Topiknyitó: Portfolio 2013. 10. 01. 18:31

Kiadták az elfogatóparancsot a MOL vezére ellen  

Ugrás a cikkhez
Az Interpol körözést adott ki Hernádi Zsolt, a MOL vezérigazgatója ellen, illetve az európai elfogatóparancs is hatályba lépett - írja a hvg.hu horvát lapértesülésekre hivatkozva. Kedden délután életbe lépett az európai elfogatóparancs a MOL...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=189965
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
d_mode
d_mode 2013. 10. 02. 14:05
Előzmény: #19  signal2
#20
szar van a palacsintában.
ez egy elismerés a bűnösségre,a mol és a kormány részéről.
signal2
signal2 2013. 10. 02. 14:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#19
A Kormány közleménye nagyon kemény. Kiváncsi vagyok, mi lesz ebbõl...
_pampa 2013. 10. 02. 13:51
Előzmény: #15  Sigorszky
#18
Kettővel.pampa _pampa így nem kell a másik gépen bejelentkeznem.
Törölt felhasználó 2013. 10. 02. 13:46
Törölt hozzászólás
#17
Sigorszky 2013. 10. 02. 13:18
Előzmény: #12  loliense
#16
Jó ez a recsökk, meg kell hagyni, nekem már most is fizetnek azért, hogy a napból nem loptam el mindent, hagytam nekik bőven.
Sepállal egyetértek, kinevezni, stop. Kicsit savanyú és éretlen ugyan, mint a magyar fitymanarancs, meg semmire se jó csak segg alakú jégkrémnyalásra, de a miénk.
Sigorszky 2013. 10. 02. 13:04
Előzmény: #13  _pampa
#15
Te pampákok, tképp hány nickkel is nyomod?
Sigorszky 2013. 10. 02. 13:02
Előzmény: #13  _pampa
#14
Tanú talpig vasban, mi? Ez qrvajó...
_pampa 2013. 10. 02. 11:40
Előzmény: #10  tchongee
#13
Most tanú vagy gyanúsított?
Nem olvastam az elfogatóparancsot.
loliense 2013. 10. 02. 11:17
Előzmény: #11  Sigorszky
#12
Ha annyira ártatlan a Zsót,hát mé nem ment kihallgatásra az Adriához,aztán jól felmentették volna?!

És,-Persze hogy kapírgálnak,bármit megtehetnek a következmények nélkül országban

Viszont,jó lenne,ha S.Pál a vívó lenne az elnöke a MOL-nak az még úgy sem volt és fasza megbízható elvtárs,remélem majd olcsóbb lesz tőle a vezetékes petróleum,meg a többi rezsi.

Most azért kicsit sajnálom a MOL részvényeseket kolléga,nem könnyü napok elött állnak.

Sigorszky 2013. 10. 02. 09:47
Előzmény: #5  loliense
#11
Strucc lett nemzet ez, Kolléga, nem is értem, mi ketten is mért nem így gondolkodunk.
A horvátok nem az a puhapöcsű banda, de majd a kiváló hazánkbeli jogi hókuszpókok kihúzzák a szarból Zsótit, gondolja ő. Hát szerintem nem így lesz ez elrendezve, előbb-utóbb mehet majd az anyukája hozzá beszélőre, én ezt gondolom erről az ügyről...
Ettől még persze a magyar közélet nem fog megtisztulni. A Dráván innen a fityesz kakasok (meg a többi is) vígan kapirgálnak majd tovább.
Jó nagyot mindnek...
tchongee
tchongee 2013. 10. 02. 09:04
Előzmény: #9  pampa
#10
A horvátok nem fogadják el a "független" magyar hatóságok vizsgálatát. I. fokon Sanadert elítélték. Én követem a horvát eseményeket nem csak a konkrét ügyet. USKOK tűzzel vassal üldözi a korrupciót és rengeteg közszereplőt politikust bevarrtak, vagyonukat visszavették. Magyarországon nap mint nap történnek hasonló esetek (KÖZGÉP) itt érdekes senki nem üldözi ezt, ügyészség főként nem. Herrnády védekezése az volt hogy a bizonyíttékként felhasznált videót nem vehette vona figyelembe a bíróság, a horvátok ezen jót röhögtek!
pampa 2013. 10. 02. 08:47
Előzmény: #8  pf2
#9
Nem ismerem a történetet,tanúként kéretik? Már az az ügy ítélettel le lett zárva. Gyanúsított, amennyiben nem áll meg a horvátok " gyanúsítása" Hernádinál vagy eleve kizárja az eljárás lefolytatását a magyar ügyészség befejezett vizsgálata....stb...

Akkor szép kis pereknek néznek elé a horvátok.

Lehet némi pénzt keresni a MOL-al.

szvsz
pf2 2013. 10. 02. 08:29
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#8
jó pár svájci bankár évekig nem mert amerikai földre lépni , mert azonnal letartoztatták volna.

Hernády viszont az Európa Unió országaiban bármikor letartoztatható még akkor is , ha Magyarország hivatkozik az lefolytatott ügyészségi eljárásra.

Börtönbe - elítélve -.nem kerül viszont vizsgálati fogságba jó pár hónapra kerülhet
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 10. 01. 23:20
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#7
remélem, nem gondolod, hogy korreláció van valakinek a korruptsága és aközött, hogy előveszik-e

ez kegyvesztés meg egyéb érdekek függvénye, és rendszerint a valódi korruptak irányítják a játszmát
opposition2002 2013. 10. 01. 23:16
Előzmény: #1  Portfolio
#6
Azért elbújtatni el lehet valahol. Ha annak idején például Portik is évekig bujkálni tudott, akkor ez sikerülhet Hernádinak is. Azért nagyon kár lenne érte, profi módon irányította a MOL-t, a horvátok meg akarnak valamit, az OK, de milyen eszközök lehetnek ennek a kivédésére?
loliense 2013. 10. 01. 22:16
Előzmény: #1  Portfolio
#5
Így,elhárult az akadály,hogy Hernádi szépen,önmagától lemondjon posztjáról és átadhassa helyét egy igazán megbízhatóbb igenjófideszes srácnak.
Az mégsem járható,hogy olyan elnöke legyen egy jó részben orbáni vállalatnak,akit kőröznek európában és nem nyalja non-stop a vezénylőtábornok seggét,bár mától azt fogja tenni pótlólag,hogy ki ne adják.

Annyira,de annyira átlátszó,talán még rá is beszélték,hogy szarja le a Horvátokat

Oszt jó nagyot a MOL-nak is,mint mindennek e hazában
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 19:39
Előzmény: #3  Miguel
#4
Én csak azt nem értem, hogy miért nem ment ennek elébe. Tudta mindenki, hogy ennek ez lesz a következménye.
Miguel
Miguel 2013. 10. 01. 19:34
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Nem is értem,pl. miért nem így csinálják a magyar rend éber őrei az ír gázolóval szemben!
A mókust jogerősen elítélték, mégse megy kóterba!
Amúgy tényleg, így megy ez, nemcsak a Balkánon, de az egész világon! Csak a horvátok berágtak; el szeretnének érni valamit... asszem ez van a háttérbe!! :)
Törölt felhasználó 2013. 10. 01. 19:24
Előzmény: #1  portfolio
#2
Így egymás között legyünk őszinték. Nem sokan kételkednek abban, hogy ezek a dolgok így müködnek itt a Balkánon. :)

Börtönbe azért nem fog kerülni.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek