BT55

Regisztráció: 2022-06-10 10:07:13

Hozzászólások száma: 2 089

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 14:07


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

70 679
2026. 05. 29. 19:01
16 748
2025. 09. 17. 20:35
22 034
2026. 05. 30. 16:24
11 822
2026. 05. 29. 10:09
6 275
2026. 05. 29. 17:16
95 326
2026. 05. 30. 14:50
184 515
2026. 05. 30. 06:12
7 130
2026. 05. 29. 21:17
17 357
2026. 05. 29. 18:34
115 632
2026. 05. 30. 15:32
2 225
2026. 05. 14. 09:52
139 637
2026. 05. 30. 17:05
6 167
2026. 05. 30. 12:32
2 986
2026. 05. 30. 11:04
41
2025. 05. 12. 22:55

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topikból

A moderálás a "Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi" topik #501 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Menj utadra, TB88!
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn Holding Nyrt." topikból

A moderálás a "Appeninn Holding Nyrt." topik #14748 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Klón. Direkt értetlen.
Moderáció:
Kitiltás a "Appeninn real" topikból

A moderálás a "Appeninn real" topik #64406 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ennyi itt elég volt.
Moderáció:
Kitiltás a "NEW OPUS GLOBAL" topikból

A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #177406 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Eljött a Búcsú ideje
Moderáció:
Kitiltás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topikból

A moderálás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topik #192501 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
fideszes troll vagy

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-09-12 22:38-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-11-28 16:53-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-07-16 11:11-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2024-08-20 15:47-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #58968 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ne idiótázz itt senkit.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-09-07 13:57-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-12-07 08:14-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Erre nem kíváncsi senki, keressetek valami más helyet.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-02-04 10:44-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-02-16 06:59-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-05-06 08:27-ig (59 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
gyűlöletbeszéd
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-07-21 12:44-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-09-12 17:41-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikban - 2025-11-22 09:15-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #76847 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ezt ne itt.
Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn topik" topikban - 2025-12-22 19:22-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn topik" topik #5140 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
A károsult is "lehet troll"...
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-05 14:12-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-17 18:51-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Úgy látjuk, hogy kezdenek elszabadulni a választási indulatok, ezért mostantól az ilyen kulturálatlan beszólást a választás utánig tartó felfüggesztéssel szankcionálunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-06-17 12:08-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 14:07
Aradjon. Az egesz tozsde amiota ezek vannak minuszban, a forintot meg tolhak fel. Veletlen egybeeses. Szaradjon.
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 10:44
Konnyen lecsuszhat, a nyarbol meg 2 honap vissza van. Lassu hullocsillag van.
4IG Nyrt reszvenyesek. kedd, 10:42
Nalam mar kozony van. 😀 Az 3000 alatt kezdtem szarul lenni, de mostmar mindegy. 
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 14:06
Azert belole az orszag leggazdagabja lett elmondasod szerint satu hulyen, te meg munkaidoben itt osztod az eszt. Szerintem bkvval jobb esetben gyalog mentel dolgozni, amig o jachjan henyel  es zebrasteaket eszik vagy ep Andit kenyezteti. Szaradjatok. 
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 13:19
Csak a gyuloletet tudja felmutatni, ami a taplalja a prolikat. Orkia lettunk. 
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 13:18
Egyetertek. A magyar nep tragediaja az elmult ket honap. Ha neki nem jut, mert nem kepes megteremteni, akkor annak sem jusson aki megdolgozik erte. Le kell menni az aljaig, masbol nem ertett ez a nep, a vergodes kozeleg. Szaradjatok! 
OTP Singlemarket problémák, kérdések hétfő, 11:32
Amikor az otp felhívott, hogy milyen régóta is vagyok az ügyfelük és van-e észrevételem, hát elmondtam, abban nem volt köszönet. Főleg amikor megemlítettem, hogy a litván banknál havi 4000ért több 1000 részvény elérhető és havi szinten 10 tranzakció ingyenes és ezt követően a díjak sem vészesek, illetve a havi 4000 mellé jár még egy olyan csomag vpn-ai előfizetés és hasonlók ami csak éves szinten kb. 350-500 ezer forintot ér!! plusz kb. minden működik és ingyenes, ezen a singleon meg csak a magyarért havi 2400at és az usaáért és a német tőzsdéért is pénzt kér, hogy egyáltalán kereskedhessek, akkor rohadt nagy csend lett a vonal végén. Szégyen ez a fos. Várom a litván fiókot, azonnal szeretnék elmenni ezektől, mert ez a lehúzás ultragáz, megmondtam neki, hogy eddig élvezhették, hogy lerabolják az embereket, de ahogy a litván fiók megérkezik, úgy fognak az ügyfelek elpártolni, mert nettó szégyen, hogy ilyen költségeket kérnek. És ez így lesz, mert nem akarnak változtatni. 
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 11:21
Ez a koholmány egyre jobban szembe megy a racionalitással és olyan dolgokat akar eszmei alapon importálni amire ez a közeg az elmúlt 16 év alatt korántsem képes befogadni. Agyban lehet, de megvalósításban nagyon nem. Egy olyan légvárat kerget, ami lehet pár évtizede még jó volt, de ma már enyészedik és teljes szembe irányba rohan, aminek tapsol a sok ideológus. A racionalitás más. Azzal ha megszünteti a ner cégeket, amelyek amúgy maguktól fognak megszűnni, szerinted mi lesz helyettük? Megmondom: munkanélküliség... illetve megérkezett a rendszerváltás helyett az újrafelosztás, mert ez erről szól. Óriási káosz felé tartunk, amit az ideiglenes folyamatos véráldozatokkal próbál ellensúlyozni és amikor azt hinnéd, hogy ez taktika, sajnos nem az, hanem rájössz, hogy erre képes. Egy 16 évig működő fogaskerékbe hirtelen belevágod a villáskulcsot, szerinted mi lesz? Pont amit látunk. Ha így folytatják 2 évet sem adok az ideiglenesnek. A 4IG pont ezért  lehet nyertes, mert már sérvet kapnak, nem tudják megkerülni jelenleg. Remélem így lesz! Száradjon!
Waberers péntek, 13:34
Köszi. Nekem csak az fogalmazódott meg a fejemben, hogy ha osztalék után esik 143.3 HUF-ot és utána ismét lejtő, akkor kb. mikor vissza szokott menni, addig ki tudja mi lesz. Nagyon nem veszik és nem is akarják, hiába ér nagyon jó árat és hiába jó a cég, ott a pecsét, hogy NER papír. Ez a gondom vele. Uoltjára novemberben ment erről a szintről majdnem egy 1000est. Szerintem ez az év vergődés lehet, akárcsak a 4IGnél, egészen addig amig ki nem találják, hogy most akkor mit tudnak vele kezdeni. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 13:26
Irnek a navnak egy hivatalos emailt. Nehogy bajod legyen belole es csatolbam, hogy a mnb nem valaszol. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 11:48
Eddig igy volt. Teljes bozonytalan a papir. Tartom a pozim nagx minusszal, eddig azt hittem 2000-2400 lesz az alja, legrosszabb esetben mondtam 1800at, de mivel a tisza hypenak vege es jon a nyar, meg akar ez ala is mehet. Egeszen addig amig nem lesz vegre valami konkretum. Kitartast!
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 11:44
Felrantas szagu az eu csucs miatt. Tipik mint a kozgyulik korul/elott.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 11:02
Minuszolok ❤️
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 10:36
Lejart a tiltasom. Hianyossagaim valjanak josagga bennetek. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 11:12
🔥🔥🔥🔥🪬🪬🪬🎱🎱🧩🧩🧩💲💲💲💲
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 11:04
Menjel a szaradjon csoportba te prikezsia. Remelem egy darabod sincs es kimaradsz belole. Hianyossagaim vallajanak josagga benned. ❤️
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 11:02
Ennyi. Aradjon a 4IG. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 10:44
Neked semmi sem jo.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 05. 18. 10:43
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 10:43
mp elkezdett higitani😀

friss hírek További hírek