet Putyin elvtárs,úgy döntött,
-ha nem tőlük kérnek hitelt az akadékoskodó Ukránok,és 30 percen belül nem fizetnek a gázért,hűbéresüket Janukovics elvtársat is elzavarják,akkor a Gazprom és a Rosatom által szponzorált szovjet hadsereg elveszi szépen a Krim-Fészigetet erővel,mert az kell nekik most rögtön

Nagyon jó lesz nektek szovjetbarát népnemzetielvtársak,mert majd,ha azt kibaszottúl előnyös és titkos szovjet atomhitelt nem fizetik a magyar adófizetők időben,
-újra sarló-kalapácsos lobogó alatt éldegélhettek,vonulhattok a cöffel, énekelhetitek a szovjet hímnuszt,
(mint ahogy régen tettétek),
és nyalhatjátok Putyin elvtárs számotokra oly kívánatosan,szaftos valagát

Minden esetre és a miheztartás végett a Sziget,Balatonsound,Volt fesztivál programjai megváltoznak 2014.-ben:
mindhárom fesztiválon a moszkvai balett és a doni kozák katonai énekkar lép csak fel jobboldali kívánságra és újra kötelező a szovjet nyelvtanulás az iskolákban

Oszt,jó nagy szovjetet belétek elvtársak

loliense 2014. 03. 01. 10:37
Előzmény: #43040  loliense
#43041
kihagytam,de megiróm a tetőtérben kap helyet még:

a médiahatóság
ügyészség
alkotmánybíróság
országos választási iroda
összes minisztérium
magánnyugdíj pénztárak
egyetemek
MNB
FHB és takarékpénztárak
MOL
rendőrség
hadsereg
katasztrófavédelem
Tek
bazilika
KGB,ÁVH
MLSZ
CÖF

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek