Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2012. 04. 04. 16:18
Előzmény: #1639  Törölt felhasználó
#1640
Akkor a 1628sz. hsz-em aktuális! :-)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:15
Előzmény: #1638  csendben
#1639
Én kevésbé szorulok mások véleményére.
csendben 2012. 04. 04. 16:14
Előzmény: #1630  Törölt felhasználó
#1638
Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait

Ezt nem idézted....(vagy csak én nem látom az idézőjeleket!)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:14
Előzmény: #1631  Törölt felhasználó
#1637
Itt a fórumon csakis az írások alapján tudjuk egymást megítélni.

A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!
(nem komcsi vagy, nem zsidóbérenc, hanem tistztán libsi)

Mi a véleményed a kevésbé képzett libsi társad "trewerter" beírásáról?

"Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról..."

Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról"
csendben 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1629  Törölt felhasználó
#1636
"Én/mi" ezen nevettem (mint most is)!

:-)))

nem is olyan régen,a nép akaratát emlegetted....

Azt nem azonos a leadott szavazatok 2/-ával (szvsz!).
bigyula 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1629  Törölt felhasználó
#1635
"2/3-dal át lehet és kell szervezni az országunkat."

Azért, kíváncsi lettem volna a véleményedre, ha mondjuk 1994 és 1998 között az MSZP elkezdte volna visszacsináni a dolgokat az 1989 előtti állapotokra, és arra hivatkozott volna, hogy neki erre adtak felhatalmazást a választók. 2010-ben a Fidesznek és Orbánnak 4 éves kormányzásra, és nem a közjogi, állami rendszer teljes megváltoztatására adtak felhatalmazást! Ugyanis, egy csomó dologról, amiket az elmúlt 2 évben megcsináltak, egy szó sem esett a választások előtt!

"Ha ez az átszervezés a polgárok többségének megfelelő, akkor a FIDESZ marad."

Ezzel sem lenne probléma, ha nem úgy csinálnák, hogy ha meggondolják magukat a polgárok 2014-ben, akkor sem lehet szinte semmit visszacsinálni! Sőt, változtatni sem lehet majd rajta, ha a győztes nem tud 2/3-ot szerezni! Ezzel évtizedekre bebetonoznak egy rendszert, egy struktúrát, amiről egyáltalán nem bizonyosodott még be, hogy jobb, mint az előző!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:10
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1634
És honnan tudod, hogy aki elmentek, elmennek, utolják ezt az országot? Mert te azt mondod? Vagy van egy igaz magyar ítélő bizottság, ami ezt megállapítja? Vagy elég, ha te / Orbán / Fidesz rásüti ezt a bélyeget valakire és akkor mehet is? Nos?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:08
Előzmény: #1632  Törölt felhasználó
#1633
"Látod te lehetnél a mintapéldánya az ostoba, szemellenzős, egyébként tökéletesen antiszemita ,fidesz (direkt kis betű)
szavazó megtestesítőjének.Téged óriás plakátra kellene rakni vagy mutogatni a "tisztelt"házban."

Ez tetszik. Sajnos nagyon találó, amit írtál puritanra.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:07
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1632
"Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait"

Látod te lehetnél a mintapéldánya az ostoba, szemellenzős, egyébként tökéletesen antiszemita ,fidesz (direkt kis betű)
szavazó megtestesítőjének.Téged óriás plakátra kellene rakni vagy mutogatni a "tisztelt"házban.

Nos én nem vagyok se zsidó se cigány,ugyanakkor nincs is ezekkel az etnikumokkal bajom mint neked,ja és Magyar vagyok és leszek is és nem az országot nem szeretem hanem az olyan formákat mint te...

És ne áltasd magad nem vagytok már többségben igazából sohasem voltatok tekintettel Magyarország népességére.

Apád pártjának a valós támogatottsága jelenleg a teljes népesség körében pedig 10%...kb (1 millió ember)ne aggódj te is benne vagy.

Persze tudom ez neked a többség...Miért?
fideszesen válaszolva-CSAK...
Na ennyit tudsz...

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:04
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1631
"Látod itt van az emberek legnagyobb tévedése,mert azt gondolják ha nincs jobb akkor maradjon a kevésbé szar."

Én nem azt írtam, hogy én így fogok dönteni. Hanem azt írtam, hogy elég egyértelmű jelenleg a helyzet. Orbán vezet és ő még koalíciós partnert is találhat magának. A szociknak EGYEDÜL kéne 50% felett legyenek, a Jobbiknak EGYEDÜL kéne 50% felett legyenek.

Ez nem hit kérdés, hanem némi politikai érzék, meg matematika.

Nem csak, hogy nincs jelenleg igazán erős alternatíva, hanem a gyenge alternatívák mozgástere is sokkal kisebb, mint a Fideszé.

Nem vagyok Fidesz szavazó, mégis ezt mondom. Én tudok nem poziból beszélni.

"Az erősen jobbos fideszes embernek én például már komcsi vagyok ha nem szimpatikus nekem az Orbán."

Ez sajnos így van. Én is komcsi-libsi-hazaáruló-zsidóbérenc vagyok itt néhány fröcsögő szerint.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:01
Előzmény: #1628  csendben
#1630
Ha figyelnél, arra, hogy kitől idéztem, akkor jó lenne!!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:00
Előzmény: #1622  csendben
#1629
Kedves csendben!

Tudod, ha ezen nevetsz, s jó poénnak tarod, akkor baj van...

2/3-dal be lehet vezetni a királyságot, 2/3-dal át lehet és kell szervezni az országunkat.
Ha ez az átszervezés a polgárok többségének megfelelő, akkor a FIDESZ marad.

2/3-dal az egész életünket meg tudják változtatni.
S ez poén?
Felelősség, mégpedig igen nagy felelősség.

Kurva nagyot lehet vele nyerni, illetve veszíteni a választásokon.
csendben 2012. 04. 04. 15:57
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1628
"Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait."

Mert ugye,akik elmentek,azok mind ebbe a csoportba tartoznak....

A "jelentős többség" se rossz! :-)))
signal2
signal2 2012. 04. 04. 15:55
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1627
Szavazzunk hát csak függetlenekre és noname pártokra! Rosszabb úgysem lesz.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:53
Előzmény: #1624  Törölt felhasználó
#1626
"Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról..."

Semmi probléma nincs abból, hogy azok a zsidók és cigányok elmennek MO-ról, akik utálják, megvetik, lenézik az országunkat, illetve annak jelentős többségét alkotó polgárait.

Azt azért nem gondoljátok, hogy szó nélkül tűrjük a szemségeiteket!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:41
Előzmény: #1621  Törölt felhasználó
#1625
Neked is igazad van egyébként mert semmi keresnivalója a mai közéletben azoknak akik ilyen pozíciókat töltöttek be korábban.Szintén nem lenne keresni valója azoknak akik maguk voltak ügynökök.
Ugyanakkor azt kell mondanom,hogy ha megyünk tovább ezen a gondolatmeneten,akkor semmi keresnivalója a parlamentben olyannak aki elmúlt 45-50 éves...
Én nem is engednék senkit a politika közelébe 50 felett legalább 5 évig.
Annyi idő alatt letisztulna a gárda...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:36
Előzmény: #1623  Törölt felhasználó
#1624
Látod itt van az emberek legnagyobb tévedése,mert azt gondolják ha nincs jobb akkor maradjon a kevésbé szar.
Az erősen jobbos fideszes embernek én például már komcsi vagyok ha nem szimpatikus nekem az Orbán.

Lesz jobb mert lennie kell és még azt is megkockáztatom,hogy szívesebben szavaznék no name emberre mint erre a hányinger brigádra.

Nekem senki ne mondja meg,hogy mit mondjak,mit gondoljak,mit csináljak mert annak az időnek vége.
Most 38 vagyok és ha még egyszer ezeket választaná meg a nép,akkor jobb lesz ha menekülök innen családdal együtt/egyébként készülök is erre/40 évesen még simán belefér váltani.

Én egy szabad országban szeretnék élni,nem egy olyanban ahol a vezető a törvényre hivatkozva/amit ő maga írt magának/ kibújik minden alól.
Ahol ha mást gondolsz mint a vezetőség akkor törvényt hoznak,hogy azzal nyomják el a véleményedet ha kell.

Elegem van ebből a velejéig korrupt az előző rendszeren nevelkedett,"nekem mindig igazam van" politikusi gárdából.

Ha pedig az emberek tekintettel az előző 18 hónap menetelésére megint megválasztják ezeket,akkor be kell állnom a sorba ahol Kertész Ákos és akár Dopeman is áll és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:22
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1623
"Nos lehet,hogy nem lesz igazam de 2014-ben biztosan megy a levesbe."

És ki jön, áruld már el? Szocik? Jobbik?

Én még tartom továbbra is, hogy 2014-től is ők kormányoznak.
csendben 2012. 04. 04. 15:16
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1622
"Én/mi a 2/3-dal járó felelősséget"

Ekkora poént!!!
Rég nevettem ilyen jót!

Kössz!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 15:15
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1621
Nagyon heves vagy fiatal "barátom" trewerter!

Én nem az Orbán diplomamunkájától tartok, hanem azokétól akik annak idején az egyetemeken, főiskolákon, városi pártbizottságokon töltöttek be igen magas funkciókat!!!

Nemrég írtam egy csomó nevet és időpontokat!

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek