markyy
3
1
4
2012. május 23. | 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
péntek, 20:08
EURUSD-ben szerintem nincs erő. Ennek a párnak le kell mennie legalább 1,10xx-ig.
péntek, 16:51
előzmény: #26260  kvnepper
Főáram ide vagy oda, engem érdekel a TRY meglátásod mert lehet belőle gondolkodni :)
Nem sértődtem meg, mert tudom hogy hogyan értetted, és hidd el, én is ugyanúgy, csak a vigyorgást nem nagyon lehet leírni :))) Nem gondoltam egy percig sem, hogy meg akartál sérteni, az viszont már egy szintén nem ide tartozó kérdéstt vet fel, hogy mit is gondol a"fősodor" (mert pro és kontra vélemények vannak, de sose számoltam, de szerintem más sem). Szóval TRY :) 
péntek, 15:58
előzmény: #26259  NickD
"...Szerintem nem terjeszt senki semmit. Egyszerűen elmondta, pontosabban futólag említette, hogy mit csinál, én meg felhívtam a figyelmét a következményekre és mellékesen hozzáfűztem az egyéni véleményem egy tőmondatban. Senki nem bíztat senkit hogy mit csináljon, mert mindenki úgy csinálja ahogy akarja. .."
Én nem neked akartam válaszolni a 26252-őt hanem Kisbot-nak, mint te. és én is csak hozzáfűztem az egyéni véleményemet.Amit nemrég írtam az pedig a te regisztrációd előtti időkre utal csak vissza, ezért nem érted.Nem baj, csinálj mindent úgy ahogy csinálsz. Semmi bajom a jelenléteddel.
"...És néha a TRY_ról is. Ahogy nézegettem, van még hely celfelé is, ezért is érdekelne a meglátásod ezzel kapcsolatban. Amúgy mi től szabadult ilyen durván el? Azt hittem hogy az 5.5 megfogja..."
Szerinteeeeem....szerintem hely van felfelé és lefelé is , bármennyi. És attól szabadult el hogy az USD-TRY longosok nagyobb számban és nagyobb erővel jelentek meg a piacon...mint a shortosok :-))))
Én max annyit tudnék veled megosztani hogy hol fog nyílni a következő shortom.
 de ez már nem mainstream gondolat.
péntek, 15:30
előzmény: #26258  kvnepper
Szerintem nem terjeszt senki semmit. Egyszerűen elmondta, pontosabban futólag említette, hogy mit csinál, én meg felhívtam a figyelmét a következményekre és mellékesen hozzáfűztem az egyéni véleményem egy tőmondatban. Senki nem bíztat senkit hogy mit csináljon, mert mindenki úgy csinálja ahogy akarja. 
És néha a TRY_ról is. Ahogy nézegettem, van még hely celfelé is, ezért is érdekelne a meglátásod ezzel kapcsolatban. Amúgy mi től szabadult ilyen durván el? Azt hittem hogy az 5.5 megfogja... 
péntek, 14:43
előzmény: #26256  Breakeven
Így is van.
De kértünk már eddig is és kérünk is mindenkit hogy ez a fórum nem erre lett kitalálva.
és senki se terjessze a fősodortól eltérő módozatokat.
Az sl szent, szükséges és majdhogynem kötelező is.
ennek ellenkezőjét állítani, vagy gondolni rá......jujj, szentségtörés és egyben lázító szándékot is feltételez.
Amúgy is ez EUR_USD fórum, nem szintkereskedő, hedge vagy sl-mentes beszélgetőközpont.
mindenki maradjon a TÉMÁNÁL !!!
(persze lehet beszélgetni a klasszikus tanításról, a GPB-USD-ről, és az hullám-tanokról, némi eur-huf vagy cad eseményekről)   :-))))
péntek, 14:35
előzmény: #26240  szarvasvadasz
Azért nagyon szivesen meghallgatnám a véleményed nagy TF-en a dollárról. Gondolok itt arra, amit a napokban gelemlítettem, azaz konkrétan azt, hogy az Elliott-osok "extrém" dollár gyengülést látnak bele ebbe az évbe. Ez most (utóbbi hetek chartjai alapján) olyan misztikusnak tűnik, ezért is érdekelne nagyon, hogy konkrétan Neked mi a véleményed... (Tuti nem én vagyok az egyetlen!)
Előre is köszönöm!
péntek, 13:30
előzmény: #26251  NickD
Mindenki eldöntheti, hogy használ e stopot vagy sem.. A tankönyvi megközelítés a stop használata. A sikeres kereskedők többsége használ stopot. De ettől függetlenül biztosan lehet stop nélkül is tartósan eredményesen tradelni. (Persze ami a lényeg, hogy hova teszi a stopot az ember - és a stop használata nem zárja ki a méretezést, sőt!)
péntek, 13:25
Szerintettek lesz még idén paritás?
péntek, 12:01
előzmény: #26252  kvnepper
Tudom... De ez van :) 
Try-ba bele akarnék venni de bizonytalan vagyok. Mi a meglátásod? 
péntek, 11:14
:)
péntek, 11:01
ne mondj ilyet mert meglincselnek...
a mainstream ezen a fórumon ezt nem tartja megfelelőnek.
péntek, 10:58
előzmény: #26250  Kisbot
Ne mondj ilyet, mert meglincselnek :) Amúgy igazad van.... 
péntek, 10:44
előzmény: #26238  RangerHU
Ezért nem szeretem az SL-t. Inkább a pozíciót próbálom úgy méretezni hogy állja a veszteséget. Egyébként nem gondoltam volna, hogy a rövid távon reménytelennek látszó shortom 2 napon belül plusszba fordul.   De 1.13-nál zártam, pár órás longgal próbálkozok. Viszont most nagy szűk stoppal kicsivel 1.13 alatt. Egy óra környékén szerintem ismét jöhet a short.
péntek, 10:42
előzmény: #26247  csova
Köszi... Hát nem annyira szépek. De du. USA is jön :) 
péntek, 10:28
Macron-May rés :) ?
péntek, 10:00
előzmény: #26246  NickD
Eddig német és francia volt. https://www.forexfactory.com/
péntek, 09:58
Ennyire sz@rok voltak az EU adatok? 
péntek, 00:23
előzmény: #26244  szarvasvadasz
Bocs, figyelmetlen voltam :) 
csütörtök, 21:51
előzmény: #26242  NickD
GBPUSD-ről volt szó a posztban, nem EURUSD-ről.
csütörtök, 20:49
előzmény: #26239  RangerHU
Remélem nem felfelé veszi már az irányt, hanem az 1.1310 az irány... 
csütörtök, 20:22
előzmény: #26240  szarvasvadasz
Mármint 1.128x. - 1.129x-ig korrekció short irányba, vagy long irányba 1.29-ig?
csütörtök, 17:30
előzmény: #26229  Carrervenus
Tévedek és hibázok én is épp eleget, viszont igyekszem az alternatívákat is időőben megemlíteni korrekt kulcsszintekkel/feltételekkel együtt.

Topik gazda

markyy
3 1 4

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE