Én tényleg kezdő vagyok, de a fél éves esést naponta követem itt a fórumon. Nekem gyerekesnek tűnik az állandó méltatlankodás. Ez olyan, mint a toporgó ovis, aki nem akarja megérteni a tényt, hogy most esik az eső, borult a program, és nem megyünk a játszótérre. Sokkal jobb a logikázás, hírkeresés, összefüggések szerinti érvek-ellenérvek. Ez lenne a fórum lényege, vagy nem?
Bem tudhatjuk mi van a háttérben . Valakik folyamatosan támadják fél éve . Nekem már az is eszembe jutott valaki most jól bevásárol több névre , hogy ne legyen feltűnő a könyvben szeptember meg megint rakéta 4000 ?
Mire rice visszajön a nyaralásból, már a 40ft-os papírjai is mínuszban lesznek. Hihetetlen. Még hová? Többen kérdezték, hogy hír nélkül mire ment fel múltkor 2300 fölé? Most mire megy le 1800 alá? Ez lenne egy komoly cég részvénye? Komolyan borzasztó. Szaferi, Kosto és a többi vérprofi meg ül Buddha nyugalmával és nézi, ahogy tűnnek el a milliók! Perfekt, így is kell.
Próbáljuk már megfejteni, hogy mi történt az elmúlt egy hónapban. 1600-ról a KGY és Q1 gyorsjelentés után visszament 2400-ra, ami 800 pont ugrást jelent, majd azonnal lefele fordult és három hét alatt 1800-nál járunk, ami -600 pont. Mi történt?
Szerinted, az hol jön el? De egyébként, szerintem már itt van. Gyakorlatilag, megvolt minden sarokpontja. Faszán túl lett húzva. 4965. Itt az ár már elszakadt a fundától. Spekuláció, ami talán most is megy, és megvan az "összeomlás" is. ATH-ról mára közel harmadolódott. A pánik-eladás finomabb formában ment végbe, de voltak az esésben milliárdos forgalmú napok. Kíváncsi vagyok, hogy Te hogy látod...
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.