Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lizi
Lizi 2026. 06. 19. 08:28
Előzmény: #1328695  error
#1328700
Putin az oroszokat kuldte halalba, az ukranokat meg zelenszkij. Gondolom a kenyszersorozasokbol van mar elege egyre tobb ukrannak, es azt zelenszkij rendelte el nem putin. Az ukranok inkabb elhagytak volna ukrajnat es eltek volna mashol, de zelenszkij ugy dontott, hogy nekik a haboruban kell meghalniuk. 
olvasouzemmod 2026. 06. 19. 08:27
Előzmény: #1328697  badsector1
#1328699
Ez valószínűleg így van.
Cserébe lenne egy sokkal korruptabb báb kormány, erősödő katonai és gazdasági elkötelezettség Moszkva felé, Donbasz, Krím, és más keleti megyék önként Oroszországhoz csatlakoztak volna.
Fehéroroszország 2.0 
Pont, mint Janukovics alatt (a legismertebb arany wc csészés fotók az ő elnöki palotájában készültek). Amikor elűzték, Putyin akkor indított először támadást. Elcsatolt nagy területeket, jöhetett a tűzszünet, majd ugye 2022-ben újra kezdte. Sosem csak a keleti megyék voltak a cél (tudom ajánlani Alexandr Dugin agymenéseit a halódó Nyugatról, a romlatlan keleti magterületekről, és az orosz imperializmus szükségszerűségéről)
Pont ezért még akkor se lenne vége, ha most megegyeznének a területekről. 
Befektetői szemmel szuper hely lenne, ahol szegénység van, és egy szűk elit dönt mindenről. 
BellaVita 2026. 06. 19. 08:14
Előzmény: #1328697  badsector1
#1328698
ajjaj... nem gondolod, hogy önmagában a felvetés ad absurdum?
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 08:11
Előzmény: #1328694  Macus
#1328697
nehéz eldönteni, ha nem zelenszkij vezeti ukrajnát, akkor az oroszok kevesebb ukránt öltek volna meg.
Seri 2026. 06. 19. 08:03
Előzmény: #1328693  randomly
#1328696
Szép jó reggelt mindenkinek! 😊
Bennem motoszkál egy-két kérdés a cikket elolvasva. 
Miért vont be pénzt az OTP, mit szeretne vele kezdeni? Valamire készülnek és annak az "előszele" lenne? Több akvizícióra készül, vagy valami nagyon nagyra? Én csak erre tudok gondolni, mert ha a bevont pénz nem termel, akkor az nagyon nem jó.
Ha kispajtás jól informált, akkor pl tavaly is volt Tier2 és nem történt akvizíció. 
error 2026. 06. 19. 08:00
Előzmény: #1328694  Macus
#1328695
Inkább Putykó küldte őket a halálba.
Amúgy egy megtámadott, hadban álló országban NEM sorozás, hanem mozgosítás van...
Macus
Macus 2026. 06. 19. 07:49
#1328694
https://www.portfolio.hu/global/20260617/zelenszkij-ellen-fordult-ukrajna-843866
Na errol beszeltem … Z kicsit tul sok ukrant kuldott a halalba … kozben korrupcio van mint allat es akar a haborunak is vege lehetne gyorsan kis engedmenyekkel
Macus
Macus 2026. 06. 19. 06:30
#1328692
Ma cece sulyozas ilyen lutri nap … ha korabban befejezik nap vegere meg mehetunk is fel .
Jack 2026. 06. 18. 22:42
#1328691
Holnap nem lesz USA-ban kereskedés ünnepnap miatt 
Tujafa 2026. 06. 18. 21:45
#1328690
Csak azt mondom, ha a közel-keleten a nagy Amerika bevállalt egy dicstelen "taco-zást", lassan orosz-ukrán ügyben is "taco-zhatna" egy-két nyakas.  
badsector1
badsector1 2026. 06. 18. 21:25
Előzmény: #1328684  Tujafa
#1328689
Ukrajnába meg ruszki terroristák törtek be, ha nem vetted volna eddig észre.
Beze
Beze 2026. 06. 18. 21:15
Előzmény: #1328678  Lou70
#1328688
144-nek örülnék :))))
Beze
Beze 2026. 06. 18. 21:15
Előzmény: #1328676  Lizi
#1328687
Sztem is. Ha nincs háború, választás lesz. Ha bukik, megy a börtönbe
Macus
Macus 2026. 06. 18. 21:07
Előzmény: #1328682  Tujafa
#1328686
Ne nekem ird :D nem csipem :D igencsak sokszor megszoltak mar miatta :D
Macus
Macus 2026. 06. 18. 21:06
Előzmény: #1328680  Lou70
#1328685
Nyilvan , mert amugy kulfoldi oldalak leirjak … a nep igencsak tamogatja a haborut…
Tujafa 2026. 06. 18. 20:33
Előzmény: #1328683  badsector1
#1328684
Úgy emlékszek, hogy Izraelben valami motoros, sárkányrepülős állatok törtek rá fesztiválozó fiatalokra és civil lakosokra lemészárolva elrabolva őket. A szponzoruknál kellene reklamálni! 
badsector1
badsector1 2026. 06. 18. 20:22
Előzmény: #1328682  Tujafa
#1328683
Putyin öli az ukránokat, az még nem ugrott be az agyadba, hogy nála kell reklamálnod.
Tujafa 2026. 06. 18. 19:48
Előzmény: #1328679  Macus
#1328682
Bezzeg Zselé az egy "szent" ember! Felégetné a világot csak nehogy választást tartsanak. Több ember meghalt a sztyeppén 4 év alatt, mint Izrael fennállása óta dúló harcokban.
badsector1
badsector1 2026. 06. 18. 19:26
#1328681
Szèp medvecsapdás nap volt.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek