Egyre szánalmasabb vagy, de legalább jól megtestesíted azt ami most zajlik! Mint a Colosseumban anno, a felhergelt tömeg színpadi kielégítése, néhol teljesen alaptalan, koholt, sőt egyes esetekben a rágalmazó által kreált, fizetett vádak alapján (lásd Zsolti bácsi), miközben gőzerővel zajlik a totális hatalom kiépítése (itt most hol vannak a fékek és ellenSulyok?). Az hogy elveszem a tőkésosztály vagyonát színtiszta kommunizmus. Sose voltam boldogabb, hogy elvitte a cica a pappert és bár eddig visszaültem volna, most már akkor se tenném ha pisztolyt tartanának a homlokomhoz. Viszont a jó hír, kedves Ponty úr, hogy ezentúl nem fogom olvasgatni a fórumot, miután teljesen érdektelenné vált számomra, ezáltal a jövőben kiélheted a tehetségtelenségedből fakadó beteges irigységedet és a mások folyamatos hibáztatását, mindazt ami ennek a rendszernek az üzemanyaga. A minap beszéltem egy barátommal, akinek nem kevés köze van a bét megszületéséhez (hivatásos Orbán gyűlölő), és legnagyobb meglepetésemre azt mondta “Nem várok semmi jót ezektől, ezek ugyanazok. Sok mindent lehet mondani Orbán Viktorra, de azt nem hogy buta lenne.” Ergo ez most egy ugyanolyan szar, csak a kapitány a hídon még egy ostoba, gyenge alak is. Ne legyen igazam! Pá puszi pá pá!