Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter 2024. 03. 28. 23:31
Előzmény: #710  signal2
#720
Azért tegyük még hozzá:
 
Varga Judit most azt a maffiakormányt választotta, ahonnan orbán 2 hónapja úgy kidobta, mint a szemetet és még a nevét sem volt hajlandó kimondani. 
Mégis inkább az össze-vissza hazudozást választotta, hogy védje rogánt és orbánt. Egyértelmű, hogy fogják valamivel és inkább odadobta koncnak rogán antalnak és a médiának a 3 gyerekét, nem törödve azzal, hogy majd mit élnek át.
Hát ilyen egy igazi NER anya...
 
Érdekes, hogy Varga Judit is kérte a közös gyerekfelügyeletet. A válás során nem jutott eszébe, hogy családon belüli erőszak érte? Vagy akkor még nem tudta, csak miután kikerült a hangfelvétel, akkor súgta meg neki tóni?
Varga Judit 2021. október 21: "az új jogszabály alapján a bíróságoknak a döntések meghozatalakor mindenkor a kiskorú gyermek érdekeit kell szem előtt tartaniuk, és természetesen fel sem merülhet közös szülői felügyelet megállapítása, ha bármelyik szülő esetén felmerül a bántalmazás gyanúja."
totoro
totoro 2024. 03. 28. 22:57
Előzmény: #712  totoro
#719
Ja, és egyébként ebben a pillanatban, a most folyó kommunikációban is MP a verbálisan abuzált fél VJ által. Minden szarnak el van mondva, miközben MP-től semmilyen hasonlót nem hallunk.
signal2
signal2 2024. 03. 28. 22:52
#718
Egyébként tudtuk, hogy ez lesz, ez a szokásos eljárás. A brutális propaganda bárkit képes az emberek szemében gazemberré/hazaárulóvá/országrontóvá, stb. tenni. 
signal2
signal2 2024. 03. 28. 22:50
Előzmény: #713  ngergo1985
#717
Varga azt is állította, hogy nem ismeri Schadl-t, aztán van róluk közös fotó.
Fideszesekről azt érdemes tudni, hogy zsigerből profin hazudnak. Nem mindig, csak általában teszik ezt.
signal2
signal2 2024. 03. 28. 22:48
Előzmény: #711  stock53
#716
Én eddig is azt mondtam, hogy ugyan miért kellene az eddig a NER-t kiszolgáló Magyarra szavazni azok helyett, akik éveken keresztül a saját egzisztenciájukat teszik fel a fidesz elleni küzdelemre.
Ugyanakkor én látom, hogy Magyar szarabb alak lenne, mint a kormány bármely tagja, vagy a fidesz uszítópropagandájának bármelyik kiszolgálója. 
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 28. 22:42
Előzmény: #708  unidentified user
#715
Ezen okfejtésed szerint, aki nem hiszi el, vagy relativizálja, hogy a fityesz egy tolvaj, korrupt, diktatórikus párt, az nézzen tükörbe, mivel valószínűleg saját maga is egy tolvaj, korrupt és diktatúra párti ember....Azért én ennél finomabban fogalmaznék, de legyen így...:-)
1378 2024. 03. 28. 22:39
#714
Hú ha. Ezt leírom ha kitiltanak is.  Meg kell állapítanom, hogy sok aljas ember él ebben az országban akikből csak a gyűlölet ömlik.  Akinek nem inge ne vegye magára.
ngergo1985 2024. 03. 28. 22:38
Előzmény: #711  stock53
#713
Imádom ezeket a hozzászólásokat. "mind a két oldalról mindenki arra a megállapitásra jutott,hogy..." Mi alapján jutottak arra a megállapitásra? Mert Varga azt állitotta a tv-ben, hogy...? Állitani én is tudok sok mindent, csak bizonyítani nem tudom. VJ tudja bizonyítani a családi anekdotáit? Logikusan tudnak gondolkodni az ismerődeid? Végig tudják gondolni azt, hogy mi, mikor, és miért történik/történhet ma a magyar politikában? Picit sem gyanús, hogy egy fidesz által a politikai sakktábláról leütött tiszt, aki elvileg a kegyelmi ügyi botrányba velebukva kijelenti, hogy visszavonul a politikátol, de mikor a volt férje megjelenik a színen, akkor hirtelen feltűnik újra, és nyíltan elkezd újra politizálni a tegnapi interjújával? Mert hogy a tegnapi interjú politikai célból jött létre, ez teljesen egyértelmű , hogy lejárassák MP-t.Ha csak részben igaz az a sok mese, amit 100 percben tegnap elmondott, akkor miért van még MP porondon? Hol vannak a bizonyítékok azokról, amikről tegnap beszélt? Ha lenne bármi is, amit igazolni lehetne a tegnapiakból, a csávó már rég nem lenne a színen .De úgy tűnik a kormánypropaganda elérte a célját, mert ezt te a és az ismerőseid ezek szerint beszoptátok azonnal.
totoro
totoro 2024. 03. 28. 22:34
Előzmény: #708  unidentified user
#712
Én meg szinte 100%-os biztos vagyok, hogy nem élt bántalmazó kapcsolatban. Tetlegesen biztosan nem volt bántalmazva, ez az eldobott nadrág egy vicc amit fel tudott hozni, verbálisan meg a nők sokkal erősebbek, így inkább fordítva tudom elképzelni, főleg akkor amikor a nő az aki társadalmi státuszban magasabban van, én ilyen esetben mindig azt láttam, hogy a férfi az elnyomott és leszólt fél. Egyszerűen nem áll össze a bántalmazó kapcsolat receptje nálam.
stock53 2024. 03. 28. 22:25
Előzmény: #710  signal2
#711
Sok mindenben egyetértek Veletek,de az ismerőseimmel beszélgetve ,mind a két oldalról mindenki arra a megállapitásra jutott,hogy MP. beteg ember aki több tizezer embert hülyére vesz.Volt pl.olyan fideszes barátom aki odáig  ment,hogy inkább Gyurcsány,mint ez a szélhámos!
signal2
signal2 2024. 03. 28. 22:13
Előzmény: #708  unidentified user
#710
Tök jó, hogy ezt elmesélte. Ha úgy volt, az sajnálatos. És akkor most kiegészítem:
 - pár éve széles mosollyal nyilatkozott boldog családi életéről. -> hazug ember
- annak a kormánynak a hűséges kiszolgálója, amelyik nagy ívben szarik a családon belüli erőszakra - no comment
- jelenleg súlyos vádak merültek fel vele szemben, és pont ő az, aki ezzel a storyval ezekről elterelni igyekszik a figyelmet (beáldozva magát az előző pontban említett kormányért)
user01
user01 2024. 03. 28. 22:07
Előzmény: #708  unidentified user
#709
Varga azt adta elő, hogy az Orbán rendszerben még Orbán egy miniszterének családjában is dúlhat úgy a családon belüli erőszak, hogy amikor el akarnak válni, akkor Orbán fenyegetéssel arra kényszeríti őket, hogy az Ő érdekei miatt maradjanak együtt.
 
Ez időszak alatt Varga hisztinek tartotta a nők elleni erőszak ellen fellépők szavait.
 
Varga szövegelése azzal ér fel, hogy az Orbán rendszer elnézi a családon belüli erőszakot, kb. szarik rá. A pedofilügyeik után újabb érdekes tulajdonsága ez a "keresztény", "konzervatív", "családbarát" közösségnek.
Varga nem Magyarról mondott itt véleményt, hanem elmondta, hogy az Orbán rendszerben ez okés. Nem tudni, hogy mi a valóság a Varga elmondásából, azt viszont tudni, hogy az Orbán rendszerben a Varga által elmondottak Orbán és társai részéről érdektelenséget szülnek, olyannyira, hogy Orbán a válást se engedte meg azonnal, maradjanak csak együtt. Mondom újra, nem tudni, hogy mennyi valóságalapja van a Varga elmondásának, de azt tudni, hogy ha igaz belőle bármi is, az Orbán szerint mehet, nincs azzal semmi gond.
unidentified user 2024. 03. 28. 22:05
Előzmény: #661  hekki
#708

Egyetértek.
Az interjút végignézve én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Varga Judit súlyosan bántalmazó kapcsolatban élt. Klasszikus, tankönyvi eset. Két órán keresztül egy Oscar-díjas színész sem tudná végigcsinálni ennyire koherensen az interjút.
Hajdú Péter meg, talán a végét leszámítva, döbbenetesen érzékeltlen és áldozathibáztató volt.
Aki pedig végignézte az interjút, és megkérdőjelezi, bagatellizálja vagy relativizálja az áldozat szavait, nézzen tükörbe, mert valószínűleg magára ismert a bántalmazóban. Megdöbbentő, milyen sokan vannak, személyes ismerőseim és közszereplők is... nálam most egy életre elásták magukat.
(Férfi vagyok egyébként, nagy önismereti munka után ki tudom mondani, hogy egykori bántalmazó, és mai napig bántalmazásra hajlamos.)
gazmber 2024. 03. 28. 21:52
Előzmény: #698  oldrider
#707
a hpetin valóban látszott egy-fajta döbbenet... de nekem inkább olyannak látszott, mint aki azért 'fohászkodik' hogy te jó ég - mit keresek én itt ebben a 'komédiában'...ez még lehet nekem is beteszi a kaput..?szvsz
gazmber 2024. 03. 28. 21:44
Előzmény: #700  oldrider
#706
ezzel nincs semmi probléma, sztem egy tehetséges csajszi, jól megy neki a színészkedés is, tuti remek 'asztalossá' is vállhat... nem kizárt, hogy pl. hangszereket pl. hegedűket szeretne készíteni... nem kizárt - ő lehet a 21.századi 'Stradivari'  - sok sikert...szvsz
dexter 2024. 03. 28. 21:21
Előzmény: #666  Josti
#705

Mielőtt valakire rámondjátok, hogy pszichopata, legalább nézzétek meg, hogy mit jelent ez a szó és milyen jellemzői vannak.
Egy pszichopata képtelen az empátiára, vagy a szeretetre, nem érdekli más emberek érzelmi élete, sőt, akár a fizikai biztonsága sem, csak és kizárólag önös érdekeivel foglalkozik.
Ezek a jellemzők az eddigi nyilatkozatai alapján MP-re biztosan nem húzhatóak rá.
bronz 2024. 03. 28. 21:10
Előzmény: #701  hekki
#704
Mivel fel lettek rázva a baloldali, kiábrándult szavazók és a fidesz szavazók egy része már hány a pedofidesztől, én ennél jóval több szavazóra számítok, 2 millió felettit.
bronz 2024. 03. 28. 21:04
#703
Olyan hihető, ahogy a Pedofidesz házi riportere elkezdett magyarázkodni, hogy miért nem kérdezett rá a hangfelvételen hallottakra. 
Hihető. Ja, nem. :)
Törölt felhasználó 2024. 03. 28. 20:47
Előzmény: #699  totoro
#702

A FIDESZ a PEDOFILOK, a DROGOSOK és a CSALÁDI ERŐSZAKOLÓK pártján áll.
-
A fidesz szavazók is ezeknek a pártján állnak!
-
A ló néz, a csikó lát, dájcstomi elszív egy csíkólát!
hekki 2024. 03. 28. 20:35
Előzmény: #697  bronz
#701
Várjuk már meg június 9et 
1.8 millió szavazó volt 2019ben
Most mennyi lesz? Tippek?
Szerintem 1.5 millió meglesz.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek