Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bonti
bonti ma, 16:06
#271520
Adott pénzt a gép. Zartam minden short pozit
STrader
STrader ma, 15:47
#271519
A tegnapi short pillanatnyilag jól van. A pedig piac elég idegesnek tűnik.
dexter-atya
dexter-atya ma, 14:35
Előzmény: #271517  ktamask
#271518
16 kor jönnek az adatok ......az egyik apáca olvasatában       ( de gyenge az arab számokban.... is ) :....:DDD) és 15.45kor azt suttogták 
https://www.youtube.com/watch?v=-AntX_EyfE8&list=RDPorbW96zz0M&index=6
ktamask ma, 14:08
#271517
nasdaq 1h:
https://kephost.net/p/MTM3MDI1Nw.png
a pattanás lenne logikus, kék sávaljon van.
piros alól kitört, bár sokszor visszaküldték alá.
zöld csökkenő alól kitört, a zöld emelkedő vonalat figyelve sávaljon  van.
ISM adatok jönnek 14:30-kor.
DAX reménykedik 18880.
dexter-atya
dexter-atya ma, 12:03
#271516
benne van a dajcs top5ben  (hasonlók mint a hambi mágus7)
Bloomberg  A Volkswagen példátlan németországi gyárbezárásokat fontolgat, ami újabb csapást mérhet a német kormányára. Bármilyen gyár leállás lényegében az első bezárást jelentené Németországban a vállalat 87 éves története során, és a VW összecsapását is jelentene a hatalmas és befolyásos szakszervezetekkel...
ktamask ma, 11:53
Előzmény: #271513  ktamask
#271515

https://kephost.net/p/MTM3MDIzNg.png
ehhez hasonlít a legjobban.
a 18580-as csúcshoz.
GAP, fefele +40-50 pont még, majd fordulás, és aljakat töri.
ha most nem is töri, de legalább 18780-at megnézhetné újra
bonti
bonti ma, 11:00
Előzmény: #271509  joe001
#271514
Ez most jó hozzászólás volt. Az idősíkost elmentem. Szerintem az utóbbi időben nálam ez is baj volt. Köszönöm. Ilyenkor jó forumozgatni. 
ktamask ma, 10:36
Előzmény: #271512  ktamask
#271513
ktamask ma, 10:18
#271512

DAX 18993-at verte (futi 19033)
ma logikusan nagy esésnek kellene lennie.
GAP-el indult a nap (én erre vártam már egy ideje) profitrealizálás lesz szerintetek?
joe001
joe001 ma, 08:31
Előzmény: #271508  bonti
#271509
 "Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és közben azt várni, hogy az eredmény más legyen." Albert Einstein.
 „Mindig arra figyelj amit a piac tesz és felejtsd el, mit gondoltál róla öt perccel ezelőtt. A kereskedésnek nem az a célja, hogy bebizonyítsd az igazadat, hanem az, hogy meghalljad, ahogy csenget a pénztárgép.” (Wall street-i mondás) 
bakker nincs olyan napon belül meg pár napig kereskedőknél, hogy longos meg shortos olyan van , hogy pénz keres  vagy nem , hanem függő (addikció) és szopni jár erre  ….ha napos long van és most esne a dax 200 naposig vagy ath-20%t ( az 3800 pontocska alatt lenne sacc) addig statisztikailag ,terminológiailag naposon long trend van ami nem azt jelenti , hogy nem eshet a dax egy bacott nagyot ugye  …a számunkra fontos trend meghatározás attól függhet milyen idősíkon trédelünk…persze a felettes trendek mindíg fontosabbak az esély szempontjából (tök alsót üti tök ász)...
és kell egy terv (lenin után szbadon) ahol a tp-t bármerre módosíthatod a stoppot vegy annak egyéb módjait meg csak a célár írányban (kockázatkezelés mindenek felett )
Kiindulópontként nézzük, mely idősíkokat követhetjük:
Ha a belépési idősík M1 = trendirány idősíkja M30
Ha a belépési idősík M5 = trendirány idősíkja H1
Ha a belépési idősík M15 = trendirány idősíkja H4
Ha a belépési idősík H1 = trendirány idősíkja D1
Ha a belépési idősík H4 = trendirány idősíkja D1
Ha a belépési idősík D1 = trendirány idősíkja W1 
Ha a belépési idősík W1 = trendirány idősíkja M
bonti
bonti hétfő, 20:17
Előzmény: #271496  ktamask
#271508
Én a covid utan, meg a háború mindig a longot favorizaltam. Mindig minden szarra bevertek az indexeket. Nagyjabol tavaly ota a shortokat probalom epiteni, es mindig bukok. Egyszer gyoztem meg magam, hogy long trend van. Agusztus elejen, amikor minden is beszakadt. Szoval mostanaban eleg szarul megy ez teny. 
dexter-atya
dexter-atya hétfő, 19:16
Előzmény: #271506  lo5o_
#271507
Mint írtam sok sok cég van ès oda reggel mindeki ahová pont szeretne a sajàt szempontjàból.....D)
lo5o_ hétfő, 18:55
Előzmény: #271504  dexter-atya
#271506
Akkor miért nem inkább az IBKR? Van demo, CFD, certi, futures és TBSZ!!!!
Zeci hétfő, 18:07
Előzmény: #271503  dexter-atya
#271505
Köszönöm!
dexter-atya
dexter-atya hétfő, 17:59
Előzmény: #271502  Zeci
#271504
nos már angliába ,dél-afrikába , ausztráliába , jordániába nem reggelhetsz (sokan voltak arra őőő ezér meg azér) magyar papirokkal (lakcímkártya) csak a Admirals Europe Ltd-hez reggelhetsz , de ha nem enged akkor nem enged ...DD)) ....az XM-nél is lehet nyitni MT 4-5 t vagy a dukascopynál (svájc) + stb stb ....sok sok cég van
dexter-atya
dexter-atya hétfő, 17:51
Előzmény: #271502  Zeci
#271503
A demószámla nyitása egyszerű és néhány perc alatt elvégezhető. Itt van egy lépésről-lépésre útmutató, hogyan tudsz demószámlát nyitni:1. Látogass el az Admirals weboldalára2. Regisztrálj egy Trader’s Room fiókot
  • Az oldal jobb felső sarkában találsz egy „Create Account” vagy „Fiók létrehozása” gombot. Kattints rá.
  • Ki kell töltened egy rövid regisztrációs űrlapot, amelyben megadod a személyes adataidat (név, e-mail cím, jelszó stb.).
  • Miután kitöltötted a szükséges mezőket, kattints a "Regisztráció" gombra.
3. Aktiváld a fiókodat
  • A regisztráció után kapsz egy e-mailt az Admirals-tól, amely tartalmazza a fiók aktiválásához szükséges linket.
  • Kattints az aktiváló linkre, és lépj be a Trader’s Room fiókodba.
4. Demószámla létrehozása
  • Miután beléptél a Trader’s Room fiókodba, keresd meg a „Nyiss új számlát” vagy „Open New Account” lehetőséget.
  • Válaszd ki a "Demo Account" vagy "Demószámla" opciót.
  • Meg kell adnod néhány alapadatot a demószámlád beállításához, például a számla típusát (MetaTrader 4 vagy MetaTrader 5), a pénznemet és a kezdő virtuális egyenleget.
5. Demószámla hozzáférése
  • Miután sikeresen létrehoztad a demószámlát, megkapod a szükséges bejelentkezési adatokat (felhasználónév, jelszó, szerver).
  • Ezután letöltheted és telepítheted a MetaTrader platformot (MT4 vagy MT5), amelyet a weboldalon is megtalálsz.
  • A telepítés után indítsd el a MetaTradert, és jelentkezz be a kapott adatokkal a demószámládra.
6. Kezdj el gyakorolni
  • A demószámla segítségével kockázatmentesen gyakorolhatod a kereskedést virtuális pénzzel. Ez egy jó mód arra, hogy megismerkedj a platformmal és stratégiákat tesztelj.
Zeci hétfő, 17:44
Előzmény: #271498  dexter-atya
#271502
"Unfortunately, Admirals services are not available for the residents of the chosen country.
Bocs, hogy beleszólok de az admirals nem enged demot nyitni, bár éleset lehet,hogy igen.
STrader
STrader hétfő, 17:28
Előzmény: #271495  STrader
#271501

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek