Mondjuk én a Phyl óta ugyanazon a nicken vagyok és olvasgatom a beírásokat. Ha elötte is olvasgattál volna, akkor tudnád, hogy anno a beletett usqve 1.6 milliót a TBSZ-en átforgatva már többször kivettem, áttettem másba....minek adnám el? Fillérezzek / forintozzak mint mondjuk Te? Vedd úgy hogy ez nekem azóta "0" forintba van...és tudom Te azóta már csiliárdokat kerestél a ki-beugrálásokkal. 🙃
Talán.... szerintem az elsőt nem merik meglépni ( bár amilyen gátlástalanok....) a második nem jelentene hasznot a "vezéreknek"... szóval inkább a 3. ami szóba jöhet ( ismerve a részvény előéletét) és aki kapja majd megpróbál szabadulni a "csere-pakktól" ( amiket felvázoltál az reális forgatókönyv //lenne, ha nem// az Opusról szólna)
"...Talán most van fordulat,..." várj vele kb. 1 vagy 2 hetet ( esetleg 1 hónapot) és kiderül fordulat vagy a szokásos "szabásminta" ismétlődik ( felhúzzák és engedik visszacsorogni...
"Holnap jelent...." ha jó a jelentés akkor esni fog az árfolyam.... ha rossz a jelentés akkor azért fog esni...ha csilárdos pályázatokat nyernek akkor azért esik.... ez már így megy vagy 200 éve... 😀🙃 Ja... és a jelentések elött "felhúzás...majd szép visszacsorgás...ez a szabásminta ebben a papírban...😀
:D Majd holnap lesz egy hír: " Az Opus sajátrészvény vásárlásra költött 100 milliót a hétfői ker. napon. Korábbi szokásával ellentétben a Zzzzzüzletet ezúttal nem "tőzsdén kívül" kereskedték le... :D :D :D
a 7. "föl-nyilat" én adtam....azzal, hogy: "csurgatják a méz-szerű anyagot" a zsinegre....... ( eladásra avagy vételre ingerelve az óvatlanokat-"lámákat" :D )
talán (?) kivezetni nem fogják....kell nekik a "nyilvános, tőzsdei jelenlét"= minősítés miatt= ha esetleg kötvényeket akarnak rásózni vmelyik ( esetleg MBH bank?) bankra...
"...523 ft a konyv szerinti erteke.Tehat ennyit kell fizetniuk,ha eljon a kiszoritas.." nem fognak ennyit fizetni!" "...Mas ertelme nenigazan van annak,hogy 100 ft korul rohadunk..." hacsak nem akarnak apportálni valamit magasan, jóval a valós áron felül és OPUS részvényekkel + (esetleg) kp fizetnének az apportért....ami nekünk qrva jó lesz.. :D ( ezt lehet még színezni esetleg részvénydarabolással is...) ...amúgy a talicskázással 1et értek... :)
Más: Április végén ha jól emlékszem a Lélfai Koppány Tibor megcsinálta élete "biznicét": 120 HUF-on belevett ebbe a részvénybe, a "folyosón" talált 15 misiből....nem az ő pénze volt, az szinte ziher... most mennyi is a haszon neki, rajta??? ( minusz 1 millió...alig 1 hónap alatt...két nap hííííjjjján...f@sz@ egy befektető lehet) ...mostmár csak arra tudok gondolni: nem venni...eladni akart a szerencsétlen...csak nem tudja mi a különbség a "sell" és a "buy" gombok között... ( kicsi "minuszoló"...dobj egyet erre is...hogy a mai rejsz is meglegyen... :D )