Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stoky csütörtök, 17:38
#402640
A Budapesti Értéktőzsde honlapján is közzétett közleményben idézték Hernádi Zsoltot, aki ismertette: „Az elmúlt hónapokban intenzív tárgyalásokat folytattunk a NIS-tranzakció valamennyi kulcsfontosságú érdekelt felével, és jelentős előrelépést értünk el. A rendkívül összetett tárgyalások végső szakaszába léptünk. Optimisták vagyunk, azonban bizonyos feltételeket még a következő hetekben kell véglegesíteni.”A közleményben hangsúlyozta: „Továbbra is úgy véljük, hogy a tranzakció minden érintett fél számára előnyös lenne, és hozzájárulna a régió, illetve konkrétan Szerbia hosszú távú ellátásbiztonságához.”
stoky csütörtök, 17:37
#402639
Alekszandr Gyukov, a Gazprom Neft vezérigazgatója megerősítette, hogy tárgyalások folynak a szerb NIS olajtársaságban lévő orosz részesedések eladásáról. A magyar MOL csoport továbbra is az egyetlen ismert potenciális vevő.
2026. június 25.
Alekszandr Gyukov, a Gazprom Neft vezérigazgatója csütörtökön megerősítette, hogy a NIS (Naftna Industrija Srbije) szerb olajtársaságban lévő orosz részesedések értékesítéséről szóló tárgyalások „folyamatban vannak”, miközben figyelmeztetett, hogy „időbe telik” a megállapodás elérése. A megjegyzéseket egy részvényesi gyűlésen tették az Interfax orosz hírügynökség szerint. „A folyamat folytatódik” – mondta Gyukov, a tárgyalások résztvevőjét nem nevezve meg.
tmike csütörtök, 17:32
Előzmény: #402637  csendben
#402638
Nem keresem egyik irányban éneklőket sem. Csak a nyomorúsagomban ezeket olvasva még szarabbul érzem magam.  Olyan érzésem van hogy kárörvendően ugráltok a szakállas bácsin és nem veszi figyelembe senki hogy ez nem az ő topikja azért mert sokat ír ide emelkedésben. 
csendben csütörtök, 17:21
Előzmény: #402635  tmike
#402637
"persze egyre többen éneklik lefelé is. legfrissebb topikok": azokat nem keresed,akik felfelé "énekelték"?
csendben csütörtök, 17:13
Előzmény: #402633  mega70
#402636
Nehéz az élet MOL tulaj körökben.....
tmike csütörtök, 17:13
#402635
Sajnos ezzel belenyúltam eléggé ordas módon.  Azt hittem az osztalék azért 3750-en megtarja.  Ez a nyomorult nis is csak húzódik.  Nem tudom mostmar hol az alja. És persze egyre többen éneklik lefelé is. 
FR73 csütörtök, 17:10
#402634
12,6
mega70 csütörtök, 17:07
Előzmény: #402632  csendben
#402633
z3648
csendben csütörtök, 16:49
#402632
3668 piros....
spuur csütörtök, 16:49
Előzmény: #402630  spuur
#402631
napi min?
spuur csütörtök, 16:27
Előzmény: #402629  mega70
#402630
majd a záró...
mega70 csütörtök, 16:23
#402629
r3674-3682(és nem vagyunk pirosba,apró örömök)
Fishy csütörtök, 15:37
#402628
Dzsézusz Krájzt, gondolom a Dzsinn beszorult a mécsesbe, mert hiába dörzsölöm nem bújik elő, lehet Temus ez a vaczak! 😿
Spiller csütörtök, 15:18
Előzmény: #402626  Spiller
#402627
hahóóó szőröshaaal!!!  
Spiller csütörtök, 15:14
#402626
ÉÉÉs itt is volt a legendás 3650em. Ha ez beszakad akkor 500egy pici ellenállás de onnan már csak a 250 fogja meg. 
csendben csütörtök, 15:05
Előzmény: #402624  Researcher
#402625
Időhúzás,közben a termelődik a haszon....Amíg az amik partnerek a "haladék" játékban, addig marad a bizonytalanság.... Szívatás az egész.
Csaba75 csütörtök, 14:49
#402623
Jaj nem ide akartam írni  ezeket 😆
Csaba75 csütörtök, 14:48
#402622
4ig átlagár 2025.07 -12  3.226.-
2026 01.- től mai napig  2.754.-
Csaba75 csütörtök, 14:40
#402621
Telexen egy nem olyan règi cikk szerint ha az állam részesedèst szeretne mèg venni a 4ig-ben a legalacsonyabb ajánlati ár az elmúlt 180 nap tőzsdei átlagára lehet nagyjából 3000.,- ft a cikk megjelenèsekor. Nos fèl ève rendesen esik a 4ig ....
Nem kell nagy forgalom egy alacsony átlagárhoz....
Az államnak ez  a helyzet most jó amennyiben ez lenne a forgatókönyv

friss hírek További hírek