2017. augusztus 17. | 21:04

Luxa001  

Sziasztok.
Gondoltam nyitok egy oldalt, ahol bizonyos devizák, termékek, és részvény árfolyamok ingadozási irányát megosztom veletek.
Akik nem tudják ki vagyok, azoknak hozzáteszem, ki-ki, maga döntheti el, hogy elhiszi-e amit leírok, vagy sem.! Akik tudják ki vagyok, ők tudják, hogy NEM valótlan az a árfolyam irány információ, amit megosztok veletek itt. Képesek vagyunk rá, hogy megcsináljuk.! Én kevésbé leszek aktív csetelő az oldalon, csak leírom az érintett árfolyam irányát és rátok bízom, hogy éltek e a lehetőséggel, hogy olyan irányú pozíciót vegyetek fel, amivel pénzt tudtok keresni. Legfőképp, a hozzászólásaitokat fogjuk olvasni és a megosztás után, az árfolyam elmozdulást elemezni. Némely kérdésre válaszolni is fogok.
Kérnék mindenkit, hogy emberhez méltóan, kultúrálltan válogassa meg a leírt szavait.
Ez csak egy folyamatban lévő teszt része.!
Köszönöm.
Luxa001.
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
2017. augusztus 26. | 21:34
előzmény: #138  tom19761976
Eddig sem volt kétséges. Szarvasvadász véleményét is várjuk.
2017. augusztus 26. | 21:26
előzmény: #137  joe001
Hát...akinek a 134-es hozzászólása után sem esik le végre,hogy súlyos elmezavarral küzd az illető,annak gratulálok!
2017. augusztus 26. | 21:24
előzmény: #134  Luxa001
Ne add fel kiderült, hogy Patakit is elrabolták többször az ufók és az alakváltók is köztünk járnak így természetes, hogy figyelnek....:) Én bízom bennetek, biztos nem vagy kettyós.....DD)) link ui: krida jobb volt
2017. augusztus 26. | 21:12
előzmény: #134  Luxa001
Ember b+ én a helyedben visszamennék számolni a millióimat
2017. augusztus 26. | 16:28
előzmény: #129  Hathor
Ha 100-ból 3-5 az értelmes, akkor érdemes lenne ám elgondolkodni és levonni a konklúziót. Mert lehet, hogy nem a százzal van a baj.....
2017. augusztus 26. | 16:21
előzmény: #129  Hathor
Drukkolok neked, hogy az aranycsináló végül kimetrózzon hozzád az Örsre... :))
2017. augusztus 26. | 15:32
előzmény: #128  daxlisgyuszi
Hiaba trollkodsz. Telefonon egy betut eluthetek. Felajanlotta neked az altalad valasztott instrumentumot,azota cikized. Mire jo ez a troll vihogas? Rendben. Akkor nem tajekoztatlak benneteket. Amugy is remenytelen az egesz forum. Szazbol 3-5 ertelmes tag van. Kb az egesz forum remenytelenekkel van tele
2017. augusztus 26. | 14:58
előzmény: #126  Hathor
"...a tobbiek neveben levonjam a kinkluziot." :))) csak a magad nevében kinkludálj, ha kérhetjük. :) Luxa, az aranycsináló: link [közben az eurusd sajnos néhány száz pippel a luxa csapat által intézett iránnyal szembe' kezdett el szaladni, még szerencse, hogy van rendes munkám, amiből feltölthetem a margint] ))))
2017. augusztus 26. | 13:52
előzmény: #126  Hathor
Kirby Coproration közben : 62,20 dollár. emelkedik.
2017. augusztus 26. | 12:35
Luxanak uzenem, szivesen talalkozok vele a belvarosban, vagy ors vezer ter kornyeken jovoheten, a tobbiek neveben levonjam a kinkluziot. Mail cimem: forumosok kukac gmail pont com. Csak irja be ide mikor irt mailt, tudjam o uzent.
2017. augusztus 26. | 02:11
előzmény: #124  emerald
Ez esetben örülök hogy nem rajtad múlik, de azért kösz az engedélyt a találkozókhoz ;) Én nem éreztem veszélyben magam, de mondjuk lehetne adni egy lehetőséget neki, főleg hogy publik forum és ingyen adja atm a tippet. Aztán max senki nem tesz rá zsetont, esetleg be se jön... na bumm...Jöhetnek a minuszok, a lelki nyugalmam megzavarása végett ;)
2017. augusztus 25. | 22:37
előzmény: #123  Hmmz
Ha rajtam múlik kérni fogom a topik törlését a portfóliótól. Kártékony mindenkire nézve. Többet hallani nem akarok róla, a számát letiltottam.Részemről ez az utolsó komment itt! Te nyugodtan találkozgass azzal akivel akarsz.Én azokkal szeretek akik tisztelnek annyira h nem sodornak veszélybe, nem veszik el a lelki nyugalmam, főleg annak tudatában h tavaly elveszítettem a férjem.Azt hittem nem tudja, de tudta....
2017. augusztus 25. | 01:51
előzmény: #116  emerald
Jelentem Luxa "élő" személy :) És tényleg van aki ismeri és találkozott vele innen. ;) Köztünk ugyan nem lett egyezség, így nem tudtam meg hogy mindez igaz é, de ettől még 1 kreatív és értékes ember, öröm volt vele találkozni. Viszont kiváncsian várom az itteni fejleményket...
2017. augusztus 24. | 22:28
előzmény: #121  sly36
még a K-Sea Transportation Partners céget kezdtem el követni kb. 2009 tájékán....mindig megfigyelés alatt tartottam..megnéztem videóit, stb... aztán egy szép napon felvásárolta a Kirby corporation....onnantól kezdve a Kirby -t követem. van már nekik hajómotor felújító leányvállalatuk is.. Igen..amolyan hobbi...van odaát 6000 részvény...és 1 -et kiragadtam, valami ismeretlent..amit mindig nyomon követek.
2017. augusztus 24. | 21:41
előzmény: #120  BudFox
Huhhh..., nem semmi összeszedett bemutatót csináltál. Köszi. Ez neked olyan hobbi, mint a házimozi? :-)))
2017. augusztus 24. | 21:33
előzmény: #119  szitso
Hát a Kirby Corporation, KEX most 61.7 dollár...emelkedik :)) lehet meg is lesz hamar ez a 66 dollár...hmm.. link Belinkelek pár videót a cégről...akit érdekel...és netán kedvet kap hogy betekintést nyerjen egy folyami szállítmányozó cégbe : egy kis ízelítő a Kirby Corporationről, bemutatkozó videó : link bemutatkozó szöveg, és cég ismertetés : link egyik nagy uszály : link egyik olaj tankerük, és hajózás, remek kis videó : link még egy uszályuk, úton : link Kirby, régebbi bemutató videó, földgáz szállításról : link K-Sea Transportation Partners, technikai elemzés. Ez egy konkurens folyami szállítmányozó cég volt, amit a Kirby kb. 7 éve felvásárolt : link egyesülés : link k-sea transportation partners bemutatkozó videó : link
2017. augusztus 24. | 14:33
Na? Történt valami? KEX ügyben? Vadi Úr beszélt már vele? Én azt gondolom, hogy egy szélhámosnak egyszerűen nem éri meg ennyi energiát fektetni valamibe, amiből kvázi nem származik haszna. Ha viszont "igazat" mond, akkor meg nem értem mit keres itt, ahol már csak politikai agitálás folyik. Mindenesetre lassan a Lokál szintjén az oldal a topikok jelentős részében. Sajnos. 3-5 tartja magát. Kiderül
2017. augusztus 23. | 19:57
Megerősítetted bennem, amit eddig is gondoltam. Köszi, hogy leírtad. Kíváncsian várom Szarvasvadász mire jut.
2017. augusztus 23. | 18:59
Velős, tökös!
2017. augusztus 23. | 17:37
előzmény: #115  Luxa001
Szia, megtettem amire kértél átadtam a telefonszámod. Ám a telefon beszélgetésünk alapján ill. amiket itt írtál és visszaolvastam elmondom(ezt mondtam el Szarvasvadásznak is) a véleményem. Előrebocsátom h nem fogsz neki örülni. 1) Sosem láttalak, ugye egy zárt fórumon kommunikáltunk egymással.2) Valóban mondtál "előrejelzéseket" ám én ezzel sose foglalkoztam.3)Lehetséges h minden igaz amit írsz, DE akkor életveszélyes vagy és engem ill. másokat is belekeversz ebbe, amit én nem szivesen veszek.Másik variáció....ez lenne a jobbik rám és a fórumtársakra nézve: Szimplán hülye vagy és vagy próbálsz másokat is annak nézni. Nézd, bármelyik is a valós, mindenképp kimaradnék belőle.Most, és a jövőre nézve ezt tanácsolhatom bárki másnak is. A fórumtalálkozóra jelezted h eljönnél. Kérlek csak akkor tedd ha mások személyes megismerése a célod, amit kétlek. Eddig ez nem érdekelt. Erről a témáról ott szó nem eshet, mert "csapat" ill. közösség építése céljából szervezem azoknak akik esetleg könnyebben nyílnak meg szemtől-szembe mint egy nyilvános fórumon. Bocs h nem tudom képviselni az érdekeidet, de ez a magán véleményem.

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE