Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 20:10
Előzmény: #135379  Törölt felhasználó
#135380
Nem mínuszol itt senki téged.

De a duplacsúcsról:
Látok egy csatornát -gondolom más is- Ha "akarja" a dax a duplacsúcsot, akkor olyan szept 17re lehet ott.
Viszont fentartom a korábbi meglátásomat is:
Ha odáig felmegy -egy szuszra-, akkor már annyira túlvett lehet, hogy szerintem nem megy túl rajta.
Most nem!

...az más kérdés, hogy a 10E-ről akkor már másodjára jönne vissza.
A kérdés szerintem az, hogy milyen mélyre hajol majd az akarat előtt, hogy milyen hamar emeli fel harmadjára a fejét.
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 19:50
Előzmény: #135377  Törölt felhasználó
#135379
naposon,hetesen nagyon adja magát a dupla csúcs(a megelőző tripla azért nem az a kimondott tankönyvi típus volt,hetesen pl-ul meg se látszódott)

ha átmegy rajta-és ezért gondolom jó sok mínuszt kapok-hosszabb távon 261,8 jöhet,ami sp-ben 2.500,dax-ban 14k fölé mutat. hogy direkt lesz-e az elérési út,vagy 8.100-ról,netán 6.900-ról,vagy más szintekről,az a jövő kérdése
krida
krida 2014. 09. 07. 19:40
Előzmény: #135359  Törölt felhasználó
#135378
Simán megcsinálom, de nem társulok.
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 19:12
Előzmény: #135353  tibbi60
#135377
szerintem megy tovább fel, de ha nem, az sem lesz baj, mert én minden irányban szívesen "iránykereskedek". :)

A tetejét nem érdemes keresni, mert úgysem a többség által várt szintnél fogják beejteni, és ami még fontosabb, feltehetően valami szokatlan időszakban teszik majd mindezt... mondjuk pld. európai időben nézve este 21:00-22:00 között esnek 25 pontot, aztán a másnapi előkereskédési időszakban még rátesznek egy lapáttal. Ez már elég lesz ahhoz, hogy akik annyira várták a shortot, már nem mernek majd olyan vehemensen beleugrani, mert ugye a longtrend az longtrend (ezt megtanulták közben) meg amúgy is szétbukták már magukat korábban a sok kisebb visszahúzásnál indított shortjaikkal, amikről mindig azt hitték, hogy EZ a harc lesz a végső.

Aztán mire 100-150 ponttal lejjebb kerül, már úgyis a longbeszállókat fogják keresni. Na INNEN már eshet majd rendesebben. :)

Hogy ez mikor lesz, azt senki sem tudja, de míg nincsen megerősített hosszútávú trendtörés, addig a longokat célszerűbb keresni sztem.
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 18:35
Előzmény: #135374  b4ndyTA
#135376
de igen,hitte és meg is indikolta,hogy miért; a topic alapítója volt az! csak vissza kell olvasnod. mostanában a bund topicban találod meg Őt

igen,van esély,ahogy a további gyengülésre is..
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 18:31
Előzmény: #135359  Törölt felhasználó
#135375
szia Kvant (de ugye nem "kvantitiv"?):), látom szinte tapossák egymást a heti 10 %-ot csináló jelentkezők az emailcímedért... :)

ha ez igaz amit írsz, akkor ezzel a profitrátával ami nektek van szerintem Zsiday mesternél is nyugodtan kopogtathatnátok mellécash állásért, úgy tűnik ő bőven beérné ennyivel: link
b4ndyTA 2014. 09. 07. 18:23
#135374
Régebben valaki elemezte azt, hogy nem is az a kérdés mennyi lehet a DAX, mert amikor 6000 pont volt, akkor gondolom senki nem hitte, hogy lehet 10000 pont is, hanem, hogy emögött minek kell végbemennie, tehát adott esetben a német gazdaság, és a DAX kosár komponenseinek is teljesíteni kell, még, ha van is katalizátornak egy kis lufi fújás? A dollár erősödik, a feltörekvő devizáknál már riogatnak mi lehet ennek a vége, az euró kínlódik, az olaj ára alacsonyan van, pedig a környéken háborúznak. Tudom, hogy ez nagyon komplex, de pl. van-e esély arra, hogy az EURHUF 300 környékére vissza menjen, az euró gyengülése miatt, illetve egy valamikori kamatemelésnek köszönhetően. A DAX elemeiben mennyi valós növekedés lehet még? papíron nyilván sok, ha az orosz-ukrán dolgok megnyugodnának, és lassan visszaállna a rend, már, ha valaha lesz is olyan...
b4ndyTA 2014. 09. 07. 18:15
#135373
... baszki, még mindig ez a téma? Komolyan bejön valaki a szobába, azt mondja neki, húsz centis a fasza, és mindenki elfelejti miről kezdtünk el beszélni az elején? Lapozzatok már!
goapsy1
goapsy1 2014. 09. 07. 14:57
Előzmény: #135371  offshort
#135372
cseszheted. én megszázszoroztam.
most ezerszerezni fogok.

ha kűdesz zsét, elmondom, hogyan, de sokat kűggyé, mert az ezerszerezés közben annyira legatyásodtam, h kilóg a seggem a gatyából. :)

most ellépek kirándulni egyet, mire megjövök, küldd a zsét, hogy egyből ezerszerezhessem, csőcső :D
offshort
offshort 2014. 09. 07. 14:42
Előzmény: #135370  goapsy1
#135371

a múlt héten meghússzoroztam a számlám , segítek neked is mert én szivesen segítek,
csak a felével dobj meg mint amit kira kér ,
viszont ha nem fizetsz akkor "irigy -roszindulatú-magyarugar" vagy ,
kötéslistát ne kérj mert fő a bizalom és te megbízol bennem , egy jó üzletnek a bizalom az alapja ! ,
mivel már ennyire bízunk egymásban ezért már nem is kell kérned a kötéslistát se ! ))
goapsy1
goapsy1 2014. 09. 07. 14:14
Előzmény: #135369  Törölt felhasználó
#135370
Krida százalékai nem hihetetlenek, hanem nem léteznek.
Pláne azzal a "módszerrel, amivel kereskedik (már ha egyáltalán kereskedik :D)
Ezt a módszert le is írta pár napja, keresd vissza, nagyon professzionális. Arról szól, hogy nyit pozikat összevissza, egy részükre nem is emlékszik, hol nyitotta, aztán majd lesz velük valami.

No, ebből lesz szerinte napi 10%. :DDD

Nekem nincs bajom vele, jókat derülök rajta, de azért azt mindenképp le kell szögezni, hogy AMIT IRKÁL, AZ HÜLYESÉG, ÚGY, AHOGY VAN.

Ha ezt nem teszed, akkor ugyanis félrevezeted a kezdőket, akik olvassák a fórumot - simán arra a következtetésre jutnak, hogy ha senki nem röhögi ki a szájkaratés illetőt, akkor ilyesmi lazán lehetséges, aztán ők is ötszörözni akarnak majd havonta :DDD

Ennek persze vagy tuti bukta lesz a vége, vagy jönnek az ilyen sztorik:

link

Ebben is összevissza ígérgettek hatalmas hozamokat, a tájékozatlan magyar meg persze bevette.

Szóval majd ha jött a bizonyíték, akkor elhiszem, addig ez egy sima nettó hazugság, ami arról szól, hogy pár tájékozatlan kisbüfis utaljon neki pénzt.
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 12:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#135369
Itt a pont! 1et értek.
Szerintem sem azért vagyunk it a pf-n, hogy egymást csonkítsuk, hanem, hogy egymástól tanulva önmagunk is gyarapodhassunk!

Hihetetlenek elsőre (no meg sokadjára is, főleg hosszú távon!) Krida %-ai, de "azért mégis csak forog a föld".
Ha neki megy, had csinálja! Ha nem certivel teszi, hanem cfd-n akkor még csak nem is hasonszőrű, sokkal ügyetlenebb bajtársaitól nyeri el a pénzt.(Nem azoktól, akiken végül is ő mégsem akart hosszú távon segíteni itt a fórumon -önzetlenül, mint ahogyan fentebb ki is fejtettem-) Hanem koppasztja a brókereket, akiknek úgy is van.
Én azt javaslom, hogy ne is beszéljünk többet róla. Aki jön, azt fogadjuk türelemmel, aki megy azt engedjük szándékában szeretettel. Nagy baj végül is nem történt. Az egyetlen ami előfordulhat, hogy a föld forgása bebizonyosodik, és a brókerház akinél Krida van, az nem fog fizetni annak, akinek szintén ott van számlája.
(Jó lenne tudni hol van/lesz neki - ha másért nem hát azért, hogy az ellenkezőjét is tudjuk)
...na, megyek grafikont nézegetni, meg ebédet főzni. Jut eszembe, a csökkenő répák magasságából ítélve óráson, 4 óráson és naposon is (kezd!!!) túlvett lenni a Daxli, a sp gondolom dettó.
Majd még jövök. Pá!
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 11:40
Törölt hozzászólás
#135368
joe001
joe001 2014. 09. 07. 10:58
Előzmény: #135352  krida
#135367
Sikertelen csaló kamus kridácska!

Nos azért kibújt a szög a zsákból nem notórius vagy kóros hazudozó vagy hanem rosszabb a mocskosabb fajtából.

Pár kezdő a tutiba reménykedő embertől akartál pénz kicsalni extra és irreális hozam ígéretével...Remélem a helyedre kerülsz..DD))

link

Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 10:28
Előzmény: #135364  Törölt felhasználó
#135366
nézd,ezt már többször megbeszéltük. a napi átlagban benne vannak a vesztők és nyerők is.
az írás lényege,hogy a piacban benne van,hogy ebből ki mennyit vesz ki,az nyílván egyéni. megfelelő stratégiával és pszihével a havi 10-30% realitás,a napi 10-30% pedig irrealitás-ezt mindenki tudja. ha következetesen betartod a szabályaidat,akkor ami utólag könnyűnek tűnik,az előre sem nehéz.
de nem akarok ismételten belemenni felesleges csatározásokba,örülök,hogy már végre vége
pomperj
pomperj 2014. 09. 07. 10:12
Előzmény: #135352  krida
#135365
Szia,
az arany topicban ajanlok neked valamit.
Ha a performance amit irsz igaz, nos, szabad a palya.
Good luck.
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 10:07
Előzmény: #135360  Törölt felhasználó
#135364
Neked megvolt? Utólag gyönyörűen kijönnek a villódzó számok, de neked megvolt? Megcsináltad? Ha ennyire jól látod utólag, gondolom élesben is megvoltak ezek a százalékok.

Továbbá hol tartózkodnak ebben a leírásban a vesztők?

:)
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 10:05
Előzmény: #135359  Törölt felhasználó
#135363
Köszönöm, hogy leírtad, írj máskor is, ha időd engedi. Gondolom mindannyian szívesebben olvasunk ilyen életszerű eredményeket, mint az elmúlt időszakban tomboló "Kridaizmust", amit enyhén ironikusan próbáltam összefoglalni. Ha az irónia nem volt érezhető, akkor még csiszolni kell a stílusomon.
offshort
offshort 2014. 09. 07. 09:40
Előzmény: #135352  krida
#135362
" ismét szembesülnöm kellett a magyar ugarral - a rosszindulattal, irigységgel, ha megdöglött az én tehenem dögőjjön má meg a szomszédé is "

nem jól értelmezed hozzászólásokat papa , azt szokták mondani a hüjék' a túloldalon vannak , nem dől be mindenki az első jött-ment dinkának ,


10 ügyfélhez minek céget alapítani , pláne New Y-ban vagy Londonban ? ,
ja hogy ez még a beetető marketing része , értem ,
sántít ez is mint a többi marhaság ! )
Törölt felhasználó 2014. 09. 07. 09:36
Előzmény: #135359  Törölt felhasználó
#135361
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
Írj máskor is, ha időd engedi. Azt hiszem mindannyian szívesebben olvasunk ilyen életszerű eredményeket, mint az elmúlt időszakban tomboló "Kridaizmust", aminek összefoglalóját próbáltam megalkotni. ( Ha az összefoglaló ironikus éle nem volt érezhető, akkor még csiszolni kell a stílusomon.)

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek