Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csomi_1977 szerda, 16:10
Előzmény: #97235  Kata726
#97240
Na akkor holnap 1500 ?🙄
Rellim
Rellim szerda, 16:10
Előzmény: #97233  Csomi_1977
#97239
Nincs már jelentősége.
Holnapra mi változik?
Hetek óta ez megy...
Nem leszúrások vannak, hanem itt megy a kereskedés. Holnap ugyanez lesz...
Kata726
Kata726 szerda, 16:10
Előzmény: #97234  Csomi_1977
#97238
Lehet, de inkább vágynak tűnik, mint realitásnak. Meglátjuk.
Csomi_1977 szerda, 16:10
#97237
1800 környékén kb 10 ezer darabot vedtek . Vajon fel nyomják 1900 és eladják ?
Tanulni_szeretnek szerda, 16:09
Előzmény: #97232  Kata726
#97236
Én tényleg kezdő vagyok, de a fél éves esést naponta követem itt a fórumon. Nekem gyerekesnek tűnik az állandó méltatlankodás. Ez olyan, mint a toporgó ovis, aki nem akarja megérteni a tényt, hogy most esik az eső, borult a program, és nem megyünk a játszótérre.
Sokkal jobb a logikázás, hírkeresés, összefüggések szerinti érvek-ellenérvek. Ez lenne a fórum lényege, vagy nem? 
Kata726
Kata726 szerda, 16:09
#97235
Ma 18 órától kontroll youtube csatornáján Ruszin beszélni fog többek között a 4ig-ről is konkrétan! 
Csomi_1977 szerda, 16:08
Előzmény: #97232  Kata726
#97234
Bem tudhatjuk mi van a háttérben . Valakik folyamatosan támadják fél éve . Nekem már az is eszembe jutott valaki most jól bevásárol több névre , hogy ne legyen feltűnő a könyvben szeptember meg megint rakéta 4000 ? 
Csomi_1977 szerda, 16:05
#97233
1791. Ennek annyi . 1 óra van még lassan megint pánik lesz a kicsik között . A végén egy nagy leöntés lesz 
Kata726
Kata726 szerda, 16:05
Előzmény: #97225  Csomi_1977
#97232
Mire rice visszajön a nyaralásból, már a 40ft-os papírjai is mínuszban lesznek. Hihetetlen. Még hová? Többen kérdezték, hogy hír nélkül mire ment fel múltkor 2300 fölé? Most mire megy le 1800 alá? Ez lenne egy komoly cég részvénye? Komolyan borzasztó. Szaferi, Kosto és a többi vérprofi meg ül Buddha nyugalmával és nézi, ahogy tűnnek el a milliók! Perfekt, így is kell.
HunSuccess szerda, 16:05
#97231
Próbáljuk már megfejteni, hogy mi történt az elmúlt egy hónapban. 1600-ról a KGY és Q1 gyorsjelentés után visszament 2400-ra, ami 800 pont ugrást jelent, majd azonnal lefele fordult és három hét alatt 1800-nál járunk, ami -600 pont. Mi történt? 
Getup
Getup szerda, 16:03
Előzmény: #97228  Atti67
#97230
Le se irtam ez borzato mar soha nem lesz ennek itt vége..
HunSuccess szerda, 16:02
#97229
Semmi nem állítja meg! Nincs nagy forgalom. 
Atti67 szerda, 16:01
Előzmény: #97224  Getup
#97228
Ez szar most már megtalálhatná a másik irányt is.
Rellim
Rellim szerda, 16:00
#97227
Itt nagyon fordulnia kellett volna, de öntik, mint a szart.
R: 1800
Getup
Getup szerda, 16:00
Előzmény: #97224  Getup
#97226
Lehet nem várjak meg a holnapot a 17... elkezdték még jobban adni...1811
Csomi_1977 szerda, 15:56
#97225
Szokásos forgatókönyv .reggel felviszik aztán egész nap le . 1600 ? Jövőhét vagy péntek ?
Getup
Getup szerda, 15:49
#97224
Ugy néz ki ma is sikerul nekik -3%ot megcsinalni holnap mar 17...kezdődik.. r 1816..
BT55
BT55 szerda, 15:44
Előzmény: #97205  Ecpec
#97223
Koszonom ezt a kommentet. Tokeletesen. Ugyanezt irtam tegnap csak nem igy. De a tebolyodottak meg mindig nem ertik ezt. 
Rellim
Rellim szerda, 15:34
Előzmény: #97218  Sehmet
#97222
Szerinted, az hol jön el?
De egyébként, szerintem már itt van.
Gyakorlatilag, megvolt minden sarokpontja.
Faszán túl lett húzva. 4965. 
Itt az ár már elszakadt a fundától.
Spekuláció, ami talán most is megy, és megvan az "összeomlás" is. 
ATH-ról mára közel harmadolódott.
A pánik-eladás finomabb formában ment végbe, de voltak az esésben milliárdos forgalmú napok.
Kíváncsi vagyok, hogy Te hogy látod...
1791akipoV szerda, 15:11
#97221
karalabe kérése meghallgattatott. Köszönjük a moderátornak!

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek