Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 08:39
Előzmény: #3058  Törölt felhasználó
#3060
Nem az a lényeg,hogy ki volt ügynök,hanem,hogy miért.Ha valakit megzsaroltak és nem jelentett senkire sem kompromitálót az nem bűnös. Aki viszont önként dalolva vagy anyagi juttatásért cserébe vállalta az ügynöki munkát,és még ,kompromitáló adatokat is adott át,az bűnös. A másik érdekes kérdés,hogy a volt MSZMP-sek  bűnösek-e vagy sem,ki kell a közéletből tiltani őket vagy sem.Mindenesetre az érdekes lenne,ha azokat tiltják ki a közéletből akiket beszerveztek az MSZMP-sek,  míg az MSZMP-seket pedig nem.Gyurcsány Ferenc MSZMP-tag volt,így ha az MSZMP-sek által beszervezett ügynököket kitiltják a közéletből akkor Gyurcsány Ferencet mint a beszervezőkhöz tartozót is ki kell tiltani a közéletből.Ezért,ha jól sejtem amig Gyurcsány ott van az ellenzékben addig nem fogják kitiltani a közéletből a volt MSZMP által kitiltottakat,mert az Gyurcsány és a volt MSZMP-sek kitiltásához is elvezetne.
signal2
signal2 2021. 08. 24. 08:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#3059
Borús kilátások.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 07:38
#3058
Orbánt és sok elvtársát kigolyózni roppant egyszerű. Ellenzéki győzelem esetén egy teljes ügynökmulti átvilágítást kell nekik csinálni. Abból kiderülhetnek érdekes dolgok, amelyek miatt a közügyektől eltilthatók lennének.
Dexcar 2021. 08. 24. 07:05
Törölt hozzászólás
#3057
signal2
signal2 2021. 08. 23. 18:30
Előzmény: #3054  Törölt felhasználó
#3056
Teljes mértékben hibás feltételezés, amit ráadásul tényként tálasz te is és a közpénzből működő uszítómédia is. Eleve 3 teljesen különböző korszakra bontható az MSZP-SZDSZ korszak is. 
Az első 200-2006 között a mostanihoz hasonló költekezés. 13. havi nyugdíj, nyakló nélküli hitelek, ingatlan lufi. 2006-tól, de még inkább 2008-tól jött ennek a korrekciója, ami a pénzügyi válság miatt még sokkal drágább lett, mint számítottak rá. Majd jött a Bajnai-féle "pályára rakás", jövőbe mutató edórendszerrel, hatékony állammal.
Nos, melyikre gondolsz, amikor szerinted a Gyurcsány-korszak jön vissza? Három tök különböző irány.
És még ezután is szinte képtelenségnek tűnik az állításod, ugyanis a mind a külső, mind a belső környezet teljesen más, mint 2002-ben, 2006-ban, vagy 2009-ben. Márpedig, ha ez teljesen más, akkor ugyan miért jönne "ugyanaz". 
Most egyébként a jelnelegi kormány elindult egy 2002-2006 között tapasztalt úton. 13. havi nyugdíj, nyakló nélküli hitelek, ingatlan lufi, magas infláció, veszteségek nélkül tarthatatlan rezsiárak. Ezek alapján azt mondom, hogy nyerjen csak a fidesz - de nem 2/3-dal -, és küzdjön meg azzal a szarral, amivel Gyurcsány is küzdött 2006-ban.
Csak már nagyon sajnálom a lerohasztott oktatást, és a korrupcióhoz szoktatott, versenyképtelen vállalkozói mentalitást, amiken sürgősen változtatni kell.
Nesztee
Nesztee 2021. 08. 23. 18:25
Előzmény: #3054  Törölt felhasználó
#3055
Biztos vagyok benne, hogy az EU forrásokat sokkal gazdaságosabban tudnák használni a mi javunkra. Az EU-s pénzek nélkül a jelenlegi kormány sehol sem lenne, képtelenek a kormányzásra, csak az önös érdekeik vannak jelen a gazdaságban. Az eddigi kormányok közül egyikben sem láttam azt, hogy előre gondolkodna 20-30 vagy akár 50 évre és aszerint szervezné a gazdaságot ill. az országot.
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 18:11
Előzmény: #3053  Nesztee
#3054
Ha az ellenzéki összefogás nyerne jövőre, akkor visszajönne a gyurcsányi korszak,kétlem,hogy arra jobban vágynak akik még emlékeznek rá.
Nesztee
Nesztee 2021. 08. 23. 17:58
Előzmény: #3052  Törölt felhasználó
#3053
Ezt az összefogósdit OV és bandája kényszerítette rájuk.Bízom benne, ha kormányra kerülnek, akkor ott is megállják a helyüket, ahogy ebben a kényszerhelyzetben is igyekeznek mindent megtenni azért, hogy felszabadulhassunk végre.
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 16:50
#3052
Személy szerint semmi pénzért nem vennék részt az ellenzéki összefogás előválasztási bohóckodásában meghagyom azt a híveknek,egyébként szerintem a béka segge alatt lesz a részvétel.Szerintem csak Fegyőr lesz ott,mert nyilatkozta,hogy egyszerre szeretne a tükörbe és a választói szemébe nézni. Feltételezem egy tükörrel a kezében fog megjelenni,és mélyen belenézni amig magára X-el egyet :)))
Peterbond 2021. 08. 23. 16:50
Törölt hozzászólás
#3051
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 16:45
Előzmény: #3048  signal2
#3050
A DK miniszterelnök jelöltje nem Gyurcsány hanem Dobrev Klára,aki mint egy interjúban körvonalazta,nem Gyurcsányné :)))
signal2
signal2 2021. 08. 23. 16:00
Előzmény: #3045  Törölt felhasználó
#3049
Akkor újra: Gyurcsány egyedül a DK-t képviseli, és pont ugyanúgy versenyez, mint a többi párt. Már írtam, hogy fideszeseknek el lehet fáradni az előválasztásra, és a DK-t kiszavazni a magyar politikából. Ez nem megugorhatatlan feladat, és történelmi lehetőség megszabadulni Gyurcsánytól.
signal2
signal2 2021. 08. 23. 15:58
Előzmény: #3046  Shareholder
#3048
Szerintem pl nagyon nincs rendben, hogy miniszterelnök-jelölt. Én is azon a véleményen vagyok, hogy Budapest vezetését vállalta el, arra kellene 100%-ban koncentrálnia.
Egyébként is elégedetlen vagyok az ellenzékkkel, mert elvártam, hogy találjanak, készítsenek fel egy olyan miniszterelnök-jelöltet, aki művelt, értelmes, jó kiállású, kikezdhetetlen, karzmatikus. Ehelyett simán bedobták a pártelnököket jelöltként. Elég sematikus és gyenge megoldás. A magam részéről én Jaksity Györgyöt és Bojár Gábort javasoltam, de az sem kizárt, hogy lehet(ett volna) még erősebb jelöltet találni/ felépíteni.
Persze ez, nem jelenti azt, hogy az egyébként karizmatikus, és jó stratéga Orbánra fogok szavazni, ugyanis az erős politikai tehetségét nem jó célkora használja. Sajnos.
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 15:55
Előzmény: #3046  Shareholder
#3047
ja,ilyen a politikusi szakma,én is annak készültem,de megbuktam a hazugság vizsgálaton,túl gyenge volt a teljesítményem :)))
Shareholder 2021. 08. 23. 15:44
Előzmény: #3045  Törölt felhasználó
#3046
Gyurcsány 2004-ben sem akart miniszterelnök lenni, mégis az lett. Karácsony tavaly júliusban maga mondta bele a kamerába az ATV-n, hogy nem akar miniszterelnök-jelölt lenni, nincsenek ilyen ambíciói és csak Budapesttel kíván foglalkozni, végül úgy alakultak a körülmények, hogy ő az egyik legesélyesebb miniszterelnök-jelölt. Náluk sem azt kell nézni, amit mondanak, hanem amit csinálnak. Persze a hívek szerint ez teljesen rendben van, nem hazudtak, csak nem arra kell figyelni, amit mondanak, hanem amit csinálnak, mint Orbánnál. 
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 12:35
#3045
Igy működik az ellenzéki összefogásnak titulált hazugság,ami vallójában, semmi másról nem szól,mint,hogy Gyurcsány újra vissza kerüljön a hatalomba és az ország vezetését elkezdhesse,a tőle már megszokott módon,amivel csődközelbe vitte azt.
.
Nemcsak a többi baloldalit, ha kell, saját emberét is lesöpri a pályáról a Demokratikus Koalíció (DK), annyira demokratikus. Erről a veszprémi Katanics Sándor tudna bővebben mesélni, aki néhány hónapja még a párt helyi elnöke és önkormányzati frakcióvezetője volt, most viszont maga a DK küzd azért, ne indulhasson a baloldali előválasztáson. A legmagasabb szintre, a baloldali pártelnökök fórumára jutott el Katanics ügye, s ott határoztak úgy, hogy nem indulhat a megméretésen. Eljárásrendjük szerint ugyanis hiába vesznek nyilvántartásba egy aspiránst, bármelyik párt panaszt emelhet ellene. Így tett Katanics esetében saját szervezete, amely, nem tudni miért, nem őt, hanem bizonyos Csonka Balázs ügyvédet támogatta. Erre aztán Katanics kiborította a bilit.Kijelentette: a baloldalra „titkos belső paktumok árnyéka vetül”, hisz a fővárosból – konkrétabban az Apró-villából – mondják meg, ki legyen vidéken a Fidesz-jelölt kihívója. (A pártfunkcióiról lemondó politikus az ellene indított fegyelmi eljárást nem várta be, kilépett a Gyurcsány-felekezetből, s bejelentette, így is indul az előválasztáson a Civil Bázis színeiben, a Momentum támogatásával. Lapunknak azt is elárulta, hogy bár balliberális szemléletű, ezek után kifelé tart ebből a világból.)Mintha igazolódnának a baloldali előválasztással szembeni kételyek: színház lesz az egész. Nem a választók fognak határozni a közös jelöltekről – háttéralkuk révén áll majd fel a mezőny.Egy, valószínűleg a Holdról jött kommentelő kérdezi: „Nem arról volt szó, hogy a szavazók fognak dönteni?” Mindjárt érkezik a válasz: „Hogyan is nézne ki, ha a választást a választókra bíznák? Gyurcsány nem kockáztat.”
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 09:51
Előzmény: #3043  geza77
#3044
Határellenőrzés bármelyik EU-s országban lehet egy másik EU-s országgal közös határon,az osztrákoknál is volt már rá példa.Egyébként nem tudom,hogy konkrétan most miről beszélsz,kérdezd meg az illetékes hatóságot ez ügyben,ha annyira érdekel.Mint már utaltam rá,egy körözött bűnöző elfogásakor is alkalmazhatják a határ ellenőrzést.A nem EU-s országgal való közös határon,viszont határvédelem van és nem határ ellenőrzés.Nem ugyan az a kettő.
geza77
geza77 2021. 08. 23. 09:43
Előzmény: #3040  Törölt felhasználó
#3043
Az Osztrákoknál mióta van a határellenőrzés visszaállítva, miért?
Mióta és mit ellenőriznek?
Mi kiktől is félünk annyira? migráncsoktól?
Akkor a kezdetleges kerítés amit óvunk védünk(ahogy a foxos csávó titulálta, mert náluk ehhez képest úrtechnológia van) mellett miért van tárva nyitva a nagykapu bármi ellenőrzés nélkül?
Törölt felhasználó 2021. 08. 23. 08:56
Előzmény: #3041  signal2
#3042
Látom nem sikerült dekódolnod, hogy mit is jelent az,hogy trollkodás, szerintem olvass utána.A trollkodás mint már írtam, azt jelenti,hogy szándékosan kötözködsz valakivel,miközben a beszélgetéshez érdemben nem szólsz hozzá.A topikban mind a kormány párti,mind az ellenzéki mind a semleges oldal kifejtheti az álláspontját,de arra a továbbiakban semmilyen lehetőséget nem adok,hogy ide beesve mások szándékosan nem a beszélgetéshez hozzá szólva a másikat provokálják,beszólásaikkal.
Az nem kötözködés mikor a másik nézőpontját vitatod,az beletartozik egy normális vitába.
signal2
signal2 2021. 08. 23. 07:45
Előzmény: #3038  Törölt felhasználó
#3041
Akárhogy olvasom vissza a topikot, nem az ellenzék hazugságait, hanem a kormányéit es a fideszéit olvasom. Ha ellenzéki hazugsagokat szeretnél itt tárgyalni, akkor miért nem raksz be ide olyanokat? Ellenzéki állítás vs tényszerű cáfolat. 
Ezek alapján tehát te is trollkodsz. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók