Topikgazda: 2017. 08. 17. 21:04

Luxa001  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2017. 08. 20. 11:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#60
Luxa, a következőt javaslom / ajánlom fel: kattintgasd végig a kérdőívem, a végén add meg az elérhetőséged és kérek tőled 5 percet a napokban személyesen. Ha emiatt cserébe nem kell meghalnom, akkor megígérem a fórumtársaknak, hogy visszajelzek, hogy látom ezt a dolgot, amit képviselsz. A) - A művészeti alkotás több és más, mint a valóság, amelyből sarjad B) - Keresem a szót, keresem a hangot C) - Fura világban élünk link
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 11:18
Törölt hozzászólás
#59
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 11:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#58
Szerintem a szájkaraténál van tisztább módja, hogy bebizonyítsd az állításaid igazságtartalmát. Tartsatok egy élő demót! Vegyünk egy olyan kispapírt, ami jól láthatóan döglött, de lehetne benne fordulatra indok, és adjunk egy pillanatnyi trendekkel nehezen elképzelhető célárat, meg határidőt. Ha elintézitek a részleteiben nem ismertetett mechanizmusaitokkal a határidőn belül a célár megvalósulását akár csak egyetlen kötés erejéig is, akkor ott a pont, ha nem, akkor meg a kétkedőknél. A jelöltem a Rába Nyrt, a célár 3000 forint 2017. december 27-ig. Miért ez és miért ennyi (azon kívül, hogy nekem van belőle)? Lényegében közutálatnak örvend alapkezelői körökben a korábbi állami rablás és kivezetési fenyegetőzés miatt. Ugyanakkor van benne bőven érték, messze a saját tőke alatt forog tartósan. 2000-ig simán elmenne magától bármikor egy hét alatt, ha kicsit oldódna körülötte az utálkozás, és az államilag támogatott szétlopás rémképe. Ehhez képest egy 3000-es célár már korrektül mérhető 50% többlet, amit nem a papír belső adottságai magyaráznának, hanem valakiknek oda kell hatni hozzá a megfelelő helyre. És nektek nyilván ez csak ujjgyakorlat lehet, mert sokkal kisebb tőke kell a megmozdításához bármelyik irányba, mint forintot vagy a VW-t elterelgetni. Meg tudjátok csinálni?
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 10:50
Törölt hozzászólás
#57
Tibi0002 2017. 08. 20. 10:46
#56
A legfontosabb szabály a fórumokon az, hogy aki nem vállalja a kilétét, az hiába próbálja magát hitelesnek feltüntetni, csak a naivakra lesz hatással, a többiek meg tudják, mi a kotta. Nagyon régi trükkök: - az illető alapkezelőnek adja ki magát - gazdagnak adja ki magát - bennfentesnek adja ki magát - előadja, hogy ő valószínűtlenül sokszor v. sokat nyer A mindent eldöntő kérdés: vállalja a kilétét vagy sem? Nem vállalja. És nem számít a kifogás, hogy miért nem. Nem vállalja ---> lásd első sor ----> probléma megoldva.
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 10:43
Törölt hozzászólás
#55
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 10:08
Törölt hozzászólás
#54
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 08:26
#53
luxa002
oxylant
oxylant 2017. 08. 19. 23:54
Előzmény: #51  Hathor
#52
Első pszich. órán rendetlenkedtünk,zaj,rikácsolás volt. Az előadó bejött,s nyomban a katedrán földhöz vágta a székét...nagy csend...majd előadott.Szigorlaton HASONLÓ ELÁNNAL kényszerítette ki belőlünk a mondanivalót...a tudást...a belső zavaros megfogalmazhatatlant...Minden bizonnyal Te is eléred célodat!!!! ÉRDEKES FIGURÁNAK ÍRTÁL.(A tanáraim tiszteletére: Raschburg és Székely pr. voltak.
Hathor
Hathor 2017. 08. 19. 23:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#51
Szia, mivel én mindig különbózök a többiektől, és én tudom, hogy szkeptikus itt a fórum összes tagja, és a 50%a troll, meg pitiáner több mint 60% tag, így én hiszek Nektek. Ellenben nem értem mi értelme a topiknak,mert eddig semmit nem írtàl, csak chateltél ebben a Luxa topikban 5fős tàrsulat szerintem nem egy világot megvàltó csapat. Csányi, Demján, Hernádi Mészárost pumpáló csapat, meg pár nagyágyú összefogna, abból lehetne valami piacbefolyásolás. Vagy pár alapkezelő góré. De ezek külön pörögnek saját vállalkozásukban, maguknak termelve a hasznot. Orbán karmester árnyékában lehet még érvényesülni, de világ gazdaságot az a csapat sem tud megváltoztatni. Itt Te toborozni szeretnél tagokat mögéd kereskedési ötleteidre, ami számomra nem gond. Azért vagyunk a piacon, hogy keressünk. Én örülök, ha valaki adja a kottát. A gond ott van, hogy sok a duma, de semmit nem tettél le mellé. Alapból úgy kellett volna kezdened a topikot, hogy adsz egy kereskedési ötletet, és olyat, ami elviszi a piacot ellentétesen az adott napoktól. El tudok olyat képzelni, hogy összefogtatok pàran, és később név is lesz mögöttetek, és embereket akartok toborozni magatoknak, akik a terveiteket megvalosítjàk helyettetek. Ezért a toborzás most. Jó lenne konkrétumról írnàl, mert a chatelgetéssel tele a padlàs! Szájkaratéztatok 50hozzászólàst, eredménye semmi. Làssuk mit akarsz???!! És direkt nem azt írom mit szeretnél.. mert Te akarsz vmit.. làssuk mit!? Üdv.
evazeller
evazeller 2017. 08. 19. 22:38
Előzmény: #48  shadowd77
#50
nem kell ekkora feneket keríteni ennek el fog süllyedni a topikja, most élvezi, hogy foglalkozunk vele:) annyira átlátszó , hogy fáj:)
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 08. 19. 22:37
Előzmény: #48  shadowd77
#49
Jézusom ez a topic. Megint egy konkrétumok nélkül beszélő, szeretethiányos, tipikus random mínuszolgatós tag, aki figyelmet akar magának.
shadowd77
shadowd77 2017. 08. 19. 22:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#48
,,Semmilyen földön ismert szabályzási rendszer nem korlátozza a tevékenységünket" Mar az idegenek is tradelnek ? Jo tudni! Esetleg ti vettetek meg az Appeninn 17%-at is ? Itt a Földön ezt jelenteni kell. Csak azert szolok nehogy birsag legyen a vege.
evazeller
evazeller 2017. 08. 19. 22:27
Előzmény: #46  evazeller
#47
mondjuk van egy cég, tegyük fel, a "prezi" azért hozom példának, mert ott igazán okos és kreatív emberek vannak és mondjuk a "prezitől" elkezdene írni ilyen marhaságokat valaki? nem tehát ez a valaki egy sültbolond szerintem
evazeller
evazeller 2017. 08. 19. 22:20
Előzmény: #45  evazeller
#46
mellesleg kurvára hasonló a stílusa, mint az "egy kezdő"-nek volt az otp topikban, az ott el akarta hitetni, hogy egy hatalmas brókercég hatalmas megbízottja, valahogy eltűnt:) az hasznaálta a "mi, megmondók, okosak" kitételeket vagy én nem olvasom figyelmesen az otp-topikot, mondjuk nem olvasom mostanában
evazeller
evazeller 2017. 08. 19. 22:12
Előzmény: #33  sly36
#45
"Ha annyira tutira tudsz valamit, akkor kereskedd le, aztán kész. Ha meg akarod osztani másokkal, akkor meg minek a sok sejtelmes köntörfalazás?" ez egyszer melléd állok sly, ez egy bolond :) sejtelmes köntösbe öltözött sültbolond:) szerintem
Metwolf
Metwolf 2017. 08. 19. 22:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#44
Jelentkezhetnél Trumpnál tanácsadónak, persze nem itt a PF-en, az igazinál odaát a tengerentúlon! Mostanában úgy is nagy ott a jövés-menés.Lehet megbízna Korea rendbetételével.
sly36
sly36 2017. 08. 19. 22:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#43
Sajnos amíg a mese megy, senki nem fog hinni neked. Továbbra is várom: melyik instrumentum, milyen időtartam, milyen célár. Előre megmondva! Amíg ezt nem bizonyítod, addig írhaszt itt akármilyen körmondatokat, az csak mese lesz.
sly36
sly36 2017. 08. 19. 21:57
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#42
Ott a pont!! Tökéletes meglátás.
Törölt felhasználó 2017. 08. 19. 20:22
Törölt hozzászólás
#41

aktív fórumozók


friss hírek További hírek