Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2012. 04. 04. 15:06
Előzmény: #1619  szivacs
#1620
"Állítólag remek doktorikat lehet szerezni Mexikóban..."

Az ecserin is... Minek olyan messze menni?

Azt olvastam valahol, hogy annál, aki felgöngyölítette a történetet az verte ki a biztosítékot, hogy az elnök úr a "filozófia doktora" címet használta valahol. Akkor kezdett utánajárni, hogy hogyan lehetett "filozófia doktora" címet szerezni a TF-en. Mondjuk, ezt én sem értem. Lehetett volna a "kardvívás doktora", és a kutya sem foglalkozott volna vele.
szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 14:48
Előzmény: #1579  bigyula
#1619
Állítólag remek doktorikat lehet szerezni Mexikóban...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:32
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1618
Én fogadtam egy barátommal,hogy Orbán még ebben az évben megbukik.
Nos lehet,hogy nem lesz igazam de 2014-ben biztosan megy a levesbe.
Most éppen az ő diplomamunkáját nem lehet megnézni...Miért?...Mert!!!
Mikor megkérdezték S.P bácsiról,hogy szerinte csalt-e? Mit válaszolt?Ezt nem lehet kérdezni!!! Miért? Mert!!!
Lehet hülyének nézni az embereket de nem sokáig.
Most megkapta az első pofont az emberektől a plágium ügyben,a következőt kapja majd az IMF-től,aztán az EU-tól.
Vége lesz ennek a kis törpének egy életre hamarosan vagy ha nem akkor nekünk...
bigyula 2012. 04. 04. 14:25
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1617
"Írnál többet arról a képviselői indítványról. (Ki, mikor, hol)
Ha ez igaz, akkor ütközés lenne a hatályos joggal."

Tegnap, vagy tegnap előtt este hallottam az ATV-n az Egyenes beszédben. Kálmán Olga mondta, hogy van egy ilyen indítvány, de nem emlékszem, hogy kivel beszélt éppen.

A jog meg addig hatályos, amíg meg nem változtatják (akár visszamenőleges hatállyal)... Lásd az emúlt 2 év gyakorlatát...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 14:03
Előzmény: #1615  bigyula
#1616
Te/ti a nagy mellényt látjátok. Én/mi a 2/3-dal járó felelősséget.

Sajnos - ténylegesen - minden ellenzéki párt abban érdekelt, hogy a kormányzó erők minél előbb megbukjanak.

Írnál többet arról a képviselői indítványról. (Ki, mikor, hol)
Ha ez igaz, akkor ütközés lenne a hatályos joggal.
bigyula 2012. 04. 04. 12:07
Előzmény: #1614  Törölt felhasználó
#1615
"Ezek szerint Te úgy érzed, hogy nem tanult a hibájából.
Egy dolog a kívánság és egy dolog a valóság. Jelen pillanatban nem úgy áll a FIDESZ, hogy ne tudjon ismételi 2014-ben."

Én úgy látom, hogy bizonyos dolgok (a nagy mellény, az orr fennhordása, a "mi mindent jobban tudunk", az "ellenzéknek kuss", stb.) nem változtak az 1998-2002 közötti ciklus óta. Sőt, fokozódtak. Erre a tegnap este hallott legújabb "képviselői indítvány" (ami arról szól, hogy a közbeszerzések üzleti adatait 10 évre lehessen titkosítani) is jó példa. Amíg a másik oldal lop, addig felháborító. Ha mi lopunk, akkor törvényes (azzá tesszük). A hányinger kerülget, oldaltól függetlenül.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:47
Előzmény: #1612  bigyula
#1614
Ebben igazad van, de egy jó politikus is akkor ér valamit, ha tud tanulni a hibájából!

Ezek szerint Te úgy érzed, hogy nem tanult a hibájából.
Egy dolog a kívánság és egy dolog a valóság. Jelen pillanatban nem úgy áll a FIDESZ, hogy ne tudjon ismételi 2014-ben.
Persze addig minden változhat, vagyis az MSZP is tovább veszíthet a támogatottságából.
csendben 2012. 04. 04. 11:47
Előzmény: #1610  Törölt felhasználó
#1613
:-)
bigyula 2012. 04. 04. 11:39
Előzmény: #1611  Pezo1
#1612
"Ebben lehet bízni 2014-ben is."

2002-ben is volt bünti, pedig Orbán biztos volt a győzelmében.
Pezo1 2012. 04. 04. 11:36
Előzmény: #1609  Törölt felhasználó
#1611
"Mint írtam a népet is meg lehet téveszteni (történelem) de csak rövid ideig.
Utána pedig büntet, de nagyon!"

Ebben lehet bízni 2014-ben is.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:24
Előzmény: #1608  csendben
#1610
Azon magyar emberek csoportja, akik hajlandók véleményt formálni múltunkról, jelenükről, jövőnkről és azok is akik valamilyen okból kifolyólag ideiglenesen nem kívánnak beleszólni a sorsunk alakításába.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 11:18
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1609
Szokásodhoz híven "maszatolsz", mint a többi libsi!

Mint írtam a népet is meg lehet téveszteni (történelem) de csak rövid ideig.
Utána pedig büntet, de nagyon!
(Nem úgy ahogyan azt 2002-ben vagy 1994-1998 között tette)
csendben 2012. 04. 04. 11:11
Előzmény: #1603  Törölt felhasználó
#1608
Már csak "a nép" fogalmat kellene definiálni.

Kit vagy kiket értesz "a nép" alatt?
loliense 2012. 04. 04. 11:05
Előzmény: #1604  Törölt felhasználó
#1607
Nem voltam tegnap,így sajnos nem tudtam Dr.Spongya summa summárum értekezéséről,-de látatlanban is érzem,hogy kiválóan tárgyilagos lehetett a tőle megszokott,minőségben.

A mezőgazdasághoz nem szólok hozzá,mert nem szeretem az agrárrokkot,így nincs véleményem Dr.Pataki Atilláról!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:58
Törölt hozzászólás
#1606
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:53
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1605
"Gyarló az ember-
igazat mindig annak ad, ki többet ígér.
Gyarló az ember-
ahhoz a párthoz áll, ahonnan többet remél.

Volt is, lesz is, ez itt a praxis,
Mindenkinek helyzete van.
Volt is, lesz is, fent is, de lent is,
Minden kornak rendszere van, de rendszere van."
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:49
Előzmény: #1601  loliense
#1604
Nem merek doktorozni, mert szivacs aranyosan belénk kötött.
Viszont vagy nőegyleti elnö is, vagy mongyon le!

Amúgy meg úgyis ki akarjuk hangsúlyozni az ország mezőgazdasági jellegét, ahhoz földet megművelő emberek kellenek, régiesen parasztok, nos, ezek a derék egykori kollégisták /orbán barátai/ meg pont nagyon is azok, remek szimbólumok lennének.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:49
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1603
"Miért lenne nagyképűség, ha azt mondom, sokkal jobban átlátom az ország helyzetét, mint az emberek nagy része!?"

1)
Ilyet soha nem írunk le;

2)
A nép álláspontja szintetizált, tehát ennél bölcsebb, jobb nem lehet.

A te, vagy az én véleményem függ a korunktól, nemünktől, iskolázottságunktól, (még az is fontos, hogy hol jártunk sulikban) neveltetésünktől, szüleink múltjától, iskolázottságától, földrajzi elhelyezkedésünktől, anyagi viszonyainktól, jelenlegi munkánktól, a vallásunktól, s még kitudja, mi mindentől.

Tehát a te és az én véleményem az egy-egy vélemény, de nem tükrözi a nép véleményét, ami sokkal bölcsebb a kettőnk véleményénél.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 10:41
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1602
Puritan:

"A népünknél okosabb, bölcsebb nincs."

2006-ban is ugyanezt gondoltad? Vagy csak 2010-re lett olyan bölcs a nép, amikor Viktornak 2/3-a lett, előtte birka volt? A birkából pontosan mikor és hogyan lett bölcs? 2010 április 25-én a szavazófülkékben?
loliense 2012. 04. 04. 10:38
Előzmény: #1588  Törölt felhasználó
#1601
Jó napot Dr. kollégák!

Soha vissza nem térő lehetőség adódott Schmitt lemondásával a megbékélés és a lövészárkok betemetése érdekében.

Sajnos,Schmitt véletlenszerű,ám jogos másolgatásával,enyhén,-de nem direkt módon foltot ejtett A Orbán család kifogástalan erkölcsi megítélésén!!!

Azonban bízva a magyar politikusok igazságérzetében,-meghozhatják egyetlen helyes megoldást,-A Orbán Viktor jelöljön új közt.elnököt!

A Orbán Viktor jelölje önmagát,így nem lenne ellentmondás,Orbán min.elnök,illetve Orbán közt.elnök és hivatalai között,-de legyen még az alkotmány bíróság elnöke,egyetlen tagja is!

A külföld totális politikai és gazdasági megnyugtatása,helyretétele érdekében azonban ez még nem elég,-így A magyar parlament válassza meg törvényesen és legyen Orbán Viktor:

Eu állandó elnöke
NATO főtitkára
IMF elnöke
ENSZ főtitkára
Római pápa
Cigányok vajdája
Izrael főrabbija
Spermabank kizárólagos donora

Elég volt a széthúzásból itt az idő a valódi reformokhoz!!!

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek