Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2021. 08. 24. 09:54
Előzmény: #3060  Törölt felhasználó
#3080
"Gyurcsány Ferenc MSZMP-tag volt,így ha az MSZMP-sek által beszervezett ügynököket kitiltják a közéletből akkor Gyurcsány Ferencet mint a beszervezőkhöz tartozót is ki kell tiltani a közéletből.Ezért,ha jól sejtem amig Gyurcsány ott van az ellenzékben addig nem fogják kitiltani a közéletből a volt MSZMP által kitiltottakat,mert az Gyurcsány és a volt MSZMP-sek kitiltásához is elvezetne."
.
Csak mert mindig elfelejted. A Fidesz koreiben is rengeteg volt mszmp tag volt. Csak emlites keppen a jelenlegi jegybankelnok ( Matolcsi ), a hazelnok ( Kover) es a belugyminiszterunk ( Pinter ) mind MSZMP tagok voltak. Ahogy a korabbi Fidesz kormanyok alatt jegybankelnok Jarai, a volt koztarsasagi elnok Schmidt Pal, es meg egy sor volt vagy meg aktiv Fideszes politikus.
Nesztee
Nesztee 2021. 08. 24. 09:50
Előzmény: #3076  Törölt felhasználó
#3079
Nem egy személy kell, hanem csapat. A feladatokat meg kell tudni osztani és a megfelelő szakemberekre  bízni. Én elsősorban nem a személyre fogok szavazni, hanem a csapatra(pártra), akik mögötte állnak. Persze, ahol sokan vannak, ott mindig előfordul selejt is, de azt ki kell tudni szűrni.
emerald 2021. 08. 24. 09:50
Előzmény: #3054  Törölt felhasználó
#3078
Attól hogy nem tartom jónak a jelenlegi maffia tipusú kormányzást, még nem Gyurcsányra fogok szavazni!
Ez egy demagóg felfogás hogy ha nem Viktor, akkor Gyurcsány. 
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:49
Előzmény: #3076  Törölt felhasználó
#3077
Bocsi ,de szerintem borzasztó korlátolt gondolkodású vagy, ha Neked csak ezekből az emberekből áll a lehetőség az Ország vezetését illetően. Nem bízol a magyar emberek újabb, tanult generációjában? Vagy majd csak azokban, akiket az agyprogramozó közszolga képző egyetemen képeznek? Szintén korlátolt gondolkodásra? 
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:41
Előzmény: #3068  Nesztee
#3076
Konkrétan kire gondolsz a fiatalok alatt,akik tanultak és ekölcsösek?Fegyörre vagy Karácsonyra :)Mondjuk Fegyört eltudnám képzelni miniszterelnöknek,amint a parlamentben minden kérdésre azt mondja,hogy öööööööööööööööö,háááááááááááááát nem tudom.))))
Vagy a tanult Karácsonyt, aki minden nemzetközi rendezvényen egyedüliként tolmáccsal jelenne meg :)))
Utólag,meg magyarázkodna,hogy ő nem ebben egyezett meg,de a tolmács elbaszta a fordítást :)))
Vagy a művelt,diplomatikus Jakabot aki krumplival dobálná meg Putyint :)
Ezeknél,még Gyurcsány is jobb.
Na,ilyet is régen mondtam már :))
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:35
Előzmény: #3071  Törölt felhasználó
#3075
A komcsi múlt ilyenkor nem zavar Téged? Még ha nem is volt ügynök. KISZ titkár múltak, ilyesmi?  A jobb oldalon nem probléma az ilyesmi szerinted? Csak a balon?
bigyula 2021. 08. 24. 09:31
Előzmény: #3070  Törölt felhasználó
#3074
Ha most szerinted mindegy, hog ki volt ügynök, akkor ellenzékben a fityesz miért ügynöközött? Mi volt a baja pl. a D209-essel? :)
signal2
signal2 2021. 08. 24. 09:30
Előzmény: #3070  Törölt felhasználó
#3073
Megtisztul a közélet. 
signal2
signal2 2021. 08. 24. 09:29
Előzmény: #3067  Törölt felhasználó
#3072
Szerintem egyáltalán nem kell belemenni a részletekbe sem Gyurcsány, sem Orbánt illetően, mivel jelentősek a különbségek. Gyurcsányt 2006-ban újraválasztották, majd fél évre rá töredékére esett a népszerűsége. Miért? Mert az addigi osztogató politikát felváltotta a megszorítás. Égbekiáltó kontraszt.
Orbán 1998-2002 között egy polgári Magyarország felépítésén és az ország EU-ba való beléptetésén dolgozott. Jól elvolt a magas SZJÁ-val, a frissen bevezetett MNYP-vel, erősen kiállt a jogállam mellett, hitt az értelmes vitában, a kicsi, hatékony államban. Mára inkább EU-ellenes, a jogállamot leszarja, nagy, midnenbe beleszóló államot akar, az értelmes vita helyett a propagandát nyomja, ultraliberális gazdaságpolitikába illő adórendszert teremtett. Esetében is égbekiáltó a különbség. Orbánnál tízesével lehet találni korábbi felszólalásokat, amelyekkel homlok egyenest ellenkezőleg cselekszik.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:28
Előzmény: #3069  Törölt felhasználó
#3071
Pozsgai, már annyi minden volt,érdekel is engem,hogy most mivel foglalkozik :)
Mondjuk,ő biztosan nem lehetett beszervezett ügynök,legalábbis magyar nem,más országbeli, viszont,igen.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:23
Előzmény: #3066  signal2
#3070
Jó,tegyük fel,hogy kapsz egy listát,hogy ki volt ügynök a kádári rendszerben.Mit kezdesz ezzel a listával ?Mi a haszna ennek a listának az ország számára?
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:21
Előzmény: #3065  Törölt felhasználó
#3069
Nos szerintem sok ügynöki múltú káder van jelentős beosztásban. Ezért kellene tudni, mert lehetnek "tiszta" emberek is helyettük. Valamelyik balti államban nem tölthet be felelős közpolitikai funkciót az, aki ügynök volt. Ennyi !!!!! Nem véletlen , hogy kis pártok nyújtják be, és nem véletlen, hogy kormánypártok nem akarják nyilvánosságra hozni. Te szoktál komcsizni, igaz? Akkor itt is utánuk nézhetnénk. Mert vannak "gyanús " esetek. Ez nem zavar téged? Pozsgay a Fid. tanácsadója????? Ez sem?
Nesztee
Nesztee 2021. 08. 24. 09:21
Előzmény: #3065  Törölt felhasználó
#3068
Mindkét oldalon buknának néhányan, ezért kell átadni a fiataloknak a helyet, akik fedhetetlenek és "tiszták"- ja, és nem utolsó sorban tanultak, tapasztaltak, mivel sokfelé jártak(járhattak) már a világban.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:20
Előzmény: #3064  signal2
#3067
Én az összképet nézem,az alapján nem látok külön lényegesen eltérő korszakokat,sem Gyurcsány sem Orbán esetében.Ha,nagyon belemennénk a részletekbe akkor persze biztosan lehetne szeletelgetni és korszakokat létrehozni,de ennek nem látom értelmét,a teljes összképet kell nézni az pontosabban mutatja a két embert.Mert nincs 2-3 féle Gyurcsány és Orbán hanem csak egy.
signal2
signal2 2021. 08. 24. 09:14
Előzmény: #3065  Törölt felhasználó
#3066
Én azt leszarom, hogy kinek áll érdekében, és kinek nem, az a tiszta, ha tudjuk, hogy ki volt ügynök és ki nem.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:13
Előzmény: #3061  signal2
#3065
Kétlem,hogy most harmincvalahány évvel a rendszerváltás után az embereket akik még élnek érdekli a régi Kádári rendszer ügynök listája,sokkal jobban érdekli őket az,hogy mi van most,mint az hogy mi volt 30-50 éve .Egyébként sok baloldali,liberális emberke bukna ki ha jól sejtem,ha az a bizonyos lista előkerülne, igy kétlem,hogy a baloldalnak ez érdekében állna,Nem véletlen,hogy az ügynök listák nyilvánosságra hozatalát leginkbb a kis pártok szokták szorgalmazni.Egyébként meg az ügynökök adatait megsemmisítették  jelentős részben míg egy részüket bespájzolták a volt MSZMP-sek,szóval elég zavaros a történet és pont Gyurcsány az akinek sok ismerete lehet ezekről az adatokról.
signal2
signal2 2021. 08. 24. 09:07
Előzmény: #3062  Törölt felhasználó
#3064
Tehát szerinted 2006-ban nem történt változás a kormányzati intézkedésekben? 
Te úgy látod, hogy a 2., 3., 4. Orbán-éra ugyanaz, mint az 1.?
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:06
Előzmény: #3061  signal2
#3063
Ok, De akkor tudjuk már meg végre!!!!! Most nyújtja be az LMP megint a javaslatukat erről.
De azért egy miniszterelnöktől csak elvárhatunk egy nemzetbiztonsági átvilágatást, nem? De nálunk, most nincs ilyen! Tud valaki, hogy lenne?
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:00
Előzmény: #3056  signal2
#3062
Hááát lehet,hogy te több irányt látsz Gyurcsány esetében,én viszont csak egyet,Bajnait nem tudom miért kevered bele ,amit Bajnai tett azt nem Gyurcsány tette.A DK elnőke pedig nem Bajnai hanem Gyurcsány.Bajnainak, a hatalmát akkor adta át Gyurcsány amikor már nagyon nagy szarban volt az ország az áldásos tevékenységének köszönhetően,vagyis elhagyta a süllyedő hajót,ez is sokat elárul Gyurcsányról,aki az ellenzéki összefogáson belül a legerősebb párt vezetője. Így teljesen logikus,hogy a gyurcsányi korszak várható vissza.
signal2
signal2 2021. 08. 24. 08:58
Előzmény: #3060  Törölt felhasználó
#3061
Tudjuk meg, ki volt ügynök, és majd dönt a nép, hogy mit gondol róluk.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek