május 14. | 09:37

Még mindig tízezrével vándorolnak el a fiatalok Magyarországról  

ugrás a cikkhez
Az Eurostat 2017-es adatai és a Portfolio friss becslései alapján tavaly már több mint 610 ezer magyar állampolgár élhetett az Európai Unióban, ez a szám mintegy 25 ezerrel magasabb, mint 2016-ban. A számok azt mutatják, hogy lassult a
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
május 17. | 09:47
előzmény: #294  signal2
Mert az az lesz = mert az jogos lesz.
május 17. | 09:47
előzmény: #291  pampa
Jó, hagyjuk. 
De azért mutatok egy példát:
1. "Hadházy Ákos piros nadrágban van." -> ha nem piros a nadrág, ami EGYÉRTELMŰEN eldönthető, akkor lehet perelni és helyreigazítást kérni.
.
2. "Polt Péter rosszul végzi a dolgát" -> mivel nem dönthető el egyértelműen, ez egy vélemény.
.
Fogjad a bíróságra, ha gondolod.
.
Csak majd ne gyere azzal, hogy kritizálják a jogállamiságot, amikor eljutunk oda, hogy valamelyik fidezses fogja kinevezni és kijelölni a bírákat. Mert az az lesz.
május 17. | 09:42
előzmény: #291  pampa
De látom. És én értelmezem is.
május 17. | 09:37
előzmény: #289  signal2
A többi pont pedig a FIDESZ VÉLEMÉNYE!
.
Neki NEM lehet erről VÉLEMÉNYE a független magyar bíróság jogerős ítélete szerint!
.
Még jó, hogy a FIDESZ RÁTELEPEDETT bírói függetlenségre is.....
.
Tényleg nem látod napjaink valóságát?
-
május 17. | 09:34
előzmény: #288  signal2
Értelmezés kérdése.....
.
Mert a te statisztikád szerint azért húzta be nyugat Magyarországot a FIDESZ mert az fejletlen és alul iskolázott emberek lakják.
.
Valamivel csak kell magyarázni  a vereséget,hiszen nem azért veszítettek mert képtelenek voltak "egységesen" harcolni az egy tömböt képező FIDESZ tábor ellen!
.
Jön a szokásos.....na figyu majd én elmagyarázom,hogy te is megértsed.....
.
Megértettem!   :))))
"Azért nyert a FIDESZ 2/3 mandátumot mert nem 9 fős ( ami szabályos!)  hanem nagyobb busszal vitték szavazni az embereket"
május 17. | 09:31
előzmény: #279  pampa
Én elsősorban az eredetit veszem Soros-tervnek, mert annak volt az a neve. Az nem egyezik a nemzeti konzultációval, csak 2 pontban. 
.
A bíróság pont azért van, hogy eldöntse, mi a vélemény, és mi a rágalom.
május 17. | 09:29
előzmény: #286  pampa
A statisztika az statisztika. Ha érted, érted, ha nem, akkor nem. Budapest egyébként pont a lent elmondottakat támasztja alá, ott ugyanis relatíve gyenge a fidesz.
május 17. | 09:24
No nem! Azért találták ki ezt a szlogent, mert magasabbak lettek a bérek! Menne a kapitalista olcsóbb bérek és országok felé! Globalista lesz, ha nem tudja a profitját kivenni!
május 17. | 09:23
előzmény: #283  signal2
Akkor a BP-i eredmény csak egyediként jöhet számításba? Gondolom a Dunán túli megyék eredményei is csak egyedi esetek.....
május 17. | 09:21
előzmény: #279  pampa
Azok az elvándorló 10 ezrek arra jönnek rá hamar hogy politika fontos ugyan de nem szabad hogy a személyes frusztrációnkat egyfajta mentség ként egy tőlünk annyira nem függő erőt folyamatossan befonjunk az életünk minden területére... Lépj előre a Maslow-I hierarchy-an. (Ezt így alatalanossagban mondom itt a fórumon )
május 17. | 09:21
előzmény: #283  signal2
"Nem igaz, hogy a magyar nők vörösre festetik a hajukat, mert Mari néni szőkére festette."
május 17. | 09:20
előzmény: #282  pampa
Nem egyedi esetekről beszélek (veled ellentétben), hanem az átlagról.
május 17. | 09:18
előzmény: #278  signal2
A felmérések egyértelműek: a fidesz az idősek, kevésbé iskolázottak és szegények körében, a fejletlen településeken nagyon erős. "
.
Ahogyan a nyugati megyékben elért eredmény sem ezt támasztja alá.
május 17. | 09:12
Csak a politika... Van egy mondás amit most találtam ki de szerintem nagyon jó:Kiveheted a magyar embert a politikából de nem veheted ki a politikát a magyar ember fejéből :)
május 17. | 09:02
A felmérések egyértelműek: a fidesz az idősek, kevésbé iskolázottak és szegények körében, a fejletlen településeken nagyon erős. "
.
A BP-i nyert körzetekben ilyenek élnek?
május 17. | 09:01
Látod ez az a bizonyos "féligazság" amiről írtam.
.
Te IGAZI Soros-tervnek  már azt veszed ami a második, tehát már módosított változat!
.
Az utaztatás az ami dokumentálva lett.
Itt megint jön a csúsztatás......
.
Azért nyert a FIDESZ mert a MEGENGEDETT 9 főnél nagyobb járművel szállította az embereket a szavazókörhöz!
természetesen azt én,te és más sem tudhatja,hogy ezen emberek KIRE szavazta!  
.
A "jogerős bírósági ítéletet"  hagyjuk....amióta JOGERŐSEN kimondták, hogy Poltról,Matolcsyról BÁRMIT lehet ÁLLÍTANI...mert az VÉLEMÉNY....ellenben a FIDESZ vagy hozzá közeli emberek által tett nyilatkozatok RÁGALMAK vagy HAZUGSÁGOK...... azóta nem figyelek az ítéleteikre......
május 17. | 08:44
előzmény: #275  pampa
A felmérések egyértelműek: a fidesz az idősek, kevésbé iskolázottak és szegények körében, a fejletlen településeken nagyon erős. A ZR kimutatta, hogy a kistelepüléseken a migrációs kérdés első vagy második helyen szerepel okként a fidesz szavazók körében. Mivel én meg meg tudom mutatni, hogy pl. a nemzeti konzultációban Soros-tervként bemutatott paródia egy kamu (konkrétan az idézhető Soros-írások mást tartalmaznak, és van olyan pontja is, amely esetében jogerősen kimondta a bíróság, hogy hazugság), így azért elmondható, hogy nevezett csoportot megvezették. Sajnos, nem volt bennük annyi, hogy a mindenhonnan rájuk ömlő (közmédia, TV2, helyi rádió, helyi lap, önkormányzati lap, plakátok) infóknak alaposan utána menjenek. Ennek pl. az is oka lehet, hogy az igazi Soros-terv néven létező írás angolul található meg.
Én azt tudom, hogy migrációs témában nagyon sok dezinformációt közölt a kormány és nagyon nagy felületen, a legtöbb ember szerintem nem jár utána.
A szavazatvásárlás, utaztatás pedig több esetben dokumentált. Persze ez utóbbi az ellenzék bénázásának is eredménye.
május 17. | 08:41
Az ördög a részletekben van. Jobb is hogy alacsony hozzáadott értékű gyárak bemennek. Ez törvényszerű.
Csak az a fontos hogy tényleg minőségbeli javulás,  és olyan fejlődés folytatódjon ami hazavonza a fiatalokat tízezrével.. :)

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE